akta

Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Kraj

Akta Prezydenta Johna F. Kennedy’ego na drodze do odtajnienia, a akta Józefa Wieczorka -nie !

„Konstytucja dla nauki” wzmacnia jeszcze bezprawie junty Jaruzelskiego !

Media [https://www.tvp.info/34559786/poznamy-prawde-o-smierci-kennedyego-trump-odtajnia-dokumenty] podają :

„Prezydent Donald Trump zgodził się na ujawnienie kolejnej partii odtajnionych dokumentów związanych z zamachem na...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

W swoim poście "Bolek" - misterna gra operacyjna układu III RP?" wskazałem m.in., że misterna gra służb i układu III RP wokół teczek Cz. Kiszczaka może też mieć poniższą przyczynę:

 

"Podjęcie tej "gry" może też mieć na celu wykreowanie z L. Wałęsy cierpiętniczej ofiary obecnie rządzących. A "haniebny" atak PiS-u na L. Wałęsę ma scalić i zdynamizować całe środowisko "układu" do jego obrony i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Jeżeli ktoś sądzi, że oficjalny przekaz informacyjny dotyczący operacji, którą można nazwać: "Bolek - wdowa po generale Cz. Kiszczaku" jest zgodny z rzeczywistymi faktami to - wedle mnie - jest delikatnie mówiąc bardzo naiwny.

 

Jeżeli jednak ktoś mimo wszystko daje wiarę tym faktom, to niech sobie odpowie na proste pytanie: Czy jest możliwe, aby "najważniejsza wdowa III RP" po szefie służb...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)
Obrazek użytkownika jwp
Blog

…Twoim celem musi być zdobycie wszystkiego bez zniszczenia czegokolwiek… - Sun Zi

I tak zdobyto Polskę i Nas.

Większość  nas pamięta scenę palenia akt SB z Psów Pasikowskiego. Jaki ma wymiar i znaczenie ? Na pewno nie radosne, bo nie palono nic zdobytego, a pozornie niszczono własny dorobek, lata pracy służb. Nie ma bardziej fałszywego obrazu. Tam palono tylko papier, nawet jak były to teczki, to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

Ulubioną metodą obecnego kierownictwa IPN – wzorem poprzedniego systemu – jest bezustanne posługiwanie się statystyką, wykresami i słupkami.

W reakcji na mój wywiad dla portalu wNas.pl, w którym mówiłem m. in. o „ewidentnym załamaniu procesu udostępniania dokumentów wojskowych służb PRL przez IPN pod wodzą Łukasza Kamińskiego”, kierownictwo Instytutu zobowiązało dyrektora Biura Udostępniania i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

We wszystkich.
Dowód.
Podróbki to nie tylko trampki z logo Nike szyte na Tajwanie albo gdzieś w jakiejś zapadłej dziurze w Chinach kontynentalnych.
To również zamienniki podzespołów do samochodów i/lub części produkowane przez kooperanta dużego koncernu motoryzacyjnego, ale sprzedawane bez logo tegoż koncernu.
To również leki produkowane na przykład w Polsce, będące tańszymi odpowiednikami leków...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Felix
Kraj

"Rzeczpospolita" napisała, że Lech Wałęsa opublikował notatki UOP z 1990 r., które zdaniem ekspertów powinny nadal być utajnione i leżeć w archiwum ABW.

Dotyczą one operacji Służby Bezpieczeństwa z 1987 r. – funkcjonariusze na podstawie spreparowanych dokumentów kupili w Zdunowicach działkę letniskową położoną obok posiadłości Lecha Wałęsy.
Notatki UOP dotyczące tej sprawy powstały we wrześniu...

0
Brak głosów