Agentura w katedrze!

Obrazek użytkownika Felix
Kraj

Gniezno stało się dzisiaj stolicą agentury SB. Oto zjawili się na ingresie abp Kowalczyka (KI Cappino) sami najprzedniejsi: TW Bolek, TW Alek, TW Olin, TW Litwin. Komplementacji i wyrazów poparcia miedzy towarzyszami nie było końca. TW Bolek na wspólnym briefingu z TW Litwinem powiedział:
"Moja obecność tu mówi jednoznacznie o tym, że będę głosował na pana Komorowskiego i jednocześnie chciałbym poprosić wszystkich, którzy pamiętają moje trafne decyzje, aby poszli w ślad za mną" Jak podkreślił, nie ma w tym osobistego interesu, ale kieruje się interesem RP.
"A w interesie Polski jest dzisiaj w tej Europie znaleźć dobre miejsce dla Polski. Miejsce przez mądrość, przez obliczalność, przez negocjacje - i to wszystko pan Komorowski uosabia"

Skokietowany TW Litwin podziękował za poparcie. Zaznaczył, że gest TW Bolka "to coś o wiele więcej niż poparcie byłego prezydenta". "To jednak jest dla mojego pokolenia, dla mnie osobiście, symbol pięknej, ale odważnej i mądrej drogi jaką przeszliśmy przez te dwadzieściaparę lat przynajmniej"- oświadczył.

Brak głosów

Komentarze

Gwoli ścisłości - abp. Józef Kowalczyk był kontaktem informacyjnym (K.I.) o pseudonimie "Cappino", nie tajnym współpracownikiem (T.W.). To inna kategoria, stosowana przez wywiad cywilny PRL. Ale to szczegół. Gdy dowiedziałem się, że K.I. "Cappino" zostanie Prymasem Polski, przeżegnałem się nogą.

Pisałem o nim niegdyś w notce niepoprawni.pl/blog/287/kontakt-informacyjny-%E2%80%9Ecappino%E2%80%9D a propos oczyszczenia go przez kościelną komisję historyczną (wbrew dokumentom) z zarzutów odnoszących się do współpracy z peerelowskim wywiadem.

„Źródło sprawdzono. Informacja wiarygodna”. Taka adnotacja widnieje na esbeckim dokumencie. Tośmy Prymasa doczekali... Niech to szlag...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#68229

Witaj
Dziękuję za uwagę. Już się poprawiam.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68233

Jeśli w miarę realne szacunki mówią że po moskiewskiej stronie bug-a wśród kleru było 9/10 TW to u nas musiało  być co najmniej 1/10 ale oczywiście się tego nie dowiemy bo komisja kościelna zakończyła dochodzenie do prawdy na drodze wybaczenia przed przyznaniem się do winy szczerym żalem i usiłowaniem naprawienia szkód.

A że 90% akt dotyczących kleru jest w łapkach nich samych co skutecznie uniemożliwi osiągnięcie przynajmniej częściowej wiarygodności jakiemukolwiek księdzu zakonnikowi biskupowi czy innemu a szkoda bo znakomita część była w porządku w tamtych trudnych czasach i mówię to jako ateista.

---------------------------------------

-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-

=____We wszystkich trzech radykał___=

==============================

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#68238

... Służbami. To niewiele, zważywszy, jak wielki był nacisk na to środowisko. Pozostałe 90% uczciwych tym bardziej powinno domagać się oczyszczenia Kościoła, a najlepiej, żeby było to samooczyszczenie, bo jak wiadomo "z reki ojca mniej boli".

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#68319

Chcę nadmienić, że Kościelnej Komisji Historycznej d/s Zamiatanie pod Dywan przewodniczył arcybiskup Życiński TW "Filozof".
Czy nie należałoby przypadkiem odprawiać suplikacje, bić w pokutne dzwony, odkażać i powtórnie konsekrować kościoły?Leopold

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#68291

Widzimy też kogo zaprosił na to swoje święto, takich, że J. Kaczyńskiemu nie wypadało do tego towarzystwa się przysiadać. To realizatorzy spisku III RP, siedzieli w jednym szeregu, a tzw. PIS-owska TV nie ustawała w wysiłkach by to wielokrotnie powtarzać(tak się boją o stołki,pachołki)!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68236

Vote up!
0
Vote down!
0
#68246

Sami swoi...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#68278

On wie, że oni wiedzą!!! Oni wiedzą, że on wie. Sami swoi!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68279

zainstalowana w POLSCE. To jest jednak ochydne oglądać tych wszarzy , robiących za "autorytety". Oni jednak wiedzą że my wiemy o tym badziewiu . Całe szczęście że Bóg jest wszędzie. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#68345

...jakoś bardzo uderzył i nawet zabolał ten obrazek w Pierwszej Ławce katedry gnieźnieńskiej.
Już całkiem nie widzą powodu aby choćby pozory zachowywać, wygląda mi to na skoordynowaną akcję.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68484

Działanie obliczone na odstręczenie wyborcy, który nie rozumie czym jest Kościół, ale wie że nie cierpi agentury.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68489

CYTAT:
-MOJE TRAFNE DECYZJE
-KIERUJE SIE INTERESEM RP
-TO WSZYSTKO PAN KOMOROWSKI UOSABIA
-SYMBOL PIEKNEJ ALE ODWAZNEJ I MADREJ DROGI
-DWADZIESCIAPARE LAT
NORMALNIE GDYBY NIE TO ZE CHODZI O POLSKE I JEJ LOS TO MIELI BYSMY PRAWDZIWY KABARET BO CI PANOWIE SA POPROSTU SMIESZNI SZKODA TYLKO ZE CI UBECY MAJA WPLYW NA TO CO SIE W NASZYM KRAJU DZIEJE.....TW BOLEK PODJOL ,,TRAFNE,, DECYZJE,KIEROWAL SIE ,,INTERESEM RP,, CHBA SB.....TW LITWIN UOSABIA TO WSZYSTKO-CO W SB BYLO NAJWAZNIEJSZE ,,SYMBOL,,PIEKNEJ ALE ODWAZNEJ I MADREJ DROGI-CHYBA DROGE KARIERY JAKO TW W SB...DWADZIESCIAPARE LAT-NAWET NIE PAMIETA ILE LAT ZENADA I NA TAKICH UBEKOW LUDZIE GLOSUJA...ZAL SERCE SCISKA A NOZ SIE W KIESZENI OTWIERA!
POZDRAWIAM

Vote up!
0
Vote down!
0
#68492