Przez „Niepoprawnych.pl” przeleciał tajfun.

Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kultura

Pojawił się śnieg, walczą ze sobą siły przyrody – podobnie, jak władza z narodem i niepokornymi. Ostatnio zawiało nawet na "Niepoprawnych" i ostro sypnęło w oczy jedynkami i dwójkami.

Zastanawiałem się, czy o tym pisać, bo pewnie każdy z Was pewnie zaobserwował już, że od jakiegoś czasu - ktoś, a może i kilku „ktosiów” miesza nam na portalu. W zasadzie każdemu wolno pisać, co uważa albo co chce – byle zgodnie z regulaminem portalu. W regulaminie nie znalazłem słowa o tym, że nie wolno pisać głupot, czy nawet notek współbrzmiących z przekazem władzy, więc wolna wola.
Ale próby psucia wartościowych i ciekawych notek różnych blogerów poprzez specjalne zaniżanie ich ocen – to uważam - zwyczajne chamstwo, dla którego na tym portalu nigdy nie było miejsca i miejsca mieć chyba nie powinno.
A zdarza się to coraz częściej i w coraz szerszym zakresie.

Notki na „Niepoprawnych” czytam już od wielu lat i przyznaję się, że zawsze czytałem przede wszystkim te najlepiej oceniane. Myślę, że postępuje tak wielu czytelników tego portalu.
Dzisiaj zdarzyło się chyba po raz pierwszy, że najlepiej oceniana notka miała (ok. godz. 9.30), przy dziewięciu głosach - średnią ocenę 9,7.
Również na polach przeznaczonych dla notek, które poleca redakcja portalu zaniżoną ocenę miały prawie wszystkie notki.
Wygląda na to, że jakiś „cenzor” wbrew redakcji i wbrew społeczności portalu - sam chce mieć decydujący wpływ na to, które notki promować, a których czytanie skutecznie „wygaszać”

Z jednej strony, to zainteresowanie to dobry znak, bo to świadczy o tym, że dobrze wypełniamy swoje zadanie – pisząc to, co naprawdę myślimy o sprawach istotnych dla nas, naszego państwa i polskiego społeczeństwa. A, że piszemy inaczej niż media zaprzedane władzy?
Widocznie ten ich przekaz i narzucany nam ogląd rzeczywistości jest po prostu fałszywy.
Więc tu nie ma zdziwienia, że komuś zależy na tym, aby nam na portalu mieszać i psuć.

Odkąd piszę na „Niepoprawnych” - jeszcze mi się nie zdarzyło, bym komuś zaniżył ocenę. Jeśli czyjaś notka mi się podoba, to po prostu stawiam dziesiątkę. Gdy podoba mi się jakoś szczególnie, to czasem nawet daję temu wyraz w swoim komentarzu do notki. Jeśli notka mi się nie podoba, to nawet nie czytam do końca, i bez oceniania jej przechodzę do lektury innej notki. Jeśli się z autorem przeczytanej notki nie zgadzam, to piszę o tym w komentarzu. Czasem się spieram, czasem polemizuję i przekonuję, ale nawet gdy autor trwa przy swoim zdaniu – też notki nie oceniam, bo może to autor ma rację i wtedy czułbym się głupio.

Zaniżenie oceny notki – zawsze wpływa na popularność notki wśród czytelników oraz myślę, że również na wrażenie czytelnika o poziomie portalu. A co może sądzić o poziomie notek na „Niepoprawnych”, taki przypadkowy czytelnik, który trafił pierwszy raz na portal - skoro nie ma na nim ani jednej notki najwyżej ocenianej?

Wiem, że mało kto pisze notki dla ocen, popularności i chwały. Z reguły tworzymy je dlatego, że coś nas boli.
Ale mnie nawet moja wrodzona, fałszywa skromność nie jest w stanie przymusić do tego, bym się zaparł myśli, że dobry odbiór (przez moich czytelników) napisanej notki - sprawia mi przyjemność.

Redakcja informowała już jakiś czas temu, że system oceny zostanie na portalu zmieniony. Myślę, że gdyby się dało to przyspieszyć, to nie byłoby źle.

Brak głosów

Komentarze

"Jedynka" na Niepoprawnych, ostatnio, oznacza pałowanie, czyli obicie autora nie za to co napisał, ale, że w ogóle napisał:)

Mówi się dużo o próbie rozbicia portalu, o desancie, agentach, V kolumnie.

Z niepokojem obserwuję bieg wydarzeń, bo przeżyłam już upadek bardzo ciekawie prowadzonej strony. Założyli ją studenci dziennikarstwa, którzy doskonalili się w pisaniu artykułów, wciągając do współpracy różnych przypadkowych ludzi z zewnątrz środowiska.
Nie było tam głaskania po główkach i oceny za twórczość obejmowały podobną jak tutaj skalę. Jako utrudnienie, stosowano ostrą krytykę stylu, interpunkcji i formy. Taki "rys zawodowy".
Psuć się zaczęło po paru latach istnienia, kiedy dołączyło kilkoro przemądrzalców, którzy czepiali się dosłownie wszystkich i wszystkiego, zawsze złośliwie, zaczepnie i wrednie komentując każdy pojawiający się nowy artykuł.
Doszło do tego, że ilość pojawiających się tekstów malała w zastraszającym tempie, a aktywność komentatorów stawała się coraz słabsza.
Doszło do tego, że kiedy pojawił się jakiś nowy komentarz, nawet nie tekst, zaraz "aktywiści" pojawiali się, by go ośmieszyć,zdyskredytować a ewentualnych chętnych do dyskusji skutecznie przepłoszyć. Byli niczym "strażnicy forum".
Portal zniknął, a wraz z nim setki tekstów, a niektóre z nich były bardzo wartościowe i pięknie edytowane. Szkoda.

Właściciele Portalu nie potrafili ocalić Gazety Wirtualnej, chociaż próbowali.

Wierzę, że Niepoprawni obronią się przed "złą stroną mocy" a ludzie, którzy stąd odeszli, ustępując dręczycielom, wrócą na te strony, by wspólnie z nami dać odpór agresji.

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych, a w szczególności Autora, który swoim, pełnym troski o Portal tekstem, sprowokował mnie do wypowiedzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392855

Jedynki na NP były zawsze, ale ostatnio nastąpił ich prawdziwy wysyp, także tych idiotycznych w "Polecankach".
Wystarczy powiązać to z faktem, ze od kilku dni trwa na NP ofensywa nowych, lub mało aktywnych dotąd blogerów, których notki zbierają jednak kiepskie oceny.

Myślę, że jest to co najmniej próba wyrównania poziomu notek na zasadzie "ja mam siódemkę" to inni też będą ją mieli".

Vote up!
0
Vote down!
0
#392860

Ostatnio ktoś strzela niczym z karabinu maszynowego.Mnie też się dostało, za Ukraińców:)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#392864

Zza węgła.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392865

Sądzę, że niewłaściwie interpretujemy te oceny.
Wydaje mi się, że stawia się je za samą wiadomość: dobra albo zła.
Ja np. łapię się na tym, że za dobrą wiadomość daję, albo mam ochotę dać, dziesiątkę.

Trzeba by przeanalizować, które polecanki sa najniżej oceniane. Może okazać się, że właśnie te przynoszące niedobre wiadomości. A zatem oceny te nie pochodziłyby od trolli, tylko wręcz przeciwnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393002

"Pałowane" są "polecanki" Ursy.
Za co???
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393004

"Wierzę, że Niepoprawni obronią się przed "złą stroną mocy" a ludzie, którzy stąd odeszli, ustępując dręczycielom, wrócą na te strony, by wspólnie z nami dać odpór agresji."

Też mam taką nadzieję, aczkolwiek wątpię, skoro nie można przebrnąć przez Niepoprawnych, aby co rusz nie potknąć się o paranoiczne opowiadania na temat rzekomo tu grasującej piętej kolumny, trolli z trzeciej drogi, agentów ze wschodu, desantowców z innych portali i temu podobnych bzdur. Zaniża to poziom portalu i nie sprzyja chęci pisania, tym bardziej, że tego typu określenia zazwyczaj odnoszą się do uczestników dyskusji.

Dziwią mnie lamenty na temat zagrożenia portalu, bo jedyne co może być zagrożone, to zwapniałe struktury, które nie sprzyjają ani jego rozwojowi, ani jedności, a co najwyżej jednolitości, ograniczając swobodę dyskusji i przepływ informacji.

Pozdrawiam

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#392882

Wiele kopii już skruszono nad błahostkami, które można było zlekceważyć, wyminąć, nie reagować.
Prawda niby ma obronić się sama, może warto sprawdzić to przysłowie. Dać mu szansę przynajmniej.

Nic tak nie boli jak oszczerstwo. Doskonale to rozumiem.

Jeśli prawda ma nas wyzwolić od zniesławień, warto przeczekać.

Pozdrawiam:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#393169

Imponujące, ZAJRZYJCIE:

19 lutego 2011

http://web.archive.org/web/20110219003333/http://gazetawirtualna.pl/

matka trzech córek, d z i ę k i  pozdrawiam  z wlk szacunkiem -

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#393123

Za miłe słowo dziękuję i za link, dzięki któremu udało mi się odnaleźć niektóre moje teksty:)Szkoda, że pozbawiono je ilustracji.
Tu jeden z nich:
http://web.archive.org/web/20120409112835/http://gazetawirtualna.pl/artykuly/meteoryt_bialystok,1098.html

Serdecznie pozdrawiam:)

Vote up!
0
Vote down!
-1
#393168

np. "Ursy" za jej codzienny trud to idiotyzm.
Myślę, że to czysty "rewanżyzm", zważywszy na to, co się od kilku dni na NP dzieje...

Pozdrawiam z dziesiątką.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#392856

... ogromna pracę, "uprawiając" "polecanki", czyli ten kawałek roli, który, niesłusznie moim zdaniem, jest lekceważony(szczególnie przez tych, którzy koniecznie muszą "pchać się na afisz" z własnym... badziewiem).
Wielka chwała jej za to i serdeczne podziękowania!
"Pałowanie" jej świadczy, że na Niepoprawnych naprawdę działa "V kolumna".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392858

...,że niby każdy nowy jest tępiony, nie możesz chyba narzekać na złe przyjęcie:):):)
Jeśli ktoś Cię "pałował" to właśnie trolle z "trzeciej drogi".
Ja akurat starałem się Ciebie wspierać.
Nie tylko zresztą Ciebie, ale i Seamana, i wielu innych.
A agenturę będę tępił!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392857

Drogi przyjacielu, mam nadzieję, że mogę użyć takich właśnie słów. Wiesz, że nigdy nie narzekałem na złe przyjęcie. Nigdy też nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś nowy może tu być "tępiony". Mimo niektórych komentarzy - nadal jestem przekonany, że takie "kocenie", to nie jest specyfika tego portalu.
Dlatego na "Niepoprawnych" zawsze czułem się dobrze i zdaję sobie sprawę z tego, że w dużej mierze jest to także Twoja zasługa. Ale nie dziw się temu, że tak, jak pewnie i wielu innych piszących na tym portalu, bardzo nie chciałbym, żeby ta atmosfera się zmieniła. Bo myślę, ze wszyscy razem wykonujemy tu kawał dobrej roboty. Nawet ci, co dopiero uczą się pisać. Nie każdy majtek przy klawiaturze staje się od razu "Seawolfem"
Dlatego dziękuję za życzliwość - wszystkim i serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#392878

..." w niczym nie ustępują" tym w realu, "a nawet je przewyższają":):):).
Pozdrawiam serdecznie!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392905

Cieszę się, że i w sprawie wirtualnej przyjaźni jesteśmy podobnego zdania.
Niezmiennie serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392934

....a JWP, siedzi na ławeczce....i ?
maruś, 18 listopada, 2013 - 14:49

... qurczę, też mi go brakuje.

..........
nigdy nie było "ławeczki"...
Dixi, 18 listopada, 2013 - 14:54

Na dodatek próbujesz się rozsiadać na tym... czego nigdy nie było:):):)
Żałosne!

..........
Tyle cytatów.
Tę "ławeczkę" wspomina wielu, a jeśli ją wspomina i jej motyw przewija się w komentarzach do dziś to znaczy, że ławeczka jednak istniała... To była wirtualna przyjaźń, wzajemna życzliwość, sympatia, mimo różnych różnic różniących "ławeczkowiczów". Dlatego nieprawdą jest, że ławeczki na Niepoprawnych nigdy nie było. Mało - miała wielu swoich sympatyków, miała i nieprzyjaciół, którym przeszkadzało, że ktoś z kimś się zaprzyjaźnił w warunkach nieco dziwnych. Padały pod ich adresem różne pretensje, epitet "TWA" był dyżurnym (i może najdelikatniejszym) choć chodziło o zwykłą ludzką sympatię i życzliwość i nie brakowało wtedy innych "TWA", skupiających zwykłych klakierów. Dziś "TWA" też nie brakuje, nie brakuje i takich, którym nawet samo wspomnienie ławeczki również przeszkadza...

contessa

PS. Cytaty pochodzą z: http://niepoprawni.pl/blog/7108/jesiennie
Wygooglałam również ławeczkę :
http://niepoprawni.pl/search/google?cx=014944246543691533880%3Aodqqktd-h-y&cof=FORID%3A11&query=%C5%82aweczka&op=Szukaj&hl=pl&ie=utf8&oe=utf8&form_token=7a350262320bedf90a7ca1f03dffaa51&form_id=google_cse_searchbox_form
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#392965

To nie była "ławeczka", to była prawdziwa, długa i wygodna "ławka".
Co prawda ja na niej nie zasiadałem (wolę krzesła) ale ją widziałem, ona istniała. Istniała tak długo, aż ktoś tłumacząc potrzebą odnowy, pomalował ławkę farbą długoschnącą i odgryzł jej jedną nogę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392984

to widocznie nie mógł znieść, że zasiadają na niej Polacy powracający w swoich dyskusjach czy wspominkach do tego, co zawsze stanowiło o naszej polskości. Ławeczka była twarda ale była nasza.Może kiedyś JWP wróci na nią aby nas zaprosić na marynowane grzyby, czy czereśnie prosto z drzewa. Kto wie?

