Trolling na Facebook, ks.Stanisław Małkowski , otwarte zapytanie !!! Daj Księże Stanisławie świadectwo !

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Czym bliżej wyborów , tym więcej pojawia się wszędzie czy to w życiu realnym , czy w sieci akcji dezintegrujących elektorat Prawa i Sprawiedliwości.
Nie da się ukryć , co by złego nie mówic na temat Fejsbuka jest to najszybszy potral społecznościowy w przepływie informacji bieżących , jest szybszy niz niejedne agencje informacyjne , które również mają duże wsparcie tego nośnika i chętnie ziego korzystają .
Z racji tego , że zdrowie u mnie szwankuje bardzo dużą ilość czasu poświęcam Fejsbukowi.
Właściwie jestem mocno zaangażowany na rzezcz wspierania realnej opozycji jaką jest Prawo i Sprawiedliwość . Dla człowieka mało obeznanego z systemem działania Fejsbuka nakreślę może tę podstawową strukturę jaka panuje na tym portalu społecznościowym .
Podstawą jest założenie własnego profilu. PO założeniu profilu mamy możliwośc założenia grupy , strony lub organizacji np. non profit.
Grupa , strona lub organizacja musi posiadać chociaż jednego administratora. Profil prywatny z obowiązującym kodeksem Fejsbuka musi być założony na prawdziwe nazwisko i imię oraz musi posiadać przyporządkowane konto mail.
Grupa , strona lub organizacja musi posiadać swoją nazwę i tutaj może być użyte własne nazwisko i imię lub nazwa własna wyżej wymienionych (np. Tola).
Na portal Fejsbuk przychodzą ludzie o różnych zainteresowaniach i poglądach politycznych , jak to w życiu bywa. Więcej zorientowani w zasadach działania Fejsbuka lub mniej . I tych ostatnich po moich obserwacjach jest znakomita większość. Ta grupa stanowi doskonały obiekt trollingu (antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie).
W tej grupie osób trolling jest bardzo skuteczny , ponieważ wykorzystuje on nieznajomość zasad FB .
Więc pan nazwijmy go Czesiek, który zajmuje się trollingiem na FB zakłada grupę , stronę i organizację o tej samej nazwie , boć grupa to nie strona , strona to nie organizacja , więc taka możliwość istnieje. Zaprasza sobie obiekty zainteresowania do swojej misternie plecionej siatki. Ale pan Czesiek jest bardziej zaborczy , więc tworzy tych grup , stron i organizacji bardzo wiele , powiedzmy kilkadziesiąt łapiąc w ten sposób dosyć pokaźną liczbę delikwentów. Powiedzmy, że pan Czesiek deklaruje swoją działalność na rzecz PiS czy innej opcji politycznej ale w sumie działa przeciwko niej. Fejsbuk posiada ogromne pole do popisu dla trollingu, portale blogerskie czy jakieś inne portale społecznościowe posiadają o wiele skromniejsze możliwości. Zapomniałbym jeszcze dodać , że Fejsbuk dysponuje jeszcze takimi narzędziami jak : utworzenie określonego wydarzenia o określonej nazwie lub oznaczanie użytkowników na jakimś zdjęciu. Więc jak widać możliwości jest wiele.
Byłem świadkiem, nie jedynym z resztą zamiany wydarzenia o nazwie „ Tydzień bez Tuska” na „Tydzień bez Smoleńska” w momencie poparcia tego wydarzenia przez 1500 osób , a w przeciągu 15 minut dokoptowano 3000 osób. Tak więc 1500osób i te 3000 tysiące dokooptowanych stało się ofiarą pana Cześka.
Natomiast we wspomnianych już grupach , stronach albo organizacjach robi się też tzw. młyn , np. kieruje się podejrzenie na członków tych społeczności o brak lojalności i zamiast merytorycznych dyskusji wybuchają personalne awantury ,. Pan Czesław już za bardzo wysilać się nie musi , ponieważ dał obu stronom broń do ręki, które ochoczo nawzajem się batożą . Gorzej jest jak są tak zwani ideowcy , co to przejrzeli niecne zamiary pana Czesława. Ale i na to pan Czesław ma sposób , a właściwie kilka sposobów z tym , że z wyeliminowaniem ideowców i w dodatku znających obsługę Fejsbuka więcej jak przeciętnie jest już o wiele trudniej . A prawdziwą trudność stanowi grupa takich delikwentów. Tyle celem opisu.

