Drugiego wskrzeszenia Łazarza nie będzie

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Dzisiaj Andruch , jutro będzie następny, i następny, i następny…
Andruch :

„Wobec takiego stawiania sprawy nie mam zamiaru w dalszym ciągu wspierać kogokolwiek kto tworzy alternatywę dla " Prawa i Sprawiedliwości" , w rzeczywistości osłabiając to ugrupowanie .
Dość mamy przykładów z PJN . Tym samym , nie mam zamiaru , w jakiejkolwiek formie spełniać rolę pożytecznego idioty ...”
„Prawo i Sprawiedliwość to jedyna obecnie siła . która może stawić rzeczywistą tamę tej hołocie spod znaku PO i PSL . Każde osłabianie tej formacji jest działaniem przeciw polskiej racji stanu i z mojej strony odbieram to jednoznacznie jako działanie wrogie a poprzez to szkodliwe wobec mojej Ojczyzny.”
Seawolf :

„Artykuł Aleksandra Ściosa postawił bardzo konkretne zarzuty i niedwuznacznie zasugerował, że za Nowym Ekranem stoją bardzo szemrane środowiska- Pro Militia, Sowa, WSI, czyli razwiedka, krótko mówiąc. No, można się zgodzić z Łazarzem, że A. Ścios , to nie wyrocznia, że to wszystko nieprawda. No, dobrze, ale faktem jest, że te nazwiska , jeśli nie stoją ZA, to pojawiają się NA Nowym Ekranie. I to coś często.
Pewnie, że nie ma nic złego, ani podejrzanego w tym, że Pan Opara był w Radzie Nadzorczej spółki razem z generałem Czempińskim. No, ale jednak przez sekundę warto pomyśleć, na zasadzie luźnego skojarzenia, refleksji, czy też teoretycznej możliwości, że generał Czempiński wyróżnia się niecodziennym hobby- zakłada w Polsce nowe partie polityczne „
„Jedyną partią zdolną do odebrania władzy PO jest PiS. Przy obecnej ordynacji wszystko, co poza tym, to bicie piany, strata czasu i energii ludzi. Każda inna partia zdobywa ze 2% w porywach, mimo początkowych wielkich planów, sondaży, pompowania w mediach 24/7”
„Taki test na ocenę ludzi. Można im ufać, czy nie? Ci, którzy we wszystkich rządowych i salonowych mediach sa regularnie mieszani z błotem, przedstawiani, jako psychopaci o strasznych oczach, w dzieciństwie gwałcili staruszki, zamiast je przeprowadzać przez jezdnię, wszystko co powiedzą, to przerażający język nienawiści, chamstwo, wstyd i hańba dla postępowej ludzkości, co tam postępowej, całej ludzkości plus fauny i flory, homofobiczni geje i krypto gejowscy homofobowie, antysemiccy krypto żydzi i żydowscy antysemici, agenci Mossadu i Ku Klux Klanu w jednym, nieudałoty bez konta i aferzyści jednocześnie, nic, tylko jątrzą i dzielą Polaków, a do tego nie sortują odpadów w kuchni, to w moich oczach ludzie, którym mogę ufać. To Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Mariusz Kamiński ( ten od CBA, żeby nie pomylić z szują Kamińskim z PJN) . Takim był Mój Prezydent Lech Kaczyński. Taka była Anna Walentynowicz. To są ludzie za którymi pójdę w ogień. „
SpiritLibero :
„Nowy Ekran nie powinien nigdy przekształcić się w partię „blogerską”.Straciłby wtedy swoją wiarygodność, którą póki co dostał niejako na kredyt a którą powinien systematycznie budować i potwierdzać.”
„Wszyscy ci, co tak głośno krzyczą, że organizowanie jakiegokolwiek ruchu teraz, przed wyborami jest wrogą robotą skierowaną przeciwko PiS są : zwykłymi głupcami / agentami pis / nie życzącymi dobrze Polsce. (niepotrzebne skreślić lub dopisać).”
Łażący Łazarz:
„Po pierwsze każde działanie PiS demaskujące kłamstwa i podłość rządzących skazane jest natychmiast na ostrą kontrakcję ze strony wszelkich innych ugrupowań. Trzeba dodać – mocno nagłaśnianą medialnie. Po drugie nie ma wielkiego znaczenia dla Polski czy wygra PO z SLD, PO z PSL, PO z PJN, czy PO z Palikotowcami (wiem, że się nie liczą, ale daję, jako teoretyczny przykład). Tam, bowiem jest pakt i ręka rękę myje. Sprawy są poukładane. Kto więc chce dalszego oszukiwania, okradania i upodlania Polaków może sobie głosować równie dobrze na PO, co każde inne z tych wymienionych ugrupowań. I po trzecie (najważniejsze) okopany PiS wygra tylko wtedy, gdy osiągnie bezwzględną większość w Parlamencie.”
„Należy stworzyć drugą prawdziwą opozycję. Silną, wyłanianą oddolnie, złożoną z ludzi wybitnych, przyzwoitych i aktywnych, nie mającą kompleksów i świetnie czującą się w przekazie internetowym – bo tam się stoczy bój wyborczy. I pierwszy, który powinien zabiegać o jej stworzenie (i życzliwie w tym pomagać) powinien być PiS. Bo to w Polski i Jarosława Kaczyńskiego interesie mieć partnera w rządzeniu, nie kurwę. „
„Rozwiązanie tej zagadki jest proste: trzeba zadziałać odwrotnie niż działali bolszewicy i PO. Oni sięgali po najgorszych, obiecując im kasę, układy, synekury i bezkarność. Trzeba sięgnąć po najlepszych, obiecując im ciężką pracę, służbę ojczyźnie, współdecydowanie o rozwoju Polski, krew, pot, łzy i pełną odpowiedzialność za swoje błędy.”
To są zaczerpnięte cytaty z tekstów tylko czterech blogerów w tym dwóch bardzo popularnych nie ujmując nic pozostałym.
Teraz wyrażę swoje zdanie. Dwóm z nich proponuję obejrzenie Teatru Telewizji „Miś Kolabo”
http://www.youtube.com/watch?v=-jqT8eC__Uc
Osobne zdanie poświęcam Łażącemu Łazarzowi :
Łazarzu czytałem Twój tekst wielokrotnie i nijak on się ma do rzeczywistości, myśłę , że pisząc go miałeś chwilę słabości, mocno wierzę w to, że miałeś tylko chwilę słabości! Łazarzu , drugiego wskrzeszenia nie będzie. Pozdrawiam

