Rosjanie sugerują, że Prezydent Kaczyński był pijany

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Nadszedł dzień hańby.

Ktokolwiek, kto choć trochę interesował się śledztwem smoleńskim, na pierwszy rzut oka spostrzeże, że wystąpienie generał Anodiny pełne jest jednoznacznych kłamstw. Tak, kłamstw, już nie tylko niedomówień i przemilczeń. Trudno w ciągu kilkunastu minut zabrać się za prostowanie wszystkich tak bezczelnych insynuacji, dlatego skupię się na jednej.

Że Prezydent Kaczyński był pijany podczas lotu.
W krwi przełożonego pilotów znaleziono alkohol etylowy – stwierdziła Andodina.
Ale którego przełożonego? Pewnie generała Błasika. No ale kto jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnych? Aaa... Lech Kaczyński był pijany.

Ten arcyułomny sylogizm zaraz pojawi się na internetowych forach, takie też będą skojarzenia licznych wychowanków behawiorystycznej pedagogiki medialnej. Nieważne będzie późniejsze doprecyzowanie, bowiem większość ludzi - co normalne - pierwszy bodziec zapamiętuje, szczególnie mniej wnikliwi obserwatorzy życia społecznego. Jest to klasyczna manipulacja, której nie można zarzucić kłamstwa - wszak generał Anodina, 72 letnia funkcjonariuszka szkolona w czasach świetności wywiadu sowieckiego - potrafi przygotować wystąpienie tak, by z formalno-prawnego punktu widzenia można było jej jak najmniej zarzucić.

Powtarzanie tych samych tez od pierwszych minut po katastrofie świadczyć może o dwóch rzeczach:

- o posiadaniu przez FSB doskonałych wróżbiarzy i jasnowidzów

- o silnym zaangażowaniu Służb Specjalnych w niewyjaśnienie katastrofy.

Wyszło też na jaw po raz kolejny, że Janusz Palikot, insynuujący to samo co dziś gen. Anodina, jest inspirowany przez ludzi spoza oficjalnych władz. Dzisiejsza konferencja Anodiny przysporzy mu popularności.

A tymczasem w Alpach...
- Hej, Donald. Telefon ci dzwoni.
- Czekaj no, zjedziemy jeszcze tę trasę, potem oddzwonię.

Acha. Jeszcze jedno. Ja jestem jasnowidzem, mnie wywiad mógłby zatrudnić.
http://niepoprawni.pl/blog/2005/nadchodzi-dzien-hanby

Brak głosów

Komentarze

Ale i tak serce boli gdy się słucha tej rzeki kłamstw i pomówień.
konDonek wyPOcznie na wczasach a TW Znak i Nałęcz przygotują tekst oświadczenia które wygłosi "słońce Peru" PO POwrocie

Vote up!
0
Vote down!
0
#123682

No i trafnie przewidziałeś w sierpniu skale MAKowskiej hucpy!

Jakie cwele z PO/WSI u władzy w Polsce taka i pozycja naszego kraju w polityce miedzynarodowej. Anodina zarządziła przecwelenie bronków i donków i aż wióry poleciały okrywając hańbą cały ten nierząd ;/

 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#123683

Rosjanie plują w twarz Polskim Generałom,gdzie jesteś Polsko.?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#123685

Rosjanie kolejny RAZ  pokazali nam,co myślą o nas...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#123686

Polsko,będzie bolało,bardzo będzie bolało,ale nas

 a nie tych,ktorzy

polskością się brzydzą,lub z Rosjanami polują na ruskie głuszce........

życiorys pani carycy.....jakże podobny do Dziadzi.ale nie dziadzi mroza

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#123688

 prowadzącego Tą konferencję,mimo okularów i przeszkolenia,bywają "grożnie-wymowne", przy pewnych pytaniach-odpowiedziach

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#123689

KGB

---
A na drzewach, zamiast liści...

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#123690

nazywają polskim prezydentem....strzela do sarenek,czy do rosyjskich głuszców na polowaniu.....Hanba......

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#123693

zamiast liści.............Polsko,ale dostałaś w Twarz.......

młodzi,dobrze wykształceni z dużych miast,coście nam zrobili......

wstydzcie się na wieki...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#123694

martwili się, że zachorzał (chrypi) - wiedział kiedy...

