Wczoraj Grzegorz Przemyk, dziś Rotmistrz Pilecki. Wojna z narodem trwa.

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Kociołek uniewinniony. Sprawcy mordu dokonanego na Zbigniewie Godlewskim niewinni. W sprawie uczczenia pamięci zamordowanego Grzegorza Przemyka sejm nie chce podjąć uchwały. Rotmistrz Witold Pilecki nadal obrzucany błotem przez propagandę. To nie są informacje z jakiejś III RP. Dotarliśmy już do stalinizmu w jego czystej postaci.

Nie wiem tylko dlaczego lokator Pałacu Prezydenckiego urządza jakieś różowe święto z czekoladowym ptakiem. Przecież mógłby w jego miejsce posadzić Wojciecha Jaruzelskiego i przyozdobić go czerwonymi gwiazdami. Funkcjonariusze medialni na stosowne polecenie zachwycaliby się tak samo jak biało-różowymi parasolami.

"Polskość to nienormalność" w sferze propagandowej poczyna sobie coraz śmielej. Najwyższy czas z tym skończyć. To nie jest żadna wolność słowa, dyskusji, różnicy zdań czy czegoś tam podobnego. To jest najzwyklejsza wojna z narodem przez tych przysłanych nam na spadochronach jeszcze 1941 roku.

Brak głosów

Komentarze

....za Niezalezna.pl :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Na łamach tygodnika „Polityka” prof. Andrzej Romanowski ostro zaatakował postać Witolda Pileckiego, za wszelką cenę starając się udowodnić, że rotmistrz poszedł na współpracę z reżimem komunistycznym. W odpowiedzi na zarzuty Romanowskiego oficjalny komunikat w tej sprawie opublikował IPN. Instytut stwierdza, że rotmistrz Witold Pilecki był bohaterem i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Kolejny sukinsyn, pokazał swój ryj.
Tym razem z Krakowa....następny geniusz po J.Hartmanie.
http://niezalezna.pl/41339-ipn-odpowiada-na-paszkwil-polityki-pilecki-byl-bohaterem

Vote up!
0
Vote down!
-1
#357605

To dopiero POczątek opluwania,wszystkiego co Polskie.
I znieważania co dla Polaków święte.
Chcą otwartego konfliktu,by go utopić w krwi,i POwiedzą że bronili demokracji,przed atakami faszystów oszołomów z pod znaku PIS.

Widzą że władza wymyka się im,a wyborach mogą sromotnie przegrać,więc nie będą ryzykowali,i wybiorą wariant siłowy.
I wyjdą przed światem na obrońców demokracji.
Nie daremno próbują przepchać ustawę o obcych najemnikach w Polsce,wrazie jakiś zamieszek.
A chłopcy Putina już na to czekają,by ich zaprosić,by se POigrać z Lachami.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1
#357614

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mam trochę inne zdanie.
Wspomniane przez Ciebie opluwanie wszystkiego co polskie i nam bliskie, znieważanie symboli i polskich bohaterów, to zakrojona na szeroką skalę, opracowana i dawno już wdrożona akcja wynaradawiania z polskiej tożsamości i ma niewiele a może nawet nie ma nic wspólnego z prowokowaniem narodu przez władzę do otwartego konfliktu.

Wręcz przeciwnie. Obecna władza nie dąży do konfrontacji siłowej ze społeczeństwem, gdyż jedyne czego się boi to spontan, czyli coś co wydarzyć może się nagle i będzie mimo to dobrze zorganizowane.

Obecnej władzy bardzo na rękę są natomiast wszelkie demokratyczne (a więc spokojne) formy protestów społecznych.
Dlaczego ? Bo takie formy jak : marsze, strajki ostrzegawcze zapowiadane na pół roku na przód, pikiety na które trzeba otrzymać zgodę, mają dokładnie i w szczegółach rozpracowane.
Marsz jeszcze się nie odbył a oni już wiedza ile będzie na nim osób i co powie Jarek.
Tak samo rozpracowane mają wybory, do sejmu, senatu, czy prezydenckie. Wszystko co jest przewidywalne służby mają rozpracowane w kilku wariantach.
Żeby skończyć z tymi bydlakami, potrzebny jest po mistrzowsku zorganizowany zryw społeczny.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357644

 ani Pierwszej Kadrowej, aby zryw taki przeprowadzić...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#357678

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Oficjalnie niby nie ma, bo gdyby był to zostałby szybko rozpracowany ale z pewnością jest.
Nie wyobrażam sobie, żeby nasze partie, organizacje i stowarzyszenia opozycyjne i patriotyczne nie pracowały w ukryciu nad takim projektem, nie budowały gabinetu cieni, nie opracowywały wariantów strategicznych na każdą okoliczność pokoju i wojny.
To byłaby dopiero głupota totalna, gdyby ta cała Pisowska bufonada, kanapowość, poprawność polityczna, grzeczność wobec władzy nie była zwykłą przykrywką do budowania podziemnej Polski, lecz była tylko tym co widać, bufonadą, kanapowością i poprawnością polityczną.

