Żydopoprawność

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

WSI24, cynglowni przy Wiertniczej.
Żydokomuna przy Wiertniczej poruszona i oburzona.
A "obrazy" tych, którzy cały świat trzymają w kieszeni dokonała aktorka Bożena Dykiel.

- TVN pożydził i nie wydał naszego kalendarza - żaliła się w zeszłym tygodniu w "Dzień Dobry TVN" Bożena Dykiel.

- Poczułem się fatalnie. Zatkało mnie. Świetnie rozumiałem to słowo - wyznaje Węglarczyk i dodaje, że sytuacja "jest trudna". - Pani Dykiel była gościem w naszym programie i bardzo ją lubię jako aktorkę. Zaprosiliśmy ją do programu nie o Żydach, nie o żadnych poważnych tematach, tylko o rocznicy jej serialu. Jeżeli ktoś może mi powiedzieć, jak się zachować w takiej sytuacji, chętnie posłucham. Rzadko mi się coś takiego zdarza - zdradza dziennikarz, który jest w linii prostej potomkiem osławionego Józefa Światły, co to naprawdę nazywał się Izaak Fleischfarb i był wicedyrektorem X Departamentu Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego.-

Bartosz Węglarczyk jest też celebrytą TVN i był radiowym partnerem czołowego funkcjonariusza przemysłu pogardy Jakuba Władysława Wojewódzkiego w jednej ze stacji radiowych.

W dodatku to faszysta gardzący kobietami z Ukrainy.
(Polska wersja wideo została usunięta. Oto wersja z ukraińskiego YouTube'a.)

Bar­tosz Wę­glar­czyk, któ­ry ko­biet z Ukra­iny nie gwał­cił, mo­że dla­te­go, że uznał je za ro­bo­ty do sprzą­ta­nia.

W jednej z porannych audycji ESKI Wojewódzki z Figurskim bawili słuchaczy takim o to dialogiem:

Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą?
Figurski: No?
W: Zachowałem się jak prawdziwy Polak…
F: Kopnąłeś psa.
W: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę.
F: A to dobry pomysł… Mi to jeszcze nie przyszło.. Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę.
W: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę.
F: Powiem Ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.
W: Eee… ja to nie wiem jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach.

Obaj nie ograniczyli się do Ukrainek. Dyskutowali też o EURO, podkreślając za każdym razem
wyższość Polski nad Ukrainą.


na wszystkich ważnych ukraińskich serwisach internetowych i w TV pojawił się ich dialog z radia ESKA Rock o pracujących w Polsce Ukrainkach – gospodyniach domowych.

Sprawa trafiła do prokuratury. Stała się tez głośna na Ukrainie. W czwartek wieczorem ukraiński MSZ zażądał od Wojewódzkiego i Figurskiego przeprosin.

Przypomnijmy, że Wojewódzkiemu i Figurskiemu wiosną tego roku prokuratura przedstawiła zarzut publicznego znieważenia Alvina Gajadhura, rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, z powodu jego przynależności rasowej i etnicznej. Kiedy próbowali się do niego dodzwonić mówili między innymi: “Gajadhur. Gajadhur, tak? Murzyn”. Sugerowali też, że telefon Gajadhura działa w “buszmeńskiej sieci dla czarnych”. Matka Gajadhura jest Polką a ojciec Hindusem.

Nie przypominam sobie, by walterownia sie oburzyła i wydała jakieś oświadczenie wtedy.
wręcz przeciwnie, w obronie chamów stanął żołnierz ze stajni waltera Kużuiar;

Jarosław Kuźniar prezenter TVN-u zadeklarował na swoim blogu iż nie ma zamiaru brać udziału w konkursie na najlepsze potępienie lub najdoskonalsze sponiewieranie Figurskiego & Wojewódzkiego. Zdaniem prezentera wolność słowa nie powinna być wyznaczana przez opinię publiczną, gdyż jest to oznaka dulszczyzny to znaczy hipokryzji.