Vote up!
0
Vote down!
0

kasianna

#123973

Tylko tyle cisnie sie do duszy i serca! ALE: nadchodzi proba polskiej prokuratury i Seremeta! Katastrofa to jedna sprawa, ale dzis nalezy w imie uczciwosci ludzkiej zbadac wszystkie informacje i opinie takich jak Palikmiot, skad uzyskal gloszone opinie na temat katastrofy przed oficjalnym ich ogloszeniem? Na owy czs byl polskim poslem i winien reprezentowac polski narod, a z raportu Anodiny wynika wprost ze reprezentuje rosyjskie GRU. P.Seremet czas zaczac dzialac a jak nie to idz Pan lepic babki z piasku!Moskale chca wywolac w Polsce rewolte! Chca rozlewu polskiej krwi! Ujawnic monitoring z polskiego lotniska z przed wylotu minuta po minucie. Precyzyjna minuta wylotu, przybycie na plyte lotniska Sp.Prezydenta L.Kaczynskiego. Tomeczek Turowski juz winien miec odebrany paszport i byc w odosobnieniu - areszt domowy bez telefonu i srodkow masowego przekazu! Oczym gawedzil Arabski w knajpach z Moskalami i nie tylko? Na jakie obchody do Katynia 7 kwietnia udal sie polski premier z ta reszta, to chyba byly rosyjskie obchody zwiazane z budowa rosyjskiej cerkwi dla zamordowanych ob. ZSRR, a wiec DLACZEGO zlekcewazyl POLSKIE obchody i POLSKICH MECZENNIKOW? Upublicznic jakim samolotem lecial na te obchody i jakie byly zabezpieczenia tego pseldo lotniska, ponoc byla tam na dzien 7 kwietnia rozstawiona dodatkowe urzadzenia? Jak nastepny jak Tomcio Turowski MSZ Sikorski zorganizowal wizyte Glowy Panstwa Polskiego? Jak BOR? TAK mnie nie politykowi i nie osobie z wyksztalceniem techniczno lotniczym ze lzami w oczach cisna sie te pytania na usta zgodnie z logicznym mysleniem! Narodzie Polski Obudz Sie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#123695

P. SEREMET! ile jeszcze bedziemy czekac na ekschumacje zwlok! P.Seremet P. jest polskim prokuratorem i Pana obowiazuje juryzdykcja POLSKA a nie rosyjska, bo tlumaczenie ze Mochy nie pozwalaja to moze mnie Polaka moze trafic szlak!

Vote up!
0
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#123701

Szmajornia sie odslania - Kidawa Blonska popiera raport Anodiny, a wiec nastepny ruski cicho slepy.Boze ile jeszcze tego plugastwa jest w polskim spoleczenstwie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#123703

Zamiast biadolić i bezsilnie się wściekać trzeba iść pod ruską ambasadę.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#123708

Całkowicie popieram Wasze wypowiedzi pozostała nam tylko modlitwa do Boga aby ulitował się nad naszą sponiewieraną OJCZYZNĄ.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123711

A czego się, moi drodzy, spodziewaliście?
Prawdy? Przyznania się przez Rosjan, że coś u nick (cokolwiek) mogło być nie tak?

Zdecydowanej reakcji polskiego rządu na taki raport?

Przecież ostatnie 10 miesięcy służyło tylko i wyłącznie przygotowaniu gruntu pod dzisiejsze "fakty".

Vote up!
0
Vote down!
0
#123712

Nawet, jeżeli by się okazało, że śp. Lech Kaczyński był tego feralnego dnia pijany w sztok, to chyba nie jest to dowodem na to, że siedział w tym samym czasie za sterami tego samolotu i dzięki temu spowodował katastrofę? Chyba, że chodzi w tym przypadku o to, aby pokazać osobę Lecha Kaczyńskiego w złym świetle, która pasuje do koncepcji innego znanego prześmiewcę i skandalisty Palikota o tym, że śp. Lech Kaczyński miał problem alkoholowy. Być może wkrótce okaże się również, że na pokładzie tego samolotu trwała tego dnia libacja alkoholowa z udziałem pilotów i dlatego za sterami samolotu prezydenckiego musiał usiąść nieżyjący śp. generał Błasik.:)

Kto w ogóle o zdrowych zmysłach traktuje na poważnie rewelacje komisji MAK w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego z dnia 10-04-2010 roku?

Vote up!
0
Vote down!
0
#123714

  To samo co szczekaczki propagandowe głosiły pierwszego dnia jest i teraz. I to nie jest koniec,tylko początek. Jest zbyt dużo pytań i wątpliwości by ten raport się ostał.

 Wrak i rejestratory pozostają ,jak rozumiem,nadal w rękach prokuratury rosyjskiej?

 Choćbym szedł ciemną doliną....

