Szambo wywaliło.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Nie tylko lokalnie.

Od strony technicznej wygląda to tak.

Jak masa odchodów osiągnie wartość krytyczną, to klapa fontanną ekskrementów tryska do samego nieba. Tylko czyjeż to niebo. Grawitacja dyktuje prosty powrót w celu użyźnienia gleby, klasycznym rozbryzgiem. Bez dbałości o higienę własną, a również troskę o niedomytków, narażamy się na epidemię. Za paznokciami ich nie ziemia nasza, a złogi obczyzny. Na to i cążki nie pomogą.  Ni żadne manicure nie zakryją.

Znacznie wygodniej babcię i dziadka zastawić w lombardzie, a papier czerpany na cyfrowej drukarce wykreować. Podeprzeć się tombakowym fingielkiem, czy też wsiadać na konie po grzbietach chłopów. Sól ziemi podmienić na bolszewickie iluzje. Awans społeczny zbudować toastami z kałamarza. Na tym zbudowano poślednie „Elyty”. Obecnie ani zbrodni, ani też ludobójstwa nie ma i nie było. Za to mamy…, co mamy właśnie ?

To nie pięknoduchy, oczajdusze rozgościły się w nadmiarze. Pewna proporcja musi ważyć. Toż to nie kwestia chama, co złoty róg stracił, a odwagi nie miał, by się na tym, co mu ostało obwiesia żywotu dokonać ( nie mylić z Leszkiem B., choć zasłużony wielce ). Tyleż prawd , ile kłamstw. Nie idzie żyć. Jednakowoż pragęba podmieniona mieni się ustami. Takoż bywało. A dupa nie wytarta staje się branką kusego na rozstaju dróg.

Przemożna siła, zew nie jako, powodem jest. Bez interesów, ni gratyfikacji. To pobudka, capstrzyk. Leżą w łożach strojnych pustosłowiem, a baldachim ubrane nienawiścią i lękiem przed zapadnią. W piernatach bezpieczni,  nie ważą  słów, prędzej haftują ściegi nerwowe. A sztuki cerowania zabyli. Dziura na dziurze materii  nie stanowi. Jestestwo to nie gra na strzelnicy ze zwichrowaną muszką. Ani też zachlapana w błocie własnego ja.

Sito naszej ułudy zwodzi nas. Jawnogrzesznicy ocaleją naszym grzechem. Zatem co czynić. Żyć bez grzechu. Iluż takich jest wśród Nas, co mocą  stoją.

Słabością swoją silny jestem, nie bez grzechu. Za każdym rogiem pokusa wabi. Nie trza było ślubować, ni też wystawiać się z  cnotą na licytację. Na targowiskach, nie tylko próżności, można nie tylko kupić i sprzedać dyplomy rzeczone. Pod zastaw wszystko idzie. Portrety przodków i honor na zbyciu. Niczym stare meble. Jeśli zastawiamy bezmyślnie siebie i wszystko, co nasze jest., to niechybnie sczeźniemy, gdy prawdziwi targowiczanie rejwach okrutny podnoszą, tkwiąc dalej w śmiertelnym uścisku Putina.

Małoż to grobów i ofiar ? Więcej krwią prawdy nam trzeba poświadczyć ? Czy może na ten czas innej ofiary Polsce trzeba ? Ofiary z beznadziejnych z tych, co ani służą, ani też bronią. Odpłata na miarę ich czynów, no na dialog za późno, a i nie ma z kim. Jeśli my oczadzieli, to z nimi jeszcze gorzej. Namnażają się na tym, co jeszcze zdrowe w Polsce jak pasożyty i trują wydzieliną toksyczną. Terapia musi być radykalna, o sanatorium nie mam mowy. Rehabilitacji nie będzie. Za późno na skruchę, tym bardziej, że im to nawet nie może do głowy przyjść za przyczyną Ślubów Łubiańskich.. Bo o sercu i sumieniu gnid wszawych można zapomnieć. Polska zmierza w stronę lumpeksu gdzie, co prawda używane strojem, ale za to po kim. Takie europejskie, choć i rubaszka się niejedna znajdzie. I tak blakną biało-czerwone barwy, w ogniu pocisków fałszu, zdrady i zaprzaństwa.

Trudno od wszystkich wymagać niezłomności w obliczu dominującej bardziej fizjologii niż filozofii życia. Podmianie wiary i wartości na hedonizm. Orgia prędzej, czy później rodzi bękarty. A przymioty ludzkie zastępują takoweż pomioty.  Nie zapominajmy jednak, iż kto wiernie trwa i nie brzęczą mu w ukrytej kieszeni diengi, ten żyw będzie. Tamci, to już tylko trupy, mentalne i polityczne. Świata może od razu nie zmienimy, nie pozwólmy jednak, by układany rękami naszych odwiecznych wrogów nas zmieniał na swoją modłę.

Jeżeli nam jakiś  gnój pospolity, swołocz niższej rangi imputuje, to i owo, dyrdymały pospolite, a na mszę ogonem dzwoni, jednakowoż się obnaża, to co nam czynić ?

Na odlew, czy też przytulić biedaka.

Nie przeszkadzajmy im rżnąć Asa,

prędzej, czy później i tak Dupek Żołędny z nich wyjdzie.

A nie wszyscy wszakże funkcyjni, jest i zwiedzionych niemało.

Tym trza dopomóc dostrzec w grze karty znaczone.

Pamiętajmy niezapomniane słowa nieocenionego Towarzysza Wiesława -

"...każda fura gnoju wywieziona w polskie pola,

to kolejny cios dla zachodnioniemieckiego imperializmu…”.

Tylko gnój jakiś nie swój, a i cios w innym kierunku wymierzony.

Fekaliczny dance macabre będzie trwał dopóty,

dopóki będziemy to tolerować.

Bo miast sztandaru, trzeba było GóW-no wyprowadzić.

Jeżeli ktoś nie widzi w tekście „treści ukrytych”, to spieszę z podpowiedzią i daję dwa klucze.

Trzeba tylko jeszcze dziurki znaleźć.

„...Na stacji Mysiadło piętnaście gęsi wsiadło...

I my z nimi też. Amen...” .

Boris Vian - Jesień w Pekinie 

„ - Może króciutką modlitwę? - zaproponował. 

 - Kto niepomny na skutki samochodzik swój sprzedał... 

- Na próżno, biedaczyna, ciśnie potem na pedał...

- W rzeczy samej. Amen - zakonkludował ksiądz...”.

Boris Vian - Jesień w Pekinie

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

Skoro przypomniałeś słowa niezapomnianego tow. Wiesława, to ja pozwolę sobie przypomnieć to, co tow. Wiesławowi powiedział kiedyś tow. Nikita (Chruszczow):

 "Ach Wiesław miłyj,  znasz ty Czeka?

 Czeka z decyzją nigdy nie zwleka! "

 (Żródło: Janusz Szpotański, Rozmowy w kartoflarni)

Morał tej dygresji jest taki, że Czeka choć nie zwleka, to trudno wykończyć (niepoprawnego) człowieka.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245074

Witaj,
jesteś Wielki, Wzrostem Ducha i Myśli.

Ukłony do samej ziemi, po staropolsku.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245079

Łomatko! Już po mnie. Paszczy więcej nie otworzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245081

Na to przenigdy zgody nie będzie. Czyń dalej, choćby tak, choć wszyscy wiedzą, że znasz odpowiedź na większość pytań. Jest pierwszym z Dziesięciu. Primi inter Niepoprawnes. Rejs trwa wiecznie jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245082

Na odlew, nie przytulać.

