Konserwatywne Kobiety są ładniejsze

Obrazek użytkownika PLK
Idee

Często oglądam portal VOD Gazety Polskiej i już kilka razy zauważyłem że, kobiety o konserwatywnych poglądach, które tam się pojawiają, są - jakby to powiedzieć - bardziej urodziwe

od tych które możemy oglądać na codzień w mainstreamowej TV. Nie chodzi mi o to że są przez naturę jakoś uprzywilejowane ale o to że bardziej promieniują kobiecością. Może to efekt tego że są zdecydowanie mniej aroganckie od typowych dziennikarek telewizyjnych że o działaczkach feministycznych nawet nie wspomnę. Te ostatnie to zdaje się w większości i tak lesbijki. Ale chyba jest jeszcze coś więcej po prostu to coś.

Być może to tylko moje subiektywne odczucie, ale powtarzające się. Tak jak dzisiaj gdy oglądałem wywiad z Panią Olimpią Jabłońską działaczką pro life. Tu:
http://vod.gazetapolska.pl/1251-olimpia-jablonska-naprotechnologia-vitro-przystanek-woodstok

Brak głosów

Komentarze

dycha - mam takie same zdanie - a Pani Olimpia jest przeurodziwa
http://czerwonykiel.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.

#230805

Dzięki i chyba jeszcze nigdy na moim blogu nie pojawiła się 1. reakcja tak szybko jak teraz - po zaledwie 15 odsłonach!

;-)))

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#230809

;-)

Fiona

Vote up!
0
Vote down!
0

Fiona

#230812

Oj... my wzrokowcy ;)

Ale faktycznie... W kobietach najpiękniejsza jest niechwytna wprost wspaniała kobiecość, To "coś", co emanuje z jej całej, jej oczu, ta iskra, ta chemia... Ulotność kobiecości, nieokreślona zwiewność i głębia, coś magnetycznie przyciągającego, ciepłego i uroczego... i wcale nie potrzeba "poprawnej i wykreowanej" zewnętrznej urody "laleczki"... :)

A Pani Olimpia ma to "coś" ;)... piękno duszy, ciała i umysłu... ;)

Pozdrawiam z uśmiechem...

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#230827

   Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230830

Babo-chłopy to całkowicie są poza wszelką dyskusją ale, nawet te laleczki typu Doda albo te wszystki modelki, które niby mają wygląd idealny, nie mają tego czegoś. A to coś jest być może słabo widoczne na zdjęciach ale już na filmie dość wyraźnie. Nie mówiąc już że jak taka laleczka zacznie coś mówić to się chce uciekać.
pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#230840

To nie sam wygląd także mowa - jej forma. Ale nie chciałem już przeciągać wpisu i skoncentrowałem się na wyglądzie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#230835

Nie ma nic piękniejszego, a jednocześnie godnego szacunku, jak kobieta emanująca cichą spokojną kobiecością czy kobieta matka.

Nie ma nic bardziej ordynarnego niż bezkobieca feministyczna babachłop. Brrrrrr!

________________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#231180

To COŚ nazywa się także kulturą osobistą, stylem i smakiem.
A tego nie da się kupić nawet u Diora.
To się wynosi z Domu.
Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230849

Ktoś przecież dał jej na imię Olimpia, a nie, Alikia, Koko czy Kaszmir...:)
Pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230924

Mam wrażenie, że to, o czym mówisz, to - wdzięk. Ta pani, do której link dałeś jest... urocza. Innymi słowy, potrafi wywołać uśmiech nawet na kobiecej twarzy. Na mojej w każdym razie wywołała. :)

Enyłej ;), to dar, który rzadko się dzisiaj spotyka... a szkoda.

Pzdr.
PP

Vote up!
0
Vote down!
0
#230850

Oj rzadko.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#231033

Konserwatywne Kobiety, doskonale pobudzają mężnych mężów, do pieczołowitej konserwacji Skarbów życiowych: wzajemnych nauk doceniania, rodzenia nieprzemijających satysfakcji pokojowych… fizycznych, chemicznych, duchowych - leczących PAŃstwOwe problemy.

Pozdrawiam
J.K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230854

ale to ludzka dusza wypełniając ciało i jakby je od środka kształtuje. Im jest ona (dusza) piękniejsza - zapatrzona w Boga - tym piękniej przebija jakby spod skóry. Też to zauważyłem, że dziewczyny nawet niezbyt ładne wydają się piękne w porównaniu z rasowymi sukami o większej urodzie.

Vote up!
0
Vote down!
0

panMarek

#230871

Zgadza się.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#231035

naturalne, autentyczne, a nie botoksowo-silikonowe.

******************************************************
Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#230880

To też.

Ten botoks to tylko dobrze wyglądają na zdjęciach, czyli w 2 wymiarach i nieruchomo. A że klientki się przeważnie oglądają na zdjęciach są zadowolone, tylko że nie wiedzą że już na filmie to wygląda źle a w realu często tragicznie.

