PiS ośmiesza w Sejmie swoich przeciwników.

Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Pomysł wydawał się prosty. Stworzyć w sejmie zespół parlamentarny, który pogrążyłby Antoniego Macierewicza - wykorzystując jego działania przy weryfikacji WSI. I taki zespół powstał, ale chyba coś poszło nie tak.

Media doniosły dzisiaj, że zgodnie z pomysłem Artura Dębskiego z Twojego Ruchu, w Sejmie powstał zespół parlamentarny, który ma badać skutki działalności Antoniego Macierewicza i jego Komisji Weryfikacyjnej podczas likwidacji WSI.
Skoro nie można było inaczej dopaść Antoniego Macierewicza, to postanowiono wykorzystać i taką możliwość. Pomysł, był Dębskiego (choć pewności mieć nie można), ale – jak się okazało odznaczenia i innych profitów nie będzie, bo zamierzenie spaliło na panewce.

Dziennik.pl w artykule pt. „Awantura w Sejmie miedzy PiS a Twoim Ruchem. "Zamiast mózgu mają brzozę mózgową"” pisze o tym w taki sposób:
„W październiku wiceprzewodniczący komisji do spraw służb specjalnych, poseł Artur Dębski ogłosił, że tworzy zespół do zbadania działań Antoniego Macierewicza przy likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Poseł zarzucał Antoniemu Macierewiczowi popełnienie przestępstwa podczas procesu weryfikacyjnego oficerów WSI.
Do pracy w zespole zgłosili się jednak masowo posłowie PiS i w ten sposób na pierwszym posiedzeniu do jego władz wybrali swoich kolegów: Bartosza Kownackiego, Marka Suskiego i Stanisława Piętę.”

Może się mylę, ale posłowie Twojego Ruchu powinni jednak chyba przewidzieć, że wymyślony dla „grilowania” Antoniego Macierewicza zespół parlamentarny będzie się cieszył dużym zainteresowaniem. Nie tylko antypisowskiej prasy, ale i posłów – szczególnie tych z PiS-u.

Wyszło dość zabawnie, choć Suski na poważnie obiecał, że zespół będzie obradować nad tym, do czego został powołany. Dziwne jest jednak to, że wobec większości posłów z PiS-u – posłowie z Twojego Ruchu opuścili posiedzenie.
Widać – chcieli się bawić sami, a tu na zabawę przyszli konserwatyści.

Mam jednak wrażenie, że ta dość zabawna sytuacja, u niektórych posłów Ruchu spowodowała szok, czy jakiś inny, psychiczny uraz. Zresztą sami osądźcie. Dziennik.pl pisze tak:
„Pomysłodawca zespołu Artur Dębski z Twojego Ruchu nie krył oburzenia zachowaniem posłów głównej partii opozycyjnej. Pięćdziesięciu siedmiu oszołomów z PiS-u, także członków zespołu Macierewicza do spraw brzozy, już dziś jestem pewien, że zamiast mózgu mają brzozę mózgową, jest obecnych teraz na posiedzeniu zespołu - grzmiał Artur Dębski. W jego ocenie, posłowie PiS wiedzą, że - jak stwierdził - Antoni Macierewicz "działał na rzecz obcego wywiadu".”
Bo jak takie wypowiedzi, bądź co bądź, posła na Sejm RP - można inaczej zinterpretować?
Jeśli w pełni władz umysłowych nazwał w Sejmie pięćdziesięciu siedmiu posłów Sejmu „oszołomami”, to chyba powinna się tym niezwłocznie zająć sejmowa Komisja do spraw etyki? Nie sądzicie?

Ale na podstawie tej wypowiedzi, jasno też widać, że choć zespół jeszcze niczego nie zbadał, to główna teza jego dociekań była już gotowa – Antoni Macierewicz „działał na rzecz obcego wywiadu”. Pozostawało do wyjaśnienia – kiedy prezes Kaczyński do tego go nakłonił?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

przecież Prezes nie musiał do niczego namawiać, może nawet sam padł ofiarą uwodzenia... bo wiesz, te złe oczy posła Macierewicza - gdy ktoś tak patrzy, nie może mieć dobrych zamiarów ;)))))

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#394764

Może i racja, ale prezes, to jednak prezes.
Bez prezesa nie byłoby PiS-u, a chyba głównie o to chodzi.
Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394814

Rozjechał chłopka prowadzącego choć mu szeptali mikrofonikiem do ucha i powiedział,że media kłamią!