Vote up!
0
Vote down!
0

sannah

#245084

Witam,
pełna zgoda, a do rannego trolla, niejako postrzelonego, zgodnie z zasadami podchodzimy od strony łebka.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245091

Na odlew,i z bani i zbuta i kolana,wasal Tusk sprzedał naród Polski dla Moskala,więc sentymenty na bok,czas druhu szykować się do obrony kraju,puki jeszcze na to czas,aby historja nie wytykała nas,że nic nie robiliśmy w ten paskudny czas,raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę,

pozdrawiam cię serdecznie druhu,idzie czas prawdy czy naród dorósł aby być wolnym,czy woli michę i kajdany

Vote up!
0
Vote down!
0
#245100

Witaj Druhu, jak Oni Nas, to My wyżej postawimy poprzeczkę. Nie wiedzą, czy też zapomnieli z kim tańczą. Najskuteczniejsze ciosy to z głowy, łokcia i kolana. I zanim mi ktoś zarzuci brutalne metody, niech spróbuje zrozumieć co te części ciała mogą zrobić w słusznej sprawie. Nie ma czasu na długą drogę, krótki i skutecznie, z tzw. grzywy w nos krogulczy, haczykowaty niebywale. Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy. Nie damy, by nas gnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żył Bronić będziemy ducha, Aż się rozpadnie w proch i w pył Krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz Ni dzieci nam germanił, Orężny wstanie hufiec nasz, Duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie damy miana Polski zgnieść Nie pójdziem żywo w trumnę W Ojczyzny imię, na jej cześć Podnosi czoła dumne. Odzyska ziemi dziadów wnuk! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Serdecznie Pozdrawiam P.S. A jak kajdanom łańcuch skrócą, to do michy się dystans zwiększy. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245107

Ze względów technicznych muszę przerwać ślub milczenia tudzież Twoje uniesienia...patriotyczne.

Najskuteczniejsze są ciosy nasadą dłoni. Krav-maga, chłe, chłe, chłe...!

Vote up!
0
Vote down!
0
#245110

Co prawda ja ze starej szkoły Kyokushinkai, miłym mi jednak nie do końca był Milicyjny Drewniak.

Dotknąłem też Judo i Choy Lee Fut.

Najgłębiej jednak w sercu pozostały mi te słowa....

"...Harmonia jest podstawą karate.

Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli,

zaufanie w stosunku do przyjaciół

oraz skromność wydają się być korzeniami Budo-Karate Kyokushin.

Myślę że jest ono bardzo potrzebne współczesnemu światu.

Kyokushin oznacza poszukiwanie najwyższej prawdy w aspekcie

fizycznym, psychicznym oraz duchowym...".

Sosai Masutatsu Oyama

A o Kraw Maga myślę od kilku lat.

Szczególnie o tym przesłaniu -

"...Natychmiast oddal się z miejsca zdarzenia...".

Oczywiście po akcji i kontrakcji.

Nadmieniam jeszcze, iż Bruce Lee też wywarł na mnie pewien wpływ.

Jeet Kune Do, to katechizm Sztuk Walki.

"...Bądź jak woda – przystosowuje się do każdego naczynia,

a możesz zniszczyć skałę...".

Wyjście z kina po seansie Wejścia Smoka niepowtarzalne.

Ludzie nie czują i nie pojmują kontekstu Kina Rodem z Hong Kongu, nie widzą go ukrytego pod pozorem fruwania i ścieżki dźwiękowej pracującej jak buldożer. I walki o wolność.

"...Żeby się poznać, trzeba się przyjrzeć sobie w działaniu z innymi...".

