Atomowy "Grad"

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

 

Zasłużony POseł PO, Aleksander Grad poprosił marszałek Ewę Kopacz, równie zasłużoną POsłankę PO o wygaszenie swojego mandatu.

Podobno, jako „świetny manager”, będzie zajmował się budową pierwszej polskiej elektrowni jądrowej.

Aleksander Grad zasłynął tym, że tuż przed wyborami do PE oraz ramadanem, uratował polski przemysł stoczniowy znajdując, najprawdopodobniej z pomocą fachowców z dawnych WSI, „katarskiego inwestora”, którym okazał się międzynarodowy handlarz bronią, Abdul Rahman El-Assir.

Warto przypomnieć inne dokonania tego patrioty z PO, jakich byliśmy świadkami przez 11 lat, które spędził w parlamencie.

Cofnijmy się do działalności posła Grada na krajowym podwórku, w kadencji 2001-2005.

Po pierwsze w swoim oświadczeniu majątkowym nie ujawnił, że jest posiadaczem akcji spółki geodezyjnej Compass wartych 105 tys. złotych.

W sejmie był wtedy szefem sejmowej podkomisji do spraw monitorowania i wdrażania Zintegrowanego Systemu Zarządzania i Kontroli (IACS).

Przetargi na stworzenie lotniczej mapy kraju i bazy danych niezbędnych do wypłacania rolnikom unijnych dopłat jakimś zrządzeniem losu wygrywały firmy, których współwłaścicielką była żona posła PO, Małgorzata.

I tak zdjęcia wykonywała firma Geokart, w której to radzie nadzorczej zasiadała małżonka posła.

Była też w radzie nadzorczej firmy Compass z Krakowa, która to firma otrzymała zlecenie od kontrolowanej przez męża, jako szefa sejmowej podkomisji agencji na kwotę 1, 2 mln złotych.

Przetarg na stworzenie bazy danych o działkach warty 6, 5 mln złotych wygrała Małopolska Grupa Geodezyjno-Projektowa SA, której współwłaścicielką o dziwo była również Małgorzata Grad.

Z takimi kwalifikacjami i osiągnięciami w poważnych państwach wylatuje się z polityki na zbity pysk, albo ląduje w więzieniu.

III RP trzyma się mocno.

Zachęcam do kupna mojej książki:

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

najdroższej, nieistniejącej, elektrowni atomowej na świecie :(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269996

Prawdziwa POlska Republika Bananowa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269997

kamień na kamieniu w tym kraju nie zostanie a hasło "Polska w budowie" zasłuży na miano kultowego mega hasła wszech czasów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270005

Czy Grad to jedyny 'kombinator' z PO?, którego nie prześwietlić to ma coś 'za uszami'.
Nieszczęściem wszystkich jest to, że mając większość parlamentarną zapewniającą im władzę, wszystkie przekręty i afery zamiatają pod dywan w czym pomagają im 'zaprzyjaźnione media' nie dostrzegając i nie nagłaśniając afer.
To ya

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#270051

jak dziura w moscie.

Nie dosc autostrad-bubli, nie dosc stadionow, ktore sie sypia przed ich oddaniem, nie dosc tej calej biedy i balaganu, na dodatek nam potrzebna awaria elektrowni atomowej. Wtedy juz wszyscy, beda mogli wyemigrowac z czystym sumieniem.Bedzie mozna zwinac manatki i wyemigrowac, a Polske zamknac na klodke; innego wyjscia zreszta nie bedzie. Starsi, ktorzy nie beda chcieli wyjechac, umra na raka w tempie przyspieszonym, jak to mialo miejsce po Czernobylu. I sprawa zalatwiona.

"Question everything. Trust no one."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#270079

Polska stała się terenem łowieckim dla różnych grup interesów wewnętrznych i zewnętrznych, a państwo nie potrafi temu przeciwdziałać.
Są dwa rodzaje przeszkód w naprawie Polski i dobrym rządzeniu nią.
Pierwsza to liczne polskie i zagraniczne pasożytnicze grupy interesu, którym odpowiada źle rządzony kraj: państwo niepotrafiące zadbać o bezpieczeństwo swoich przywódców, o interesy własnych obywateli, o to, by wielki biznes działał w Polsce według uczciwych reguł.
Druga przeszkoda polega na tym, iż gdyby nawet wybory wygrała, i to z dużą przewagą, partia kompetentnych polityków z dobrym programem przebudowy Polski i tak nie dałaby rady wprowadzać potrzebnych zmian, działając pod prąd rozpowszechnionej w społeczeństwie mentalności.

Uważam ze system się domkną po ostatnich wyborach.
Od tamtej pory stałem się zgorzkniały, a leming to mój wróg!
Aby za mocno nie przetracić jakiegoś wykształciucha to w sobotę emigruje z kraju.

Pozdrawiam optymistów a pesymistom życzę potraw ze znieczulicy bo na jesieni się zacznie kryzys!
Kryzys który i lemingi poczują ale im to życzę rozpalonego pręta w dupę!

P.s
Poproszę o książkę ale nowy adres podam jak się zainstaluje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270104