Korepetycje

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jakoś mi wypadło w wczorajszego felietonu, także dlatego, że i tak był już za długi i wyraźnie przekraczał możliwości percepcji niektórych czytelników, którzy potem w licznych komentarzach pytali o to samo, niczym ten Grigorij Stiepanycz w wykonaniu Pszoniaka, o Gruzina: Jak go wołają? Awas. Mnie Grigorij Stiepanycz, a jego? Awas! No, mnie Stiepanycz, a jego? AWAS!!! No przecież mówię Stiepanycz, a jego? A W A S!!!!! I tak dalej, starszaki pamiętają. A ten pytał „ no, znaczy Skrzypka chcieli zabić, tak? Skrzypka? Nie odpowiadacie merytorycznie, Skrzypka?” Musiał być za młodu utrapieniem bramkarzy w dyskotekach („zamykamy- nie, nie wyjdę! Jeszcze jeden taniec! Ły ar zy woooorld!”).

No, ale do rzeczy. Otóż nie zmieścił mi się kapitalny wywiad z Niezależnej z profesorem Muszyńskim:

http://vod.gazetapolska.pl/918-rozmowa-niezalezna-prof-mariusz-muszynski

o tym, jak w wyniku świetnego zwycięstwa polskiej dyplomacji i światłej prezydencji pozbawiono nas istotnego prawa, a te głąby, Tusk z Rostowskim nie tylko, że nie wiedziały o tym prawie, ale i (co nawet logiczne) nie zauważyły, że tego prawa ich właśnie pozbawiono. Pamiętamy, jak Pana Ministra Rostowskiego wyproszono z sali obrad, bo obrady były tylko dla strefy euro? Otóż zgodnie z artykułem 139 ustęp 4 Rostowski miał pełne prawo nadal uczestniczyć w obradach i uniknąć upokorzenia. Ale o tym nie wiedział, więc zebrał grzecznie papiery i poszedł do innej sali oglądać obrady przez webcam, dopóki i tej kamerki mu nie wyłączyli. No, ale wiedział, nie wiedział, nie ma już tego problemu, bo w wyniku nowych ustaleń tego prawa już nie ma. Problem z głowy. Te ustalenia, ku zaskoczeniu Tuska i Sikorskiego okazały się zupełnie odmienne od tych, o których mówili po powrocie ze szczytu nasi (?) Mężykowie Stanu wystrugani swego czasu z banana przez starszych i mądrzejszych, a i skromniejszych, bo sami pozostali w cieniu, wypychając Tenorów na scenę, pomachując jedynie dyskretnie z proscenium.

W skrócie, naszym wielkim zwycięstwem, nie licząc kilkukrotnego poklepania po pleckach miało być uzyskanie statusu obserwatora przy najważniejszym stole wśród największych, a okazało się, że to prawo właśnie mieliśmy do tej pory, ale je właśnie w wyniku wielkiego zwycięstwa utraciliśmy. Nasi geniusze , dyplomaci wszechświata i wszechczasów stracili to, co mieli właśnie triumfalnie uzyskać. Przyznam, że jest to godne podziwu, taka sztuka nie udała od dawna nawet największym clownom.

Szczerze mówiąc, nie miałem wielkich złudzeń, co do tej ekipy od czasu, gdy z ciężkie pieniądze sprowadzono tego Sikha, fakira od Obamy, co to, jak się okazało, koło Obamy nawet nigdy nie stał. Mechanizm był prosty, jego wspólnicy rozgłosili że robił kampanię Obamie, a on skromnie nie zaprzeczał. Nasi geniusze zamiast eksperta od gospodarki, finansów, armii, rolnictwa, klimatu, górnictwa, ekologii, czegokolwiek, co mogłoby przynieść jakąś korzyść Krajowi, sprowadzili magika od propagandy, od wciskania matołom kolumny Zygmunta i wodospadu Niagara za drobna opłatą ze zniżką za wpłatę gotówką. Fakir przyjechał, poinstruował podnieconych, niczym gimnazjalistki na pierwszej randce z szansą na pocałunek, słuchaczy z kancelarii, że najlepiej, to wszystko zwalić na Kaczyńskiego, skasował honorarium i pojechał. No, tyle, to oni wiedzieli i bez fakira. Nawet lepiej od niego. Tak, że po tym doświadczeniu, nie ma zdziwienia, że Pani Merkel poszło tak łatwo.