Nie, nie wierzę, pisiory tylko udają głupiego.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357689

grubo, po kacapsku szyte prowokacje obliczone na rozdrażnienie ludzi. Badają, testują wytrzymałość narodu.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#357693

Pożyjemy, to obaczym,zrywu spontanicznego się nie boją,bo z takim narodem,to kury sadzić a nie bój o Polskę.

Solidarność nie działa Duda na pensji u Tuska,a sPOłeczeństwo
woli grilla,niż bój o swoją Ojczyznę.
A wybory nie pewne,więc wariant siłowy.
To ja ci mówię,komentator trzeciej kategorii.

pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#357700

Ty od PISu to się odpierpapier,kim chcesz walczyć przeciwko POlszewi,z Korwinem co ma 0,5% poparcia jak wiatr mocno wieje.
Jak jesteś taki kozak,to zwołaj takie poparcie jak ma PIS,a w tedy będziemy mogli gadać,a na razie to siedzisz, i dupą nic nie robisz by to zmienić,i dajesz tylko dobre rady.

Co ci ten PIS tak przeszkadza,że ciągle na nim jeżdzisz jak na łysej kobyle.
Czy w końcu dojdzie do twojej główki że to jedyna rada,by z PISem obalić żydo-ubecje.

Chyba że twoim zadaniem jest rozbicie tej jedności z PISem,bo
inaczej nie rozumiem twego wrogiego nastawienia przeciw PIS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357713

ja wierzę  i to mocno, że ta chwila naprawy Polski juz idzie cichymi kroczkami. może to wyda sie komus śmieszne ale to wlaśnie dziś rządzący z palikociarnią i tą pseudolewicą bardzo w tym pomagają. Mam też nadzieję ,że w :PiS to widzą i przygotowuja odpowiedni program aby oczyścić Polske z tych wichrzycieli tak bez rozglosu ale za to bardzo skutecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#357757

Żadne wrogie nastawienie, tylko z Pisem to trzeba czasami jak z leniwym, upartym osłem. Kop w d... dla kurażu, żeby mu się chciało chceieć.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357850

Odnoszę wrażenie, że kopanie PIS-u jest Twoim ulubionym zajęciem. Nie widziałem tylko z jakiego powodu to robisz. Już śmiałem przypuszczać, że to z czystej złośliwości a Ty tymczasem dla kurażu...

A tak poważnie to bardzo łatwo "skopać" każdą inicjatywę, nawet gdyby ją tworzyli sami święci. Prawa i Sprawiedliwości nie tworzą aniołowie, lecz ludzie ze swoimi wadami i słabościami. Jeśli chcemy, aby to ugrupowanie bardziej odpowiadało oczekiwaniom naszych marzeń, możemy zrobić znacznie więcej niż rozdzielanie kopniaków z pozycji wygodnie rozłożonego w fotelu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357852

Najpierw ta "każda inicjatywa " ze strony Pis musiałaby zaistnieć, a ja rozglądam się i jeszcze raz dla pewności rozglądam i im bardziej się rozglądam, tym mniej inicjatyw Pis widzę.
Myślę, że nie kto inny jak Pis właśnie rozsiadł się wygodnie w fotelu i czeka aż władza sama do niego przyjdzie, a jak nie przyjdzie to nadal będzie sobie tkwił w opozycji w pozycji kanapowo-chorągiewkowej następne 4 lata.
Bardzo wygodnej zresztą pozycji....fotelowa.

No chyba, że jest tak jak wspomniałem wcześniej.
Ta cała bufonada, kanapowość i poprawność polityczna Pis to tylko ściema i przykrywka dla uśpienia czujność przeciwnika , a w tajnych gabinetach i po ciemnych piwnicach układana jest strategia przejęcia władzy, budowane gabinety cieni, opracowywane najróżniejsze warianty wariantów i warianty od tych wariantów.
Oczywiście nie wiemy do końca o jakie warianty chodzi. Czy Pis aktualnie opracowuje wariant przejęcia władzy, czy jest już na etapie wariantu oddania władzy.
Mniejsza z tym, na razie widać ich tylko na marszach jak machają chorągiewkami albo siedzą wygodnie na kanapie, u Lisa, stokrotki, albo TV "obalającej"

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357909

Mniejsza z tym, na razie widać ich tylko na marszach jak machają chorągiewkami albo siedzą wygodnie na kanapie, u Lisa, stokrotki, albo TV "obalającej"

W polemice ze mną możesz śmiało "was" zamiast "ich" bo dla mnie PIS to nie żadni "oni". I chyba nadal nie bardzo się rozumiemy. Przejęcie odpowiedzialności za Polskę to nie tylko dobra strategia na szczeblu centralnym, ale to w nie mniejszej mierze aktywizacja ludzi w terenie. I to nie tylko po to aby zwyciężył PIS, ale też po to aby jego struktury działały prawidłowo.

Pozdrawiam
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#358011

Banda robi by było drożej
Więc tym sposobem sprowokują głodujących
By przestali należeć do umierających
Iskierkę się podrzuci zapłonie stos
Polak Prawy dostanie w nos
Złodzieje obłowią się wzmacniając powiązania
Zdrajców znaleźnych i z nadania
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#357920

Oby ta wizja nie stała się rzeczywistością. Jednak taka groźba wisi nad nami.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#357991