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#393035

Ja jestem spokojny.
Niczego nie profanowałem.
"Profanacji" dopuściły się menele i agenci dosiadający się do "ławeczki".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393043

to znaczy, że przeszkadzała mu polskość tych, co na niej zasiadali. Ławeczka była twarda ale była nasza, polska, bo my w dyskusjach wracaliśmy do tego, co stanowiło o naszych polskich korzeniach. Może jeszcze kiedyś JWP zasiądzie na niej i zaprosi nas na marynowane grzyby, czy czereśnie prosto z drzewa, kto wie?
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#393037

ale te podwójne wpisy to wina jakiegoś Drupala. Nie wiadomo czy wpis został umieszczony, czy nie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#393040

Widocznie komuś zależało, żeby wszyscy siedzieli na krzesłach, w kilku rzędach i daleko od siebie.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393044

Ławeczka to nie tylko JWP czy Rospin (jego też broniłem).
PS
Obrzydliwie pogrywasz.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392990

"staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje"

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#392994

... oczywiście się nie wypowiesz.
Lepiej sprytnie przeczekać.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392995

Cytowanie nie jest pogrywaniem, w tym przypadku jest formą przypomnienia zdarzenia takim jakim było. Nic nie poradzę, że cytaty nie dla wszystkich bywają wygodne...

Kwestia gdzie, co i kiedy będę komentować jest moją osobistą sprawą, wystawianie mi za to rachunku jest cokolwiek bezczelne.

Nie rozumiem po co - nie będąc pytanym - wciąż podkreślasz "jego też broniłem". Ostatnio dość często napotykam takie wyznanie. To jakieś usprawiedliwienie ? A może próba uchodzenia za ofiarę ?...

contessa

PS. Proszę mi nie przypisywać autorstwa słów - "staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje". Ich autora można sobie wygooglać.

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393022

Trzymałaś się sprytnie z boku (konkurencji?)
Nie podcieraj więc sobie nią.... buzi.
Ja byłem przypisywany do ławeczki.
Jednych lubiłem, innych nie.
Nie tolerowałem "nowoekranowców", "trzeciej drogi" oraz przyklejonych do "ławeczki" wariatów, zboczeńców i agentów..
Dlatego napisałem, że "ławeczka" nie istniała naprawdę.
PS
Pozdrów Januszka Jaźgdyni!
Nie ma to jak "mieżdunarodnaja drużba"!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393025

Taaaak ??? Hahahahaha ! No popatrz, a tylu mnie na niej widziało, tylko Ty nie. A wiesz czemu nie widziałeś ? Bo Ty masz inne "widzenia". Kiedy białe myszki, a może już ?

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393030

Dlatego twierdzę, że "ławeczka" nie istniała.
Piłuj dalej te baranie kiszki końskim włosiem:):):)
Kiedyś na Nowym Ekranie, teraz na Niepoprawnych.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393034

Jesteście załamująco okropni.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#393046

... dziiiiiiwny....
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393054

Pewnie nawet nie zauważyłeś, że pyskówkę rozpocząłeś TY?

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#396782

mu od wielu przedstawicieli niby rozumnego gatunku homo sapiens... Ty nigdy nie zagrasz tak zgodnie jak te wyśmiewane przez Ciebie 4 baranie kiszki grają. Co z tego, że deprecjonujesz jeden z najpiękniejszych instrumentów, i najtrudniejszych ? Zajrzyj do wnętrza skrzypiec ale uważaj bo tam może się chować Opara z Wileckim i połową WSI, hehehe...

Mała korekta - kolejność w moim blogowaniu była inna. Najpierw był s24, potem za chwilę Niepoprawni, NE był kilka miesięcy później, a poza tym to chyba nie Twoja sprawa, prawda ? Bądź sobie niespolegliwym (gdzieś tu takie coś wyczytałam) ale niespolegliwość nie przeszkadza być etycznym.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393062

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... cymbały!:):):)
U Opary lub Parola.
Na NE tkwiłaś do końca (a orkiestra grała...).
Jak to było?
"Poczekajmy, może się wyjaśni..."
PS
Już wiadomo, jak to było z "ławeczką"?
Reszta... też się wyjaśni.
Z czasem.
Będą wybory...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-2

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393080

Widzisz Dixi... Kto gra czysto, ten i na cymbałach pięknie zagra. A u Ciebie co gra ? Tylko echo.... :

...agent z prawa, z lewa, agent w dole, w górze,
w doniczce, w kuflu, nawet w sera dziurze,
w oponie, w nogawce i w kaszanki pętach
cień z tyłu też agent... Huzia na agenta !

Spytam Cię coś, Dixi - na NE publikowałam TE SAME notki, które pisałam na blogu Niepoprawni.pl, więc o co Ci chodzi ? No i co z tego, że byłam na NE do końca - czy to jest Twoja sprawa kto, gdzie i ile ? Twój Przyjaciel z ławeczki też tam był, już zapomniałeś ? Ciekawe, że względem jednych jesteś wyjątkowo "przedsiębiorczy", nawet cytujesz, względem innych dopada Cię amnezja...

Co jeszcze wymyślisz pod moim adresem ? Kto następny na portalu do przyprawiania mu gęby ?

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393122

Może ten gość ma jakiegoś "czipa" wszczepionego i alergię na ........... wszystko "opce"

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393124

...nie mam potrzeby z niczego tłumaczyć, kłamać czy lawirować.
Wyrazy współczucia!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393136

A mimo to kłamiesz i lawirujesz, rzucasz oszczerstwa bez przedstawienia konkretnych dowodów. Mantra o NE to żaden dowód, to zwykła fobia, coś w stylu "zupa była za słona".
Nikt nie ma obowiązku się przed Tobą tłumaczyć choć nachalnie sobie tego żądasz.

Napisałeś :
"Już wiadomo, jak to było z "ławeczką"?
Reszta... też się wyjaśni.
Z czasem.
Będą wybory..."

No jasne - contessa nie dość, że agentka to i... ruski serwer, hehehe !
A ławeczka... to, że zakładałeś Niepoprawnych już wiem ale, że ławeczkę też ? No patrzcie Państwo, a ja cały czas myślałam, że stoi w ogródku JWP i spokojnie sobie na niej przysiadałam. Ze skrzypcami......

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393146

Jedni się po prostu nie zapisali, inni muszą się tłumaczyć lub są nadal dumni.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393183

Skrzypce, to nie tylko "baranie kiszki i koński włos". To dusza, zamknięta w instrumencie.
Kiedy moja siedmioletnia, wówczas, córka upuściła instrument na twardą podłogę, ze skrzypiec wypadła dusza...
Trudno opisać to, co działo się wtedy z moim dzieckiem...

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#393170

O skrzypcach:

"Piłuj dalej te baranie kiszki końskim włosiem:):):)"

Zobaczyłam kiedyś w sieci okropny obraz po wypadku samochodowym, który nigdy nie powinien tam być zamieszczony, a został zamieszczony, aby wywołać sensację. Miałam bardzo podobne uczucia jak po przeczytaniu tego zdania.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#393134

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ossala nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wściekła jesteś? Ok. Rozumiem.
Że tak długo? Ok. Nie rozumiem. Mnie jest żal czasu na negatywne emocje. Ale wybór jest Twój.

To jest cytat z blogera o nazwie "tańczący z widłami". Zacytowałam go pod komentarzem Dixi, który komentował "Tańczącego z widłami".
Gdzie ten mój komentarz się ukazał, nie wiem, mój wpływ na to jest żaden!
Przypominałaś mi sama, w obronie kulejącego Drupala jakieś usprawiedliwienia takiego stanu rzeczy (tj. funkcjonowania portalu niepoprawni.pl od strony technicznej), a ja próbowałam wytłumaczyć, że to niczego nie zmienia. Tj, wyjaśnienia niczego nie zmieniają.
Jak znaki, które informują, ile ludzi zginęło w jakimś miejscu NIE POPRAWIAJĄ bezpieczeństwa dróg, bo drogi są do dupy.

Tu jest dokładnie tak samo: portal chodzi jak chce, cieszę się, że w ogóle chodzi, ale z przyjemnością blogowania to nie ma nic wspólnego!!!

I w czym się różnimy? No, dalej więc!

Vote up!
0
Vote down!
-2
#393042

Cyt : " Mnie jest żal czasu na negatywne emocje".
Dzięki Ci Panie. Modlitwa pomogła.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393049

Nie przesadzasz przypadkiem tym nadgorliwym stosunkiem do mnie ? Komu chcesz zaimponować ?
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393064

A może to nie troska z tym przypisywaniem, tylko projekcja ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393066

:-))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#393069

To nie wtrącanie lecz szukanie odpowiedniego określenia.
Trafiłem ?

P.S. Kiedyś spotkałem na ulicy kolegę. Był bardzo podniecony i mówił szybkim wzburzonym tonem. Ja byłem zupełnie spokojny, opanowany i wyciszony. A on co chwilę do mnie ;
Ty to ale musisz być na to wkurzony, co ? No powiedz, na pewno krew cie zalewą, nie darujemy im, itd. - mówił z pianą na ustach.
Poparzyłem na niego z politowaniem, pomodliłem się za niego, o jego wewnętrzny spokój i opanowanie.
Niestety nie zmienił się, nadal projektował i przerzucał swoje frustracje na innych.
Nie widuję go już teraz, chyba choruje.....hm, może nawet bardzo.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393084

pomyliły. A szkoda.
Niniejszej wymiany zdań by nie było, gdybyś mi nie przypisała zarzucenia Tobie, że jesteś autorem słów przeze mnie cytowanych.
Cóż?
Ja je cytuję już dłuższy czas, zawsze wtedy, gdy ich autor się miesza w konflikty deklarując jednocześnie, że stara się ich unikać.
Autorem tych słów jest "tańczący z widłami".
Nie Ty.
Więc kto tu co komu przypisuje?
Ostatnio, to znaczy kiedy?
Jakieś przykłady poproszę, bo tak ogólnie rozmawiać (na Twoim poziomie) nie wypada.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393067

Napisałam:
"PS. Proszę mi nie przypisywać autorstwa słów - "staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje". Ich autora można sobie wygooglać."

Czy gdzieś w powyższym figuruje słowo "Ossala"?
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393127

Bo tylko ja wytykam te słowa "tzw" cytując go.
Czy też masz za głupich pozostałych blogerów?

Vote up!
0
Vote down!
0
#393160

Wywołany do tablicy muszę coś wyjaśnić.

Poprzez stwierdzenie, że nigdy nie było ławeczki, jak sądzę, a nawet jestem pewien, Dixi miał na myśli fakt, że nigdy nie była do końca czysta, często nam ją paprali, a i przysiadali się fałszywi "ławeczkowicze". Co potem wyszło na jaw.

A Dixi jest jej i moim przyjacielem, jeżeli pozwoli się tak nazwać.

Zatem proszę nie mieszaj Waszych sporów do tzw. ławeczki, na której jednak większość, to byli porządni ludzie.

Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393038

Ty tak na poważnie z tą przyjaźnią, czy jaja sobie robisz ?

Boże broń mnie od przyjaciół................
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393082

Bardziej niż poważnie.

A Ciebie też..., sam wiesz co.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393147

do końca nie powstała... żal.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393086

jest ...
Ino piwa brakło :))))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#393096

Może nie Piwa, tylko za dużo było innych tu obecnych...

Pozdrawia z Życzeniami Powodzenia

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393148

Napiszę jeszcze raz :
"Tę "ławeczkę" wspomina wielu, a jeśli ją wspomina i jej motyw przewija się w komentarzach do dziś to znaczy, że ławeczka jednak istniała... To była wirtualna przyjaźń, wzajemna życzliwość, sympatia, mimo różnych różnic różniących "ławeczkowiczów". Dlatego nieprawdą jest, że ławeczki na Niepoprawnych nigdy nie było. Mało - miała wielu swoich sympatyków, miała i nieprzyjaciół, którym przeszkadzało, że ktoś z kimś się zaprzyjaźnił w warunkach nieco dziwnych. Padały pod ich adresem różne pretensje, epitet "TWA" był dyżurnym (i może najdelikatniejszym) choć chodziło o zwykłą ludzką sympatię i życzliwość i nie brakowało wtedy innych "TWA", skupiających zwykłych klakierów. Dziś "TWA" też nie brakuje, nie brakuje i takich, którym nawet samo wspomnienie ławeczki również przeszkadza..."

Dodam - to jest mój punkt widzenia, którym się podzieliłam. Też na niej siadałam i nikt się nigdy nie skrzywił, nie odsunął. No, może nie zauważyłam, gdybym zauważyła to po prostu domyśliłabym się, że zaliczona jestem do tych fałszywych, nieporządnych, jak ich nazywasz.
Wtedy tych fałszywych, nieporządnych było kilka sztuk, dziś co drugi jest wskazywany palcem jako fałszywy, nieporządny, tałatajstwo, agent i Bóg wie co jeszcze.
Co do przyjaciół, znajomych, osób darzonych naszą sympatią... Każdy sam ich sobie wybiera wedle własnych kryteriów. Niech Twój Przyjaciel pozwoli by tak zostało, niech nie narzuca "kto z kim, kiedy i gdzie bo jak nie to kto nie ze mną, ten przeciwko mnie".

Widzisz JWP - jestem na Niepoprawnych 3 lata i 20 tygodni i...mam wrażenie, że gdyby "ławeczka" dziś się odrodziła to każdy kto chciałby choć na chwilę na niej przysiąść, musiałby najpierw złożyć u komisarza politycznego stosowne podanie z życiorysem, numerem teczki w IPN itd.
Przykre to...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393104

Nie każdy byłby na nowej (nie mylić z Nowym Ekranem!:):):)) "ławeczce" mile widziany.
Trudno się dziwić.
PS
Strzeliłaś sobie w kolano.
Lepiej "mądrze milcz".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393110

Ławeczki dawno nie ma a Ty dopiero teraz na mnie krzyczysz. Czemu nie krzyczałeś "won" gdy na niej przysiadałam ?
Dziwne to cokolwiek.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#393141

animozje regionalne (siedziba ławki w grodzie Kraka).

co powoduje atak na 'inicjatywy ododolne"

ano, wicie ,rozumicie oni tam w kawiarianym dymie o Polsce mówią z rozpalonymi czołami , mówią o sobie , o ideach i marzeniach.