No, ale specjalny zespół szybkiego reagowania w kancelarii podjął kontrofensywę. Za stówe za godzinę zapisano Tuska na 400 godzin nauki angielskiego. Nie wymawiam, nie krytykuję, choć na pewno wystarczyło rzucić hasło w necie i znalazłoby się tuzin chętnych do udzielenia korepetycji za połowę tej ceny. Ale, co tam. Lepiej późno, niż wcale. Gdyby zainwestowano te marne pare groszy i podszkolono Pana Premiera nieco wcześniej, być może zaoszczędzilibyśmy od 7 do 20 miliardów Euro, bo Tusk zajarzyłby , o czym mówią w tym dziwnym języku, chyba amerykańskim, Sarkozy z Merkel. A jak by zajarzył, to zastanowiłby się dwa razy, gdyby go poproszono : „Unterchreiben Sie bitte, Mein Lieber Doni!”

P.S. Zachęcam do przeczytania moich felietonów w jutrzejszej i poniedziałkowej „Gazecie Polskiej Codziennie”, oraz poniedziałkowych „angielskich” felietonów w Freepl.info
http://freepl.info/seawolf
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy
http://seawolf.salon24.pl/

Zachęcam też do słuchania felietonów w wersji audio, na

http://niepoprawneradio.pl

Brak głosów

Komentarze

...bo niedługo nasi mini-strowie będą podczas obrad w Unii - donosili napoje chłodzące głowy starszych i mądrzejszych, rozgrzane myśleniem na najwyższych obrotach,jak jeszcze wydoić z kasy i upokorzyć słabsze państwa będące w UE.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210636

Ganiam za Tobą po całym portalu.Ty na rumaku a ja na osiołku.Czy Ty limba,głosowałaś za wejściem Polski do UE?

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#210639

[quote=LEGES]

Ganiam za Tobą po całym portalu.Ty na rumaku a ja na osiołku.Czy Ty limba,głosowałaś za wejściem Polski do UE?

 

[/quote]

Teraz byłam odwiedzić artykuł o "nieszczęśniku" - pijanym dyplo - matołku.
A propos; ciekawa jestem, jaką chorobę mu przypiszą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210644

Jak szłam głosować przeciw wejściu Polski do UE,wychodząc z domu powiedziałam do mojego dziecka,,Zapamiętaj-,,Mama głosuje przeciw wejścia Polski do UE.Jeżeli ,,pożyteczni polscy idioci"zagłosują za przyjęciem Polski do UE,to za dziesięć lat UE się rozsypie,a my możemy sięgnąć  dna,bo za polityków mamy idiotów,którzy sprzedadzą nas za srebrnika".Dziecko moje jest pełnoletnie i cieszę się,że jako rodzic nie oszukałam Go.Zachowałam twarz i tyle widzę w tym dobrego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210637

klepanie po dupie

Vote up!
0
Vote down!
0
#210650

[quote=totomekm]klepanie po dupie [/quote]

 

Prostacko pytasz, lecz Ci odpowiem, chociaż jestem tu od niedawna. Idz może na portale, gdzie dyskusji o problemach Polski  i Polaków nie uświadczysz.

Zagubiłeś się.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210652

fajnie sie Ciebie czyta :-)

Sie toto...to troche zawieruszylo
i ...dostalo klapsa :-)
a do tego w policzek.

serd.pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#210660

 Przez takich, jak on portal, który miał być patriotyczny ,na którym wcześniej byłam - stał się trollowiskiem. Ale może to i dobrze, bo dzięki temu trafiłam właśnie tutaj. NA PRAWDZIWY PORTAL DLA POLAKÓW. Portal bez cenzury i dominacji kogokolwiek. Kultura jest tu wysoka. Nikt nikomu nie ubliża, a pojedyncze egzemplarze trolli są możliwe do upolowania.

