NASTĘPNY ATAK SZALEŃCA W WARSZAWIE!!!!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Ponowny atak samotnego szaleńca! Tym razem w Warszawie, na wizji, u Moniki Olejnik!

Błogosławieństwem pobytu za granica jest nieoglądanie Olejnik i Niesiołowskiego w TV, ale od czego internet i relacje z tego eventu?

Jak czytam, Leopold Myszkiewicz Niesiołowski zaoferował tam swoje swoje przeprosiny.

Ja też oferuje swoje przeprosiny: "Jeśli w czymkolwiek uraziłem pana Niesiołowskiego, za wszystko przepraszam. On to czyta, zobaczymy, czy będzie jakaś ewolucja. Ale czy jesteście naiwni i wierzycie, że on zmieni swoją strategię? Problem w tym, że Niesiołowski nie potrafi budować poparcia czy programu, a jedynie wzbudzać emocje. On się w tym dobrze czuje, a ceną jest to, że doszedł do stanowiska wicemarszałka Sejmu, co jest dowodem ostatecznego upadku parlametaryzmu w Polsce...

Przyznaję, że emocjonalne wypowiedzi zdarzą się też członkom PiS, ale za język tej debaty odpowiada przede wszystkim PO. "Można powiedzieć wszystko, policję nazwać securitate, jak Graś, każdego człowieka można nazwać moherem, psychopatą, członkiem sekty, czubkiem, Kaczyńskiego porównac do Gomułki, albo Hitlera, przekrecać nazwiska, przyrównywac posłów do zwierząt, nawoływac do delegalizacji PiS, mówić, ze Kaczyński jest kandydatem do psychiatrycznego leczenia, że PIS to zbieranina podłych, wstrętny chorych psychicznie, że Kaczynscy sa zródłem wszelkiego zla, zwłaszcza Jaroslaw Kaczynski, że część z tych, którzy stoja tam i rzekomo pilnuja krzyza, to rzeczywiscie kandydaci do kliniki psychiatrycznej. Ostatnia stacja tej ich procesji to Tworki, odeslijmy IV RP na smietnik...

Za to odpowiada pan Niesiołowski. To on miał "rozhuśtać" psychopatów”

To mniej, więcej, a właściwie prawie dosłownie powiedział w ramach „przeprosin” Niesiołowski, tyle, ze oczywiście, o Kaczyńskim, bo on potrafi mówić wyłącznie o Kaczyńskim, od 5 lat nie powiedział nic na żaden inny temat, w każdym razie ja nie pamiętam, jak ktos pamięta, bardzo proszę o link, albo cytat, odszczekam! Przy czym, zaznaczam, inny temat, to nie ma być Ziobro, Macierewicz, Brudziński, Natali- Świat, Gęsicka, Kamiński, to ma być INNY TEMAT, OK?!

Pamiętam kiedyś zupełnie nieudaną rozmowe z tym biednym człowiekiem, zapytany o Palikota odpowiedział, ze on nie będzie sie wypowiadał na temat PO, ale może cos powiedzieć o Gęsickiej, proszę bardzo. Jednak dziennikarz naprawde chciał usłyszeć odpowiedż , więc Niesiołowski odpowiedział, ze on nie będzie sie wypowiadał na temat PO, ale może cos powiedzieć na temat Gęsickiej, proszę bardzo. Dziennikarz zapytał o jakiegos z ministrów, Niesiołowski powtórzył, że on może powiedzieć, ale o Gęsickiej, albo o Kaczyńskim, już porządnie zirytowany, ale i zaskoczony niecodziennym przebiegiem rozmowy, bo przecież od 5 lat zawsze tylko o PiS go pytano i on zawsze tylko o PiS sie wypowiadał, zresztą wypowiadał 5-6 zawsze tych samych zdań , będących losowa kombinacją równoważników zdań i słów : haniebne, podłe, nikczemne, pisowskie, haniebne, nikczemne, podłe, załgane, plus kilka przydawek i przecinków, ale nie za dużo.

Taki bluzg w konserwie, służący do wyłacznie jednego celu i w tym jedynym celu wynajęty i wynagrodzony mandatem stanowiskiem. Nikt go w PO o nic nie pyta, ani o niczym nie informuje, nie ma takiej potrzeby. Nikt, łącznie z Niesiołowskim nawet nie usiłuje tego udawać.

U Olejnik zreszta starał sie wytłumaczyć z tej monotonności: "Staram się nie używać pewnych słów, ale trudno zastąpić słowo: ‘podły', 'hipokryta'. Nie znam ich odpowiedników".

Hmm, chyba jestem w stanie pomóc temu biednemu człowiekowi o starganych nerwach i zasugerowac najbliższy odpowiednik: a może : „Niesiołowski”?

http://seawolf.salon24.pl/

Zachęcam do kliknięcia w poniższy link, zachęcam szczególnie, zobaczycie, dlaczego.

http://www.niepoprawni.pl/blog/1489/quo-vadis

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

traktuja jako jedyna sluszna ,,prawde,, wczoraj uslyszalem taki tekst od takiego cwierc yntelygenta ze ,,to wina kaczora ze on ciagle jatrzy i podjudza i pala rzadza wladzy,, najpierw szok mnie ogarna potem nerwy a na koniec zaczolem sie zastanawiac jak mozna byc tak ograniczonym??? Otoz mozna skoro nic sie nie czyta nie poszerza sie choryzontow tylko oglada sie wsi 24 i taniec z gwiazdami.....niedlugo dowiemy sie ze swiatowy kryzys czy wojny w Iraku i Afganie to tez wina Kaczynskiego....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#96722