Tak nie nada :(
to się w głowie nie mieści

Nie na pewno lecz wiem, tu gdzie kończy się noc
I nie zaczyna się nowy dzień, małe sprawy zyskują moc
Wymyśliłem ten stan, zawieszony wśród miejsc
Możesz być tu zupełnie sam
Możesz ufać w dowolny sens

Oto zmyślony świat, który się zrodził by w ciszy trwać
Jeśli go zeżre fałsz, unicestwi się sam

Vote up!
0
Vote down!
0
#393115

Któż zrozumie "Poetę małorolnego".

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393149

Przykre to...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393150

...wiatr "wiatr ze wschodu".
To zresztą, sądząc po zapachu, wiatry Putina:):):)
Jakiś facecik serwuje nam "drugiej świeżości" kotlety, odgrzewane po serwowaniu na "trzeciodrogowych", agenturalnych portalach, a szumi przy tym jak zepsuta spłuczka:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392859

Teksty owego "desantowca" z Gdyni są dobre i świetnie napisane.
"Odgrzewane kotlety"? Dla mnie są nowe i świeże,bo nie czytałam ich wcześniej.
Najgorsze jest to, że przy okazji "weryfikacji" nowego użytkownika,skaczą sobie do gardeł "starzy" Niepoprawni.

Fałszywe oskarżenie bywa często brzemienne w skutki.
Popatrz na mnie: jako plugawa"agentka Hasbary", figuruję na stronach narodowców, których, jak Ci wiadomo, bardzo lubię.
Ot życie!:)
Pozdrawiam:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#392861

Dla mnie są marne, wtórne i o niczym.
Obliczone na zdobycie taniej popularności.
Nic nowego, nic ciekawego,a na dodatek ten styl szkolnego wypracowanka...:):):)
Jednak ten nudny autorzyna co jakiś czas puszcza "szczury".
A to o JOW,a to... wzywa, żeby "na siłę odpowiedzieć siłą"...
I jeszcze jedno?
Czujesz się "tłustym karpiem" w "mule"???
Zachwyt nad tym karłowatym "szczupakiem" (raczej... jaziem:):):)) to chyba objaw "syndromu sztokholmskiego":):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392863

Cienka płotka jestem, żeby nie rzec: szprotka:)
Stąd może i gust mam odpowiedni do rangi:)
Bardzo rzadko stawiam jedynki.Prawie wcale, nawet tam, gdzie się ich spodziewają ode mnie:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#392870

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ja%C5%BA
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392871

gość z drogi

z serdecznymi pozdrowieniami...czy statek Niepoprawni wytrzyma ten sztorm,nikt tego nie wie..no może Nasz Kapitan,który w maju pożeglował na inne błękitne,spokojne fale...:)

 

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#392872

na Niepoprawnych od pewnego czasu dzieje się "coś". Trudno mi to do końca zdefiniować, a nie chcę podawać swojej subiektywnej diagnozy.

Mogę tylko podzielić się swoimi odczuciami na temat tzw. witania nowych blogerów.
Przyszłam na Niepoprawnych rok temu. Z początku raczej się przyglądałam, czasami jakiś komentarz. Nie tylko nikt się na mnie nie rzucił, nie próbował "wykopać", bo nowa, ale przyjęto mnie bardzo dobrze, życzliwie, wręcz serdecznie, choć nie znałam wcześniej nikogo z Niepoprawnych.
Przyjęłam prostą zasadę - nie zaczynam od przestawiania mebli, bo jestem gościem. Z czasem niepoprawni.pl stali się dla mnie takim sieciowym domem ;). Z czasem... najpierw pozwoliłam się poznać i starałam się poznać innych.
Teraz czuję się "u siebie", jak widać, wypowiadam się na temat porządków panujących w tym "domu".
I bardzo boli mnie, gdy dzieje się tutaj źle. Bardzo, bardzo boli, aż gdzieś do trzewi.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392862

Tak do rymu...:):):)
Czy toś z Niepoprawnych robił mu krzywdę?
Nie, bo to wielce sympatyczna postać.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392867

gość z drogi

teraz juz wiem,dlaczego tak bardzo Cię polubiłam :)))

nie zawsze odpisywałam na Twoim Blogu,ale zostawiałam uśmiechniete 10 :)

nie które wpisy były tak serdeczne i piekne,że bałam się zakłocić ..atmosferę :)

serdeczności :)

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392868

...

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#392879

gość z drogi

i mimo,ze wcześniej dałam 10,to chętnie zrobiłabym TO Raz jeszcze...:)

te nieszczęsne Jedynki,zwane przez nas pałkami od dawna mnie zastanawiają...

ale myslałam,że tak brzydko bawi sie jakiś dzieciak...dzisiaj ,gdy przeczytałam,że POLECANKI dostają jedynki,zdumiałąm sie ogromnie,,,bo to mój ulubiony kawałek 

Nieporawnych pl. :)

Jesteśmy zawsze  na bakier z czasem..ale dzięki Dobremu Duszkowi tego Portalu,zawsze jestem na bieząco z tym co ważnego dzieje się,a czego nie przeczytam,bo...:)

a wiec dycha  dla dobrego duszka :)

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392887

Oj tam, oj tam, zaraz tajfun. Ja to widzę inaczej. Powiało świeżym wiatrem (zefirek), dopuszczono świeżej krwi do karłowaciejącego portalu (przez co stało się o wiele weselej i merytoryczniej) i przy okazji wyprano brudne gacie.
I bardzo dobrze, że publicznie je wyprano, przynajmniej wiemy o co chodzi, a gacie zaczynają pachnieć teraz czystością.

Jeszcze tylko szkodniki przydałoby się wytępić (może dymem, lub trutką ?). Szkodniki podgryzające i i roznoszące zarazę i swoje (prywatne ?)klaustrofobiczne frustracje.
Burkom podszczekującym i dolatującym do płota, gdy ktoś nowy przychodzi założyć kaganiec albo przywiązać do budy, pozwolić zaledwie na obwąchiwanie przybysza..
To się da zrobić.
Ale trzeba przede wszystkim ograniczyć to szczekanie sfrustrowanego furiata, mającego obsesje na punkcie krasnoludków i trolli. Zdaje się, że dostał dość specyficzne i odpowiedzialne zadanie, niestety za bardzo przejął się rolą.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392894

można mieć wrażenie ,że już ci przeszło albo ,że masz po prostu słabsze momenty. To co napisałeś wskazuje jednak ,że u ciebie to normalne. 

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#392916

Szykuj się:

Wyspa

tańczący z widłami, 25 listopada, 2013 - 20:55

"Prawdę mówiąc słabo orientuję się w przyczynach tego, co się tu od pewnego czasu wyprawia. Mimo zaczepek, staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje . Funkcjonuję jak gdyby poza społecznością NP, na jej obrzeżach i mam wrażenie, że wewnątrz się nie da....Zauważyłem, że NP to rodzaj wyspy, pięknej zresztą wyspy, bujnej i bogatej, tak w osobowości jak i tematy. Osobowości te podzieliły się na szczepy a z tych powstały plemiona, których skład ciągle ewoluuje. Brzegów tego raju przed inwazją i abordażem pilnuje kilka burków czy myszy. Szczególnie nielubiani (za 'zdradę " ?) są przybysze z wyspy która zatonęła, NE. Są groźni, bo inteligentni, aktywni i kreatywni i mogliby obalić samozwańczych kacyków, którzy z mozołem ugruntowywali swoją pozycje na wyspie kilka lat. To tylko moje prywatne obserwacje i wcale nie muszą być w 100% prawdziwe.  Na szczęście, tutejsi szamani zrozumieli już (tak mi się wydaje), że czas dopuścić do karłowaciejących plemion nowej krwi i z wolna wszystko się uspokoi. Pozdrawiam NIEPOPRAWNY INACZEJ"

 

"Niepoprawny inaczej" - no faktycznie z naciskiem na "inaczej"

 

 

Recenzencie, ja Ciebie bardzo przepraszam za zaszyfrowany wulgaryzm, ale, Q.RWA, nie ogarniam! Nie ogarniam, ile trzeba mieć w sobie tupetu, bezczelności, buty, chamstwa i pogardy dla inaczej myślących i piszących, aby najpierw wypierdzieć takie bąki na swój własny temat, a potem popełnić tak bezczelny i zaczepny komentarz!!!

 

Za notkę 10. Niezmiennie.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#392898

Oczywiście co najmniej 3 zaczepne komentarze Dixi ci nie przeszkadzają.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#392903

Daj spokój. Szkoda na nich czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#392906

Masz rację. Dzięki.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#392907

Prowadzisz rozmowę w stylu: "A u was Murzynów biją".
Poza tym , co byś nie chciała powiedzieć i jakbyś nie miała racji - Dixi NIGDY nie deklarował, że jest spolegliwym blogerem, który - nawet prowokowany - nie odpowiada na zaczepki.
Ja się wypowiadałam na temat KŁAMSTWA w swojej własnej sprawie a nie w sprawie poziomu poszczególnych komentarzy.
Nie widzisz różnicy, Twój osobisty dramat.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#392911

Prowadzę rozmowę tak, jak to uważam za stosowne.
Nie interesują mnie deklaracje Dixiego, ale zgadzam się, że nie jest on spolegliwym blogerem, który - nawet prowokowany - nie odpowiada na zaczepki. Dixi jest blogerem, który zaczepia, nawet, gdy nie jest prowokowany.
Ty się wypowiadasz na temat kłamstwa, a ja się wypowiadam na temat hipokryzji. Wszystkie te omawiane wypowiedzi wypowiedziane zostały na publicznym forum, a więc niczyją "własną sprawą" nie są.
Na tej samej zasadzie, każdy forumowicz ma prawo włączać się do dyskusji, w której do tej pory nie brał udziału.
Jak chodzi o mój osobisty dramat, z pewnością nie go tam gdzie ty go widzisz, ale mimo wszystko wolałabym, abyś zajęła się własnym.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#393118

Bardzo dziękuję. Nigdy nie przypuszczałem, że będziesz mnie kiedykolwiek cytować i to parokrotnie, to jest dopiero tajfun............a może tylko bąk ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392912

Rozmawiam z Autorem wpisu, nie z Tobą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392913

Czuję złą, niską energię, BARDZO ZŁĄ ENERGIĘ.

Pomodlę się w intencji wampirów energetycznych.
Przyłączysz się do modlitwy ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392917

Nigdy nie oceniam. Nie mam takiej potrzeby.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#392904

..ja 1 pały nigdy nie dałem na NP, a jak już mam dać ocenę, to daje 10..a jak mi się art nie podoba, to omijam bez dawania oceny

..ja wam wytłumacze na czym to polega...to bardzo proste, system ocen powoduje, że blogerzy skaczą sobie do gardeł, zastosowanie jest bardzo proste, ktoś przychodzi z zewnątrz, onetu, NE, S24, który chce trochę niewerbalnego zamętu zrobić na portalu, zakłada jakieś unikalne konto na czas akcji.. konto np "65t7tggf7" i wali jedynkami na oślep, czy mu pasuje artykuł, czy nie...ma taka pracę, by jak najwięcej notek było napisanych o pałowaniu jedynką, wtedy treści artykułów idą na dalszy plan, a przecież o to chodzi kryptowrogowi nieprawdaż??
...to już dawno było na NE, a teraz zauważam powoli na NP, ale jak widzę jest to na razie w powijakach...ALE!!! już się zaczęło, skoro pojawiaja się pierwsze posty o pałowaniu...pozdrawiam niepoprawnie

ps rozwiązaniem jest pisemne uzasadnienie niskiej oceny...myślę, że dla techników nie byłoby to trudne do zrobienia :)

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#392908

automatycznie, gdy komentator zdobędzie 50 punktów.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#392915

...ja rozumiem, ale tu nie chodzi, żeby nie było możliwości oceniania, tylko...z chwilą dawania niskiej noty (czyli od 1 np do 4 )wyskoczyło okienko, w którym oceniający, żeby jego ocena przeszła musi wpisać uzasadnienie dlaczego tak nisko ocenia...tylko może technicznie nie ma na NP takiej możliwości, jeśli nie, to tematu nie było...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#392918

nie dają takich możliwości.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#392919

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ossala nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Konieczność uzasadnienia z pewnością poprawiłaby wszelkie notowania: tak blogerów, jak i notek a także samego portalu.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#392920

mogłoby to działać. Dajesz jedynkę, otwiera się okno komentarza (Edycja: mój błąd, powinno być - uzasadnienia oceny). Jak masz więcej czasu wpisujesz "Bo autor jest gupi i ma wszy jak ruskie czołgi". Jak masz mniej czasu piszesz "Bo tak". Prtogram mówi dziękuje i zamyka okno zaliczając Twoją jedynkę. Inne wyjścia? Sztuczna Inteligencja oceniająca czy uzasadnienie ma sens? Moderator czytający dziennie sześćset sześćdziesiąt sześć uzasadnień? Skala zostanie zawężona (1-5), a jej sumaryczna wielkość wyrażana będzie graficznie w postaci gwiazdek pełnych i cieniowanych (przy ułamkach).
To, co będzie nowego, to możliwość oceniania (like i dislike) komentarzy. Też zabawne :)
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#392931

pojawiają odpowiedzi: "Bo autor ma wszy" lub: "Bo tak".
Super.
Jedynkowicz sam sobie wystawi świadectwo i będziemy mieć większą wiedzę o samych sobie.
Wiesz, Smoku, przystępując do niepoprawnych nie chciałam uczestniczyć w przypadkowej zbieraninie. I nie jest moją intencją obrażenie teraz jakichkolwiek osób. Mówię jedynie o poglądach.
Nie bez powodu mówi się: "pismo o lewicowych poglądach", "portal o prawicowych poglądach", "ugrupowanie o skrajnych poglądach"...
A ja przestaje wiedzieć, gdzie jestem.
A nie z każdym siadam do stołu.
Faktem jest, że przybyłam tu po wywaleniu mnie z S24. Tylko widzisz, bo odblokowaniu mnie po siedmiu dniach - zapraszano ponownie do współpracy. Budyń mi świadkiem, bo z nim o tym rozmawiałam.
Ale ja już nie chciałam być w gronie ludzi (zawiadowców portalu), którzy przyznali mi trochę wolności słowa w sprawie niejakiej RRK.
Jak S24 ma swoje święte krowy, to niech je ma, ale beze mnie.
Tylko widzisz... Czemu mu się oberwało tygodniowym banem? Za śmiałą polemikę nie w tę stronę, co trzeba i nie z tą krową, co trzeba...
Smoku, s24 jest jakąś tam piaskownicą z myślą przewodnią, do której NIE PASOWALI tacy jak ja.
Do Rzeczpospolitej, mało tego, do każdego wydawnictwa napływa tysiące samorzutnych tekstów, listów, z których nie każdy jest publikowany. Redakcja zastrzega sobie prawo wyboru...
Profil.
Ten profil w niepoprawnych mnie pociągnął.
Nie zgadzam się więc z argumentami Gawriona, że tu każdy, że wolność słowa, że swoboda.
Bo się bazar robi.
I rzecz nie w tym, aby się kisić we własnym sobie, bo to nie jest cała prawda. Nie widzisz jak często, mając podobne poglądy - drzemy ze sobą koty?