Zahartowana jestem w takim boju. Dam sobie z "jąjąjąkaaaatym" radę. Widzę, że to jakiś zakapior,ale musi wiedzieć, że "limba" przed takimi jak on się nie ugina.

"Damy radę, Rodacy.damy radę" - tak zawsze wołała na innym portalu LEGES, za której namową trafiłam właśnie tutaj.

NIECH ŻYJĄ POLSCY PATRIOCI !!!!

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA !!!!!

BÓG,HONOR, OJCZYZNA !!!!!

Pozdrawiam  serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210661

Witaj w moim domu.
Bo TU jest mój dom. A Cię miło widzieć raz pierwszy. I.... śpiewało się kiedyś Powrócisz TU.... Gdzie tyle.... tra la la.
A Ty TU Pozostaniesz, bo to jest wyjątkowe miejsce i wyjątkowi TUTAJ są ludzie. ( nie mówię o sobie, ja zwyczajny taki człek )
Limba to tatrzańska sosna ? Dobrze pamiętam ?
Potrafi się oprzeć i burzom i wichrom. I przez halnego bez stresu. To TY Jesteś ?

To moje Hasła też. I...Damy radę.

Pozdrawiam z daleka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210666

 Kiedyś pisałam na "Niezależnej". Byłam bardzo aktywna podpisując się nickiem "limba". Atakowana w sposób bardzo agresywny przez V-tą kolumnę i trolli - latem pożegnałam się z przyjaciółmi i zeszłam z portalu. Powróciłam po kilku tygodniach  z nickiem "Baśka". Po treści moich wpisów, niektórzy forumowicze domyślili się, że to jest "limba".

Jako "Baśka" dopisałam ostatnią zwrotkę wiersza "POLSCY BANDYCI" (jest w internecie).

Ostatnio moje bojowe hasła i odpór ataku trolli - obróciły się przeciwko mnie. Hasła wycięto, a na portalu zwrócono mi uwagę, że .....moje wpisy są trollowaniem.

Przeżyłam niemały szok.Dobrze, że tam czasami niektórzy forumowicze kierowali na "Niepoprawnych" i TYLKO dzięki temu trafiłam tutaj.

Przyprowadziła mnie tu LEGES. Nie wiem, jak Jej się odwdzięczę.

Czuję się, jak bym weszła z rozsypującej się chałupy do pięknego, słonecznego pałacu, gdzie bez powodu NIKT mi nie zrobi przykrości, a NA PEWNO nie będzie mnie szykanował TYLKO DLATEGO ,że chcę żyć w WOLNEJ POLSCE. WOLNEJ OD ZŁODZIEI I ZDRAJCÓW.

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich moich nowych Przyjaciół.

Jestem przekonana,że nie zawiedziecie się na mnie. Huki i grzmoty mi nie straszne. Urodziłam się 1-go sierpnia. ;)

Pozdrawiam raz jeszcze.

NIECH ŻYJĄ POLSCY PATRIOCI !!!!!

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA !!!!!!

BÓG, HONOR, OJCZYZNA !!!!!!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#210671

Limba:   Czuję się, jak bym weszła z rozsypującej się chałupy do pięknego, słonecznego pałacu, gdzie bez powodu NIKT mi nie zrobi przykrości, a NA PEWNO nie będzie mnie szykanował TYLKO DLATEGO ,że chcę żyć w WOLNEJ POLSCE. WOLNEJ OD ZŁODZIEI I ZDRAJCÓW.

_______________________________________

Ale udala sie tobie ta laurka :)

Ale co prawda to prawda. To jest wyjatkowe miejsce.

