Nie śmiej się dziadku!

Obrazek użytkownika Dixi
Blog

„Nie śmiej się dziadku…
…z cudzego wypadku…”
Rządząca koalicja odnotowała nowy sukces!
„Imperium Rydzyka” nie dowierciło się do wystarczająco ciepłej wody i teraz jest zagrożone.
Niesiołowski, jak zawsze w permanentnym ataku wścieklizny, odnotowuje z zadowoleniem fiasko inwestycji i uważa, że to „mocny cios”. Zdrajca Mężydło, który zmienił partię z wściekłości, że nie może trząść Toruniem, jak zechce, martwi się tylko, czy na pewno to koniec, bo Rydzyka już nie raz chowali.
Obydwaj panowie chwalą się swoją bohaterską przeszłością Niesiołowski chyba nieco na wyrost, faktem jest jednak, że przyznawał się do katolickich, może nawet klerykalnych sympatii, no i był jedną z twarzy ZChN. Mężydło był działaczem „S”, o mało (ponoć) nie spotkał go los taki sam jak księdza Popiełuszkę, ROP, PiS… eeeech! Gdzie te ideały, rzeczywiste, czy deklarowane. Pewnie odeszły razem z libido i cała energia poszła w żądzę władzy i popularności.
Wielokrotnie przyznawałem się, że nie mam jakiejś nadmiernej sympatii dla o. Rydzyka. No, jakoś nie mam i już. Pisałem też, że moja babcia była, a matka jest „moherowym beretem” i to w wydaniu domagającym się najwyższego szacunku. Radio Maryja dobrze im służyło i służy. Wykupiły cegiełki „na Stocznię Gdańską” i wcale tego nie żałowały. To komuchy domagały się bezprawnie „w ich imieniu”, żeby Rydzyk oddał kasę. Komuchy jak zawsze lepiej wiedzą, na co wydać pieniądze biednych wdów. Za komuny mówiło się „Toto-Lotek cie nie buja. Ty mu dychę on ci… buduje obiekty sportowe”. Tak się składa, że komuniści ukradli całe życie dzisiejszym emerytom, bo przez całe życie ich okradali, aż wreszcie stali się „prawdziwymi biznesmenami”, oczywiście „życzliwymi lewicy, a reszcie społeczeństwa pokazali wała. Zdziadowanym przez komunistów, sfrustrowanym ludziom Rydzyk daje „katolicki głos w twoim domu” . Przynajmniej tyle.
Nie w tym jedna rzecz, bo cała sytuacja prowokuje do kilku pytań.
- Od kiedy to politycy wypowiadają się publicznie w sprawie jakiegoś prywatnego przedsięwzięcia finansowego? (Głupie pytanie, bo na temat Rydzyka zawsze, innych „Imperiów” – nigdy)
- Komu szkodziłaby dobrze działająca geotermia w Toruniu? (Ja wiem:))
- Czy stojący w obliczu rząd nie powinien się smucić, że kłopoty mają inicjatywy i inwestycje, które mogłyby dać ludziom ciepło i pracę?
- Dlaczego rządząca partia nie martwi się autostradami, bezpieczeństwem na drogach, a także tym, że ci, którzy mieli być bogaci i szczęśliwi (lekarze, pielęgniarki, nauczyciele)strajkują, jak strajkowali, a inni (policjanci) wykręcają w komisariatach żarówki i masowo się zwalniają, powiększając dziurę etatową?
Rozumiem, że wszystko można przekuć na sukces, ale przypomina to „wykuwanie socjalizmu”
P.S
Jak się wpisze w wyszukiwarce „kruk i lis”, to wychodzi posłanka i dziennikarz :):):)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To jest ten właśnie liberalizm gospodarczy w wydaniu POwskim;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#12147

... tym razem w wykonaniu wspólników komuny - "aferałów".
Wystarczy popatrzeć na Klicha, który nigdy nie wykonywał swojego zawodu (psychiatra:)), tylko żył z synekurek (TV Kraków), etacików rządowych, a w międzyczasie z fundacji, która doiła kasę za pozorowane działania i akcje (n.b. gówno warte). Żyć, nie umierać!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#12152

Tak Mężydłę/ i jego owoczesna narzeczoną, obecną żonę/ o mały włos aby zatłukli w lesie i zakopali.
To co z nim się stało to klasyczne, modelowe ogłupienie made in PO!
Kaczyńskim zawdzięcza obecna karierę polityczną. To oni go namówili i przekonali aby w r. 2000 wystartował w wyborach do sejmu. I dzięki PIS dostał się dwukrotnie do parlamentu.
Od zdrady w 2007 roku regularnie ze wsciekłością opluwa i Kaczyńskich i Rydzyka! Czemu to czyni? Doprawdy nie wiem!
Jeśli chodzi o postępowanie, to nie wchodzi w żadne koterie, układy!
Ale ta jego ślepa, furiacka nienawiść do PIS i dyr. Radio Maryja mnie po prostu aż martwi! Dlaczego?
W Torunia jego własna partia PO , sekuje go i izoluje; chodzi o to, że Mężydło krytykuje droższą koncepcje mostu i jest za przeprawą tuz przy obecnym moście kolejowym! Za jego sprawą prokuratura w Gdansku bada założenie koncepcyjne, projekt i kosztorysy! A to spowodowało, że mostu, kolejnego niezbędnego mostu może wcale nie być!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#12161

Wygląda na to, że Mężydło vel Wężydło, nie ma minimum dystansu do siebie i projektów, które popiera. Czy gdyby SLD popierało ten most, do nich byłby się przeflancował???
Na mój rozum łysol nie wyrósł poza perspektywę regionalną, a i tu miałbym podejrzenia, że chodzi tylko o koncepcje mostu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#12163

Torunia!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#12165

Zawsze jest o kilka mostów za mało na Wiśle. Są miejsca, ze trzeba nadrabiać setki kilometrów, w Krakowie - dziesiątki.
Jeśli Mężydło jest prawdziwym politykiem, a nie ocipiałym staruchem, to powinien budować mosty, a nie kłócić się o nie.
Mnie to wygląda na niezdrową ambicję, albo.. mętny interes.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#12167

Ludzie mówią raczej o tym pierwszym, bo podobno ma charakter typowy dla polskiego chłopa zapiekły, uparty jak muł!
Raczej należy do wyjątkowo uczciwych i niczego na boku nie grabi dla siebie. Dlatego nie wiem jak trafił do PO!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#12168

... ja mam rację i zapiszę sie nawet do NSDAP".
Przykro i tyle.
Kiedyś Wańkowicz miał za zadanie szukać bohaterskich bojowców, bohaterów PPS piłsudczykowskiego (nielewicowego), żeby można było im wręczyć Virtuti Militari Znalazł kilku, ale jeden żył z setka królików w mieszkaniu,drugi był cyrkowcem i magikiem, trzeci naciągaczem matrymonialnym... Wtedy głupiutka żona Melchiora (zwanego King), nazywa na w rodzinie Królikiem, wypaliła: "A czego się, Kingusiu, spodziewałeś po ludziach, którzy rzucali bomby?"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#12171