Kuźniar twierdzi, że to właśnie z przekraczania pewnych granic bierze się postęp, a - Obecność takich ludzi [jak Wojewódzki i Figurski] w mediach paradoksalnie daje poczucie bezpieczeństwa.

http://www.fakt.pl/Jaroslaw-Kuzniar-broni-Wojewodzkiego-i-Figurskiego,artykuly,165887,1.html

Nie słychac było zawodzenia i głośnego lamentu Środziny i wspólnie z nią wojujących feministek.

Nie słychać oburzenia na inwektywy i kpiny pod adresem kościoła katolickiego i katolików.

Ubolewa oburzony rzecznik TVN.

Rzecznik TVN: To była niefortunna wypowiedź

"Mogę jedynie wyrazić ubolewanie" - napisał cytowany na FB Karol Smoląg, rzecznik stacji. Wypowiedź aktorki określił jako "niefortunną i niestosowną". "Dzień Dobry TVN to audycja emitowana na żywo, a z przebiegu rozmowy wynika, że prowadzący w ogóle nie zrozumieli wyrażenia użytego przez panią Dykiel. I jedynie tym tłumaczyłbym brak reakcji z ich strony na słowa aktorki" - dodał Smoląg.

Na słowa aktorki zareagowało też Forum Żydów Polskich. "Taka wypowiedź Bożeny Dykiel w popularnym programie telewizyjnym to nie jest żaden koniec świata: nie jest to eksplozja żadnego antysemityzmu, nie jest to marsz bojówek nazistowskich - nic z tych rzeczy. Bez histerii!" - czytamy na stronie forum. "Ale jednocześnie nie można udawać - gdy na telewizyjnym ekranie widzimy znaną i popkulturowo cenioną osobę, która stwierdza "pożydził, czyli nie dał szmalu" - że absolutnie wszystko jest w porządku".

Forum kieruje też na FB, gdzie pojawił się apel do PWN o umieszczenie czasownika "dykielić" w słowniku języka polskiego. Czasownik "dykielić" pomysłodawcy definiują następująco: "Używanie publicznie rasistowsko nacechowanych słów bez krzty refleksji i w stanie niezmąconego samozadowolenia".

Na salonach zydokomuny dozwolone wszystko, kazde chamstwo, kazde inwektywy i wyzwiska pod adresem innych wyznań i przeciwników politycznych oprócz dowcipów o żydach.
Żydokomuna pozwala tylko na ubolewanie nad Polakami, rzekomymi mordercami żydów.
Zresztą ykona żydokomuny tez się bała bardziej Polaków niż Niemca.

– Był pan w ruchu oporu i pomagał Żydom. Miał pan wtedy sąsiadów, których się obawiał? – spytał dziennikarz „Die Welt”.
Władysław Bartoszewski odpowiedział, iż mieszkał w Warszawie przy ulicy Mickiewicza w kamienicy pełnej inteligencji.
– Jeśli ktoś się bał, to nie Niemców. Gdy niemiecki oficer zobaczył mnie na ulicy i nie miał rozkazu aresztowania, nie musiałem się go obawiać. Ale gdy sąsiad Polak zauważył, że kupiłem więcej chleba niż normalnie, wtedy musiałem się bać – stwierdził.

http://www.fakt.pl/Bartoszewski-Nie-balem-sie-Niemcow-tylko-Polakow,artykuly,97310,1.html

Żydopoprawność obowiązkowa.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13345741,Bozena_Dykiel__TVN_pozydzil_na_kalendarz__Rzecznik.html

MIĘDZYNARODOWY ŻYD

„Międzynarodowy Żyd –– Henry Ford 1920-1921 r.