* Zobacz, jak rosna nowe limby. One uwielbiaja trudne warunki.

A takie panuja obecnie w Polsce. Potrzebujemy wiecej takich drzew :)

pozdrowienia.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#210682

Pozwolisz, że jeszcze słów kilka dorzucę do mojego poprzedniego wpisu. Nawiązując oczywiście do słów Twoich pięknych o TYM słonecznym pałacu i rozsypujacej się chałupie. Otóż próbowałem w przeszłości zaflancować się również na kilku innych portalach jak niezależna czy też nowy ekran. To były jednorazowe próby bez żadnego powodzenia. Atmosfera na tych innych portalach w tych innych miejscach dziwna jest, nie czułem się tam dobrze. TUTAJ, jest specyficzna. Narzuca mi sie takie porównanie : ...water resistant... Czyli wodoodporne. Czasem mam wrażenie, że TO miejsce ma jakby specjalną protekcję z " Góry ".... I jak kiedyś pięknie pisał nasz wielki Henryk Sienkiewicz w " Potopie " o Klasztorze Jasnogórskim, Niepoprawni... to takie Wzgórze Klasztorne, gdzie żadne złe moce, diabelskie, bolszewickie, tęczowe i kolorowe nie mają przystępu i mieć nie będą. Tu jest tylko Biało Czerwono. Tu biją Gorące Polskie Serca i tu bardzo pięknie widoczne są wszelkie śmieci i wszelkie badziewie co czasem usiłuje sączyć tutaj swoje wstrętne jady... Ale TU jest jak TAKIE MIEJSCE: TU - SĄ POLSCY PATRIOCI ! TU - ŻYJE WOLNA POLSKA ! TU - BÓG, HONOR, OJCZYZNA !
Vote up!
0
Vote down!
0
#210735

 Dziękuję za piękne słowa, które są dla mnie, jak balsam kojący poranione serce.

Język, jakim piszesz - jest wiernym odbiciem Twojej WIELKIEJ, POLSKIEJ DUSZY.

Dobrze, że nasza MATKA - POLSKA ma takie właśnie DZIECI.

Jesteśmy po to, aby bronić Jej godności, Honoru , osłaniać przed atakami zdrajców i złodziei, którzy robią wszystko, aby pozbawić Ją wszystkiego, co w Niej najpiękniejsze (tradycja, historia, zwyczaje), a ukochane Jej DZIECI rozgonić po świecie.

Link - przepiękny. To wierny OBRAZ NASZEGO NARODU.

TO JEST NASZA SIŁA. TEGO nasi WROGOWIE I ZDRAJCY NAJBARDZIEJ SIĘ OBAWIAJĄ!!!!!!

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA !!!!!

NIECH ŻYJĄ "POLSCY BANDYCI "!!!!!

BÓG, HONOR, OJCZYZNA !!!!!!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#210848

Witam! Ślicznie dziękuję za patriotyczną pieśń.Niech ktoś powie,że nasz   Orzeł w koronie nie wygląda jak  KRÓL.Niech ten Orzeł wzleci dumnie nad tą naszą biedną i ograbianą przez łotrów Ojczyzną,niech rozpostrze z godnością skrzydła i okryje nimi nas.Tego życzę Tobie,, poeto" i wszystkim ludziom dobrej woli.Bóg,Honor,Ojczyzna i Prawda Smoleńska.Damy radę Polacy,damy radę!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#210842

@ do poeta (Polak to brzmi dumnie)
LEGES, 31 grudnia, 2011 - 20:55

Witam! Ślicznie dziękuję za patriotyczną pieśń.Niech ktoś powie,że nasz Orzeł w koronie nie wygląda jak KRÓL.Niech ten Orzeł wzleci dumnie nad tą naszą biedną i ograbianą przez łotrów Ojczyzną,niech rozpostrze z godnością skrzydła i okryje nimi nas.Tego życzę Tobie,, poeto" i wszystkim ludziom dobrej woli.Bóg,Honor,Ojczyzna i Prawda Smoleńska.Damy radę Polacy,damy radę!!!