Brak głosów

Komentarze

przede wszystkim nie teraz.

Partia, która powstaje krótko przed wyborami, z niczego, nie ma żadnych dokonań, nie ma wiarygodności. Trza by jej zaufać w ciemno. Nawet ojcowie założyciele politycznie są nikim, za przeproszeniem. A co może dziać się w sejmie, to widać na przykładzie PJN, czy choćby dziś po Arłukowiczu. Niewiele trzeba aby skopać PiS, odebrać mu możliwość działania i uwikłać w nieustająca szarpaninę z wszystkimi dookoła, o prezydencie nie zapominając.  A to jego PiS musi obezwładnić aby czegoś dokonać.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#157651

coś zaczyna się wyłaniać. LSD jako "opozycja" wchodzi do rządu, Palikot zbiera podpisy pod zdelegalizowaniem PiS a orędownicy trzeciej drogi chcą zakładać druga opozycję. Opatrzność stała nad Jarosławem Kaczyńskim , to trzeba "problem" rozwiązać inaczej.WSIOWCY w swoich zamiarach nie przewidują , żeby rządziła PIS, bo to jest dla nich być albo nie być.

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#157655

Dlaczego wszystkie środowiska patriotyczne w Polsce i spoza naszych granic nie mogą zacząć działać wspólnie dla dobra Polski? Dlaczego mam działać pod dyktando PiS-u, jeżeli w jej szeregach znajdują się ludzie, z którymi żaden Polak nie powinien iść na żadną współpracę? Co PiS zrobił, aby doprowadzić do badań laboratoryjnych szczątków prezydenckiego tupolewa oraz szczątek ciał ofiar katastrofy Smoleńskiej, które zostały pochowane w Polsce?

Przecież takie zarzuty, które są tutaj mnie serwowane przez komentatorów oraz znanych blogerów można, by było odrzucić zamieniając je w zarzuty skierowane pod adresem PiS-u i jej zwolenników. Tylko co, wtedy nam pozostanie? Kłótnie i wewnętrzne spory? PiS nic nie robi jako największa partia opozycyjna w Polsce, która ma możliwości i pieniądze, która powinna działać. Co PiS robi będąc największą partią polityczną w Polsce od momentu zrzeczenia się władzy nad Polską na rzecz byłych służb specjalnych wywodzących się z PRL-u? Przecież PiS jest spoza tamtego układu. Dlaczego w takim razie działania PiS-u wpisują się w antypolskie działania SLD, PSL-u oraz przede wszystkim PO, które są widoczne gołym okiem w polskim Sejmie, w polskich samorządach, w spółkach skarbu państwa?