"Spomiędzy charakterystycznych, umysłowych i moralnych cech Żydów należy wymienić niechęć do ciężkiej i wytężonej pracy fizycznej, silnie rozwinięte uczucie rodzinne i miłość do potomstwa, wybitny instynkt religijny, odwagę raczej proroka i męczennika, niż pioniera i żołnierza, godną uwagi zdolność przetrwania w nieprzyjaznym otoczeniu wraz z wielką zdolnością zachowania solidarności rasowej, zdolność eksploatacji zarówno indywidualnej jak zbiorowej, przebiegłość i chytrość w spekulacji i na ogół w sprawach pieniężnych, wschodnie zamiłowanie do przepychu i przywiązywanie wielkiego znaczenia do potęgi i rozkoszy wypływającej ze stanowiska społecznego, bardzo wysoki przeciętny poziom zdolności intelektualnych".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Seiko.Ta pokrętna odpowiedż Foum Żydów Polskich-perełka- ;popkulturowo cenioną aktokę;.Napisał bym więcej....ale pożydziłem czasu.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Seiko

#330587

To wystarczy za cały komentarz:

http://www.youtube.com/watch?v=906wSFNOno4

Warto by ktoś przetłumaczył tekst tym, którzy nie rozumieja. - Tekst tu jest arcyważny.. "Dzisiejszy" i bardzo aktualny..

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330589

No nie tylko "francuzy".
Tu i uwdzie syryjczyk, a do tego fojefuckie,
a i maSowiecki się trafi...
Szechteryzm w rozkwicie.
--------------
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#330592

[quote=Leniwiec Seed]No nie tylko "francuzy".
Tu i uwdzie syryjczyk, a do tego fojefuckie,
a i maSowiecki się trafi...
Szechteryzm w rozkwicie.
--------------
Pozdrawiam[/quote]
----------------------------------------

Hmmmm.. - Ujmijmy to tak: - Gdzieś tak 10 lat wstecz (nie wiem jak dzisiaj..), na części uniwersytetów amerykańskich, użycie słowa "Żyd" wzbudzało histerię i znane nam doskonale oskarżenia oraz.. ew. represje.
Brać studencka szybko dostosowała się do nowej sytuacji i rozmawiając o żydku mówiła: - "No wiesz.. ten.. nooo.. "Szwed".. - mrugając porozumiewawczo okiem..

Problem (poruszony przez Charczikova i przez "kryska" tez..) tyczy więc przede wszystkim swoistej mimikry i zmian tożsamości - praktykowanych przez Żydów jako element strategii - i to nie tylko w Polsce.

Charczikov też nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości śpiewając: - "Da gadasz diadia wowsiem nie "Francuzy" - A govoria po naszemu "Żydy"??..

("Więc mówisz wujek że to wcale nie Francuzy, a mówiąc "po polsku"(u nich mówiąc "po rusku") najzwyczajniejsi Żydzi??")

- A że Ruscy też widzą problem i nie są obojętni wobec "określonych zjawisk", świadczą dwie inne piosenki Charczikowa ("kryska".. ja nie umiem, ale ty zrób tak jak z poprzednią piosenką.. Dziękuję..):

http://www.youtube.com/watch?v=-hrJz1OjZYs
http://www.youtube.com/watch?v=AGcoPLBSBgk

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330619

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330625

--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#330678

@Smok Gorynycz:

"Reszta nie jest milczeniem."
===============================

Racja.. I ważnym jest, by dać przykład iż można nie bać się, i wbrew histerii, presji i dzikim wrzaskom, pokazywać innym że "Reszta (jednak) nie jest milczeniem."

Tak trzymać! Pozdrowienia.