Vote up!
0
Vote down!
0
#392936

i uzasadnianie nią zwykłego chamstwa uważam za błąd. I to poważny. Napisałem to nie raz, nie dwa, z tego przekonania wynikały również moje "interwencje" zaczynające się z reguły od słów "Uprzejmie proszę", "Upraszam", "Sugeruje". To była "agresywna moderacja", za którą zostałem nazwany wikidajłą i nieprzyjemnym milicjantem. Ale nic to, jak mówił mały rycerz...:)
Źle się wyraziłem wyżej: miałem na myśli, że w okienko uzasadnienia do komentarza można by wpisywać "aggghhhrrrr..." i nikt i nic nie byłoby w stanie sprawdzić cvzy uzasadnienie jest uzasadnieniem.
Z s24 zbanowali mnie za notkę o córce Rostowskiego zatrudnionej w MSZ :)
Lubię z Tobą - i wieloma innymi - wymieniać poglądy. Na darcie kotów sie nie godzę i to nie tylko ze względu na naszą koleżankę :)))
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#392938

Smoku, gwoli ścisłości, wykidajłą zostałeś nazwany nie za Twoje uprzejme uwagi. Wydawało mi się, że było to dość jednoznaczne.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#393114

Przygotowanie możliwości takiego oceniania, jakie proponujesz byłoby chyba bardzo trudne technicznie. Choćby ilość miejsca, jakie zajmowałyby takie uzasadnienia. Mam więc wątpliwości...

Zgadzam się natomiast z Tobą w 285 % jeśli chodzi o profil portalu. Chcę pisać, dyskutować, tworzyć społeczność na portalu prawicowym. Do innego w życiu bym nie przyszła.

Rozumiem, że ważna jest wolność słowa, ale nie chciałabym, aby na Niepoprawnych przebiegała linia frontu. Dla mnie to raczej kwatera, gdzie mogę nabrać sił, wymienić poglądy, opinie z ludźmi podobnie myślącymi. Jasne, sprzeczamy się o szczegóły, koncepcje, jednak w zasadniczych sprawach mamy podobne zdanie.
Front mam w realu, w dyskusjach z lemingami, w próbach przekonywania, pokazywania panujących absurdów. A jeśli komuś brakuje adrenaliny na co dzień, zawsze może zrobić wycieczkę na onet lub podobne.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392945

jest "onet" i "pomniksmolensk", i wiele, wiele innych.
Człowiek się temu przygląda, czyta, komentuje a potem decyduje czy i do którego chce przystąpić.
A ja się zaczynam czuć oszukana!
Przystąpiłam do prawicowego portalu ze wskazaniem na sympatię do Jarosława Kaczyńskiego i PiS jako jedynej realnej opozycji, a muszę się zmagać z ludźmi, którzy walą jedynki za to, że ktoś im pisze, że Tusk to kanalia.

Bym powiedziała (adminom) tak: nie zmienia się zasad w czasie gry!
Tym bardziej nie zmienia się tych zasad podczas decydującego meczu!

Vote up!
0
Vote down!
0
#392951

...na Niepoprawnych można było naprawdę podyskutować.
Kiedyś napisałem pewnemu koledze - blogerowi (wygryzionemu przez Tygrysa-Triariusa, tak jak Lotna wygryzła Annę "z kropką"),że (cytując pewnego senatora a USA) na prawo ode mnie jest tylko ściana.
Odpowiedział:"Ja jestem tą ścianą":):):)
Tak się rozmawiało do czasu desantu...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392972

1. Nikt nie zmienia zasad w czasie gry! Co masz na myśli?
2. Nikt nie wie, kto pałuje jedynkami. Nie ustrzeżesz się przed takimi, jak piszesz, "zmaganiami",
3. Pzdr, Hun ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#392975

jest portalem o jakim profilu?

Kiedy oglądałam w tv Budynia z "mojego" portalu, tj. z portalu, na którym piszę - przedstawiono go jako gościa z obozu (portalu) pro PiS-owskiego.
I rzecz nie w tym, aby był taki do bólu, bo ani PiS święty nie jest, ani ideały nie istnieją.

Dziś, na tym samym portalu broni się zawzięcia wichrzyciela, który wpisze wprost, że wali jedynki jak mu ktoś usiłuje udowodnić, że Tusk to kanalia.

Byłabym Ci niesłychanie wdzięczna za odpowiedź na pytanie czy mamy jakiś profil czy zaczęliśmy być zbieraniną wszelakich kliknięć, byle jak najwięcej?

I żeby wszystko była jasne: może być i bazar kliknięć. Ja tylko chciałabym wiedzieć, gdzie jestem?

Pozdrawiam
ossala

Vote up!
0
Vote down!
0
#392978

1. Profil mamy ten sam co wczoraj i miesiąc temu - od centrum na prawo... Tu się nic nie zmieniło... Na to, kto i jak przedstawiał Budynia wpływu nie miałem, Budyń pewnie też nie...
2. Z tym waleniem jedynek za udowadnianie, że Chyży jest Rój, to imho chodziło o coś innego, niż o Ryżego akurat... I dlatego to raczej nie był zwykły Wichrzyciel, ale konkretów nie mam pod ręką. Jeśli masz, podlinkuj, proszę...
3. Pzdr, Hun ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#393007

jako przedstawiciela lewicującego portalu, to byś się zdziwił, nie?

Więc zasiadł po stronie PiS i J. Kaczyńskiego przez przypadek? Bo tak było pod kolor ściany?

Nie żartuj sobie ze mnie.

Piszę nową notkę obiecaną signa, już nawet nie wiem czy dam radę dziś umieścić, więc nie mogę obiecać czy znajdę linka, ale poszukam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393045

wymianą zdań.

Skala

tańczący z widłami,

27 listopada, 2013 - 17:34

No chyba właśnie po to jest skala od 1-10, żeby mieć możliwość wstawienia oceny 1,2,3.... lub 10. Tak jak w szkole oceny od 1-6. Gdyby nauczyciel wstawiał tylko 6 albo "nic", to nie byłoby średnich uczniów a jedynie sami genialni i nieuki. Ja korzystam z całej skali ocen, w zależności od mojej indywidualnej oceny tekstu.

Jeżeli na przykład ktoś po raz setny próbuje mi udowodnić ( a mam podejrzenie, że chyba bardziej sobie samemu) że Tusk to Kanalia, to dostaje 1 najwyżej 3 pkt. Jeżeli ktoś próbuje na podstawie uśmiechu skazać człowieka (kanalię zresztą) to już na pewno powinien dostać jedynkę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

P.S. Ależ oczywiście, że autorowi komentarza chodziło o zupełnie co innego. Profil, Hun, profil.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393051

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bardzo dziękuję za : wichrzyciela. Tak jak mówiłem nie zgłaszam Twoich insynuacji.

1) Odniosę się jedynie to mojego, zacytowanego przez Ciebie tekstu : "Jeżeli na przykład ktoś po raz SETNY....." - czyli nie wnoszący nic nowego, jątrzący, wyładowujący jedynie swoje negatywne emocje i w zasadzie, w zaśmiecający sposób magluje, przemaglowany już po wielokroć temat, to w moim osobistym odczuciu czyni szkody, zabiera czytelnikom czas, wyzwala u innych negatywne, sfrustrowane emocje....i za to otrzymuje ode mnie od 1 do 3.

2) W tekście : "Jeżeli ktoś próbuje na podstawie uśmiechu skazać człowieka (kanalię zresztą) to już na pewno powinien dostać jedynkę".

Jak myślisz Ossala, o czyj uśmiech mi chodziło i kogo nazwałem kanalią ?
Tak rozumiem, uprzedzenie podpowiada Ci : o uśmiech Mona Lisy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393060

Nadal czekam na kwity na Wichrzyciela. Pomówienie winno być wyjaśnione do końca. Jeżeli masz dowody, to je przedstaw. Jeżeli nie masz, bo była to tylko Twoja prowokacja, projekcja i frustracje to przeproś.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393094

Ależ proszę się nie krępować Ossalo, trochę więcej odwagi.
"Wichrzyciel" jest łagodnym człowiekiem, wyrozumiałym i własnie zakończył modlitwę za cierpiących na niedobór pozytywnej energii. Więc z pewnością nie zgłosi Cię, jeśli go wskażesz i zacytujesz, zapewniam.
Czy mam Cię wyręczyć i sam go zacytować ? Tego wichrzyciela, który nie lubi bicia po raz setny piany i oceniania ludzi po ich minach ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393013

Święte słowa. Sam bym tego lepiej nie napisał.
Kulturalna wymiana poglądów na każdy temat, w gronie "wirtualnych przyjaciół" (to akurat zapożyczyłem od Dixi-ego).
Dzielenie się pomysłami na życie, troskami i radościami życia z ludźmi, którzy przynajmniej będą się starać nas zrozumieć. Z ludźmi wyznającymi podobny system wartości i zasad moralnych.
I wspólne zaangażowanie w zmienianie świata i Polski na bardziej uczciwy, godny oraz przystępny dla ludzi.
To by było naprawdę coś. Chyba się nieco rozmarzyłem.
Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392979

"Lecz nic (więcej) nie rzeknę, bo mi jest smętno"...

Za Norwidem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392987

''I wspólne zaangażowanie w zmienianie świata i Polski na bardziej uczciwy,godny oraz przystępny dla ludzi''.
Chcę to zobaczyć w realu. Póki co banał,który nic nie znaczy drogi Autorze.

Vote up!
1
Vote down!
0

markiza

#393011

oryginalne, niepowtarzalne, twórcze idee, które dodatkowo potrafisz zastosować w praktyce.
Czekamy, bo trzeba nam takich - idei i ich twórców.
Wierzę w Ciebie, myślę, że dasz radę!

..............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#393019

Przepraszam Cię kotku, ale ja nigdy nie deklarowałam,że wchodzę tutaj z jakąś misją zbawiania Polski, a nawet świata.:)
Otwieram laptopa,wchodzę na NP,popijam herbatkę,czytam notki,czasem je komentuję,nie stawiam ocen.
I tylko tyle.
Nic nie muszę.
Gdybym jednak chciała zmieniać Polskę to wybacz,ale nie z Tobą.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#393053

nie o zbawianie świata, czy choćby Polski chodzi, lecz o wyzbycie się tak nieznośnego dla Ciebie banału.

Przyznasz przecież, że herbatka przy laptopie dość bezbarwna, choć właściwie - od słomkowej do ciemnobrązowej, ileż smaków i kolorów interesujących...cóż, de gustibus...

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
1
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#393058

Łeeeeeeeeeeeeee....
Liczyłam na bardziej błyskotliwą odpowiedź.:)))
Trudno,przeżyję.
Teraz piję dla odmiany kawę.:)
Ale proszę,już mi nie charakteryzuj tego płynu jak to miało miejsce w przypadku herbaty. :)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1

markiza

#393159

szalenie mi przykro, że Cię zawiodłam, naprawdę.
Jedyną pociechą jest mi przysłowie:
"Tak krawiec kraje, jak mu materii staje."

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#393222

"Przepraszam Cię kotku, ale ja nigdy nie deklarowałam,że wchodzę tutaj z jakąś misją zbawiania Polski"

Szkoda.

"Otwieram laptopa,wchodzę na NP,popijam herbatkę"...

A w lecie grill?

Vote up!
0
Vote down!
0
#393063

Toż przecież napisałem - cytuję:
"Chyba się nieco rozmarzyłem".
Co wcale nie znaczy, że marzeń nie da się realizować.
Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#393068

Natomiast jestem przeciw możliwości kasowania postów (razem z komentarzami)przez kogokolwiek poza redakcją.
Najpierw ktoś narozrabia, skompromituje się, a potem niszczy dowody, udaje, że niczego nie było lub bezczelnie kłamie.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392932

"... wali jedynkami na oślep, czy mu pasuje artykuł, czy nie...ma taka pracę, by jak najwięcej notek było napisanych o pałowaniu jedynką, wtedy treści artykułów idą na dalszy plan, a przecież o to chodzi kryptowrogowi nieprawdaż??"

Może i tak, ale zastanówmy się.
Ile można napisać na portalu notek o "pałowaniu" - trzy, pięć?
Chciałoby się komuś zakładać w tym celu konto na portalu i czekać, aż będzie mógł wrzucać jedynki, tylko po to, aby ktoś o tym napisał?
No - nie wiem. Historia zna ponoć różne przypadki.

"...to już dawno było na NE, a teraz zauważam powoli na NP, ale jak widzę jest to na razie w powijakach...ALE!!! już się zaczęło, skoro pojawiaja się pierwsze posty o pałowaniu..."