Każda inicjatywa polegająca na odebraniu władzy w Polsce żydostwu, komunistom, poprawiaczom - układ-owcom, karierowiczom, bezpiece, agenturze powinna być przez PiS wspierana, niestety PiS po raz kolejny strzela sobie we własną stopę, tym razem za pośrednictwem swoich wiernych zwolenników, którzy, gdy PiS wygra wybory będą musieli przełknąć kolejną gorzką pigułkę, niestety PiS, aby rządzić Polską będzie musiał wejść z kimś w polityczną nomenklaturę - koalicję, nie, nie pomyliłem się. Kim ten koalicjant tym razem będzie? To będzie PSL, PO czy SLD, no, chyba że to będzie jednak PJN albo ludzie od Palikota?

Kto, z kim tutaj gra w bierki i polityczne układanki oraz w przedwyborcze pookrągłostołowe szachrajstwa? Tworzenie w Polsce nowych partii patriotycznych jest złe, jednomandatowe okręgi złe, tylko żydowski PiS cacy i dobry, wyjątkowy i ładny. PiS, to jest jedyna szansa dla Polski. A pan Ścios to jakaś wyrocznia Wernyhora z bożnicy żydowskiej (Mosij lub Mojżesz), która widzi całe zło tego świata tylko i wyłącznie w zniewolonych i ogłupionych Rosjanach? Nie widzi, natomiast nic złego w syjonizmie, w lożach masońskich i w zamachach dokonanych na własnym narodzie przez służby specjalne Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych, nie, tego ten analityk i specjalista od polityki międzynarodowej w ogóle w swoich analizach nie dostrzega.

Czy bycie agentem Mosadu, MI-6 i 5 albo CIA przez obywatela Polski lub Polaka jest dobrym i nienagannym postępowaniem, którego nie powinniśmy oceniać przez pryzmat zdrady narodowej?

p.s.

Jeszcze niczego nie stworzono za pośrednictwem Nowego Ekranu a już to niszczycie i wykluczacie, bo jakiś człowiek związany z Czempińskim czasem coś na tym portalu napisze albo skomentuje? To wy nie znaliście osobiście ŁŁ i innych ludzi, którzy za pośrednictwem NW chcą zbudować nową partię polityczną? I to ma świadczyć o waszym profesjonalizmie i poważnym podejściu do SPRAWY POLSKIEJ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#157738

Judaizm oraz żydostwo wzajemnie się przenikają tak jak zresztą masoneria światowa z żydostwem i syjonizmem, zawsze tak było, aby to wiedzieć nie trzeba czytać Konecznego.

Dopóki portale społecznościowe nie są przez nikogo sponsorowane, dopóki gazeta jakakolwiek utrzymuje się ze swoich własnych pieniędzy dopóty są one niezależne. Niestety wygląda to tak, że wszyscy, być może i również ja, na słowie i idei - Polska chcą zarobić jak najwięcej i dzięki temu wszyscy chcemy żyć w dobrobycie, a przy okazji chcemy być przez innych uznawani jako polscy patrioci i wielcy wojownicy w wolną, suwerenną i sprawiedliwą Polskę oczywiście dla wszystkich Polaków. ;)))

Kto chce w Polsce założyć partię polityczną musi chyba liczyć na jakiś sponsorów, chyba PiS też było przez kogoś finansowane, Gazeta Polska chyba też ma swoich sponsorów, swoich dobrodziejów i swój kapitał, który posiada za pośrednictwem swoich właścicieli?!

Czy jest w ogóle szansa w Polsce na stworzenie oddolnego ruchu politycznego, który z założenia nie będzie opierał swojego istnienia na pieniądzach pochodzących z nieznanych źródeł finansowania, które są ofiarowane na działalność partii przez tzw. nieznanych dobroczyńców i sponsorów?

To w tym wszystkim chodzi tylko tak naprawdę o tzw. kasę - pieniądze, a ja naiwniak myślałem, że tylko i wyłącznie o dobro Polski?

Czy Polacy nie mają pieniędzy, czy polski naród nie chce finansować polskich partii politycznych?

Czy wszystko musi opierać się na cudzych pieniądzach i niepolskich wpływach?

Na początku , gdy zapada decyzja o powstaniu takiego stowarzyszenia lub partii najpierw trzeba postawić sobie to pytanie, kto to będzie finansował, a jeżeli nikt, to kto będzie w tej sprawie, a tą sprawą jest, jak sądzę Polska, będzie chciał działać w tej sprawie za darmo?