LEGES,
Dziękuję Ci za życzenia i piękne słowa.
Przyszłyście Jak Dwie Gracje z Limbą na Ten NASZ, portal Niepoprawnych.... I tak jakoś zrobiło się bardziej jeszcze sympatycznie Tutaj i ciepło. Matki Polki docierają tutaj, Gdzie Matka Polska Nasza Jest Wartością Największą i gdzie widać najlepiej te wszystkie zagrożenia serwowane dla niej z rąk bandytów, łotrów, złodziei i przestępców co zawłaszczyli Naszą OJCZYZNĘ właśnie tak, po bandycku, mordując nam Patriotów, fałszując kolejne wybory, niszcząc prawo i sprawiedliwość w Naszym Kraju.
I kręcą te łotry swoje lody wyprzedając wszystko co tylko im się nawinie pod te zbrodnicze paluchy. Oddają Naszą Suwerenność ościennym, od zawsze bandyckim, wrogim mocarstwom, co od wieków przelewały Polską Krew, wciskając nam kłamliwe słowa, że tak dla NAS lepiej !
I że tak trzeba ! ! !.
I że tak być musi ! ! !
I to mówi ten łotr, dla którego POLSKOŚĆ to nienormalność.
To wszystko trudne jest do pojęcia i ogarnięcia rozumem, no ale to dzieje się naprawdę. To rzeczywistość dzisiejsza.
Paranoja tuskoidów.

.Jak długo jeszcze pozwolimy im na to by niszczyli to co dla nas najcenniejsze ???
By niszczyli NASZĄ OJCOWIZNĘ ? ! By niszczyli NASZĄ OJCZYZNĘ ? ! By niszczyli NASZĄ POLSKĘ ? !

Wracając do Twoich słów LEGES O NASZYM Skrzydlatym Królu, Orle Białym.....
Chciałbym pozostając w Tym temacie opowiedzieć Wam Kochani Moi Niepoprawni, Moi Najdrożsi " BANDYCI ", " FASZYŚCI", " OSZOŁOMY ", PiSiory i Mohery, chciałbym opowiedzieć Wam historię prawdziwą, moje " spotkanie " jedyny raz w życiu z Orłem Białym. Naszym Królewskim Ptakiem...
Nasze, .... Białe Orły na sztandarach....Od czasów Kraka.. Od czasów Lecha......
Rzecz miała miejsce około 40 lat temu. Byłem wówczas pracownikiem Portu w Gdyni ( ... port to jest poezja, śpiewał kiedyś Krzysztof Klenczon z Czerwonymi Gitarami - może to wtedy się u mnie zaczęło ? ), który przypadkiem znalazł się na wczasach leczniczych w Krynicy jako członek Związku Zawodowego Marynarzy i Portowców.
Miał jechać kolega zza biurka, no ale on nie mógł bo coś tam. Poprosiłem go tylko żeby nasikał do buteleczki zamiast mnie, no i analiza, wyniki , lekarz i skierowanie na wczasy - moje.
I pojechałem. Oczywiście to nie ta Krynica nadmorska.. To ta druga, Krynica, gdzie Dom Zdrojowy Woda Jana i gdzie Patria mistrza Jana Kiepury. Naszego wielkiego śpiewaka.
Ale miało być o Białym Orle, więc wracam do tematu.
Któregoś pięknego zimowego poranka autobus pełen kuracjuszy zaczął wspinać się na przełęcz gdzieś na drodze z Piwnicznej do Słowackiego Popradu. Jechaliśmy popatrzeć na Tatry z drugiej strony, zobaczyć Szczyt Gerlacha i to słynne jezioro w górach... Szczyrbskie Pleso ? ( czy dobrze napisałem ? )
Minęliśmy przejście graniczne na którym WOP iści sprawdzali nasze dowody .osobiste. Jeden z tych panów mundurowych zakwestionował mój bo był ciut zniszczony. I z taka pogardą do swojego kolesia mowi..... oni myślą ( czyli my - pasażerowie ), ze, pokazując na dowód, że to do nich należy....Pomyślałem sobie do siebie " no to weź sobie palancie tę bumagę, ja nie zapomnę swojego nazwiska . Ale nie powiedziałem tego na głos. Pewnie gdybym, to wysadzili by mnie z autobusu i nie miałbym dziś o czym opowiadać.
Więc autobus wspinał się na przełęcz. Ja siedziałem gdzieś w środku po prawej stronie przy oknie..
Autobus wspiął się na przełęcz, przestał rzęzić, kierowca wrzucił wyższy bieg.
I wtedy gdzieś z przodu autobusu ktoś krzyknął... Zobaczcie.... Tam, po prawej stronie...... Spojrzałem w okno ..... Na przełęczy, czyli już na szczycie góry na skale przy drodze, może 3 metry od drogi Biały Orzeł stoi.
Jak wykuty w skale monument... Ale to był żywy ptak.
W momencie gdy moje okno znalazło się dokładnie naprzeciwko Króla Naszych Polskich Przestworzy on poderwał się do lotu.
Niezwykły to był widok, uwierzcie mi.
Niesamowity majestat Tego Bożego Dzieła...... Rozłożył skrzydła i wolno nimi poruszając spłynął w przestworze, poniżej, tam skąd my nadjechaliśmy. Tam GDZIE POLSKA.....
Jakby chciał nam powiedzieć, powiedzieć do mnie,.... jedź na tę swoją wycieczkę. Ja MUSZĘ BYĆ TUTAJ .... Patrzeć muszę z góry na Mój Kraj. Na MOJĄ POLSKĘ....NA MOJE KRÓLESTWO....Chronić JE... ty powrócisz TU...........