Czyli co? - Dałem się wpuścić w maliny - a ten, co założył na "Niepoprawnych" konto tylko dlatego aby o tym napisać cieszy się, że mu się udało?
To - po co mi znowu wrzucił jedynkę?
Jest tak głupi, by myśleć, że napiszę o tym kolejną notkę?
Może i tak. Jak już pisałem historia zna różne przypadki.

Ale co w takim razie? - Udawać, że nic się nie dzieje i chować głowę w piasek?
To jest jakiś sposób - podobno nawet strusie tak robią.
Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392923

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po co jakieś uzasadnianie ? To byłby zamach na wolność oceny. Wystarczy, że przy ocenie będzie się pojawiać nick punktującego. Koniec z anonimowością. Ot i wszystko.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392928

...zauważ, że założenie konta i dawanie jedynek to niespecjalnie trudne i czasochłonne zajęcie, to może wykonywać nawet szympans z wieży smoleńskiej wystarczy przelecieć posty rano i wieczór, a skoro jest już na ten temat dyskusja, to już osiągnął w pewnym sensie swój cel...
...tak ...zupełnie zlewać tematykę jednopałów, to tylko wyczerpuje energię blogerską ...

...zlewać oceny...dla mnie najważniejsza jest dyskusja pod postem, gdzie można wymienić poglądy i merytorycznie podyskutować dawanie ocen nie jest odzwierciedleniem problematyki treści...

...zauważ, że ktoś dając niską notę może Cię zwyczajnie nie lubić, choć tekst może się mu podobać...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#392930

No chyba właśnie po to jest skala od 1-10, żeby mieć możliwość wstawienia oceny 1,2,3.... lub 10.
Tak jak w szkole oceny od 1-6.
Gdyby nauczyciel wstawiał tylko 6 albo "nic", to nie byłoby średnich uczniów a jedynie sami genialni i nieuki.

Ja korzystam z całej skali ocen, w zależności od mojej indywidualnej oceny tekstu.
Jeżeli na przykład ktoś po raz setny próbuje mi udowodnić ( a mam podejrzenie, że chyba bardziej sobie samemu) że Tusk to Kanalia, to dostaje 1 najwyżej 3 pkt.
Jeżeli ktoś próbuje na podstawie uśmiechu skazać człowieka (kanalię zresztą) to już na pewno powinien dostać jedynkę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392924

No właśnie. W szkole jest nauczyciel i uczniowie, których nauczyciel powinien czegoś nauczyć i odpowiednio ocenić.
Rzeczywiście tak powinno być w szkole - tylko, że my nie jesteśmy dziećmi i nie jesteśmy tu w szkole.
Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392929

Ja jednak dostrzegam analogie. Ktoś pisze tekst, żeby nas czegoś nauczyć, coś przekazać a ktoś inny ocenia te poglądy według własnej wewnętrznej oceny.
No chyba, że jest kretem, to wtedy według rozpiski.

A najprostrzym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie możliwości dawania jakichkolwiek ocen na portalu. Niech same komentarze przemówią.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392933

... zepsuta konserwa rybna przez kiszki:):):)
Easy come, easy go....
Już po zawodach, tylko trolle ujadają jak zawsze.
Miło jest pogadać o sprawach Niepoprawnych w gospodzie pod dobrym szyldem, a nie pod jakimś "PROWOKATOREM".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392935

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#392937

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To dziwne. Tym razem ja też widzę trolle. Dokładnie dwa trolle.

P.S. A szczupak był super. Pogonił karpiom kota :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392939

staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje,
staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje,
staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje,
staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje,

Vote up!
1
Vote down!
0
#392940

....i proszę mi nie przeszkadzać w modlitwie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392942

Od pewnego czasu tak się na NP dziwnie porobiło, że aby nie zostać na wejściu spostponowanym  unikam zabierania głosu w jakimkolwiek temacie. I muszę się przyznać, że boli mnie coraz niższy poziom dyskusji, częste wycieczki ad personam, obelgi, brak szacunku dla rozmówcy, bezpardonowe glanowanie go tylko dlatego, że ośmieli się wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji. Przyszłam tu tuż po katastrofie 10,04, bo szukałam osób o podobnych zapatrywaniach na to, co się stało. Czułam się tu jak w rodzinie i długo nie potrafiłam nie rozpoczynać dnia od wejścia na NP.  Teraz czynię to mniej entuzjastycznie i to nie dlatego, że zmieniłam poglądy ale mam wrażenie, że coraz mniej tu tych, którym zależy na czymś, na Polsce, a więcej sfrustrowanych czy niedowartościowanych, którzy na każdy głos inny niż zachwyt reagują agresywnie lub takich którzy obrali sobie za cel zniszczenie pewnych idei. Ze słabnącą nadzieją, że stanie się coś, co odmieni poziom dyskusji na tym portalu wchodzę na NP jeszcze codziennie, ale jak długo? 

Tyle pogardy okazują nam oficjalnie lemingi, łżemedia, POpaprańcy, że chyba powinno wystarczyć. Jak widać niektórzy pozazdrościli im łatwości niszczenia przeciwnika i zamieniają dyskusje w jatkę.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Dobrej nocy.

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#393016

Nie wiem, czy nie będę tam musiał wkrótce zastukać kijem żebraczym:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393020

I dlaczego tak piszesz Dixi??? To nie jest powód do żartów. Tu naprawdę źle się dzieje i jeśli nie tacy jak Ty, bezkompromisowi Niepoprawni, to kto ma to wszystko ogarnąć i skierować na właściwe tory? Możesz mnie nie lubić, ale piszę całkiem poważnie więc nie kpij.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#393026

"Kto się czubi, ten się lubi":):):)
Tak to kiedyś działało, nie?
Na razie się użeram, choć... naprawdę nie muszę.
Ale skąd mam wiedzieć, czy kielich cykuty już nie jest przygotowany?
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393028

Super. No to wybrałaś właściwego zawiadowcę (a może dróżnika), który przekieruje na właściwe tory.
To będzie jazda ciuchcią, Pirdzolino, czy drezyną z napędem twoja-moja ?
A może po prostu chodzi o stworzenie "pociągu widmo" i wtoczenia go na bocznicę ?
Nie wykolejcie tylko tego pociągu, nie wykolejcie..........bezkompromisowo.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393031

 A Ty jak zwykle wtrącasz się "między wódkę a zakąskę". W tej chwili rozmawiałam z Dixi, a nie z Tobą. Nie nauczono Cię podstawowych manier? Tracisz fason Tancerzu, a to źle wróży.  Mimo niegdysiejszych animozji  wolę z Dixim wylądować na bocznicy niż z Tobą na torze głównym. Bywaj.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#393033

Domyślam się, kto w tym duecie jest wódką a kto zakąską.

Myślałem, że to dyskusja otwarta, bo jeżeli zamknięta to najlepiej przejdźcie Państwo na priv.

Wolisz wylądować na torze bocznym ? To byłoby zabawne i dość obrazkowe :
Wódka i zakąska na drezynie na bocznym torze.

Dobranoc.

P.S. A mogę pomodlić się za was i za ten boczny tor ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393041

Ale jest też sporo ciekawych komentarzy i takich - od serca.
Pomijając te "rozliczeniowe" i te nie na temat, to jednak widać, że sprawę trzeba jak najszybciej rozwiązać. Tak, aby do tematu nie trzeba było wracać i by człowiek nie czuł niesmaku z powodu tego, że myszy wygryzają mu dziury w spodniach - nawet, jeśli to tylko "gacie".
Myślę, że najlepszy system oceny byłby taki, gdzie każdy chcący ocenić notkę - mógłby jeden punkt dodać lub odjąć.
Pozdrawiam nadal niezmiennie serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392941

Hahahahahah.
Cyt : "Myszy wygryzające dziury w gaciach " - hahahahah
Pięknie to ująłeś :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392943

... konsekwentnie tępione przez redakcję.
Na razie jedyne,co możemy zrobić, to nie karmić ich.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392946

Stresuje Cię system ocen?
Megalomania niektórych TU wypisujących bzdur tysiące poraża !!!

Sam stworzyłeś grupę klakierów i wspieracie się jak mafia pedalska.

Co do ocen -

Można zmienić dyspozycję w programie i zamiast ukazywania się ocen dla ludzi z zewnątrz wprowadzić ilość odsłon - godne to i sprawiedliwe.

Nie jest ważne jaka ocena ale ile ludzi zapoznało się z myślą

Teraz możesz mnie zgłosić :))))) jeśli czytasz ze zrozumieniem

dałem 1,,,,,
a ogólnie to tekst powinien być wycofany do piwnic -
nic nie wnosi jeno jątrzy

Vote up!
0
Vote down!
0
#393012

Pisałem kiedyś o konieczności określenia się.
Polska/antyPolska
Kosciół/antyKościół...
Jest też( mniejsze, ale ważne):
Niepoprawni/antyNiepoprawni
Wolałbym, żebyś nie wpisywał się w "narrację" wrogów naszego portalu.
Jeśli chcesz rozwalać Niepoprawnych, to... spadaj na drzewo!

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393015

banany zostały wyprostowane :)

Ani-ani

Miszczu - nie wojuj w kapciach :)

Wtedy, gdy pałowali Nas - czuliśmy wartość.

Patrząc na Twoje żądanie określenia preferencji czuje smród hałastry.

Pozdrawiam .

Zapraszam - Wakacje na Jamajce
http://niepoprawni.pl/blog/858/wakacje-na-jamajce

Vote up!
0
Vote down!
0
#393036

Teraz też.
Tym razem widzimy... w którym kierunku bełkoczesz.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393039

Konia trojańskiego .....

Vote up!
0
Vote down!
0
#393055

Otóż to!
A przez lata miałem cierpliwość do Twoich bełkotów...:(:(:(
Nigdy nie potrafiłeś wycisnąć z Siebie zrozumiałej wypowiedzi.
Może to defekt (współczuję), może metoda...?
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393073

Pisałem kiedyś o konieczności określenia się.
Polska/antyPolska
Kosciół/antyKościół...
Jest też( mniejsze, ale ważne):
Niepoprawni/antyNiepoprawni
Wolałbym, żebyś nie wpisywał się w "narrację" wrogów naszego portalu.
Jeśli chcesz rozwalać Niepoprawnych, to... spadaj na drzewo!

wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły

Vote up!
0
Vote down!
0
#393076

twardziel się odezwał, cokolwiek to oznacza.
Wzajemny szacunek i życzliwość? Niedopuszczalne, klaka!
Uwierz, granie samotnego jeźdźca cieniutko ci wychodzi, przykro mi...
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#393014

objawia się :)))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#393057

Ręce opadają.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#393048

...ŁoMatko, a kto i za co oflagował Germario?... Normalnie, cywilizacja białasów się wali... zostaną JewroPejczyki....
pzdr, H

Vote up!
1
Vote down!
0
#393065

Nie chcem, ale muszem Cię zgłosić. Za Podważanie Podwalin Unii Jewropejskiej.

Był taki poseł, co to z trybuny głosił, że Biała Rasa zanika i Wy Hun się wpisujecie w ten język, Język Nienawiści.

Pozdrawiamy i jesteśmy z Wami - Biała Rasa

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393078

"++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++"
Może "cuś" się cofnęło?
Lubię krzyżyki, ale chciałbym dowiedzieć się więcej:):):)
Sorry, Germario!
Nadal jestem ciekaw, co masz do powiedzenia!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393081

I też nie wiem, co znaczą te krzyżyki.
Może to nad nami? :-)
A może to są krzyże nam na drogę?

Vote up!
0
Vote down!
0
#393083

... napier... się z Germario.
Krzyżyki widziałem.
"Troszku" mnie to... poruszyło.
Poczekajmy na komentarz zwykłym tekstem.
Mamy "sądne dni"więc każda wypowiedź jest ważna,a przynajmniej... znacząca.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393088

znaczą.
Pozostaje się jedynie domyślać, a to nie jest, w obliczu "sądnych dni" dobry pomysł...

Vote up!
0
Vote down!
0
#393090

Albo trzeba je policzyć, a jak nie, to co najmniej Enigma.

To jeszcze nie jest Tsunami, na razie puszczają bąki. W realu poważną aferę zastąpiono Hoffmanem, choć sam się prosił. U nas podobnie.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393095

Krzyżyki są cool!
Agenci są be!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393097

A nawet Q... i CHU...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393100

Masz rację, widziałeś ale nie krzyżyki tylko plusiki.
Plusiki, które misternie układałem w kształt wielkiej zamkniętej kłódki. Po komendzie dodaj ujrzałem jeden wielki chaos plusikowy zadziwiająco podobny do chaosu w komentarzach.
Po edycji zostało to co zostało i nie tyczy to moich starań graficznych.
Jakież było moje zdziwienie jak po kilku sekundach byłem zgłoszony. No cóż dziwne rzeczy dzieją się na Niepoprawnych, oj dziwne i nie mam na myśli tylko tego zgłoszenia.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#393098

"Troszku" jestem zmęczony napie.dalanką, więc o wypadek nie trudno.
Pozdrawiam i "cofam ten sęk"!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393103

Ot zwykłe nieporozumienie. Nie wiedziałem, że spacje nie będą uwzględnione i chciałem tylko posprzątać bałagan jaki niechcący zrobiłem, a że atmosfera jest napięta, to wyszło jak wyszło.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#393107

Jak to się drzewiej mówiło - dzieją się Cuda i Dziwy. Żeby nie rzec Dziwki i Zdziwki.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393108

Przez Niepoprawnych przeleciał Pierdun...

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393106

jak ludzie (choćby obecni w wirtualnych wcieleniach), z którymi się zżyłem, do których zdążyłem sie przywiązać, niektórych nawet polubić, kłócą się bez opamietania, bez sensu, i - co najgorsze - bez celu. Po co to wszystko? W imię czego? Na przestrzeni tych lat nie raz zgadzaliście się, nie raz razem żartowaliście, nawet jeśli mieliście różne zdania, to nie była to wojna na śmierć i życie. Struny, krzyżyki, ławeczka, wyrwane z kontekstu zdanie, źle przyklejony komentarz - drobiazgi wybuchające dziś nieoczekiwanie wielkim płomieniem.
Ogarnia mnie smutek i zniechęcenie, a pytanie "po co to?" zaczyna mieć zdecydowanie szerszy zakres.
Dobranoc wszystkim
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#393117

Dziiiiiiiiwne!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393120


----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*
Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#393128

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No to może wreszcie wyciągnij wnioski.
Kto krytykuje struny ?
Kto kwestionuje ławeczkę (i przy okazji stałe miejsce Contessy na niej)?
Kto daje krzyżykom jedynkę ?
Kto sieje nienawiść "Wichrzycielską" ?
Kto banuje mądrych blogerów ?

