Nikt z mediów

Obrazek użytkownika Nessun Dorma
Kraj

Nikt z mediów nie zgłosił się do nas, po opublikowaniu tej analizy - mówi profesor Wiesław Binienda na zakończenie filmowej prezentacji, dostępnej na www.niezależna'pl

http://vod.gazetapolska.pl/453-prezentacja-dr-k-nowaczyka-i-prof-w-biniendy

Każda osoba, interesująca się choć trochę katastrofą smoleńską powinna obejrzeć ten dokument, w precyzyjny, wyważony sposób obalający kłamliwe, sfabrykowane raporty MAK i komisji "Millera".

Doktor Kazimierz Nowaczyk i profesor Wiesław Binienda unikają emocjonalnych określeń, przed którymi sam nie potrafiłem i nie chciałem się powstrzymać (kłamliwe, sfabrykowane raporty) Na podstawie naukowych obliczeń kwestionują jedynie podstawy tez rosyjskiego i rządowego raportu. Ich wnioski są porażające, ponieważ nie tylko obnażają ignorancję autorów Mak-u, którzy dla poparcia nieprawdziwych wniosków o winie pilotów, generała Błasika i Prezydenta Lecha Kaczyńskiego dowolnie preparują przypadkowe, często wyssane z palca dane, nie dbając, czy ktokolwiek sprawdzi ich wyciągnięte z rękawa fałszywe karty.

Analiza pracujących w Stanach Zjednoczonych, naukowców polskiego pochodzenia, w dowolnym kraju, gdzie działają w miarę zdrowo funkcjonujący dziennikarze i publicyści musiałaby wywołać burzę. Polskie media kompletnie ją zignorowały, zajmując się systematycznym rozpylaniem dymnej zasłony przed wyborami i podejmując zastępcze tematy po to tylko, by odwrócić uwagę Polaków od coraz precyzyjniej potwierdzanej faktami zbrodni.

W interesie wszystkich, którym bliska jest wolność i niepodległość Ojczyzny, którym zależy na prawdzie i którym nie jest obojętne oddanie losu nadchodzących generacji w łapy bezwzględnej agentury jest jak najszersze rozpowszechnienie podobnych materiałów.

Kazimierz Nowaczyk i Wiesław Binienda są nie tylko rzetelnymi, wnikliwymi naukowcami, podejmującymi ciekawy temat badawczy. Są dzielnymi ludźmi, nie lękającymi się prawdy, pomimo tego, że ich opracowania na pewno nie przyczynią się do 'pojednania z Rosją" na warunkach klęczącego przed Putinem rządu i piejących z zachwytu celebrytów.

W wolnej Polsce znajdą miejsce pośród innych wielkich Polaków, którzy nie lękali się przeciwstawić imperium zła.

http://www.youtube.com/watch?v=f5QH5nu2VvI&feature=player_embedded#!

Brak głosów

Komentarze

bo przecież "zaprzaństwo", zaparło się nogami rekami i wyczekuje na "lądowanie" wyborze PO. Wydaje mi się, że "mgła smoleńska" dotarła już pod Warszawę i ciekaw jestem /albo i nie/jakie "szympansy",sprowadzać będą "ufoPOludków" do lądowania. Mam nadzieję, że będą na "ścieżce" i na "kursie"

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

komar

#184001

No tak, Smoleńs jest tematem zakazanym. Teraz już tylko można o tym milczeć, albo mówić prawdę... Choć przecież wiadomo, że nadal będą kłamać, wbrew logice i wbrew faktom.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#184006

Przecież poza mainstreamem są jaszcze jakieś szczątkowe, reliktowe media jak choćby TV Trwam czy Gazeta Polska choćby. Literalnie nikt? Nie może byc! Nie jestem w stanie samemu sprawdzić czy rzeczywiście tak było, że NIKT. Ale jeśli to prawda to co ona oznacza? Aż boję się mysleć, ale nie wierzę że już nikogo ta sprawa nie interesuje poza FYM-mem i paroma innymi "dzielącymi i jątrzącymi".
A swoją drogą święte oburzenie na fakt że nikt z mainstreamu nie pofatygował się do Panów Profesorów, wcale nie powinno mieć miejsca. Od tego oni są aby kłamać, przemilczać, pomijać. Za to im płacą. Taka ich profesja i zadanie. Przecież nie o prawdę, chodzi ale o władzę. I nie zmienia tu nic fakt że chodzi o władzę czyjąś a nie piszących kłamstwa. Dziwi natomiast że tak ochoczo tylu ludzi, wydawało by się inteligentnych, wszak dziennikarz to raczej zajęcie dla myślących, zdaje się popierać na kredyt(?), władzę która robi już bokami aby tylko jeszcze trochę porządzić. Przecież oni już wszystko rozdali. Gdyby mieli trochę jeszcze do rozdania, nie bali by się wyborów tak jak się teraz boją. Wszyscy dziennikarze oślepli czy co?

Vote up!
0
Vote down!
0
#184017

W republikach bananowych z reguły tak się dzieje jak u nas obecnie. Co tam dla "naszych raportowiczów" jacyś polscy uczeni mieszkający w USA będą ich wywoływać do tablicy? Napisali raport, więc zrobili swoje i nie interesują ich inne opinie. Poza MAKiem oczywiście.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#184019

Ja się wcale nie dziwię. Przypominam tylko, że jesteśmy na Niepoprawnych po to, by mówić o tym, co "zaprzyjaźnionym" mediom nie przejdzie przez gardło.
Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#184047