Kurewski kraj.

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Garść wydarzeń z ostatniego miesiąca…

Grzegorza Przemyka nikt nie zabił. To znaczy, ktoś tam zabił, ale się przedawniło, gdyż w ocenie niezawisłego sądu, nie była to zbrodnia komunistyczna.

Generał Jaruzelski jeździ od studia do studia, wyjaśniając w jakiej był rozterce wprowadzając stan wojenny. Podobno zły stan zdrowia nie pozwala mu zbyt długo przebywać w sali sądowej.

Rocznica masakry na Wybrzeżu (17.12.1970) przeszła bez echa. Większość narodu nie wie, co tak naprawdę się stało. Krzyże sprzed stoczni należy czym prędzej opierdolić jako gratis w pakiecie do sprzedawanego majątku. Nie będą psuły laickiej przestrzeni publicznej, tudzież samopoczucia władzy i turystów.

Rząd planuje przepisy umożliwiające inwigilację internautów i użytkowników telefonów komórkowych bez zgody sądu. A co, nie wolno? Ktoś ośmieli się poskarżyć do Trybunału Konstytucyjnego? Jakoś nie widzę…

Finiszuje pakt z Kremlem, uzależniający nas od dostaw gazu do 2037 roku. Przyjaciele Moskale niechybnie dostarczą nam błękitnego paliwa w takiej ilości, byśmy nie musieli zaprzątać sobie lechickich głów fanaberiami – dywersyfikacją, na ten przykład.

Mamy rekordowo zadłużony budżet – wedle kreatywnej księgowości „sztukmistrza z Londynu” – Rostowskiego, w 2010 deficyt wyniesie ponad 50 mld. Realnie, deficyt całego sektora publicznego będzie oscylował na granicy 80 - 90 mld.

Nie mamy armii. Na jednego dowódcę przypada 1,3 szeregowego.

Senator wciągnął prochy i ubrał się w sukienkę. Też mi nowina. Medialni Katoni roztkliwiają się nad „niszczonym przez media” autorytetem moralnym. Gdzie byli, gdy niszczono w podobny sposób marszałka Kerna? Gdzie byli, gdy niedawno usiłowano skompromitować za pomocą wyssanych z palca sensacji Janusza Kurtykę i Katarzyną Hejke? Ale tamci byli z niewłaściwego towarzystwa…

Rozmawiamy ze światem w kwestii globalnego ocieplenia. Rząd ma podpisać coś, co niewątpliwie będzie naszym wspólnym sukcesem. Na samą myśl o wspólnym sukcesie portfel mi chudnie i żałośnie jęczy w kieszeni.

Od Zaduszek atakuje mnie czerwony, opasły staruch, przebrany za krasnoludka. Podobno zapowiada jakieś święta i chce, bym coś kupował. Nie znam gościa, więc mu nie odpowiadam.

Popaprany kolekcjoner kości zamówił robótkę, którą wykonano bezbłędnie – „Arbeit Macht Frei” zniknął z oświęcimskiej bramy. Monitoring był pozorowany, tzn. kamera była, ale bez możliwości zapisu. Bo to za drogo. I sprawcy doskonale o tym wiedzieli. Poznamy zleceniodawcę? Jasne…

Ale praca również nas może uczynić wolnymi. Nie będzie emerytur. Jak chcesz – tyraj do siedemdziesiątki, albo - pókiś młody, spierdalaj jak najdalej. Bądź wolny. Może ci się poszczęści.

Generał Kiszczak został oskarżony przez pion śledczy IPN o jakieś matactwa. Podobno chodzi o niejakiego Przemyka Grzegorza, młodocianego awanturnika zresztą, który zmarł dawno temu. Do czego to doszło z tym ipeenem - niedorżnięte watahy atakują starych, schorowanych ludzi. Obraza Boska. Niechybnie, wnet zaczną strzelać zza węgła.

Ale nic straconego. Kochany rząd pichci nową ustawę o IPN, która zrobi z watahami porządek. Nie będą szargać autorytetów.

Opasły staruch znów mnie zaatakował. Tym razem, bezwzględnie mam coś kupić, albo jego kumpel, niejaki Rudolf, zdefasonuje mi gębę swoim porożem. Idą święta.