Ogarnia Cię smutek ?
To życzę Ci żebyś powstrzymał duet NEGATYWNYCH trolli, rozpieprzających ten portal i sam się ogarnął.

TEGO CI SZCZERZE ŻYCZĘ.
JA "TROLL"
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393121

Bo wyciągnąłem wnioski.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#393126

Słusznie. Jesteś tylko tym czym jesteś....I NIGDY NIE BĘDZIESZ NICZYM WIĘCEJ.

P.S. Bez P.S.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393131

A co w tym złego ?

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393139

A czy ja powiedziałem, że to coś złego ?
Zacytowałem jedynie słowa Jana Pawła II.
Widzę, że obłęd widzenia trolli i epidemia projekcji się rozrasta, skoro zgłaszane są już nawet cytaty z homilii Błogosławionego JP II.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393177

Czyli, wszystko po staremu.
Kraina luster, albo, jak kto woli, surrealizm na prochach.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#393140

Nowy Gatunek...

Lotna, nie lotna.

Wyczyść sadzę w kominie po żałobie.

Była kiedyś taka zabawa, nie jedna.

Dzieci Śmieci i Budujemy Mosty dla Pana Starosty.

To zajmij się na własnym podwórku, a nie tu nieudolnie wymiataj.

Spady, nie tylko z drzew można zagospodarować.

Zgniłki tylko na kompost się nadają, a i tego się obawiam, że mogą, jak chwasty się "odbić".

„...Na stacji Mysiadło piętnaście gęsi wsiadło... I my z nimi też. Amen...”. - Boris Vian (z książki Jesień w Pekinie)

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393145

Zupełnie jakbym słyszał innego, wybitnego blogera NP , ten sam wysublimowany stosunek do kobiet.

Teraz rozumiem skąd to powtarzane niczym mantra : ja też potrafię w mordę bić......to słychać, widać i czuć.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393181

"Nowy Gatunek...

Lotna, nie lotna.

Wyczyść sadzę w kominie po żałobie.

Co to jest? Może jednak po mądrość gdzieś się udasz?

"Można napisać wszystko, tylko Kindersztuby brakuje i dystansu wobec siebie."

Właśnie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#396802

"...Ogarnia mnie smutek i zniechęcenie...".

I to jest prawdziwa Pobudka.

W imię czego pytasz !

W imię lub nawet w Imieniu Szatana.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393137

Gdzie był GAWRION i inni Ojcowie Założyciele, gdy gnojono blogerów, ich rodziny ?

A save jest.

Nie będę przywoływał takich postaci, jak Homo Polacus.

Tolerowaliście w imię Licznika komentarze i Lotne Markizy.

Gdybym wydobył z zakamarków pamięci postawy co poniektórych adminów, to tylko "Kara śmieci"" się należy.

Niestety nie dajecie sobie rady, gdy Gawrion nie potrafi się uderzyć w piersi multiplikalne.

Za to jednak woli pouczać w stylu sztubackim.

Nie odpuścimy Wspólnego Dobra.

Niech ci poniektórzy nawet o tym nie marzą.

Z rzadka wpadam, bo rzadko jest, jak nigdy.

Można napisać wszystko, tylko Kindersztuby brakuje i dystansu wobec siebie.

Przecież teraz to grajdołek na plaży. I co ?, ma nadejść Patrol Plażowy i sztuczne oddychanie zaordynować.

A może lepiej tak po prostu zoczyć, gdzie fundament leży.

Z Wielkim Szacunkiem, tudzież z Równie Wielkim Frasunkiem...

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393142

izajadlosci w komentarzach ktore mozna na dobra sprwe wrzucic do smieci bo nic nie wnosza dla Polski.
Tylko ludzie niedowartosciowani patrza na jakas punktacje ktora jest jakims batem do jatrzenia tylko anie do merytorycznej oceny czyjegos wpisu.Te punkty to nie oceniaja tylko maja za zadanie dolowac jak se ktos tu nagrabil przeciwnikow swoich wpisow ten bedzie mu walil paly zeby tylko czycs ie lepszym bo dokopal temu ktorego na argumenty nie mogl pokonac.

Ta punktacja tylko jatrzy srodowisko blogierskie i powinno byc skasowane bo kompletnie nie spelnia zalozen oceny wpisow.
Wrecz przeciwnie jak widac sluzy do agresji.

Te punkty to ja mam dalej niz tam gdzie swiatlo nie dochodzi u wyjscia metanu.

A tu zamiast sie za kudly brac i energie marnowac przeciw sobie tak jak zyczy sobie wrog Polski swoje haraktery, a kazdy je tu ma nieprzecietne zpozytkowac na postkomuszaPRLowskjewrejska bande, niszczaca Polske.

Tutaj zebrala sie smietanka blogierska, ktora ma na sercu Polske, ale inne podejscie do problemow zwiazanym z obecnie panujaca sytacja,owszem wszyscy jestesmy wkur...ni ze tak jest, a nie naczej w Ojczyznie i ze lemingi nie pojmuja sytuacjai i jak kiedys dekownicy w Powstaniu i nie tylko chca przezyc za pomoca filozofi oprtunizmu i tumiwisizmu.

I nasza rola jest walka z tym postPRLowskim balastem, nie tylko poprzez wpisy na tym blogu ale tez poprzez wspieraniu siebie nawzajem w przeswiadczeniu ze dobrz czynimy na zewnatrz.Bo najwazniejsze nie tu co piszemy tylko co robimy
nazewntarz bo NP to takie male towarzystwo wzajemnej adoracji ludzi stojacych po jednej stronie barykady.

Najwazniejsze jest zeby z tym o czym tu piszemy wychodzic na zewnatrz.

Tu mozna byc pouczonym merytorycznie i douczonym w roznych dziedzinach zycia i z tego blogowiska mozna czerpac naprawde kozrzysci bez zacietrzewiania sie z oponetami.

Punktacja tak jak i ataki ad persona sa chwytami ponizej pasa nie sluzacymi niczemu.

Polacy to urodzeni nauczyciele cudzych bledow, bezustanni poprawiacze czyjegos zachowania ,zagladajacy w talerz drugiemu, typowe koltunerskie zachowanie,z brakiem tolerancji do zezczy blachych, a juz z wielka niezrozumiala tolerancja do rzeczy waznych.Wlasnie ta punktacja stwarza mozliwosci nietolerancji wrecz agresji- olac to jak ja olewam.

Moze podpisac wpsolna petycje zeby to skasowali, albo chociaz zeby ten kto stawia punkt byl wyswietlany.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393155

Zostań, bo zima idzie. Mróz wkradnie się do tego domu. Trzeba rozpalić w kominku. Zostań...

Vote up!
0
Vote down!
0
#393172

Gawrion przez wiele lat zapierniczał w tle. Jak trzeba było to siedział kilka dób z rzędu bez snu, i nie oczekiwał oklasków. Jak trzeba było to siedział i kodował kilka dni z rzędu, a ty widziałeś niepodpisany efekt. Jal trzeba było to zapierniczał z importowaniem wpłat, kopertami, znaczkami, krzyżykami, po to by dostarczyć je na czas do ludzi, by zarobić parę groszy na utrzymanie portalu, na jakieś wydruki waszych tekstów. Jak trzeba było to siedział z całą rodziną i przez cały dzień i całą noc insertował gazetki z Waszymi tekstami na rocznicę zamachu, po czym ładował to do prywatnego samochodu i za prywatną benzynę jechał do Warszawy to rozdać. Po czym targał z innymi z Redakcji transparenty niepoprawnych aby ludzie wchodzili i czytali Wasze teksty, dyskusje. Przychodziło niewielu do pomocy.. Jak trzeba było to Gawrion obsługiwał całą pocztę niepoprawnych - po kilkanaście maili dziennie, z kilku skrzynek. Jak trzeba było to instalował nowe oprogramowanie, pisał moduły, poprawiał wpisy. Jak trzeba było to robił samodzielnie i samotnie całe migracje na nowe serwery. Jak trzeba było to pisał skrypty antydosowe, inne skrypty na serwerze. Organizował ludzi opracowujących gazetkę. Jak trzeba było to odpierał zarzuty organów ścigania, policji i wysyłał prokuratury na drzewo bo chciały wasze dane. Jak trzeba było to z własnej prywatnej kasy dokladał co miesiąc parę groszy. Załatwiał koszulki. Organizował akcje. Obsługiwał bannery. Organizował naklejki, wlepki. Jak trzeba było to siedział całymi godzinami i robił analizy techniczne, godzinami negocjował warunki umów i ich zakresów z kontrahentami. Jak trzeba było to poświęcał rodzinę, weekendy.. Razem ze mną przez wiele lat pracowało tak jeszcze kilku Redaktorów. Nie chodziliśmy do mediów, nie chwaliliśmy się tym na portalu..

Jednak ostatnio Gawrion postanowił - wobec traktowania go jak jelenia i powietrze przez pozostałych (nie wszystkich, ale ważnych) Redaktorów - że, skoro to schyłek (a na pewno duży kryzys) tego miejsca, to Gawrion da sobie spokój z tym wszystkim i raz porządnie pokorzysta sobie z serwisu, który do tej pory praktycznie tylko obsługiwał i tworzył, bo na nic innego dużo nie starczało mu czasu..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393327

Od wielu godzin obserwuję te zapasy w kisielu i z przykrością konstatuję, że brak w tej "debacie" osób które zrezygnowałyby z przywileju posiadania ostatniego słowa. Gdybym miał staż na Niepoprawnych większy niż czteroletni, to napisałbym:- brzydko się bawicie kochani. Ponieważ jest inaczej, więc tylko w milczeniu będę się przyglądał temu pieniactwu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393164

gość z drogi

chciałabym starym zwyczajem napisać PAX między Przyjaciółmi...ale czy nadal jesteśmy Przyjaciółmi...?

i o co poszło ?

mam paskudny zwyczaj bronienia domu,do ktorego mnie zaproszono,Jego domowników ,również..a Przyjaciół szczególnie....

 ławeczkę ,Też cudnie było usiąść na  niej po trudach całego dnia,po wsciekłych słowach nienawistnych dziennikarzy płynących z telewizorni...i na moment oderwać się od tego całego "szajsu "i mimo,ze nie szukam poezji...w sieci...to jednak Ławeczka była magiczna z Jej słowami,wspomnieniami Polską w każdym calu i Muzyką...

Moi drodzy cóz moge Wam powiedzieć ,by uspokoić atmosferę....?

chyba tylko jedno spieszmy sie kochać Ludzi,bo tak szybko odchodzą...tak mawiał śp cudowny Poeta Kapłan

i dodawał,co po nich zostaje...kapcie,okulary....?cytuję z pamięci...

a co po nas zostaje ?

  słowo zapisane w sieci...niedawno przeżywałam bardzo skomplikowaną operację  męża...umierałam ze strachu każdej nocy i wtedy wpadałam na Niepoprawnych...by nie byc sama w pustym Domu..ze swoim strachem...

czy dzisiaj miałabym ochotę ogrzać się na Naszej Stronie ? nie wiem...ale wtedy byliscie mi bardzo potrzebni ze swoimi wpisami,drobnymi utarczakami i małymi radościami...

rano ubierałam sie i jechałam do szpitala spokojniejsza o Waszą anonimową obecność..

a więc ,czy warto TAK strasznie się kaleczyć,obrażać,wylewać swoje pretensje...?

Dzięki Bogu mąż juz w domu,a ja wciąż jestem z Wami,tylko co raz mi trudniej WAS zrozumieć...

a życie TAK krótko trwa...mój serdeczny przyjaciel JWP zadedykował nam Niemena ..".Dziwny jest ten świat" świat miłości...?

wsłuchajmy się w słowa nieżyjącego już Barda....i pomyślmy ...wspomnijmy nieżyjących juz naszych Kolegów i Koleżankę z tej strony... naszego małego Polskiego miejsca...na Ziemi...ONI juz Wszystko wiedzą i ONI niczego nie muszą się wstydzić....niczego...Ich słowa zostały z NAMI...na pamiątkę...BO Polska jest TU właśnie...w naszym pisaniu,naszych myslach ..i słowach...te wierzby płaczące i ten Fryderyk...i miseczka gorącego rosołku dla strudzonego wędrowca....

ja też przyszłam z Polskiej Sieci...z około Naszego Dziennika,zPISu pl,Blogmedia 24.pl.Polskie Forum,do którego zapomniała kluczy...kocham tamte strony i nie raz tęsknię za Nimi...byłam równiez na Bez Cenzury jako Kodeks Handlowy,bo bolałą mnie Polska złodziejskiej prywatyzacji a więc jestem z Sieci...:)

 

Dobrego Dnia Polsko Dobrego Dnia Wszystkim :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#393193

..."Żeby leczyć, trzeba ranić".
Ściski!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393198

gość z drogi

żeby leczyć,trzeba ranić...oj zranili GO okrutnie ...blizna ....ogromna..

ściski :)

i garść słonecznych promyków z polskich dróg ...zamarynowanych na jesienne dni...:)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#393201

Jestem z Wami!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393202

gość z drogi

często mnie wspierał technicznie w dyskusjach nad kłastwami MAKu..szczegolnie w sprawach "radiotechniki" i rosyjskiej kłamliwej wersji na temat "braku prądu"

:))

serdeczności :)

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#393209

Okazuje się, że to nie przechwałki, Twój serdeczny przyjaciel JWP naprawdę potrafi w mordę bić :
Cyt :

jwp, 28 listopada, 2013 - 02:29
Nowy Gatunek...

Lotna, nie lotna.