Takie było spotkanie z Białym Orłem. Jedyne w moim życiu. dawno temu, może 40 lat.....
I nie zapomnę TEGO już nigdy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210879

Spotkanie z orłem musiało być czymś wyjątkowym.Tak,musimy tu trwać i bronić tej naszej Ojczyzny.Jeszcze raz pozdrawiam w Nowym Roku.Oby był lepszy dla nas.Bóg,Honor,Ojczyzna i Prawda Smoleńska! Damy radę poeto,damy radę!

Vote up!
0
Vote down!
0
#210880

Rzecz zrozumiala,
gdyz nie ma na swiecie innego narodu,
ktory moglby sie z nami rownac.
Jestesmy poprostu w europie wyjatkowi i dlatego od stuleci jestesmy przez te europe niszczeni...

Gdy tak do konca zdamy sobie sprawe z faktu na ile nas tepili i tepia nadala...
i to z kazdej strony,
jak rowniez od wewnatrz...
to cud,
ze wogole jeszcze garstka nas istnieje...

To Matka Najswietrza ma nas w swojej opiece
i o tym nie wolno nam nigdy zapomniec.
My jestesmy Jej dziecmi,
gdyz od bardzo dawna umilowalismy Jej Syna Jezusa Chrystusa
i to jest sila naszego Narodu.

Wiedza o tym nasi wewnetrzni wrogowie i dlatego kazdego dnia rozbestwiaja nam spoleczenstwo, psuja obyczaje i lasuja ludziom w glowach.

Niszcza nas fizycznie i mentalnie...

Ale nie maja szans na calkowita zaglade naszego Narodu.

Jeszcze Polska nie zginela,
poki my zyjemy...,

Poki choc jeden Polak/Polka zyje

A jedna lub jeden zawsze sie gdzies "uchowa",
czy to w kaju,
czy tez na uchodzstwie.

A np.Torunski Bastion - Kuznia Polskiej Duszy i Mestwa
dba,
by tak piekna Polska Mlodziez poniosla w przyszlosc zapach wolnosci,
by te wolnosc kiedys ponownie odzykac.