Teraz nawiążę do bardzo szczytnego celu ks. Stanisława Małkowskiego jakim jest Krucjata Różańcowa w intencji Ojczyzny. Jak wiadomo ks. Stanisław Małkowski jest bardzo zasłużonym kapłanem znoszącym wiele upokorzeń od różnych ludzi nazwijmy ich Trollami w realu. Wcześniej była Sbcja w tzw. wolnej RP realni Trolle.
I otóż pojawił się na Fejsbuku profil o nazwie” Krucjata Różańcowa za Ojczyznę”, prawda jakie podobne nazwy ? I wynika z tego , że profil ma na imię Krucjata, a na nazwisko Różańcowa za Ojczyznę. Jest to młody profil niedawno powstały ma w swoich znajomych tylko 39 osób.
Co profil ma w swoim opisie cyt.
„Krucjata Różańcowa w intencji Ojczyzny
Weźmy przykład z Węgrów. Przemiany, które podziwiamy w ich Ojczyźnie nie wydarzyły się same z siebie. ONI JE SOBIE WYMODLILI.
Jako naród Węgrzy mogą być dumni ze swojej tysiącletniej historii, tradycji królów wiernych Bogu, stających do walki w obronie chrześcijaństwa.
Tak jak Polonia Semper Fidelis, tak i Węgrzy trwali wierni chrześcijaństwu, mieli władców męczenników za wiarę i świętych. W czasach komunizmu mieli wielkiego prymasa, który za swoje "Non possumus" został wygnany z kraju. Kardynał Józef Mindszenty w latach czterdziestych wiedział, że jego naród oddany w szpony bolszewizmu czeka upadek i powolna zagłada. Wtedy napisał, że WĘGRY BĘDĄ URATOWANE PRZEZ RÓŻANIEC. Jeśli choć 10% narodu będzie codziennie odmawiać różaniec za Ojczyznę, ratunek przyjdzie z pewnością.

Po latach komunizmu, po tzw. "transformacji ustrojowej", po wejściu do Unii Europejskiej Węgry podobnie jak Polska staczały się ku upadkowi, a przewidywania Kardynała Mindszentego zaczynały się ziszczać.

Wtedy obecny prymas Węgier przypomniał słowa Kardynała Mindszentego i wezwał swój naród do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ.

Obliczono, że potrzeba dwóch milionów Węgrów, którzy zadeklarują, że codziennie modlą się za Ojczyznę na różańcu. Rozpoczęto zachęcanie wiernych oraz liczenie. Nie było łatwo. Początkowo zgłosiło się ok. 200 tyś. osób. Bardzo długo nie można było osiągnąć podwojenia tej liczby.
Sprawa wyglądała na beznadziejną. Potem nieoczekiwanie nastąpił szybki wzrost. Kiedy ilość modlących się przekroczyła milion, zabłysła nadzieja: damy radę.

Cztery lata trwało osiągnięcie stanu, żeby 10% społeczeństwa modliło się codziennie za Ojczyznę. Dwa miliony Węgrów przystąpiło do

KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY.
Cud nie dał na siebie długo czekać. Jego skutki od roku z zazdrością podziwiamy.

Parlament Węgier przyjął nową konstytucję, która uznaje rolę chrześcijaństwa za "kluczową dla podtrzymania narodu", a jej preambuła zaczyna się od słów modlitwy: "Boże, pobłogosław Węgrów!".

Kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne jest na właściwym miejscu. Węgrzy tak właśnie wybrali.

Rok temu sądziliśmy, że to Katastrofa Smoleńska skłoniła Węgrów, aby w wyborach odsunęli socjalistów od władzy. Nie łudźmy się. W pewien niewielki sposób mogło to zaważyć, ale prawdziwą przyczyną jest przeoranie moralne narodu i nawrócenie dokonane dzięki Krucjacie Różańcowej.

W maju ulicami stolicy Węgier przeszła piesza pielgrzymka Żywego Różańca. Jej celem było opasanie stolicy różańcem. Myślą przewodnią tego wydarzenia były słowa Psalmu 122 "Niech pokój będzie w twoich murach, a bezpieczeństwo w twych pałacach!". Inicjatorzy tej akcji doskonale zdawali sobie sprawę, Kto jest źródłem "bezpieczeństwa pałaców".

http://kosciol.wiara.pl/doc/890962.Dobrze-nam-tak

Przekazanie prezydencji połączone było z Narodową Pielgrzymką Dziękczynną Węgrów na Jasną Górę pod hasłem: "Dziękujemy Maryi, Wielkiej Pani Węgier i Królowej Polski".Ponad tysiąc osób przybyło, aby uroczyście złożyć jako wotum wdzięczności Matce Bożej ryngraf z węgierskim godłem.