Wyczyść sadzę w kominie po żałobie.

Była kiedyś taka zabawa, nie jedna.

Dzieci Śmieci i Budujemy Mosty dla Pana Starosty.

To zajmij się na własnym podwórku, a nie tu nieudolnie wymiataj.

Spady, nie tylko z drzew można zagospodarować.

Zgniłki tylko na kompost się nadają, a i tego się obawiam, że mogą, jak chwasty się "odbić".

„...Na stacji Mysiadło piętnaście gęsi wsiadło... I my z nimi też. Amen...”. - Boris Vian (z książki Jesień w Pekinie)

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393203

Zaś inni zgłaszają wpisy z cytatami z homilii JPII

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393204

gość z drogi

i zawsze ich Bronię ..TAK już mam i nie zmienię...właśnie wychodziłam,gdy przeczytałam WPIS...

szkoda,ze czas to mój wróg a moze nawet lepiej ...bo ta zabawa przestaje być zabawą i zamienia sie w ..nie,nie  napisze w CO ...ale ...ogarnia mnie po prostu przerażenie i zdumienie...co jeszcze może sie wydarzyć...?

mimo wszystko Dobrego Dnia,

 

 Wszystkim..... :)

 

 ...

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

gość z drogi

#393211

... wrogów poszukam sobie sam"!


-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393214

Dzień w dzień wbijasz sobie widły w stopy i dalej próbujesz nieporadnie tańczyć, szkoda wielka. Dawniej inaczej tańczyłeś.

Pozdrawiam

P.S. Gratuluję obrony "Lotnej Brygady".

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393323

a już na pewno nie przez adminów - jeśli dobrze zrozumiałam wcześniejsze zajścia i dzisiejsze ich odpowiedzi.
Mówię o wpadaniu tu, aby się ogrzać. Ja mam podobnie jak Ty, i - co się rozumie samo przez się - nie zaglądam w tym celu na blog Niesiołowskiego czy choćby na onet.
Przy jakiejś okazji, bodaj Markiza zwróciła komuś uwagę, że to jest smutne, że ktoś patrzy w ten monitor, bo jest samotny i nikogo więcej nie ma. Nie pamiętam dokładnych słów, ale sens był właśnie taki.
To fakt, to jest smutne, tylko czasem tak się właśnie w życiu układa: długie, samotne wieczory, "Bóg wysoko, Dom daleko", bezsenne noce, nic do nikogo powiedzieć...
I żeby się nie czuć tak straszliwie samotnym, człowiek (ja na pewno) szuka miejsc ciepłych, wspólnych, mimo wszystko szuka ludzi (nawet jeśli tylko przez internetowe łącze), którzy myślą podobnie, co wcale nie oznacza, aby się zaraz we wszystkim zgadzać, bo to byłoby nudne :-)
A ja już po prostu nie wiem, czy to miejsce jest dalej wspólne, jak Tł zamieszcza piękny tekst o Powstaniu Warszawskim i na dzień dobry ktoś mu przywala jedynkę. To tylko przykład jeden z wielu.
Święty nikt nie jest, i ja mam swoje za paznokciami, bo się daję ponieść niektórym wątkom lub czuję się sprowokowana. Nie przez wulgaryzmy jako takie a przez chamstwo, przekłamania i pomówienia.

Zmykam teraz do wrzucenia na ekran "Ballady o niepełnosprawnej". Obiecałam Signa, a poza tym "moja" niepełnosprawna "zasługuje" na ten wpis.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1
#393250

gość z drogi

przezywalismy wspolnie nasze radości i smutki,tu wznosilismy toasty za kolejne nadchodzace lata... kawał serca został TU na zawsze...:)

Serdeczności i biegne poczytać Twoją Balladę...:)

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#393287

1. Oceniać powinniśmy sprawiedliwie - ja czasami tylko daję 10, zupełnie rzadko 1. Najczęściej oceniam pośrednio. Np Ciebie na 8.
2. Oceny są niestety/stety anonimowe i takimi jak na razie pozostaną. Na szczęście statystycznie rzecz ujmując - większość będzie oceniała sprawiedliwie, bo większość jest normalna. Dlatego zakładając że oceniamy wszyscy i będzie nas dużo to oceny oszołomów, nienawistników (tzw. hejterów) można uznać za marginalne zjawisko społeczne. Nie ma się co przejmować.

Oceniajmy wszyscy wpisy! Będzie dobrze. :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393315

Mnie przecież nie chodzi o samo ocenianie.
Każdy po przeczytaniu może ocenić notkę - tak, jak uważa.
Ale zaniżanie ocen dla samego obniżenia średniej oceny - uważam, że to jest po prostu chamstwo i przynosi portalowi szkodę. Fakt, że to chamstwo świadczące o oceniającym, ale na tym portalu - sama postać "szkodnika" pozostaje ukryta.
Czy nie lepiej byłoby dać szkodnikowi kijek, zamiast szabli?

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że nigdy wszyscy nie będą oceniać wszystkich notek - to jest po prostu niewykonalne. A w takim przypadku wrzucenie jedynki eliminuje nawet najlepszą notkę z grona tych najlepiej ocenianych.
Co do samej oceny - ja nigdy nie oceniam autora - to też byłoby niesprawiedliwe. Każdy autor ma notki lepsze i mniej udane. Dlatego oceniam każdą przeczytaną notkę z osobna i jeśli mi się podoba stawiam "10". Jeśli zaś nie - nie stawiam żadnej noty.

Co do pracy redakcji - uważam, że każda z osób, która się tą pracą w przeszłości parała, lub dalej się tym zajmuje - zasługuje na wdzięczność społeczności portalu, a czasem i na szacunek.
Choćby tylko z tego powodu, że potrafi poświęcić swój wolny czas dla sprawy i dla innych. Niewielu to potrafi.

Dlatego - tym serdeczniej pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393402

Co do oceny osób wykorzystujących ocenianie w sposób niezgodny z przeznaczeniem tej funkcjonalności - zgadzam się. Mamy konflikt wartości - powyższa niezgodność vs. anonimowość ocen. W tym konflikcie wygrywa ta druga, z tym że tak jak napisałem - statystyka, średnia, powinna oddawać bliżej obiektywne oceny. Nie będzie to zawsze 10 ale blisko obiektywnej średniej.

Za miłe słowa bardzo dziękuję. To dla mnie bardzo ważne :-)

Pozdrawiam również!

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393596

Z przykrością obserwuję, jak Pan dwoi się i troi, aby, bądź co bądź swój portal, doprowadzić do należytego poziomu. Niestety, wygląda to jak orka na ugorze. Pański portal został już zawłaszczony przez uzurpatorów. Stał się mało merytoryczny, dyskusje jałowe, a komentarze to projekcja emocji, z reguły złych.
Jako osoba, która aktualnie dostaje najwięcej jedynek, mogę powiedzieć, że dawane są one nie za treść, ale za sam fakt publikacji. Komentatorzy otwarcie się do tego przyznają. I to nawet z pewną dumą.
Reasumując, z przykrością stwierdzam, że niepoprawni wpadł w dołek typowo polskich swarów, gdzie już nic nowego zrobić nie można.
Będę Panu kibicował w próbach naprawy swojej witryny.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#393597

Nie ma to jak sojusz plagiatora z uzurpatorem:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393600

Niestety faktycznie nie jest dobrze - już jakiś czas temu zapowiedziałem rozwinięcie tematu tzw. "zakiszenia" na niepoprawnych. Przez niektóre wątki komentarzy przedzieram się z bólem spowodowanym ich niskim poziomem merytorycznym, niskim stopniem odniesienia do głównego tematu, małą chęcią pociągnięcia tematu, rozwinięcia czy jakiejś głębszej kulturalnej polemiki. Dodatkowo większość wprowadza w jarmarczny klimat bardzo dobrze znanych sobie przekupek, które nie przepuszczą obgadania, dowalenia czy nawet obrażenia.. Dodatkowo nie znoszą na tym swoim jarmarku żadnej konkurencji.

Jeśli to nie problem piszmy sobie na "Ty".
Portal założyła w 2008 grupa blogerów, między innymi ja. Tak - zależy mi na powrocie do korzeni :-) Nie wiem czy jeszcze można to osiągnąć..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393755

Tu są Niepoprawni!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393757

"Portal założyła w 2008 grupa blogerów, między innymi ja. Tak - zależy mi na powrocie do korzeni :-) Nie wiem czy jeszcze można to osiągnąć.."

Z jazgdyni się to z pewnością uda. To bardzo kulturalny kolega. Musisz z nim kiedyś popolemizować. Dowiesz się ciekawych rzeczy o sobie.

Do pomocy będziecie mieli trybeusa i jego przezabawne teksty o kurnikach. Śmiechu będzie co niemiara.

O wpisy się martwić nie musisz, bo chłopaki przez lata sporo wyprodukowały i chętnie się z nami zawartością swoich archiwów podzielą.

Twój nowy kolega, w odróżnieniu od różnych przekupek, wprowadza prawdziwie wczasową atmosferę, a przy tym jest merytoryczny do bólu.

Tydzień temu oberwało się ossali, że nam kalendarzem wikipedii mało ambitnie głowę zawraca. Na szczęście zostały te szkody wyrównane głębokimi przypowieściami o kurnikach, no i doskonałymi, porażającymi świeżością, wpisami blogowymi samego jazgdyni.

Będzie dobrze!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#393758

Gawrionowi najwyraźniej coś się pomyliło.
Jak w tym wojskowym dowcipie: "Zielonym do góry":):):)
Teraz cześć artystyczna:

DO DZIEWKI

Nie uciekaj przede mną, dziewko urodziwa,

Z twoją rumianą twarzą moja broda siwa

Zgodzi się znamienicie; patrz, gdy wieniec wiją,

Że pospolicie sadzą przy różej leliją.

Nie uciekaj przede mną, dziewko urodziwa,

Serceć jeszcze niestare, chocia broda siwa;

Choć u mnie broda siwa, jeszczem niezganiony,

Czosnek ma głowę białą, a ogon zielony.

Nie uciekaj, ma rada; wszak wiesz: im kot starszy,

Tym, pospolicie mówią, ogon jego twarszy;

I dąb, choć mieścy przeschnie, choć list na nim płowy

Przedsię stoi potężnie, bo ma korzeń zdrowy.

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393761

poczuje tutaj przyjazne dla siebie wiatry, to może i on skreśli klika słów?!
Będzie jeden niepoprawny więcej! I to z górnej półki.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#393807

Dawno nie komentowałem. Do ludzi staram się zawsze podchodzić z życzliwością. Wynika to zarówno z mojego głębszego systemu wartości (katolickie korzenie, nauka Chrystusa) jak i tego bardziej ścisłego (logika, brak bezpodstawnych uprzedzeń bez dowodów).

Traube - jestem dorosły. Odpuść już proszę. Czy tak wiele komentarzy musi być podszytych złosliwoscią? Komu to służy?

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#394073

wypowiadać się już nie zamierzam.
Ja się wczoraj niemal pochorowałam.
Czym innym bowiem są spory z innymi blogerami - jeśli tylko wiadomo, że cel jest jeden, że wózek jest pchany/ciągnięty w tę samą stronę, a czym innym są jakieś desanty, agentury, często chamstwo, podwójne nicki, a także, niestety, pranie administracyjnych brudów na forum. Myślę, że jeśli pojawił się tak pomysł zmarginalizowania czy przejęcia portalu ("jeśli", bo nie wiem) - to tego rodzaju pralnia świetnie się przysłużyła owemu desantowi.
Jest mi przykro tym bardziej, że niepoprawni to takie moje (niemal jedyne) miejsce w sieci, gdzie mogłam się spotykać z ludźmi myślącymi podobnie jak ja. I fakt, że drzemy czasem koty traktuję niemal jako naturalny, bo ja się czasem kłócę z siostrą, co nie zmienia faktu, że jesteśmy sobie bliskie.
Niestety, tego, co się wydarzyło na NP już dawno nie można nazwać rodzinnymi konfliktami w dobrej wierze :-(.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#393384

Witaj Ossalo;
Coraz więcej ludzi tutaj zauważa, że żle się dzieje.
Wine za to ponoszą ci, co tym portalem zarządzają.
Nie powinno być punktacji -anonimowych ocen.

Należało by wprowadzić tzw.banowanie, dlaczego mam pozwolić chamowi goscić sie na moim blogu?

Wiesz przecież o kim mówię,są tu tacy, co jeśli tylko ukaże się tekst interesujący, często podnoszący prestiż Niepoprawnych, to zaraz taki jeden z drugim włażą i ze swoimi chamskimi komentarzami doprowadzają dyskusję do rynsztoka.
Kto z normalnych ludzi chce w czymś takim uczestniczyć?

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#393418

... (może zaraz się dowiem), więc wypowiem się ogólnie.
Jeszcze tego by brakowało, żeby jakiś Ambasador Sowietów mógł sam kasować komentarze pod własnym postem!
Albo inny Urban...
PS
Owszem, Redakcja powinna co jakiś czas przeprowadzać detrollizację.
Kto jest trollem, każdy widzi i odczuwa to na własnej skórze.
Wolność słowa nie może oznaczać tolerancji dla desantowców (którzy zmawiają się już jawnie, tak się rozbeszczelnili) i trolli.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393421

Przepraszam za "wygrzebała", ale określenie jest bardzo adekwatne.
http://spiritolibero.neon24.pl/post/102373,dyletancki-desant-na-niepoprawnych#comment_896388
http://argo.neon24.pl/post/102179,justyna-kowalczyk-o-rosji-i-mediach-w-polsce
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393417

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#393419

oj tam, oj tam... zaraz "ciekawe"... co, że SL okłada nas hasbarą? nie może wytrzymać bez nas? ;) człowiek, który najwyraźniej wszędzie musi być naj-najważniejszy... przekazałem mu ciepłe "szalom" z oddali, przez trybeusa, jako, że nie wyobrażam sobie nawet, żebym miał się tam rejestrować choćby na 1 wieczór... ale konstatacje, że Dixi i SL to ta sama osoba są cool ;) a ogólne wrażenie, jak sie tamto czyta, to mix groteski i odlotów...