Czuj Duch

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245132

Niestety dyskusja zeszła na inny tor. Choć dano im klucze niektórzy nadal nie mogą znaleźć dziurki:):):)

Jak widzę nie spuszczasz z "przewrotowego" tonu i słusznie bo to mimo wszystko jedyna droga.
Mam jednak ostatnio zastrzeżenia co do owoców tego.
Czy aby Rosja nie rozgrywa tego na korzyść własną.
Jak powiedział Stalin cyt. z pamięci ,,Najbardziej komfortowa sytuacja dla prowadzącego wojnę jest prowadzić ja na terytorium innego państwa"

P.s
Co do chińskich filmów.
Kiedyś się śmiałem z ich latania i mega silnych ciosów z przyłożenia. Przestałem się śmiać po tygodniowym pobycie w klasztorze Shaolin co nie znaczy ze dosłownie latają ale...

Vote up!
0
Vote down!
0
#245170

Witaj
jeżeli już, to przewrotno-przewrotowy ton.
Ta wojna na naszym terytorium się nigdy nie zakończyła.
Zatem trudno z dnia na dzień wyplenić zło.
Niemniej kuracja wstrząsowa wskazana, bowiem gdy pacjent ma za wysoki próg odporności na wiedzę i prawdę, to bez radykalnych środków zaraza się rozprzestrzenia.
Nikt nie wie na pewno, ale wielu żywi nadzieję na "pewne ruchy" w Rosji, a wtedy...
Choć nie musimy zwlekać, może i od nas impuls wyjść, bo problem jest ogólnoświatowy.
Powiem nawet, że w pewnych obszarach tylko stan wyjątkowy może przynieść skutek. Trzeba rozbić i izolować sprawców i mocodawców.

Pozdrawiam

Dzięki za P.S. rodem z klasztoru Shaolin.
O to "ale" również chodzi.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245222

Zaiste czas i pora kordon sanitarny wokół tej gnojowicy roztoczyć i jakimś lizolem czy innym nie mniej skutecznym zajzajerem do cna zutylizować.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#245095

Witam,
kordon mało. Zajzajer, rzecz zastępcza.
Jednakowoż masz rację.
Zutylizować i w kosmos.
Ta epidemia, to III stopień zagrożenia.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245097

"Człowieku, coś ty z kosmosu na beton spadł i grzywki nie wyczesał!"

Genialne!!! :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#245101

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#245104

 chce się zacytować księdza Małegojania (też uwielbiam "Jesień w Pekinie"): "Milcz człowieku powierzchowny!"

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#245105

O!!! Na zielonej trawce pasły się pratchawce...

PS. Pratchawiec - może to dobre określenie tematu tej dyskusji?

Vote up!
0
Vote down!
0
#245108

Miło mi niezmiernie, że czujesz czaczę.
Mało kto teraz czyta, a co dopiero kanon literatury.
Cytat genialny, bo tak teraz ludziki zyją.
Powierzchownie nadto, czyżby bali się w głębinie uczuć i myśli utonąć.
A Nasi "Purpuraci" Małemujaniowi do sutanny nie dorastają.

"...Monstrualny seksualizm buchał ze wszystkich porów

tego mężczyzny o cudownie subtelnym uśmiechu.

Dzięki wyszukanym ćwiczeniom

rozwinął on swoją odporność  do tego stopnia,

że bez uszczerbku na zdrowiu mógł pokryć kobyłę

mającą sto siedemdziesiąt pięć centymetrów w kłębie...".

Boris Vian "Awantura w stogach"

Czyż to się idealnie nie ma do rodzimych inseminatorów naszej duszy.

Bywaj Bracie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245112

"Zutylizować i w kosmos."

Łeeeeee ! Proponuję wymyć Donka tym samym, czym ruskie umyli wrak.
Pozdrawiam.
;)
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#245456

Witaj,
ja sądzę, że to czym oni myli, to Tusk od dawna pije ze smakiem.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245636

witam,

damy radę, damy radę!

 

pozdrawiam serdecznie

Autorze daję 10.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#245103

Witaj, z Pingwinami zawsze. Uparcie i skrycie...

