10.09.1012 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

Do smoleńskiego różańca przybywa  dziś kolejny paciorek...

 

Trochę dziwna jest ta wrześniowa AD 2012 miesięcznica bo żal po stracie tych,  których pamięć dziś po raz kolejny odświeżamy, przyprawia gorycz  słów, które wczoraj przeczytano z ambon polskich kościołów :

 

„ (...)Wydarzenia naszej wspólnej, często trudnej i tragicznej historii, rodzą niekiedy wzajemne pretensje i oskarżania, które nie pozwalają zagoić się dawnym ranom.
Obiektywne poznanie faktów oraz ukazanie rozmiarów tragedii i dramatów przeszłości staje się dzisiaj pilną sprawą historyków i specjalistów. Z uznaniem przyjmujemy działania kompetentnych komisji i zespołów w naszych krajach. Wyrażamy przekonanie, że ich wysiłki pozwolą poznać niezakłamaną prawdę historyczną, dopomogą w wyjaśnieniu wątpliwości i przyczynią się do przezwyciężenia negatywnych stereotypów.”

 

...Abp Michalik podpisał się pod tymi słowami 17 sierpnia 2012 w obecności agenta KGB, który jest jednocześnie  i raczej nie przypadkiem głową cerkwii prawosławnej Rosji... Ten sam abp Michalik niecałe 2 tygodnie później ubolewał z ambony na Jasnej Górze, że wyludnia się wieś i ojczyzna, że „Akceptacja nadużyć i korupcji na ogólnopolską skalę musi niepokoić, musi budzić sumienia, stawiać pytanie: co dalej? „....

 

Gdzie było arcybiskupie sumienie 17 sierpnia  gdy „z uznaniem przyjmował działania kompetentnych komisji i zespołów” ... ? Przecież ci sami, którzy owe „kompetentne” komisje powoływali nie tylko są autorami nadużyć i korupcji na ogólnopolską skalę ale i robią wszystko by ta korupcja i te nadużycia kwitły. Bezkarnie. 

Ja rozumiem, że arcybiskup musi słuchać swoich zwierzchników  ale nie rozumiem żeby dla cudzej, fałszywej  kauzy tak zaprzedawać duszę Złemu ??? .........

Bo abp Michalik był pierwszy 17 sierpnia, był sygnatariuszem fałszywego pojednania, o którego treści sam Papież Benedykt XVI pojęcia nie miał. Ale gdzie był abp Michalik, gdzie był Episkopat Polski gdy  np.plwano na krzyż przed Pałacem Prezydenckim, krzyż - symbol naszej polskiej wiary katolickiej i symbol powierzenia Bogu Polski od dnia przyjęcia przez nią chrztu ? Nie bronili tego krzyża polscy purpuraci bo to był... krzyż smoleński ! Krzyż wrogi sprawującym aktualnie władzę w Polsce, wrogi jak cała tragedia smoleńska, która w ułamku  sekundy śmierci tych Dziewięćdziesięciu Sześciu zdarła z rządzących ostatnią maskę obłudy, ukazując całą ich  nikczemność !

 

 

POLAKU – DZIŚ  10.09.2012. PRZYŁĄCZ SIĘ  I TY !

GDY  ZMROK  ZAPADNIE  ZAPAL   ŚWIATEŁKO  PAMIĘCI  !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ W INTENCJI  WOLNEJ  POLSKI

 

PS.