Szalom Tobie, o Dixi...
Hasbara Hun ;P

Vote up!
0
Vote down!
0
#393420

Chyba już tylko poczucie humoru nas ratuje.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393423

Na samprzód zwierzę Ci się, że niesamowicie wprost spodobał mi się "Hunstein"... Dzięks :):) Będę ochoczo tego używał w razie odpowiednich "okoliczności"... Dodam od razu, że Hunberg, Hunblum, Hunbaum czy Hunzweig brzmi jakoś do bani... Hunstein brzmi wprost ....ajnie ;);) Dzięks raz jeszcze...

Tak, poczucie humoru oraz dystans do mniej ważnych spraw, upierdliwych ludzi i samego siebie przede wszystkim... I tego należy się trzymać... (oprócz, rzecz jasna worka na szekle...)

Czy widziałeś już zdjęcie, którego używam, aby przedstawić, jak ogarniam Agenturę wszelaką?

Fajne, nie? ;P;P

Szalom, drogi Dixi, muszę powrócić do Pracy Zawodowej,

Rebe Hunstein ;)

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#393425

gość z drogi

przez całą Polskę i to na najrózniejszych POziomach....

np była sobie pewna Wspolnota Mieszkaniowa..,która raz lepiej ,raz gorzej ...ale jakoś istniała...i nagle przyszedł tajfun...i rozwalił spokojną społeczność,ludzie bykiem na siebie patrzą,chętnie jeden drugiego by udusił a Młodzi,nie z naszej bajki chodzą dumni jak paw i wieszczą wsie i wobec ...jak to UNE nas uzdrowią...a "administratora z miłosci" do niego,bo juz starawy popędzą,gdzie pieprz rosnie...

przysięgam powyższa notka nie dotyczy Naszej Strony...naprawdę.

jakieś Zło

 idzie przez Polskę...uważajmy ,bo to nie tajfun...to coś innego...

 skłóceni sąsiedzi , biedni  i zestresowani przynajmniej nie oglądają wrażej telewizorni...tylko szepczą po kątach...i intrygują...chyba porozkładam skórki banana na korytarzu...zamiast Naszych Gazet...bo te też przestali czytać...

moze Adwent uspokoi rozpalone umysły...?w co zresztą szczerze watpię,bo une chodzą do Koscioła...i jakos dziwnie wscieklejsze  z Niego wracają...

serdeczności...

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#393428

Można ciągle narzekać i dawać przykłady zazdrosci,bezmyślnosci i nieuctwa, ale po co czyż to poprawi nasze samopoczucie, czy w sposób pozytywny wpłynie na kogoś?
Taki przykład:
Będąc w Kraju, wypożyczyłem samochód i własciciel wypożyczalni mówi mi, że w ostatnim roku wymienił wszystkie auta(10 sztuk) na nowe i od tego czasu żaden sąsiad mu ręki nie podaje!

Można też inny przykład:

Schorowany emeryt na rencie inwalidzkiej klepiąc biedę w Ameryce wysyła co jakiś czas trochę pieniędzy do Kraju aby pomóc tym którzy tej pomocy naprawdę potrzebują.

Czyż nie lepiej takie przykłady rozpowszechniać i z optymizmem iść do przodu!

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#393435

gość z drogi

tylko jakoś trudno mi znależć cos optymistycznego...ale szukajmy....Dobrze zacząłeś....:)

a może ze świata ciut innego...? Przyjażń np sikorek.ktore co roku wpadają na mój balkon...ba nawet miejsce na balkonie swoje mają..taki kącik...i tam dziobkami stukają upominając sie o słoninke :)

z ludzkich...spraw...? pomyśle...i jak znajde napiszę...

 

 dla Rencisty,niskie ukłony :)

serdecznosci :)

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#393436

Tylko nie skórki od banana proszę. Poślizgnie sie jeden z drugim, złamie nogę i potem za nasze pieniądze będzie się leczył w szpitalu, a przy okazji leżąc łóżko w łóżko z sąsiadem plotkował będzie o krzywiźnie banana, że gdyby nie ta ujednolicona krzywizna banana, to by z pewnością się nie poślizgnął, no i w ogóle, że banany schodzą na psy, bo skórki coraz bardziej oślizgłe, że te "z Rosji" za komuny były lepsze, i że tylko sąsiadka, ta co dokarmia sikorki się nie poślizgnęła, znaczy się podejrzana jest, bo albo potajemnie ukończyła kurs omijania min, albo nocą ćwiczyła na trawniku slalom pomiędzy psimi kupkami, albo ......podłożyła skórki :)

A więc stanowczo odradzam skórki. Czosnek i kołek na sąsiada wystarczy :))...........no i dla pewności przygotować wiadro pełne pomyj :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393449

Huncwajg, Hunkop, Goldenhun, Huncholc, Huncynger, Hundelman, Hunszmajzer, Hundsztadt, Hornhun, Szeklehun, też byłoby ładnie.
Teraz wystarczy już tylko wybrać i ewentualnie wyrobić papiery.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393480

... Salut Dixi !
Napisałeś do Huna :
// Chyba już tylko poczucie humoru nas ratuje. //
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tak, masz rację. Jestem rad, że to Ty stwierdziłeś.
Dawno nie miałem okazji przeczytać tak fajnego komentarza
Twojego autorstwa - Dzięki,
Marek
ps.
- Walczmy z rzeczywistymi wrogami Niepoprawnych.
Proszę uwierz mi ....: ani Contessa czy Jazgdyni nie są wrogami tej Strony - Dobrej Strony.
pps.
...jeszcze raz powtórzę to co stwierdziłem wczoraj :
szkoda, że nie piszesz na NE.
To "Towarzystwo Czerwonego Cepa", nawet by nie pięrdnęło !

Vote up!
0
Vote down!
0
#393432

Nawet za cenę usunięcia z NP.

Albo walczymy z nimi na serio,i się jednoczymy,albo pozwalamy,
by ten nasz portal NP,został przejęty przez trolli.

POd płaszczykiem innych POglądów,zawłaszczają i zachwaszczają ten portal.

Wpuszczając ten ubecki jad,by nas poróżnić,i widzę że to im
się zaczyna udawać.

Jeszcze jest nas tu sporo,byśmy z tymi gnidami sobie poradzili.

Ale trzeba się wspierać,jak to dawniej bywało.

pozdrawiam tych co dobro tego portalu leży im na sercu.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#393437

Nie sledzisz dokladnie tych dyskusji!!!
Niedawno ujawniono przeciez, ze Dixi pisuje na NE i chyba tez na Neon24, tyle ze tam wystepuje on pod pseudonimem Spirito Libero:-):-):-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#393442

... Witaj, Doc.
:-)))
Naprawdę sądzisz, że Dixi nie kuma :-)))) co jest grane !?
ps.
Drogi *Traube*, zapewniam Cię - śledzę ,bardzo uważnie...
tylko jestem zwolennikiem - oczywiście dla b. ważnych celów-
zastosowanie takiego czarodziejskiego pstryczka", o którego istnieniu wie każdy Psychiatra , którego zwią RESET .
:-))))))
MOŻE JUŻ WRACAJ ?....są wolne wakaty :-))?

Vote up!
0
Vote down!
0
#393448

... "Krytyce Politycznej" i "Nie"...:):):)
Jak ktoś chce przejąć Niepoprawnych, powinien najpierw sprawdzić,jakie ryby tu pływają:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393452

śnięte, częściowo zgłuszone. częściowo zamulone...
:)))
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#393453

...chciałem (w ramach spowiedzi) dodać jeszcze "Folk Sztyme":):):)
Dixi Etsalwawer

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393457

To się nazywało Fołks Sztyme i od dość dawna nie wychodzi. Szekle bierzesz i nawet tytułu nie znasz? Aj, waj, nietopsze, nietopsze...
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#393461

... Wallenroda co udaje Winkelrieda:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393462

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W zasadzie nie chodzi o gatunek rybki i jej aktualny stan podduszenia, lecz o zatkanie grobli i zakrycie przerębla, w obawie przed desantem "UFO".
Niech się rybki poduszą, ale przerębla nie poddamy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393459

...w GW, też ? kurczę, naprawdę ? nie wiedziałem :-))
No to już nie ma nic wspólnego z ławeczką.
To jest zjazd z Mogilan.... prosto do Pcimia.
Teraz widzę *Smoka*... to nie da rady - trza szukać stawu na zimę :-)))
------------------------------------------------
"A ryby śpiewają w Ukajali" - cienko ?!

Vote up!
0
Vote down!
0
#393458

... nie zawsze są naszymi przyjaciółmi.
PS
Jako rusofob nie mogę nie zauważyć, że masz "Ruś" w nicku:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393460

... czujny ?! A może to "Róża, ruś"... :-))
ps.
Sorry, jeszcze dwa słowa ...już na koniec.
Próbowałem analizować Twoje Niepoprawne spostrzezenia...
Wiesz w 95% nigdy się nie myliłeś.
Jeśli w tych ostatnich miałeś rację, to ja wymiękam !!
3maj się Dixi, ja już mam to w rzy..i !
pps.
... jeszcze jedną sprawę muszę z Tobą wyjaśnić....
Taką "podszytą kaszką krakowską" !

Vote up!
0
Vote down!
0
#393463

Ja piszę na NE i Frondzie i 3 obiegu i salonie 24 i innych portalach :)

Czy dlatego nie mogę dostać bloga na NP ? :))

Hej, o co chodzi? zgłosiłam 2 tygodnie temu i co? Proszę napisać,że się nie nadaję:)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#393496

... Niepoprawni?
Liczysz na większy... rozrzut?:):):)
PS
Miałem własnego, prywatnego bloga (prawdę mówiąc był to najbardziej popularny blog polityczny na Onecie) i z całych sił wsparłem Niepoprawnych, kiedy tylko powstali.
Tylko Niepoprawnych.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393500

na nic nie liczę .............. po prostu nie wiem o co chodzi?

Vote up!
0
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#393518

... Astra,czy jek jeszcze mam Ciebie nazywać?
Jak na moje czarne podniebienie - bardzo serdecznie:):):)
PS
A trolli nie warto karmić.
Przez widły nie dojdzie się do gwiazd:):):)

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393521

Według mnie się nadajesz ale jeszcze odpowiedz na ostatnie najważniejsze pytania egzaminacyjne :
Kochasz PiS i Jarosława Kaczyńskiego jak siebie samego ?
Będziesz pisał o PiSie dobrze albo wcale ?
Chodzisz na procesje, ups, marsze w obronie..... ?
Lubisz zaduch ?
Będziesz węszył trolli i bronił przed desantem UFO, do ostatniej kropli krwi swojej ?
Pozwolisz żeby nazywano Cię "skrzatem", prowokiem i Wiercicielem ?

Jeśli tak, no to się nadajesz :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393506

Astra

Odpowiem :) a co mi tam :))

Będę pisać o Pisie dobrze, bo to jest moja partia...

Chodzę a raczej przyjeżdżam na te marsze.

W dupie mam skrzaty i inne a trolle... niestety są..

nie jest dobrze.. w tym względzie...

Vote up!
0
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#393513

...ad astra?:):):)
Nawet ciekawym!:):):)
Tym razem (wyjątkowo:):):) bez złośliwości.
PS
Może... "patriam"...?
Ostatnią lekcję łaciny miałem w 80-tym roku, więc mogłem pomylić przypadki.
W każdym razie piłem do "per aspera ad astra", czyli "przez ciernie do gwiazd".
Oczywiście

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393516

Astra

czemu nie:)))))))))

Vote up!
0
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#393528

Astra
Pewnie nie zaspokoimy swojej ciekawości, bo od 2 tygodni.. cisza... nie nadaję się cyba dixi :)

Vote up!
0
Vote down!
-2

Astra - Anna Słupianek

#393529

Nadałem rangę. Życzę udanych wpisów :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#394092

Astra

Zamieszczę ostatni.
Chyba nie przeszkodzi nikomu, że piszę na innych portalach... mam nadzieję...

Vote up!
0
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#394095

A Trybuna i Przegląd Tygodniowy to gips? Przecież tam tez pisujesz płomienne teksty. Przyznajcie się Dixi.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#393478

Dla Ciebie wszystko!
Jeśli nawet nie pisałem, to zacznę:):):)
A to-to jeszcze istnieje?
Nie chciałbym zaliczyć kolejnej wpadki!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393479

Na pewno istnieją, bo skąd komuchy i postkomuchy wiedziałyby, co myśleć. Słyszałam, że SLD dlatego władzę straciła na długo, bo Trybuny nie miała i członki chodziły po tym świecie jak ogłupiałe. Miler nawet zbłądzil do Samoobrony. Więc Trybunę reaktywowali i od razu im sondaże skoczyły.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#393482

...powiem, co mają myśleć.
Dzięki za dobrą radę!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393484

To jak Ty się umiesz literacko przepoczwarzać, że Cie dopiero teraz nakryli!
Kurcze, też bym tak chciała.
I wszędzie jesteś tak wiarygodny, że z Tobą polemizują? O, cholera! Nie na darmo Juniorka mówi do mnie: "Kobieto, puchu marny" - cytując wieszcza.
Chowam się pod jesienne liście.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393567

...piszę tylko na Niepoprawnych.
I zawsze to samo, przez lata.
Może to nawet nudne,więc podejrzenia o wallenrodyzm są jakimś "świeżym powiewem":):):)
Nie wszyscy maja "równo pod sufitem", ale, Bogu dzięki , niektórzy nie są pozbawieni poczucia humoru.
Ściski!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393572

I spokojnej nocy życzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393577

Jak to Ty:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393582

Też Wam życzę Spokojnej Nocy i Pięknych Snów.

I zakopuję się pod liście, bo kołdry już nie mam.

Jak i większość w kraju zwanym drzewiej Polską.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393905

gość z drogi

Dobrej Nocy....:)

Na moment oderwałam się od rewolucji ukraińskiej,by życzyć WAM spokoju.....:)

jak to było Dixi :) karaluchy pod poduchy a szczypaki do nogawki :)))

serdeczności Niepoprawna Braci... :)dla Juniorki całuski :)

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394108