Kocham cię życie
poznawać pragnę cię pragnę cię
pragnę cię w zachwycie
choć barwy ściemniasz
wierzę w światełko które rozprasza mrok

Serdeczności

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245119

Pięknie i z sensem śpiewa.Jest wspaniała.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245127

Damy z dworu i skorpionki...

Szukać wapna?

Czy szczepionki?

Vote up!
0
Vote down!
0
#245111

Wyjątkowo oszczędnie witam, by Nam konfraterni nie zarzucili. Jeżeli już wapno, to mocno skondensowane. Jak Oni Nas, tak My ich - powtarzam. Tzw. komunizm warstwowy. Tylko dochodzą do naprzemiennych warstw ziemi i bolszewików, również rodzimych, kolejne warstwy wapna. Pozdrawiam Braciszku jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245124

damą jest facet od małpy z raju biłgo.To margines udający większość.Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245125

Zawsze myślę jak Ty.Dziwne?Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245123

Witaj,
a może My astralni bliźniacy.
Nie ważne, czy to Twoje, czy też moje myśli i odczucia.
Najważniejsza jedność.
Ludzie często się boją, iż są osamotnieni w tym co w nich gra.
I to właśnie jest siłą Mordoru.
Jak trzeci dołączy do dwóch, to już zbiegowisko i demonstracja.
A potem pójdzie już z górki.

Z mocą konspiracji Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245126

Jestem gotów bić się za Ojczyznę.Pozdrawiam Ciebie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245129

To już zbiórka, gdy na Trwogę grają.

Nie śnijmy tylko, walczmy o Polskę.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245134

Podpowiadam... 

wielkie szambo wybija na ulicy Czerskiej w Warszawie. W tak zwanym Michnikowie.

Wszystkie inne szamba sa duzo mniejsze, choc tez bardzo smierdza i dokuczaja !

@ jwp...   Twoja strona jest chyba za bardzo naladowana, bo... za wolno sie otwiera.

serdecznie, z daleka !

* i zagadka - kto jest tym Wajchowym Ukladu  (Wielkim Wyprowadzaczem) :

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#245135

Witaj, niestety ich zawartość się kumuluje. Aż dziw, że budki z gazetami, radia i telewizory jeszcze nie eksplodowały od codziennych uzupełnień. A co do wajchowych, jedni w budkach dróżniczych, a inni w zaciszu gabinetów, o tych wiedza bywa niebezpieczna. Jak na zdjęciu, wielki "bryś" w otoczeniu drobnych, acz wściekłych podskakiwaczy. Pozdrawia równie serdecznie jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245225

Joe Chal Ciekawie to ujete!

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#245136

Witam,
jeszcze ciekawsze ujęcie właściwych sprawców.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245219

JWP, za tekst dyszka. Pytasz, co robić. Wykopać szumowiny raz na zawsze z życia publicznego, ale najpierw trzeba poznać ich prawdziwe cv. Ulitujmy sie nad sobą w tę niedzielę Bożego Miłosierdzia. Wczoraj "Tł" oświecił mnie co do wyklętej nauki w III RP. Oto jego koment z definicją z Wikipedii:

tł, 14 kwietnia, 2012 - 08:15

Tak to się jakoś dziwnie składa, że dzieci i wnuki ludzi, którzy w latach 40 i 50 stworzyli system ankiet personalnych i przy każdej okazji ze szczególnym upodobaniem nakazywali obywatelom PRL pisanie kolejnych życiorysów, ochoczo przeszły na etap tzw. CV. Pewien człowiek powiedział mi, że aby dowiedzieć się czegoś o kimś, trzeba poznać nie tylko jego rodziców i dziadków, ale także chrzestnych. Jest taka nauka pomocnicza historii zwana prozopografią. Obecnie to metoda oficjalnie wyklęta. Dlaczego? Cóż, wystarczy sprawdzić jej encyklopedyczną definicję.