A silikon jest nieproporcjonalny i figura wygląda sztucznie. jakoś nikt nie narzeka że Keira Knightly nie ma wielkiego biustu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#231037

WOJ-CIECH Ł

nie jest brzydka ,lecz każdy inaczej urodę ocenia
rzekła z przekąsem Grodzka podczas ,,, golenia !!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

WOJ-CIECH Ł

#230912

no gratuluję ... *PLK*. Gratuluję,że wywołałeś ten temat. To jest coś fantastycznego. Emanacja Kobiecości.... to właśnie to jest ten -"super cosmetic's ". To właśnie przed nimi powinno się "dygać" i prosić aby przytuliły do serca ! PLK - wysyłam 10* I BUTELKĘ DOBREGO -cognac -OK ? pozdrawiam Marek ps.... proszę - porównajcie tę piękną Olimpię z Nowicką albo Środą. ,,,,,,,,,,,,, :
Vote up!
0
Vote down!
0
#230920

Dzięki

pozdrawiam

ps. wolę nawet nie porównywać!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#231038

kosa62

nasze kobiety po prostu mają czyste dusze, a te badziewia telewizyjne są plastikowym produktem

Vote up!
0
Vote down!
0

kosa62

#231138

Hmmm... właśnie zauważyłam tę panią na zdjęciu powyżej. Wygląda zdecydowanie nieźle, choć na mój gust nie do końca konserwatywnie. Tak dla porządku zapytam więc: która to - Środa, czy Nowicka? ;-)))

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231150

Szanowna Pani, niestety nie mam wpływu na to co ktoś wkleja w komentarzach. Faktycznie komentarz i ten klip od "maruś" moim zdaniem wypacza tylko przekaz.
Zastanawiałem się wczoraj czy nie zaprotestować ale jakoś mi się nie chciało, teraz żałuję trochę.
Na tym teledysku są też inne ujęcia a ta pani na tym zdjęciu nie ma nic wspólnego z tekstem jest wręcz zaprzeczeniem tego o co mi chodzi!
Z resztą już gdzieś w komentarzach pisałem że na zdjęciach nie widać tej sztuczności, ba na zdjęciach to te sztuczne modelki, wyglądają bardzo dobrze. Ale tylko na zdjęciu (nei mówiąc o photoshopie!) Tylko że to wszystko pryska w realu.
Dla tego podkreślam że nie warto patrzyć na zdjęcia tylko jak już to na obraz ruchomy, czyli film, bo dopiero tam widać prawdę.
pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#231204

To nie był zarzut! Wręcz przeciwnie, doceniam świetny żart sytuacyjny. :))) Miała być Nowicka czy Środa, a jest pani, na tle której Olimpia wypada raczej blado.

Jednak gdyby dodać naszej pełnej wdzięku bohaterce trochę makijażu, roznegliżować ją i odpowiednio upozować, być może wyglądałaby nawet bardziej kusząco, niż "niekonserwatystka" (zakładając, że atrakcyjna pani powyżej rzeczywiście jest niekonserwatywna, bo tego, tak na pierwszy rzut oka, mimo wszystko - nie widać). Choć zdjęcie jest, bez wątpienia, konserwatywne... nieszczególnie. ;PP

Pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#231361

Tu się jednak nie zgodzę, to jest kompletnie sztuczne zdjęcie i wystarczy dokładnie spojrzeć na wyraz twarzy tej modelki (przyznaje że mało kto to zrobi) aby zauważyć coś lekceważącego i zimnego w nim.

Jak już mówiłem to jest kompletna fikcja istniejąca tylko na zdjęciu, bo jestem pewien że już na filmie czar tej modelki by prysł i stała by się zarozumiałą lub głupawą dziewczyną.

Ale przyznaję że przy odrobinie złej woli te zdjęcie dezawuuje cały wpis. Czasem się zdarzają tego typu trolle, ale przeważnie chcą z człowieka zrobić neonazistę jakimiś prowokacyjnymi wpisami, których jeśli się zaraz im nie zaprzeczy zostaną potem wykorzystane przeciwko autorowi. Myślałem że w apolitycznym temacie tego nie ma, ale jak widać ORMO czuwa!

pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#231392

[quote=PLK]wystarczy dokładnie spojrzeć na wyraz twarzy tej modelki (przyznaje że mało kto to zrobi) aby zauważyć coś lekceważącego i zimnego w nim. [/quote]

A wiesz, że się zgodzę? Faktycznie... lód. Toż to Matrix w pełnej krasie. Ale skoro ja, kobieta, widzę to dopiero po chwili (i z Twoją pomocą), to w o ileż gorszej sytuacji są mężczyźni. Biedactwa... otoczone na co dzień milionami zdjęć roznegliżowanych kobiet. ;)

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231463

Pełna zgoda i dzięki za ciekawą dyskusję. Tak sobie właśnie wyobrażam blogowanie.
Myślę że temat zasługuję na kontynuacje w przyszłości.

pzdr. jeszcze raz

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#231527