Pan nie wie nic na temat koalicji PiS-u z SLD w samorządach regionalnych? Nie zna pan spółek skarbu państwa, w których zasiadają, mają większość ludzie oddelegowani do nich z ramienia PiS-u oraz SLD?

Vote up!
0
Vote down!
0
#157776

Cyt."Czy jest w ogóle szansa w Polsce na stworzenie oddolnego ruchu politycznego, który z założenia nie będzie opierał swojego istnienia na pieniądzach pochodzących z nieznanych źródeł finansowania" - odp. nie ma. Dlatego pomysł ŁŁ jest co najmniej kontrowersyjny. Z niedalekiej przeszłości wiadomo jak powstawało SLD (PZPR), PSL ( ZSL) SD zostało przy swojej nazwie z pokaźną furą pieniędzy, ZChN - agenturalna partia prawicy powstała wiadomo po co i przy czyim współudziale i do czego służyła - rozbić i rozczłonkować polskie środowiska niepodległościowe i patriotyczne. Na bazie tego później powstawały pomniejsze partie i partyjki.
Zatrzymam się dłużej przy formacjach PC i PO. Jak pan wie PiS powstało na bazie PC, natomiast na PC składały się KL-D i bodajże SKL, nie jestem pewien ale z pewnością była to jakaś partia chłopska.Można powiedzieć , że wszystkie znane nazwiska z tych partii wychodziły z pnia NSZZ "Solidarność".
Z PC odeszła KL-D i partia chłopska. Skąd pochodziły pieniądze na założenie PC, trudno jest cokolwiek znaleźć na ten temat. Przyjmuję jednak, że pieniądze pochodziły w większej części od służb.Natomiast zadać należy w tym miejscu pytanie :kto personalnie organizował fundusze na powstanie PC.Jednego jestem pewien, nie był to Jarosław Kaczyński. Z pewnością przy rozłamie dokonał się podział partyjnej kasy.Z pozostałości po PC Jarosław Kaczyński powołał partie PiS
Z późniejszych wydarzeń wiemy przy czyich rządach były największe afery finansowe w Polsce, była to partia D. Tuska KL-D na bazie której powstała dzisiejsza PO. A że gen.Czempiński partycypował w zakładaniu owego rządzącego teraz stwora, więc jakie należałoby postawić teraz pytanie i odpowiedź...?
To rząd K.Bieleckiego zaniechał wprowadzenie ustawy o powszechnym uwłaszczeniu Polaków, natomiast wprowadził PPP. Tak został rozkradziony majątek narodowy w majestacie prawa. Akcja trwa do dziś.
Skład rządu J.K Bieleckiego:
Jan Krzysztof Bielecki (KL-D) – prezes Rady Ministrów
Leszek Balcerowicz - wiceprezes Rady Ministrów, minister finansów
Michał Boni (KL-D) – minister pracy i polityki socjalnej
Wiesław Chrzanowski (ZCh-N) – minister sprawiedliwości
Jerzy Eysymontt (PC) – minister, kierownik Centralnego Urzędu Planowania
Adam Glapiński (PC) – minister gospodarki przestrzennej i budownictwa
Robert Głębocki (KL-D) – minister edukacji narodowej
Maciej Nowicki (KL-D) – minister ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnych
Piotr Kołodziejczyk – minister obrony narodowej
Janusz Lewandowski (KL-D) – minister przekształceń własnościowych
Dariusz Ledworowski (KL-D) – minister współpracy gospodarczej z zagranicą
Henryk Majewski (KL-D) – minister spraw wewnętrznych
Marek Rostworowski (KL-D) – minister kultury i sztuki
Władysław Sidorowicz (KL-D) – minister zdrowia i opieki społecznej
Krzysztof Skubiszewski – minister spraw zagranicznych
Jerzy Slezak (SD) – minister łączności
Adam Tański – minister rolnictwa i gospodarki żywnościowej
Ewaryst Waligórski (KL-D) – minister transportu i gospodarki morskiej
Andrzej Zawiślak (KL-D) – minister przemysłu
Krzysztof Żabiński (KL-D) – minister, szef Urzędu Rady Ministrów
Większość rządu to agentura i służby. Można sobie znaleźć info co do poszczególnych członków tego gabinetu. Był to z resztą rząd mniejszościowy w kluczowych dla Polski sprawach wspierany przez SLD i UD. Wszystkie te partie łączył jeden wspólny interes: kraść z majątku narodowego ile się da (PPP).
Tak że można sobie od razu odpowiedzieć na pytanie jaką opozycją dzisiaj jest SLD.. w gazetach, w tv tak jest przedstawiana , poza wspólne kręcenie lodów przy wsparciu służb.
I ażebyśmy się jutro nie obudzili w granicach Kongresówki jedyną realną siłą , która może to zmienić, na dziś jest tylko Prawo i Sprawiedliwość.
Zacytuję Seawolfa, bo zdaje się, że na długo zapadnie w mojej pamięci :
"„Taki test na ocenę ludzi. Można im ufać, czy nie? Ci, którzy we wszystkich rządowych i salonowych mediach sa regularnie mieszani z błotem, przedstawiani, jako psychopaci o strasznych oczach, w dzieciństwie gwałcili staruszki, zamiast je przeprowadzać przez jezdnię, wszystko co powiedzą, to przerażający język nienawiści, chamstwo, wstyd i hańba dla postępowej ludzkości, co tam postępowej, całej ludzkości plus fauny i flory, homofobiczni geje i krypto gejowscy homofobowie, antysemiccy krypto żydzi i żydowscy antysemici, agenci Mossadu i Ku Klux Klanu w jednym, nieudałoty bez konta i aferzyści jednocześnie, nic, tylko jątrzą i dzielą Polaków, a do tego nie sortują odpadów w kuchni, to w moich oczach ludzie, którym mogę ufać. To Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Mariusz Kamiński ( ten od CBA, żeby nie pomylić z szują Kamińskim z PJN) . Takim był Mój Prezydent Lech Kaczyński. Taka była Anna Walentynowicz. To są ludzie za którymi pójdę w ogień. „
Czyż w tym cytacie nie zawiera się prawda? Pozdrawiam
Ps. Ciekawy link do tematu : http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7872366,20_lat_temu_powstalo_Porozumienie_Centrum__pierwsza.html