Poza tym mamy w kraju i za granica wielu wartosciowych Wielkich Polakow,ktorzy dbaja o nasza swiadomosc narodowa,
nasze umysly i serca.

Polak,
to wielkie slowo !

serd.pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#211057

Witam ciepło w ten jeszcze noworoczny wieczór! Dopóki żyje chociażby jeden Polak,tak długo jest Polska.Ja w to wierzę,że podniesiemy się z kolan,Nie jest łatwo,bo z każdej strony dostajemy przysłowiowego ,,kopa",jednak trzeba walczyć każdego dnia.Kiedy zamordowali Prezydenta myślałam,że wszyscy będą się cieszyć,że nareszcie nie ma ,,kaczora".Tak się bałam,że nikt Go nie pożegna,że ludzie będą opluwać trumnę.Jakież było moje zaskoczenie,kiedy tak pięknie na całej trasie  w Warszawy żegnało Go tylu ludzi.To był dobry sygnał.Zrozumiałam,że na zew Ojczyzny stanie wielu patriotów.Potem rocznica ,,mordu smoleńśkiego".Tylu Polaków co zobaczyłam w stolicy przeszło moje oczekiwania,tyle ludzi w kongresowej.Przez parę godzin byłam w wolnej Polsce wśród swoich.Tej atmosfery nigdy nie zapomnę.

Bóg,Honor,Ojczyzna i Prawda Smoleńska! Damy radę Zdecydowany amatorze,damy radę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#211070

Witam! Ślicznie dziękuję za patriotyczną pieśń.Niech ktoś powie,że nasz   Orzeł w koronie nie wygląda jak  KRÓL.Niech ten Orzeł wzleci dumnie nad tą naszą biedną i ograbianą przez łotrów Ojczyzną,niech rozpostrze z godnością skrzydła i okryje nimi nas.Tego życzę Tobie,, poeto" i wszystkim ludziom dobrej woli.Bóg,Honor,Ojczyzna i Prawda Smoleńska.Damy radę Polacy,damy radę!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#210843

Portal, faktycznie, niezgorszy, trolli wspólnemy siłamy wywalaliśmy stąd na zbitą mordę. Ale abyś nie była zbyt zachwycona, powiem Ci w tajemnicy, że i tutaj potrafią ostro przyłożyć.

Ważne aby trzymać się ostro i równo, nie zapominać języka w gębie i nie zapominać, że dzisiaj dajemy sobie popalić w jednej materii, ale jutro, w drugiej, jemy sobie z dziubków.

Życzę wielu udanych i tych mniej udanych wpisów, ale zawsze od serca i autentycznych. Powodzenia.

_________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#210710

 Pojedyncze egzemplarze trolli to nie stado.

 Pojedynczy - zagubiony i łatwy do wytępienia.

Najważniejsze jest, że nie będę tracić czasu na "opędzanie się" i obronę honoru  forumowiczów, a także swojego - lecz na coś bardziej pożytecznego go poświęcę. Na wymianę swych myśli z Patriotami . Z PRAWDZIWYMI POLAKAMI.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA !!!!!!!

NIECH ŻYJĄ "POLSCY BANDYCI" !!!!!!!!

BÓG, HONOR, OJCZYZNA !!!!!!!!!

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#210715

Bardzo fajnie,
ze dolaczylas do szeregu...

Polskie Panie od zawsze walczyly jako sanitariuszki,
nie tylko, ze swoja postawa niejednokrotnie ratowaly zycie,
ale rowniez uzdrawialy ta swoja polska dobrocia dusze walczacego chlopca...

Spaceruje od bardzo wielu lat po europie i nigdzie nie spotkalem tak wspanialych kobiet,
jakimi sa nasze Polskie Panie.

Subtelna dusza,
glowa zawsze wysoko noszona i wpaniala aparycja.
O urodzie nie bede sie zanadto rozpisywal,
by nie zabrzmiec zbyt frywolnie,
w kazdym razie nie macie w swiecie sobie rownych.