Gdy  to wrześniowe AD’2012 Światełko Pamięci  będzie  zapalać  na moich blogach moja Córka, ja będę  gdzieś wysoko w Tatrach. 9 września też  i Tatry  będą moją  najwspanialszą Bazyliką.  Wiatr będzie grał na graniach i przełęczach jak najwspanialsze organy świata, a ze skalnych ambon dochodził będzie  tylko  szelest piargu, strąconego kopytkiem kozicy...  I  będę  blisko Boga. Jego szeptu na pewno nie usłyszę bom niedostojna ale na szczęście nie usłyszę hańbiących, upokarzających i   fałszywych słów fałszywego pojednania - „Z uznaniem przyjmujemy działania kompetentnych komisji i zespołów w naszych krajach.” ,  narzuconych uszom i sercom, a które w niedzielę zabrzmią z ambon polskich kościołów i  nie są  niczym innym li tylko czołobitnym  reweransem  purpurowych urzędników Pana Boga przed  urzędnikiem  rządu RP i  jego  szefami na Kremlu,  bo wiadomo o które komisje w „pojednaniu” chodzi – komisję J.Millera i śledztwo MAK.... Purpuraci polscy pieją z zachwytu nad  ich kompetencjami, a  tymczasem obie  w/w „instytucje” właśnie spotykają się  z  uznaniem.... prokuratury RP,  która uznała za celowe przyjrzeć się bliżej fałszerstwom komisji Millera  jak również i „kompetencjom” MAK, nakazując z urzędu dokonanie  kolejnych dwóch ekshumacji ofiar smoleńskich.

O „kompetencjach” komisji Burdenki nie wspomnę...

 

Cytat z „pojednania” - paradoks historii to czy chichot Szatana, wpuszczonego przez czerwonych stróżów  wiary do polskich świątyń  przez szeroko otwarte   POdwoje  POjednania ???...

 

PS2.

Mam nadzieję, że wielu księży za przykładem ks.Isakowicza-Zaleskiego tego haniebnego tekstu wiernym  nie przeczyta. Byłby to przy okazji kolejny dowód, że „pojednanie” zostało spreparowane  na partyjne zamówienie tych, którzy wszelkimi siłami i mocą posiadanej władzy bezczelnie i cynicznie twierdzą, że w Smoleńsku „państwo polskie zdało egzamin” !

 

 

Pisane 4 września 2012 r.

 

#####################

Z upowaznienia Mamy zamiescila Maria

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pamięcią).
Contessę i wszystko, co jej bliskie, pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289271

A tow. Michalik vel TW "Zefir" żadnym biskupem, tym bardziej arcybiskupem - od 17 sierpnia jest jednym z najgorszych wrogów Narodu i Państwa Polskiego. A przede wszystkim wrogiem Boga, jak i każdy Judasz. Zapłaci za zdradę ten judasz targowiczanin i na tym, i na tamtym świecie. Ten jest jednym ze wspólników mordu oraz kłamstwa Smoleńskiego, bydlę sprzedajne esbeckie...

...A dzisiaj mówię, jako każdy Polak:
Chwała Bohaterom! Cześć Ich Pamięci!

Jakub Wołyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jakub Wołyński

#289277

Płonie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289289

Zaraz zapalę, niech tylko słonce zelżeje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289291

Zapłonie o zmierzchu. Pozdrawiam. W Gruzji odsłonięto....

http://niezalezna.pl/32704-l-kaczynski-upamietniony-na-gruzinskim-szczycie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#289295

Jaki Naród szlachetny, wdzięczny... Pan Prezydent Saakaszwili ledwie zdążył pożegnać Przyjaciół, leciał mimo wszystkich przeszkod, mimo wulkanu tamtego zafajdanego... Kacapy znów planują na Nich napaść we wrześniu (lubią k..y ten miesiąc...). Choć Ich Obrońca zaraz w Domu Ojca, uważam że kacapy szczurzą krwią swą się umyją tego razu.
I to pocieszy Naszych TAM...
A na razie... Światełko płonie...

Jakub Wołyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jakub Wołyński

#289300

Zawsze powiewa biało-czerwona a światełko w duszy, sercu i okienku.

Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#289299

Oczywiście wcześniej weźmy udział we Mszy Św. o godz. 19.00 w warszawskiej Archikatedrze.

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#289317

Pamiętamy i nie zapomnimy.
Zasłużyli na naszą pamięć, a o zbrodniarzach też nie zapomnimy. Musi nadejść czas sprawiedliwego sądu.

Pozdrawiam

jwp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#289385

Dziękuję za Wasze Swiatełka.
Moje płonęło w Tatrach.

Jestem przerażona tym co widziałam w Polsce !!!
Ale o tym za kilka dni, jak się "pozbieram".
Maleńkie światełko w tunelu widziałam w Archikatedrze i na Powązkach, na pogrzebie śp. Józefa Szaniawskiego.
Niestety światełko mikre i tunel długi...

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290490