Jan Bogatko

Wierchuszka PO myśli jak Steinbach: Polaka sprowokowała Hitlera do napaści.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#96726

Tego człowieczka nie znoszę od czasów ZCHN, od lat pluje jak mucha plujka. Z jego otworu gębowego wydobywają się jedynie słowa jakie wymieniasz, najbardziej z nim kojarzy mi się słowo "haniebne" , od tego zawsze zaczyna. I chyba tyle na temat tego posła, nic więcej mi do głowy nie przychodzi, niczego chyba nie osiągnął? Jak w widzę jego zaciętą minę na moim biednym ekranie telewizora to od razu przełączam, nie pozwalam mu się męczyć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ostoja

#96731

W-ce marszałek Sejmu S. Niesiołowski jest po traumie wyroku sądowego który zabrania mu wypowiedzi na niektóre tematy.
Np. nie może wypowiadać się o swej byłej narzeczonej, na którą donosił w śledztwie , a potem się jej oświadczał. Jeżeli "swój" sąd nie uznał wyższych racji politycznych pana Stefana i przyznał sprawiedliwość tej upodlonej łajdackimi insnuacjami marszałka kobiecie to może być różnie.
Widocznie Stefan "Podłość" Niesiołowski wykoncypował sobie że jedynym tematem na który może mówić (pluć) bez konsekwencji sądowego wyroku jest PiS. Czyli mamy w tym przypadku doczynienie z ofiarą sądu, na męczenika wynieśmy go.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#96748

"Rzepa" informuje, iż poseł Stefan Niesiołowski otrzymał ochronę BOR-u po zabójstwie w Łodzi. Sam się zgłosił, z powodu pogróżek pozbawienia go życia. Ochrona mu się, ale chyba przed nim samym.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ostoja

#96758

Jan Bogatko

...tak, dla ochrony przed samym sobą. Nienawiść zabija.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#96823

kto by chciał sobie brudzić ręcę takim szmaciarzem.
ciągłe utrzymywanie organizmu w stanie nienawiści i tak odbije mu się czkawką - np. rakiem mózgu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97054

znakomity tekst
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#96809

problemy z przewodzeniem impulsów na synapsach zlokalizowanych w okolicy gdzie normalni ludzie miewają zwyczajowo mózg.
Jeszcze w PRL był uważany za wyjątkowego "czuba" i ekstremistę po tym jak próbował podpalić muzeum w Poroninie i naszego wiecznie żywego tow. Lenina. Osobiście pamiętam jego wyskoki jako jednego ze szczekających liderów ZCHN kiedy swoimi wypowiedziami do spółki z kolegami z partii kompromitował i ośmieszał prawicę katolicką.
Nawet osławiona Anastazja, która swego czasu w początku lat 90-tych na zlecenie jakiegoś oficera prowadzącego spółkowała z sejmowymi ogierami opisując to w swojej publikacji uważała że Stefkowi palma odbija.
Zasadniczo Stefek miał jeden okres ciszy i spokoju kiedy wydawało się że się ucywilizował i znormalniał. Było to po wtopie niedobitków AWS kiedy nie dostał się do sejmu.
Zajął się wtedy swoją praca naukową i dochrapał się tytułu profesorskiego w dziedzinie swoich ulubionych muszek owocowych. Nic jednak co dobre nie trwa wiecznie. Stefek złapał po drodze szalupę o nazwie PO i od tego czasu znacznie mu się pogorszyło na umyśle choć finansowo z pewnością polepszyło. Zasadniczo lepiej nie oglądać jego ekscesów na wizji bo potem rośnie produkcja śliny w ustach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#96822

STOP PLUGASTWU!

Wymazali z pamięci historię.
Mało znaczy już dzisiaj rodzina.
Dziś kłamliwe swe alegorie
władza w mózgi nam wciskać zaczyna.

Myślą pewnie,że całkiem wyprane.
Wielu w tym ich gorąco utwierdza,
więc próbują już myśli załgane
w nasze czaszki mediami powwiercać.

Wepchnąć w uszy, wbić w oczy, wlać w nozdrza.
Z wielkim krzykiem:  - Stul mordę i klaszcz!
Czemu Polsko jesteś nieostrożna?
Na praktyki te znów zgodę dasz?

STOP PLUGASTWU! - Niech zginie i znika!
Dziennikarzu! Gdzie honor dziś masz?
Ojczystego używasz języka
po to by swojej matce pluć w twarz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek Gajowniczek

#96829

Chciałem a nawet napisałem o stefciu Niesioł.....
Uważam jednak że z wariatem nie wolno dyskutować bo można pogorszyć jego stan psychiczny.Cicho sza............................

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#96836

Niedawno mial czuprynę gęstą choć siwą,ale mial.Teraz nienawi sc pozbawila go nawet włosów.OJ aj waj,ajwaj.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#96842

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#96885

Ten Myszkiewicz ze swoim własnym platfusem i z lamusem nienawiści niechaj idzie i du.. niech mu kiść jakiś kilku liści czyści, bo na twarz to już nic mu się nie przyda, tak mu z gęby jadem trupim jedzie. że Ohyda !

Płynie rynsztok niesioła ze strupami rozwiniętej kiły PRLu Donalda Tuska.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

miro

#96970