Socjaliści bojkotują "M jak miłość"!

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Młodych socjalistów ubodły krzyże. Ubodły ich na tyle, że przeszli w tej sprawie do działań formalnych. Stowarzyszenie Młodzi Socjaliści zwróciło się do minister edukacji narodowej Katarzyny Hall z apelem o usunięcie symboli religijnych ze szkół.  

Usuwanie krzyży ze szkół  "nie stanowi przejawu walki z określonym wyznaniem". Co więcej nie "stanowi" chyba też przejawu (co za styl!) walki z wyznaniem nieokreślonym, bo... jest dowodem "poszanowania zasady legalizmu oraz krokiem w kierunku państwa pluralistycznego i tolerancyjnego".

 

Młodzi socjaliści spokojnie sobie alarmowali polityków i opowiadali dziennikarzom o "niestety wciąż narastającyn problemie klerykalizacji polskiej sfery publicznej, w tym edukacji". Spokojnie,  bo pewnie nie spodziewali się kolejnego ciosu...  

Już w krótce krzyż zaatakuje ich w telewizyjnym serialu! Będzie...

ŚLUB KOŚCIELNY  w "M jak miłość"

źródlo: aleseriale.pl

"W "M jak miłość" rodzina Zduńskich znów będzie w komplecie. W związku z tym przyjdzie czas na poważne decyzje dotyczące dalszego życia Kingi i Piotrka".

Co to się porobiło... Gdzie podział się postęp. tolerancja i walka z ociepleniem klimatu?  Przeczytajcie sami...

"Na szczęście mamy dobre wieści. Ich córeczka będzie zdrowa, a to stanie się okazją do wyprawienia wielkiej imprezy dla znajomych i przyjaciół. Paweł pojawi się na niej ze swoją oficjalną narzeczoną Majką. Na imprezie pojawi się tez ktoś nieoczekiwany.
To Mirka, która wprosi się na zabawę i znów przyjmie Kingę do pracy. Tymczasem Zduńscy zaproszą wszystkich obecnych na swój ślub kościelny i chrzciny Lenki. Rozpoczynają nowy etap w swoim życiu.
Jak on będzie wyglądał? Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków serialu "M jak miłość".

Młodzi socjalisci mieli rację z tym "narastającyn problemem klerykalizacji polskiej sfery publicznej". Teraz nie mają wyjścia. Czekamy na oficjalny  komunikat o bojkocie serialu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów