Zamach rodem z Monty Pythona

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Oczywiście nie sposób dzisiaj pisać o czymś innym, jak wykrycie spisku, matki wszystkich spisków. 4 tony materiałów wysokoenergetycznych, bo, nauczony przez pułkownika Szeląga, nie śmiem pisać o materiałach wybuchowych, no, może za pół roku, po badaniach laboratoryjnych? Na razie mogą to być perfumki, lub namiot z PCV. NO, ale dla potrzeb dyskusji niech będzie ten heksogen. Zwłaszcza, ze prokuratorzy z powagą oglądali na ekranie za sobą filmiki z wybuchów. Filmiki nagrane przez zamachowca 11 lat temu i wrzucone do netu. A od 4 lat pisał o swych zamiłowaniach i planach na naszej Klasie. Także konspirator z niego niespecjalnie utalentowany. W ogóle to zdaje się było tak, że albo go żona podkablowała, ale ktoś z ABW trafił na te wpisy i postanowiono gościa podpuścić, to znaczy przeprowadzić prowokacje na miarę posłanki Cielebąk- Sawickiej. Okazuje się bowiem, że połowa, jeśli nie wszyscy owej grupy przestępczej zwerbowanej do mrożącego krew w żyłach zamachu to agenci ABW. No i powstaje pytanie, kto kogo zwerbował.

Tak, że cała historia brzmi dość zabawnie, po ochłonięciu z pierwszego wrażenia. Powstaje oczywiste pytanie, kto odnosi korzyść. W sumie, gdyby nie to, że zamach miał zniszczyć Sejm i wszystkich tam siedzących bez różnicy, możny by ograniczyć listę celów do Umiłowanych Przywódców- Prezydenta, Premiera. No, ale w Sejmie siedzą wszyscy, także opozycja, o czym wspomniał słusznie Macierewicz, by uciąć natychmiastowe sugestie, ze to sprawka opozycji. Okazało się natychmiast, że ta uwaga jest z jakiegoś powodu niesłychanie śmieszna i idiotyczna.

Alibi ma także Pani Marszałek, choć to ona mogłaby odnieść natychmiastowe korzyści z udanego zamachu. Marszałek może być w każdej chwili Głową Polskiego Państwa, z automatu, jak Gajowemu coś się stanie! Rozumiecie to? Kobieta, przychwycona na wielokrotnych, bezczelnych kłamstwach, której słowa sfałszowano w stenogramie sejmowym, by to kłamstwo uczynić mniej dramatycznym, mniej bijącym po oczach, potwierdzająca wersje Rosjan na temat sekcji zwłok, na temat przekopywania ziemi na miejscu zamachu. I oto ona może być Panią p.o. Prezydent, gdy tylko coś się stanie obecnemu. Jak gdzieś poleci, czy cóś. Pisałem kiedyś, że musi być jakiś powód jej marszałkowania i doszedłem do wniosku, że to genialny, szatański plan BORu, w celu ochrony Pana Prezydenta Komorowskiego, oby żył wiecznie. Ta zastanawiająca decyzja personalna spowodowała, że w najżywotniejszym interesie wszystkich, lewaków, prawaków, prawdziwych prawaków, jeszcze prawdziwszych prawaków, naćpanej hołoty i zbirów CIA, obozu zaprzaństwa, kiboli, oszalałych z nienawiści moherów, zniczowców- tulipanowców, jątrzycieli- dzielicieli, tudzież niezdecydowanych jest dbanie o Pana Prezydenta i przykrywanie go kołderką, tudzież zakrywanie go własnym ciałem, odsuwając zdecydowanym ruchem zbyt powolnych BORowców, gdy lecą jakieś ostre przedmioty, lub nabiał. Bo alternatywą jest automatyczna i natychmiastowa prezydentura Pani Marszałek. Tak nas załatwili. Perfidia.

Ale poważnie. Każda niedemokratyczna władza dąży to sprowadzenia konfliktów na płaszczyznę, na której ma przewagę. Wobec pokojowych demonstracji nie może użyć swej ogromnej przewagi w uzbrojeniu, organizacji, zdecydowaniu, przepływie informacji, możliwości późniejszego identyfikowania, wyłapywania i neutralizacji przeciwników przez rozgrzane sądy i panów od śrubek w samochodach, u nas przez zapracowanego do granic wytrzymałości Seryjnego Samobójcę, więc dąży do zamiany pokojowych demonstracji w walki uliczne z bandą chuliganów. Albo terrorystów. Bo z nimi doskonale wie, co i jak robić. No, a potem na fali oburzenia zaniepokojonych obywateli, zresztą, niektórych obywateli trzeba oburzać specjalnie, na odprawach i smsami, inicjatywa legislacyjna, która ułatwi rozprawę z opozycją. Kiedyś w tym celu spłonął Reichstag.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie”, „Warszawskiej Gazecie” i w Freepl.info.

http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://wpolityce.pl/autorzy/seawolf
http://freepl.info/authors/seawolf
Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To Reichstag na skalę naszych możliwości... i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#308446

na kogo miałby być ten zamach? Tak sobie siedzę i za żadne skarby nie mogę dojść do rozwiązania. Jak widzę seawolf też nie rozwiązał tej zagadki. Ale czy przypadkiem nie chcą pokazać, że wiedzą kto przygotował ten zamach w Smoleńsku? Może tylko mi się tak wydaje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#308480

 Chcieli sprowokować na marszu 11.11 i im nie wyszło, teraz jest to, a sprawa jest w ogóle niepoważna, skoro gość podobno reklamował się na NK. Był przed paru laty kabaret, który pokazał policjanta, co szukał przestępców na naszej klasie. Zapomniałem który to, ale chyba Ani Mru Mru. Facet ma pewnie zaburzenia psychiczne i ot, cała sprawa, albo w ogóle wszystko jest palcem na wodzie pisane, tyle, że mainstream i władza rozdmucha ją i wykorzysta przeciwko Polakom jak trzeba. Poza tym, skąd się wzięły 4 tony? Bo gość tak powiedział? A może tak, jak u panfiłowców, wymyślono po prawie jeden zniszczony czołg na jednego, żeby było w miarę wiarygodnie, ale też imponująco dla bezmózgich( oddział Panfiłowa 28 ludzi kontra niemieckie 54 czołgi-z tego 18 ponoć zniszczono- przy szosie wołokołamskiej, miejscowość Dubieniewo, podczas szturmu Moskwy w XI 1941r, co okazało się później bujdą na resorach). Bo czemu nie 1 tona albo 5 ton, a właśnie 4? Ot, zagadka. Ale nawet jeżeli to byłyby 4 tony, to trzeba to czymś przewieźć. Przy gęstości TNT 1,73 g/cm3 (wg Nitro-Chem SA), to 4 tony stanowiłyby ok. 2,3 m3 objętości, czyli 2 palety materiału. Tego nie da się przewieźć samochodem osobowym, ani nawet busem, bo jego dopuszczalna masa CAŁKOWITA, to 3,5 tony, zaś ładowność około jednej ( i tyle ładunku miał właśnie Brejvik). Potrzeba by więc zwyczajnie ciężarówki, a takie mają chyba zakaz wjazdu w okolicę Sejmu. I sprawa się rypła, bo pierwszy patrol policyjny zatrzymałby takie auto daleko przed rzekomym celem. Dlatego uważam, że jest to tylko temat zastępczy, bo w dzisiejszych serwisach nie było nic o negocjacjach o unijny budżet niesłychanie dla nas ważny, a tylko w kółko o rzekomym zamachu i konferencja prasowa starozakonnego prokuratora. To ten chudy z haczykowatym nosem. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308540

 Polsrat pokazał m.in. tablice rejestracyjne znalezione u Brunona, mające służyc do rzekomego zamachu. Jedne z nich miały pierwsze litery WSI !!! Naprawdę max! Przypomina mi się od razu Stirlitz, agent sowiecki w Berlinie z powieści Siemionowa (później serial Lioznowej), który pod samym nosem Abwehry jeździł samochodem z rejestracją GRU, a parkował nim przed samym RSHA (ReichsSicherheitsHauptAmt) - Głownym Urzędem Bezpieczeństwa Rzeszy, gdzie był wtyczką. I głupi Muller nie pokapował się !!! A teraz Polsrat pokazuje podobny serial, tyle, ze z Brunonrm w roli głównej. To się nadaje do prasy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308565

... tego dnia nie przyszliby do sejmu.
Jak Żydzi do WTC ; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#308578

Wszystko drogi prowadzą do tego,aby kajdany i kaganiec jeszcze bardziej zaciskać

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308640

Witam. Zdaje się,że ostatnio modne w wielkim świecie stało się wyłapywanie terrorystów i pod tym pretekstem wszczynanie nawet wojen. Więc dlaczego nie u nas? Taki jewropejski kraj nawet stadion narodowy posiada,a terrorystów nie uświadczysz. To się "chłopcy" sprężyli i znaleźli. To co,że od 10 lat ogłaszał wszem i wobec o swoich zamiarach ale jest i w świat pójdzie nowy Breavik z Polski.

Już widzę te zasieki i kordony policji stale broniące dostępu do gmachu sejmu i najważniejszych instytucji państwowych pod pretekstem zamachu terrorystycznego. Ktoś chyba zaczyna robić w gacie po 11 listopada jak wyszły tłumy wzburzonego Narodu i pod pretekstem "zamachu" sprawi sobie ochronke przed tym co i tak niechybnie ich czeka.

To nie pomoże tej bandzie kolesi sypiącego się układziku. Naród im podziękuje.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308644