Vote up!
0
Vote down!
0
#123720

oni wiedzą, że do Katynia na trzeźwo sie nie przyjeżdża, vide AK, tez prezydent RP _________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#123982

Anodina myśli, że każdy naród zamiast krwi ma alkohol w żyłach. Biedna kobiecina.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#123723

 Ona nie musiala nawet myslec, tylko spisywac te wszystkie komentarze, ktore polscy "politycy": Sikorski, Arabski, Klich, Bolek Walesa, Janusz Paliwoda i inni od pierwszego dnia wypowiadali w mediach. W jej raporcie nie przeciez nic innego, tylko te insynuacje, podparte oczywiscie teza, ze strona rosyjska ma czyste rece! Zadnych dowodow na potwierdzenie tych insynuacji! Natomiast "psychologiczne" opinje o mozliwej psychicznej presji na zaloge? Za kogo oni nas maja? A moze im o to chodzi, zeby i tak juz skloconych polaczkow byle gownem jeszcze bardziej sklocic?

Vote up!
0
Vote down!
0
#123729

Obejrzałem konferencję korzystając z transmisji w TVN24, muszę zaznaczyć że nijak informacji o alkoholu we krwi nie odniosłem do prezydenta,nawet nie zdążyłem bo na bieżąco "wołami" na pasku szło: "gen.Błasik miał ...". Powalił mnie natomiast żenująco niski poziom tłumacza który tylko zagłuszał Rosjan dukając piąte przez dziesiąte, co jest zapewne celowym działaniem mającym na celu rozmywanie sprawy. W trakcie tej króciutkiej konferencji po kilku pytaniach uderzyły mnie zadowolone miny Występujących przed kamerami, jakby myśleli ("No i po sprawie").

Vote up!
0
Vote down!
0
#123734

A mnie ciekawi jaki cyrk, teatr, szopkę, niepotrzebne skreslić, przygotował Tusk. Raport nie jest żadnym zaskoczeniem dla nas, a tym bardziej dla niego. Logika podpowiada, że skoro maczał w tej katastrofie łapy ( w co ani przez chwilę nie wątpię) to i w przygotowaniu raportu też brał. Ogłoszenie raportu podczas jego urlopu to nie przypadek tylko zaplanowana kolejność, aby dla debilnych mas wkroczenie premiera do akcji było efektowne,z hukiem.
Przedstawienie dopiero sie zaczyna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123756

możemy zrobić? Jakich możemy użyć represji? Obawiam się że szybko ze smoleńskiego błota się nie podniesiemy.

-------

Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Vote up!
0
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#123793

Jest normalne i oczywiste, że dzisiaj wszystkie ważniejsze media światowe
informuja o przedstawieniu przez MAK raportu o przyczynach katastrofy.
CNN,FoxNews,NYT praktycznie powielają tekst MAKU. Winni piloci. Błasik
na chwilę przed katastrofa był w kokpicie, wszędzie info o alkoholu.
Rozwinięty wątek nacisku psychologicznego zmuszającego do lądowania
w warunkach które na to nie zezwalały.
Kolosalny antypolski PR wykonany na całym świecie wspólnymi siłami tusko-rosyjskimi.
Tusk/PO do piaskownicy - pod nadzorem oczywiście, żeby
nie siusiali..
---------
"Polska wróciła na pozycję liczącą się w świecie" - Bredzisław Komorowski
w orędziu do Narodu wygłoszonym 31.12.2010 r.

Vote up!
0
Vote down!
0

basket

#123825

Z tym zgoda.
Sprawa na 70 lat zostanie zamknięta w "kłamstwie smoleńskim"

Vote up!
0
Vote down!
0
#123827

tak to smutna lektura. tylko proszę powiedzcie czy nie należało się tego spodziewać ?? Ta pani generał i jej pracodawcy wiedzieli dobrze że grund jest podatny na te rewelacje, MAK..., ja mam się na nich obrażać ?? a niech mnie pocałują w tyłek. Szanowny i Zacny YUHMA , napisał : ...... zamiast biadolić i bezsilnie się wściekać trzeba iść pod Ruską Ambasadę.... i co ??? nie to jest bez sensu ..zamiast tego powinniśmy iść pod Gmach PiS na Nowogrodzkiej, spotkać się z Jarosławem i powiedzieć że jest tylko jedno , rozsądne wyjście - własna, rodzima, Telewizja , tak mocna jak WSI 24. Napewno znajdą sie ludzie z całej Polski i Polonii, którzy pomogą finansowo . pozdrawiam Marek

Vote up!
0
Vote down!
0
#123881

+

Troszku więcej informacji -
TV- na zasadach ogólnych
Jak się "gołe_ podoba - podać.
Wszystko podać - i prać lemingowe zwoje :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#123882

Harcerzu ..