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330695

--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#330696

:)))
Toteż i mój koment odnosił się do dowcipu o
ekipie mazowieckiego:
Na zarzut, że składa się z samych żydów. ktoś
gromko zaprotestował zdaniem - jest przecież
Syryjczyk!
A w kwestii klipów, to podobają mi się tym
bardziej, że rosyjski znam biegle.
Mocno mnie też ciągnie do przetłumaczenia
tekstów tych klipów, bo teksty mocne.
Wydają się przydatne do walki z tymi
"narodowcami", którzy wciskają kit o putasie,
jako ostatnim bastionie obrony przed żydostwem.
Banda pod sztandarami promilito i sowy,
na takim kicie buduje swój program.
----------
Dzięki za klipy Charczikowa.
Znałem parę jego wcześniejszych dokonań,
ale o tych nie wiedziałem.
Wot, bołotna muzika:)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#330637

No to fajnie ze wszystko jest O.K. :))

Byłoby wręcz przeeeeświetnie gdybyś zechciał zadać sobie trudu i przetłumaczyć ludziom właśnie pasujące i do naszej rzeczywistości teksty Charczikova.

Pozdrowienia "Leniwiec"..

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330654

Proszę tylko o trochę czasu, bo zadań bieżących
"moc", a ja nieco poturbowany po spotkaniach
z medykami.
Jeśli pozwolisz, to przetłumaczone teksty
podrzuciłbym Ci na priva, bo mnie na pytanie
o konto blogowe wyświetla się to:
"Brak dostępnych rang w tym momencie."

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#330682

Syryjczyka zastąpił Arabski.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#330683

Nie wiem skąd tak mam, ale akurat ten
osobnik bardziej mi się kojarzył
z azjatyckim niż z arabskim:)
No ale tytułem tłumaczenia:
Tyle tego ścierwa, że już pamięć zawodzi:)))
-------------
Pozdrówka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#330688

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330598

Ma coś wspólnego z naszą Pierwszą Damą Anną K. zd. Dziadzia-Rojer?
[ciekawe, że na jednym z obrazków można zobaczyć drugą Anię, marszałkinię in spe.]
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330624

[quote=Tomasz A.S.]Ma coś wspólnego z naszą Pierwszą Damą Anną K. zd. Dziadzia-Rojer?
[ciekawe, że na jednym z obrazków można zobaczyć drugą Anię, marszałkinię in spe.]
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart[/quote]

:)))
Nieee... To nie ma nic wspólnego z tą "de domo" Dziadzia, chociaż etymologia jest raczej oczywista.
Najprawdopodobniej któryś z jej jewrejskich przodków nazywany był "DIADIA" czyli "WUJEK" i tak mu pewnie carski urzędnik(lub sowiecki?) wpisał przy nadawaniu nazwisk..

- W filmiku, młody wiekiem - a więc niezbyt orientujący się w przeszłości i "w zaszłościach" - prowadzi dialog ze starszym, który przeszedł wiele i przeżył wiele w życiu i nazywa go "diadia" - "wujek"..

Wiedziałem iż znaną rosyjską żydówkę - telewizyjnego komentatora politycznego - natychmiast skojarzą z "reinkarnowanym" Krzysiem Bętowskim - obie postacie są niesłychanie podobne, równie straszliwe i toporne :)))

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330642

Nauczyli mnie kiedyś [60 lat temu] rosyjskiego i do dziś "nie zabył" ;)))
Pozdrawiam
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330647

Ta koszmarna dzicz z innej planety nie pozwoli na zjednoczenie się wszystkich Słowian! Rządzili carem, rządzą komunistami i tymi obecnymi oligarchami, których przekupują w sposób urągający ludzkiej godności! Można tylko powiedzieć, JAKA SZKODA, ŻE SŁOWIANIE SA TACY PRZEKUPNI I CHCIWI...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330652