Ale miałem ubaw a byłem w gościach.

Warto to znaleźć i obejrzeć.

Jeżeli się spotkam z panem Macierewiczem to ma ode mnie znów uścisk dłoni na 5+ za tą wypowiedź. Jak z resztą silny jak ostatnio uścisk.

Po czym poznaje się silną osobowość no i chłopa z krwi i kości.

Jak słyszę Stefana obłąkanego,Millerka w swych wypowiedziach to rysuje mi się obraz miernot z PO jak i SLD!

Chłopki z PSL też próbują swoje chłopskie wywody wykładać Polakom w tej sprawie zamiast zająć się gnojem na polu.

------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#394783

O jejku, jejku, ja to widziałem. Z pana Czyża zrobił się czyżyk. Nawet zapomniało chłopisko jak zwracać się do Macierewicza. Raz był to pan minister, innym razem profesor, by znowu pozostać przy prezesie. Tak przytomny człowiek robi wiatrak z funkcjonariusza medialnej propagandy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394803

Tego wlasnie nie moge sie doczekac zeby w koncu wyjawili no bo amerykanski ani kacapski tu nie podchodzi oba dobre a albo oba niedobre.Agienta MOSAdu tyz nie zrobia z Antoniego bo to sliski temat ja mysle ze moze tak to agenturalnie z Marsjanami by Antka powiazac.

Ale tak powaznie sprawa zaczyna byc smieszna i tragiczna zrazem ze az tak ich przypililo ze na somo dno sie stoczyli i zadzwonili do Putinowszczaka po dyrektywy, a ten bandyta mafiozoz KGBowski wciaz tkwi w starych metodach stalinowskich kacapow.Wiadomo ze propaganda ma sile przebicia ale cos mi sie juz zdaje ze nawet niektore lemingi juz obrosly skora i tego badziewia tak od razu nie lykaja.

Antoni Macierewicz to czlowiek o glebokiej pewnosci siebie ,z wielka charyzma patryjota,swoja inteligencja i bystroscia umyslu nie daje szansy calym tabunom PObolszewickim aby go nawet zadrasnely na jego osobowosci,ma wielkie wsparcie wsrod Polakow i to trzeba mu caly czas okazywac, zeby ta swolocz POkacapska wiedziala ze Maciereicz nie jest osamotniony w swojej walce.

A walka trwa i to zazarta szkoda tylko ze tak malo ludzi w tym uczestniczy i to rozumie ze Polska jest w stanie wojny od 10 kwietnia 2010 roku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394806

Na tym jest właśnie polega problem "łżemediów" z Macierewiczem. W rozmowie przed kamerami nie mogą mu dorównać, ani go zgnoić i tylko sami się ośmieszają.
Dlatego próbują obmową, manipulacjami i drwinami.
W Sejmie chcieli otworzyć nową arenę dla ataków na niego, ale widać, że i tam trafili na mądrzejszych.
Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394816

Palikot krzyknął "Twój ruch" więc Suski wziął sobie ten okrzyk do serca i przejął sprawy w swoje ręce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394815

Ale trzeba przyznać, że akcja była przeprowadzona profesjonalnie. Zanim ci specjaliści od perwersji się zorientowali, to ich zespół nie był już ich.
Czysto, skutecznie i zabawnie.
Tak właśnie powinien działać PiS.
Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394818

To był majstersztyk posłów PiS!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#394843

Tu można tylko jedno powiedzieć - jaka piękna katastłofa !
:D:D:D
Fraszką pojadę -

Bałwan okrągłego stołu

Królik królem już prawie się mienił
lecz miecz w cep mu się zamienił.

Tak trzymać, PiS ! Alleluja i do przodu !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#394912