Treści z tagiem: Marek Suski

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Darzący Prezesa Kaczyńskiego uwielbieniem poseł Marek Suski uwielbił Prezesa na antenie Radia Zet informując, że Jarosław Kaczyński świadomie poświęcił dawno temu swoje życie osobiste na rzecz służby Polsce i zaangażowania w politykę.

W reakcji na hołd, sędziowie ze Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia byli uprzejmi porównać na...

2.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:19)
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Pomysł wydawał się prosty. Stworzyć w sejmie zespół parlamentarny, który pogrążyłby Antoniego Macierewicza - wykorzystując jego działania przy weryfikacji WSI. I taki zespół powstał, ale chyba coś poszło nie tak.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 Antoni Macierewicz, Marek Suski, Leonard Krasulski – to niektórzy politycy PiS wybrani w sobotę na szefów okręgów tej partii. Burzliwy przebieg miały wybory na szefa PiS w okręgu kleleckim, gdzie pojawiły się zarzuty o nieprawidłowości przy weryfikacji delegatów.

W sobotę zjazdy PiS – na których członkowie partii wybierali przewodniczących...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Ostro sobie poczyna Agnieszka Kozłowska - Rajewicz (PO), pełnomocnik d/s równego traktowania. Przed miesiącem zwróciła się do sejmowej komisji etyki o ukaranie posła PiS Marka Suskiego "za rasistowskie i homofobiczne wypowiedzi". Zarzuciła mu użycie mowy nienawiści. Chodziło m.in. o nazwanie "Murzynkiem" posła PO Johna Godsona. Jak pamiętamy,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piotr Franciszek Świder
Kraj

W polskich partiach trwa pospolite ruszenie. Ruch, za przeproszeniem, jak na targowisku przekupek w targowy piątek. Manewry uskrzydlają lub powalają na kolana. Kto nie w łaskach wodzów, spada na najniższą gałąź drzewa list wyborczych....

Poseł Marek Witold Suski otworzy listę Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu w Radomiu. Z pierwszego...

0
Brak głosów