gadaj za siebie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330657

1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym żydem. 
2. Kiedy chrześcijanin pozywa na żyda o zastaw, żyd zaś utrzymuje, że żadnego nie wziął, wtedy żyd przysięgą się uwolni. 
3. Kiedy chrześcijanin utrzymuje, że na zastaw od żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli żyd teraz żąda, żyd przysięgą dowód złoży. 
4. Kiedy żyd, nie mając świadków, utrzymuje, że chrześcijanin zastaw wypożyczył chrześcijanin się odprzysięże. 
5. Prócz rzeczy kościelnych i krwią zabarwionych wolno żydom wszystko brać w zastaw. 
6. A gdyby zastaw jaki był kradziony, żyd się odprzysięże, że o kradzieży nie wiedział, a chrześcijanin winien mu kapitał na zastaw ten wypożyczony z procentem zapłacić. 
7. Kiedy zastaw chrześcijanina przez ogień lub kradzież u żyda zginie, żyd od nalegającego chrześcijanina. 
8. Żydzi w sporach swoich (tj. między sobą) wyłączeni są spod sądów miejskich; zostają pod opieką króla lub wojewody. 
9. Za zranienie żyda, słuszna kara i koszta kuracji. 
10. Za zabicie żyda słuszna kara i konfiskata majątku. 
11. Za uderzenie żyda kara zwyczajna w kraju. 
12. Żydzi ceł większych od mieszczan nie płacą. 
13. Od przewożonych zmarłych nic nie płacą. 
14. Chrześcijanin niszczący cmentarz oprócz kary zwyczajnej majątek traci. 
15. Rzucający kamieniem na szkołę żydowską odda wojewodzie dwa funty pieprzu. 
16. Gdy żyd u swojego sędziego ulegnie karze, która się wandel nazywa, zapłaci mu funt pieprzu. (Wandel: wina pieniężna).
17. Gdy żyd raz i drugi od swego sędziego zapozwany, nie stawi się, zapłaci karę zwyczajną, gdy się trzeci raz nie stawi zapłaci karę stosunkowo wyższą. 
18. Za zranienie żyda, żyd płaci karę zwyczajną. 
19. Przysięga na dziesięć przykazań nie powinna być żydowi naznaczoną, tylko o wartość przechodzącą szacunek 50 grzywien srebra, a w mniejszych rzeczach przed szkołą przysięgać będzie. 
20. Gdyby dowodów nie było, kto zabił żyda my żydom damy przeciw podejrzanym prawną opiekę. 
21. Za gwałt na żydzie wyrządzony, chrześcijanin będzie karany podług prawa ziemskiego. 
22. Sędzia żydowski żadnej sprawy przed sąd nie wytoczy, jeżeli do tego przez skargę strony spowodowany nie będzie. 
23. Gdy chrześcijanin odbierze dany żydowi zastaw, a procentu nie zapłaci w ciągu miesiąca, przybywa procent od procentu. 
24. U żyda nikt na kwaterze być nie ma. 
25. Nie wolno jest żydom wypożyczać pieniądze na dobra nieruchome. 
26. Odwodzenie dziecka żydowskiego, jako kradzież uważane będzie. 
27. Zastaw gdy rok i dzień u żyda pozostaje, staje się jego własnością. 
28. W dnie świąt swoich, żydzi nie mogą być przymuszani do oddawania zastawu. 
29. Zastawy od nich gwałtem biorący ściągnie na siebie karę. 
30. Nie wolno żydów oskarżać o używanie krwi chrześcijańskiej. 
31. Występki żydów w ich szkołach sądzone być mają. 
32. W jakiej monecie żyd pożyczał, w takiej żądać może oddania długu z należnym procentem. 
33. Konie żydzi w zastaw tylko we dnie brać mogą. 
34. Mincarzom nie wolno chwytać żydów pod pretekstem, że fałszują pieniądze. 
35. W gwałcie nocnym sąsiedzi żydowi pomoc dać winni pod kara 30 szelągów. 
36. Wolno jest żydom wszystkie towary kupować, chleba i innych żywności dotykać się. 