Głównym patronem tego przedsięwzięcia jest dr László Kövér, przewodniczący Parlamentu Republiki Węgierskiej. Pielgrzymów prowadzili biskupi węgierscy János Székely z archidiecezji Ostrzyhom-Budapeszt, József Tamás z archidiecezji Alba Julia w Siedmiogrodzie w Rumunii i Antal Majnek z diecezji Mukaczewo na Zakarpaciu na Ukrainie oraz ks. Botond Bátor, węgierski prowincjał zakonu paulinów.

Ta czterodniowa pielgrzymka pokazuje, że podczas węgierskiej prezydencji z powodzeniem współdziałały organa państwa i Kościoła.

Polska musi pójść w ślady Węgier.

Nam również Kardynał August Hlond przepowiedział, a Kardynał Stefan Wyszyński potwierdził, że: "Zwycięstwo, gdy przyjdzie, będzie zwycięstwem błogosławionej Maryi Dziewicy. Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i Różańcem."
TERAZ CWANCYK TROLLOWY:
Pan Dominik Tarczyński założył wydarzenie pod nazwą UWAGA! :” Krucjata Różańcowa za Ojczyznę”
Link : https://www.facebook.com/event.php?eid=167078040028519

A teraz link do wyżej opisanego profilu pod nazwą UWAGA! :” Krucjata Różańcowa za Ojczyznę”

Link : https://www.facebook.com/profile.php?id=100002622304749&sk=wall

Z tego tytułu Szanowny i czcigodny księże Stanisławie ! Za pośrednictwem portalu blogerskiego niepoprawni.pl , połóż kres kłamstwom i daj świadectwo aby więcej prawi ludzie nie byli pomawiani i szykanowani przez zło panoszące się wszędzie w tym i w Internecie. Spraw swoim świadectwem , abyśmy godnie i bez pomówień mogli stawiać czoła panoszącemu się złu i jątrzeniu ludzi.
Zwracam się do czytających , aby również bacznie uważali na to , co Sie dzieje wokół nich i niech daja świadectwo prawdzie. Pozdrawiam pana Dominika Tarczyńskiego za jego heroiczna pracę na rzecz prawdy . Prawda jest niezmienna

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

proszę podać poprawne linki, bo całość zakrawa na ... mniejsza z tym

ps. kto to jest CWANCYK TROLLOWY? , bo sugeruje się tu, że to jest pan Dominik Tarczyński, któremu za chwilę się dziękuje za heroiczną pracę na rzecz prawdy
-----------------------------------------------------
"Jesteśmy w stanie tyle wolności wywalczyć, ile jesteśmy jej sobie w stanie wyobrazić" /Ewa Stankiewicz/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

__________________________________________ "Jesteśmy w stanie tyle wolności wywalczyć, ile jesteśmy jej sobie w stanie wyobrazić" /Ewa Stankiewicz/

#172082

pierwszy link opisany, wynika to chyba z tekstu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

halibuter

#172083

żeby do końca była jasność...po ustanowieniu przez D.Tarczyńskiego wydarzenia, o tej samej nazwie pojawił się profil, myślę że wynika to z tekstu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

halibuter

#172084

wynika, fakt ... po wnikliwym powtórnym czytaniu, więc zwracam honor, ale ...

zestawienie:
---------------------------------------------------------
TERAZ CWANCYK TROLLOWY:
Pan Dominik Tarczyński założył wydarzenie pod nazwą UWAGA! :” Krucjata Różańcowa za Ojczyznę”
Link : https://www.facebook.com/event.php?eid=167078040...
-----------------------------------------------------------
przy obydwu "ślepych" linkach wydaje się być, niefortunne, mylące.
pozdrawiam

[quote=pavo]żeby do końca była jasność...po ustanowieniu przez D.Tarczyńskiego wydarzenia, o tej samej nazwie pojawił się profil, myślę że wynika to z tekstu[/quote]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

__________________________________________ "Jesteśmy w stanie tyle wolności wywalczyć, ile jesteśmy jej sobie w stanie wyobrazić" /Ewa Stankiewicz/

#172085

linki z pewnością nie były ślepe na 100% ponieważ z linku była zaatakowana osoba , która jak najbardziej od początku swej działalności na Fb jest osobą wzorową . Nie chcę oczywiście być w jakś sposób małowiarygodny, te sytuację komentowała pani poseł Jolanta Szczypińska. Linki faktycznie mogły po napisaniu tego tekstu zniknąć.
Pozdrawiam myślących .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

halibuter

#172712