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#157846

Żarty się skończyły , sytuacja stała się na tyle klarowną że nie było na co czekać ..

" Wobec takiego stawiania sprawy nie mam zamiaru w dalszym ciągu wspierać kogokolwiek kto tworzy alternatywę dla " Prawa i Sprawiedliwości" , w rzeczywistości osłabiając to ugrupowanie."

W dodatku niejasna przeszłość Opary w kontekście współpracy z Czempińskim . /w Radzie Nadzorczej/..

" Możecie mi wierzyć albo i nie .."
- Czy to może być w ogóle użyte jako argument by potwierdzić czyjąkolwiek wiarygodność ? A tego właśnie ( mniej więcej ) zwrotu użył sam Opara w swoim słynnym już eseju "Polsko Ojczyzno moja" zamieszczonym na NE.
[ http://ryszard.opara.nowyekran.pl/post/13692,polsko-ojczyzno-moja ]

To jakaś kpina , rodzaj farsy dla ubogich w intelekt lemingów.

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#157759

kasa miała być od Polonii australijskiej , jest od Opary (wywiad ŁŁ z fiatowcem ).Z resztą, przed ruszeniem NE na FB zaczął się ruch reklamowy z użyciem szemranego towarzystwa. Teraz na NE jest towarzystwo wzajemnej adoracji, ŁŁ, fiatowiec, Ciri, Stern, carajoucu - to podstawa, resztą towarzystwa się nie interesowałem. Wiedziałem , ze wypłynie takie gówno, tylko nie myślałem ze od ŁŁ. Powiem więcej , prześledź wywiady wszystkich wymienionych z fiatowcem i teraz rzecz oto taka wcale nie fiatowiec te wywiady przeprowadzał...można śmiało powiedzieć. Jak chcesz zajrzyj do tego artu, którego treść od razu została zgłoszona :
Link: http://niepoprawni.pl/blog/144/wielki-przekret-walesowej-solidarnosci-i-alef-stern
A troll Kozak może tutaj grał w jednej drużynie

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#157773

Ciri nick na NE (Wywiad fiatowca z szefem Desantu bobrzej Dywersji Agnieszką Orlicz). W taki sposób chyba mogę ujawnić nazwisko tej pani , która uprawia dywersję na FB.
Nie chcę żeby mnie sądami straszyła.

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#157774

Pavo co tam się dzieje , ty to ogarniasz . Ja sobie dałem już spokój z tym całym NE. W sumie jak znajdę chwilkę zerknę na twoje "ściągi" ..dziś mam pilna robótkę ..sam wiesz materiał z dziś do obrobienia , poskładania i umieszczenia w kilku miejscach ..Tu też zresztą jak zwykle umieszczam ..

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#157775

Hehe...Andruch NE nie zobaczył żadnego mojego postu, a byłem jednym z pierwszych blogerów na NE, ale zupełnie na innym nicku miałem tam robić. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#157804