Dokument wydany 8 września 1264 r. w Kaliszu przez księcia wielkopolskiego Bolesława Pobożnego. Statut normował sytuację Żydów w Wielkopolsce stając się z czasem podstawą praw i przywilejów dla Żydów w całej Rzeczpospolitej. Statut był bezprecedensowym rozwiązaniem prawnym na tle ówczesnej Europy. 
Zapewniał Żydom ochronę prawną, wolność osobistą, wolność podróżowania i handlu oraz swobodę wyznania. Gwarantował też im osobne sądownictwo. 
Król Kazimierz Wielki rozszerzył postanowienia Statutu na całe Królestwo Polskie, nadając oprócz tego Żydom dodatkowe przywileje. 
Postanowienia Statutu Kaliskiego potwierdzane były przez kolejnych władców Polski - Kazimierza Jagiellończyka i Zygmunta Starego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#330596

"Ożydzic" - nie można, no trudno.
A czy Angela pozwala jeszcze na "oszwabić"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330601

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#330655

 

Pomimo wielu niechlubnych jak i zacnych cech osobowych muszę zaznaczyć, że nie odnoszą się one do wszystkich.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#330615

Ma rację, wolność slowa o żydach wyznacza kodeks karny.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#330602

 "bardzo wysoki przeciętny poziom zdolności intelektualnych"

Przecietnie biorac wieksze mozliwosci rozwijania i korzystania ze zdolnosci intelektualnych dzieki pieniadzom, poparciu, uzurpacji i zadufaniu  to nie to samo co bardzo wysoki przecietny poziom intelektualny.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#330603

Dodał bym jeszcze blokadę nauki dla nie-żydów.
Wykorzystują fakt, że opanowali wiele dziedzin życia
i blokują dostęp ludziom "nie zorganizowanym".
A wtedy już łatwiej o wciskanie kitu o
żydowskim pochodzeniu kultury Polskiej.
To jest plan, konsekwentnie wprowadzany w życie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#330606

Węglarczyk może tylko nas "oszwabić" i "ocyganić". Ale z drugiej strony dobrze, że zgodnie z dziedzicznymi skłonnościami nie może już nas aresztować i zgnoić "tak żebyśmy ruski miesiąc popamiętali". Tak jak zrobił to Józef Światło vel Izak Fleischfarb z moim stryjem ppłk AK "Janczarem" i innymi niezłomnymi żołnierzami.

http://niepoprawni.pl/blog/5462/pplk-janczar-zolnierz-niezlomny-1

Teraz nie wolno nikogo "ożydzić", a także używać słowa "pogrom" które zastrzeżone jest dla przemysłu holokaustowego:

http://niepoprawni.pl/blog/5462/absurd-niemiecka-minister-zarzuca-arcybiskupowi-uzycie-slowa-pogrom

Pozdrawiam serdecznie Panią Bożenę Dykiel.

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330614

http://niepoprawni.pl/blog/110/konska-dyfamacja

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330636

http://niepoprawni.pl/blog/5462/wiecej-o-zydowskiej-wrzawie-w-arizonie-na-temat-polskiego-araba-pogrom
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330658

Rozwalać je od wewnątrz. Nie wiem skąd ta rasa nieludzka się wzięła, ale to są gnomy bez serca i duszy. Nie znam ani jednego pozytywnego żyda. Wszyscy oni są agresywni i dążą do wojen i rozwalania wszystkiego co dobre i szlachetne w życiu. Tak się upajają Polaczki naiwne Kaczyńskimi, ale co oni dobrego zrobili dla Polski kiedy rządzili? Pamiętam jeszcze tę niepewność z 2007r. Nie było w ich rządach polskiego ducha, ale za to były ciągle afery wydobywanych na światło dzienne przekrętów ich przeciwników. W pałacu prezydenckim polski prezydent w mycce przyjmował żydostwo na święto chanuka /przewagi żydostwa nad gojami!/i zapewniał Izrael, że Polacy będą zawsze wypełniać zadania związane z ich racja stanu! Tak naprawdę to wojna jest między żydostwem europejskim, a amerykańskim o wpływy. Reszta gojów ma im służyć by wygrała któraś z tych opcji. STRASZNE!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330638

a ty kto, że polskiego ducha wypatrujesz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#330662

Tak dokładnie jest!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330728

Nie damy się ! Te nieszczęsne szczury mają więcej przyzwoitości!!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330721