Ty niczym Dzierżyński ..
po trupach do celu ..

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."
/Z.Herbert/

/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#124008

Ile razy Pan Rydzyk rozpierdalał ?

Jeśli wczytasz się w wywiady Prezesa - wiele razy .

Niestety, Prezes jest zakładnikiem "Zakonu"

Vote up!
0
Vote down!
0
#124015

Harcerzu ..

No dobrze to jeszcze można zaakceptować.

Dla mnie ważnym jest bym później nie został przeklętym .
Bo iście naturę mam aż czasem strach pomyśleć co by było gdybym ../poszedł na całość/

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."
/Z.Herbert/

/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#124022

dolać mu piwa! W sumie konieczność posiadania własnej telewizji jest oczywista, ale jakoś nie pomyślałem, że trzeba pójść z tym do Jarosława.

---
A na drzewach, zamiast liści...

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#123966

Jak możemy wiedzieć, czy Rosjanie(MAK), nie wstrzyknęli odpowiedniej dawki alkocholu w tkanki Błasika??? Proszę zwrócić uwagę, że akredytowany zaczął pracę po 15.04.??? Co działo się za czerwoną kutyną w tym czasie, kiedy Rosjanie, tezę o przyczynach wypowiedzieli 10minut po zamachu, później mieli wolną rękę, by przygotować argumenty. Dzisiaj nie ma orginałów czarnych skrzynek, a jak je nam oddają, to już nie będą orginały??? Nie wiemy, czy czarna skrzynka z związana z pracą urządzeń, zgadza się w pełni z zapisami polskiej, dodatkowej czarnej skrzynki, którą Polska strona bezwolnie, z głupoty, oddała rosjanom, którzy mieli możliwość dostosowania jej do ich wersji??? Dzisiaj, byłby to atut!!! Nie mamy całych kopi stenogramów, nie mamy kompleksowych badań ciał zamordowanych, nie mamy szczątków samolotu, nie mamy żadnych prawdziwych informacji o tym zamachu, gdzie jest kabina pilotów i jej urządzenia, gdzie jest reszta samolotu??? Mamy fabułę zapisaną, pod wypowiedzianą i przygotowaną tezę. Nawet nie wiemy czy to jest ten samolot??? Dlaczego nastawienie autopilota na odejście na drugi krąg przy 100m wysokości, nie zadziałało, mimo, że nikt nie wyłączył tej opcji, czy ja tu czegoś nie rozumię??? Chcę tu dodać, że kirownik lotniska Siewiernyj powiedzał iż słyszał, że TU154 prawidłowo, po ścieżce wykonał podejście do lądowania jak również słyszał pollecenie wydane załodze, by kontynuawała lądowanie, poczym lączność z Tupolewem zamilkła, a według stenogramów, od punktu decyzji, było tylko odliczanie wysokości, co oznacza jednoznacznie, że odkryli pułapkę, i w miczeniu szukali ratunku??? Reszta, to tylko efekt tego faktu. Pytanie nie wyjaśnione, dlaczego z kabiny pilotów wywołano problem mechanizacji skrzydeł, co spowodowało to pytanie i dlaczego generał Błasik, musiał interweniować, pomagać. Są braki w stenogramie, by to wyjaśnić, bo było to tuż przed punktem decyzji, już wtedy mogło coś niefunkcjonować należycie. Nie wiem, do czego służy i z czym jest kompatybilna mechanizacja skrzydeł??? Raport o warunkach technicznych, powinien wziąść pod uwagę moment sygnału dalszej radiolatarnii pozycji somolotu, wyłączenie prądu w elektrowni, mimo to sygnał radiolatarni bliższej był(za wcześnie), czym była zasilana, skoro nie było prądu??? Dlaczego samolot i ciała zamordowanych wyglądają jak po wybuchu bomby wolumerycznej, to przecież też jest technika??? Chcę tu też dodać od siebie, że tomogło być wszystko całkowicie inaczej, że wycinki drze dokonał celowo i planowo IŁ76, który mógł tam być kluczowym elementem zamachu, wiemy z wywiadu MUrawiowa, że mógł wylądować z pierwszym podejciem, bo widział latarnie lotniska, wykonał dwa podejścia z czego jedno, według świadków bardzo niebezpieczne, to mogło byc to zadanie z drzewkami, pozorujące lot Tupolewa, pamiętajmy o wykonaniu zrzutu i zniżaniu na wschód, tego też nie ma w raporcie i przygotowanych świadkach widzących we mgle Tupolewa??? Nic nie wiemy, a raport jest??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124031