Były „tewuś” (TW „Henryk”) został Prymasem (abp. Michalik). I, zapewne, w wigilijny wieczór ogłosi swe orędzie w publicznej telewizji. Będzie wzniośle i podniośle. Jak mniemam, wkrótce doczekamy się interrexa w postaci abp. Wielgusa (TW „Adam”, „Grey”)…

A naród to wszystko łyka bez popitki.

Co za kurewski kraj, jak rany…

Gadający Grzyb

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Chciałbym, żebyś nie miał racji. Smutno...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#41091

Też chciałbym móc dokonać weselszego przeglądu. Ale jest jak jest, niestety...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#41094

a jaka ma niby być pokraka IIIRP, nieprawo spłodzona przez antypolskie szuje pokroju jaruzela, kiszczaka spółkujacych z michnikiem, geremkiem, kuroniem przy aplauzie pozostałych sprzedajnych szumowin.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#41101

A ludzie to wszystko łykają gładko - nikogo to nie rusza.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#41106

temu narodowi zostało tylko zatańczyc chocholi taniec i zaśpiewać sobie -miałeś chamie złoty róg, ostał ci sie jeno sznur....

jak dotrzeć do tych ludzi, skoro dla wiekszości liczy sie tlko kasa i własnie ten gruby w czerwonym...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#41162

pamiętasz to: "gdzie dwóch się zbiera w imię moje tam i Ja jestem między nimi"?

Trochę optymizmu - jest jeszcze w naszej Ojczyźnie kilku ludzi, którzy widzą i słyszą, co się dzieje. Najleposzy dowód na to, to Twój tekst. Prawda w końcu wygra. Pan Bóg w końcu zawsze może uczynić cud...

Wesołych Świąt!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#41123

... grudniowe... Rocznica!

A ja całkiem zapomniał!

No, ale uczestnikom chyba wolno zapomnieć. ;-)

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#41140

Tak.....tylko co z tego?Sondaze wszystko ucisza.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Detergent

#45586

a na drzewach zamiast liści będą wisiec komunisci znajdzie sie też i miejsce dla polszewików i pawlacek nieucieknie swołocz nami rządzi swołocz wespół z lemingami mam nadzieje że skończy im sie wkrótce ciepła woda w kranie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#206212

Wywaliłeś na ławę nie przeczę - należało się . Tylko co nam z tego że kolejny raz w mniej czy bardziej wysublimowany sposób oznajmiono nam że jesteśmy w swej absolutnej większości połykaczami medialnego gó-na ..

Owe efekty nie tak znowu krótkiej "pracy" nad "tubylcami" widać gołym okiem .. Wypisałeś zresztą co ważniejsze z owych "dokonań" . Mam na uwadze oczywiście tzw. ogół ludności zamieszkującej obszar Rzeczpospolitej.

Byłoby wielkim uproszczeniem i niesprawiedliwością zarazem wrzucanie do jednego wora ogółu połykaczy wszelkiego oferowanego im "gó-na" z nacją autochtonów świadomych swego istnienia , rdzennych mieszkańców tych Ziem . Dumnych spadkobierców tych którzy byli i są nadal solą tej Ziemi od bez mała 1000 lat.

Powiadam CI Grzybie , kraj to wielki i przepiękny w całej okazałości .. Fakt, wymaga natychmiastowych działań by go doprowadzić do jako takiego porządku.

Powiem Ci jeszcze jedno , choć to żadne odkrycie ..

Wskaż sposób jak przywrócić na powrót demokrację a zapewniam Cię że Naród powstanie z kolan !

Jak widać wpływ ośrodków ościennych jest tak potężny że choćbyś i spowodował krwawy przewrót , jedynym kolejnym posunięciem może być bardziej krwawa jatka spreparowana na potrzebę chwili przez stosowną instytucję usytuowaną na ten przykład w Brukseli ..

Sam się czasami na tym mocno zastanawiam czy to nie aby jakiś zaklęty krąg wciągający nas w matnię z mocą czarnej dziury z samym lucyperem w swoim centrum ..

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"../Z.Herbert/
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#206231

mam 60 lat i zamiast mysleć, gdzie odpoczywać za swoją emeryturę po 37 latach pracy , zastanawiam sie i to bardzo poważnie o emigracji,i czy na jakiejś Islandii z tą emeryturą mnie przyjmą?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#206252