Prozopografia - metoda badań historycznych polegająca na zbiorczej analizie danych dotyczących przedstawicieli określonej grupy (przede wszystkim elit politycznych i społecznych).

Stosowana jest zwłaszcza przez badaczy historii politycznej (np. badania nad parlamentarzystami) i społecznej (studia poświęcone duchownym, przedstawicielom wybranych grup zawodowych), wiąże się też często z badaniami genealogicznymi. Metoda ta pozwala na opis wspólnych cech badanej grupy, powiązań między jej członkami, określenie modeli karier, wyróżnienie występujących w jej ramach podgrup. Cechami najczęściej branymi pod uwagę w analizie prozopograficznej są między innymi:
pochodzenie
wykształcenie
stan majątkowy
kolejne szczeble kariery
zawierane związki małżeńskie

**************
Zła ocena intencji skutkuje złą oceną faktów.

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#245162

Witaj,
czasem jest taki czas, że nie ma miejsca na litość dla winowajców.
Jeżeli nawet pozbędziemy się tych widzialnych, to niezbędnym będzie przepadać to i owo oraz sporo osobników.

Może to śmierdzi polowaniem na czarownice, tylko tym razem one naprawdę istnieją. Należy robić ich koterie, zawodowe i rodzinne, grupy interesu. Przy dobrych metodach procent pomyłem będzie znikomy, a z nor powyciągamy ich zapasy na przyszłość.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245227

W takim razie JWP przeczytaj to:

Sobotnia "Rzeczpospolita" poinformowała, że prokuratura, w ramach pomocy prawnej Rosjanom, wystąpiła do IPN o sprawdzenie danych dwóch pilotów Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem. Według gazety badano przeszłość trzech pokoleń rodzin mjr. Dariusza Protasiuka i ppłk. Roberta Grzywny.

Taa, POpaprańcy zlustrowali śp. pilotów!!!! A coś nie moga zlustrować prawników, polityków, nauczycieli!!

Uczmy sie prozopografii.

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#245247

Czytałem,
gdyby to wcześniej zrobiła nasza prokuratura, byłoby to w porządku, oczywiście nie wybiórcze sprawdzanie.
Działania Rosjan pokazują powoli kierunek w jaki zmierzają i co może spotkać kilku ich lokajczyków w Polsce.

Też uważam, że - Uczmy się prozopografii.

Na prawdziwą lustrację w Polsce by trzeba dziesiątek lat, w Niemczech przedłużono. U nas zanim ruszyła, to się oburzono.

Piękne by były czystki, ale by się przerzedziły kadry uczelni, urzędów, artystów grono by schudło.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245266

Rysiu Kalisz powiedział, że to bezszczczczelność i on im pokaże.
Prokuraturze, nie ruskim.
Za chudy...
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#245460

Taki grubas czerwonym, a taki cienki.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245635

jeszcze raz dzisiaj w skupieniu przeczytalam tekst. jestem pelna uznania, slowa skrzą się i migoczą celnością porównan i dosadnościa okreslen. musze przyznać, ze jesteś wielki. piórem:)
Vote up!
0
Vote down!
0
#245179

Witaj, usilnie dążę do szczytów grafomanii użytkowej. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245230

Poradzisz sobie, masz charakter:)) Pozdrawiam Ola
Vote up!
1
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#245256

Bo muszę. Serdecznie... jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245258

szambo już wybiło. To widać i czuć.
I to my będziemy musieli to wszystko posprzątać.
I posprzątamy.
Chyba że wcześniej sprzątną nas.
Trwa gra o wszystko.

Pozdrawiam serdecznie

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-1

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#245267

Witaj, jeszcze nie jest pozamiatane, a sprzątnięcie nie takie proste. Gorzej, że wielu wymieciono Wiarę i Ojczyznę z serc i umysłów. Stawka wysoka, trzeba nam silnych i wytrwałych graczy i ich następców pośród młodego pokolenia. Równie Serdecznie Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245298