Dziennik.pl

Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Tak informuje portal „Rp.pl” podając wyniki najnowszego sondażu. A ja się dziwię, dlaczego opuszczają tak opieszale i dlaczego dopiero teraz?

Od czasu do czasu, gdy akurat zaciekawią mnie komentarze mediów do wyników przeprowadzonych sondaży - pochylam się nad nimi i usiłuję zrozumieć. Tak było i dzisiaj.
Na portalu „Rp.pl” znalazłem artykuł pt. „Wyborcy opuszczają PO”, w którym podano i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

„Prokurator, który chciał stawiać zarzuty Macierewiczowi, teraz porzuca sprawę” – artykułem o takim tytule, portal „dziennik.pl” przymusił mnie do napisania notki.
A jeśli tak? – To przyjrzyjmy się o co w tym wszystkim chodzi.

Portal zaczyna swój artykuł w taki sposób:
„Wcześniej starał się o uchylenie immunitetu poselskiego Antoniemu Macierewiczowi i chciał postawić mu zarzuty za sprawę raportu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

„Wybuchła wojna na listy otwarte i komentarze.” - pisze dzisiaj na stronie głównej portal „dziennik.pl.”, w artykule pt.: „Macierewicz pisze list do naczelnego "Rz". Chrabota: Nie czytałem w życiu nic głupszego”.
Wszystko zaczęło się od artykułu naczelnego „Rzepy” Bogusława Chraboty, pt. „Świeczki na grobach smoleńskich”.
Na artykuł zareagował Antoni Macierewicz – publikując list otwarty do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

„Skandaliczna reklama z nieżyjącym prezydentem. "Błędne zdjęcie"” - dzisiaj na portalu wyborcza.pl pojawił się artykuł pod takim właśnie tytułem. Identycznie swój artykuł zatytułował dziennik.pl.
Artykuł zaczyna się tak:
„W centrum Warszawy pojawiła się skandaliczna reklama z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego...”

Pewnie każdy się z tą opinią zgodzi, bo reklama jest rzeczywiście skandaliczna. Pisałem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

„Ojciec Rydzyk załamuje ręce: Mamy zapłacić prawie milion trzysta tysięcy” – taki tytuł nosi publikacja na portalu dziennik.pl.

To jest już męczące – można sobie pomyśleć. Najpierw walczył o miejsce telewizji Trwam na multipleksie, a teraz załamuje ręce, że trzeba za to płacić. Czy Tadeusz Rydzyk w ogóle wie, czego chce?

Myślę, że dziennik.pl wie za to doskonale, czego on chce od swoich...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Współczesne życie publiczne, zwłaszcza w Polsce, ma coraz mniej wspólnego z dobrem publicznym, a coraz więcej z publicznym domem.

Tak myślę, obserwując zachowanie ważnych polityków, ludzi ze stopniami naukowymi, a szczególnie tych - znanych z głównych mediów. Potrafią się sprzedać za kromkę chleba – oczywiście posmarowaną rosyjskim kawiorem. Potrafią oddać się na zatracenie - za wyższe stanowisko...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Powołać się przy tym na źródła dobrze poinformowane, których nie można ujawnić, bo przecież wiadomo - etyka dziennikarska.

Wystarczy rzucić potwarz - a potem mechanizm zniszczenia napędza się już sam.
U nas w kraju, inaczej niż w większości tzw. cywilizowanych państw, nie zajmują się tym „dziennikarze” bulwarówek, czy brukowców. U nas jest to dziedzina podniesiona na wyższy poziom - zarezerwowana...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rybitzky
Gospodarka

Dziennik.pl postanowił dziś stanąć do walki ze spekulantami i (zapewne) syjonistami spiskującymi przeciwko Państwu Miłości.

Zdaniem portalu, zachodni bankierzy bezwstydnie kłamią na temat gospodarczego potencjału naszej rosnącej w siłę ojczyzny (naprawdę warto przeczytać ten tekst):

Kolejny atak amerykańskiego banku JP Morgan na reputację Polski. Jego analitycy pisali już, że polska waluta przez...

0
Brak głosów