Dlatego tez widze szanse na ponowne zdobycie wolnosci
dla tej naszej jakze umeczonej Najjasniejszej Rzeczpospolitej.
Polskie Panie nigdy nie pogodza sie z niewolnictwem,
sa poprostu zbyt dumne na takie kompromisy...

serd.pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#211042

Nie dziwi to, że my - polskie kobiety takie jesteśmy. Takie być musimy. Mamy to w genach.Zawsze , kiedy mężczyźni szli w bój walczyć o honor Polski , o wolność i godność  Narodu - wszelkie trudy opieki nad pozostałymi w domach dziećmi i starszymi spoczywały na ramionach naszych pramatek. Dawały sobie radę. Nasza sytuacja jest nieco inna. Być może trudniejsza. Pewnie przyjdzie nam stanąć  ramię w ramię wraz z naszymi mężczyznami, bo wielu młodych Polaków - niestety- musiało pozostawić Ojczyznę udając się w poszukiwaniu chleba dla swych Rodzin. A rozpacz matki po takim przymusowym rozstaniu się z dziećmi działa jeszcze bardziej mobilizująco. W sercu rozgoryczenie i żal. Przez nie-rząd szubrawców nasza polska - wykształcona młodzież jest skazana na tułaczkę i poniewierkę. Czy o to walczyli ich dziadowie?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#211068

A ja proponuję,żebyś w tym Starym Roku,zobaczył jak bawi się szlachta polska,zatem zostań z nami.A takie prostackie określenia to na ,,(nie)zależną "i ,,onet".Zawsze jeszcze jest pod ręką ,,wirtualna",,interia"i nie zapominaj o tym,że cała Polska  tańczy i śpiewa.Baw się dobrze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210748

Limba (pinus cembra),tatrzańska Szlachcianko - Witaj !
Chciałoby się stać przy Tobie -zawsze .
Odstawienie "cymbała" do kąta było prawdziwym - meisterchaft .
pozdrawiam i proszę -pisz jak najwięcej.
Marek

Vote up!
0
Vote down!
0
#210719

Zapewniam Cię, że pisać będę dużo.

Swoje obowiązki pracownicze już zakończyłam.

Teraz wolny czas poświęcam TYLKO dla swej JEDYNEJ MATKI, jaką mam, a jest Nią POLSKA.

ONA MUSI ŻYĆ I BYĆ WOLNA DLA MOICH POTOMNYCH, a także i ja chciałabym jeszcze   widzieć Ją  WOLNĄ od oprawców i taką Nią cieszyć swoją polską duszę.

Pozdrawiam serdecznie życząc samych pogodnych i szczęśliwych dni w Nowym - 2012 Roku. Oby Tobie i Twym bliskim NIGDY nie brakowało powodów do radości.

limba

Vote up!
0
Vote down!
0
#210796

Limba,wiesz,że ten to...tooom...m to adaś szechter?Coś go zapowietrzyło,bo już dłuższy czas przełyka ślinę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210844

Widocznie moja "igła" trafiła go w czuły punkt i uszkodziła (a może całkiem przerwała) nerw odpowiadający za....możliwość ....... bezmyślnego stukania w klawiaturę.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#210857

byla bardzo piekna. Panskie wpisy zawsze stawiaja mnie do pionu w chwilach, kiedy czuje, ze juz sie nic nie da zrobic. Pozdrawiam serdecznie i zycze Wspanialego Nowego Roku Panu, wszystkim Niepoprawnym, sobie oraz naszej Ojczyznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Julka

#210882

dziękuję za kolejny radosny wpis, "mniodzio" na steraną krispową polską duszę.

I czekam na więcej w Nowym Roku 2012, życząc Ci nieustannej opieki Bożej Dzieciny, 1000 stóp wody pod kilem, cobyś rafy wszelakie, parszywą ręką wroga sprokurowane omijał, dobrego zdrowia, sokolego wzroku do przenikliwego patrzenia na rzeczywistość i wciąż nowych pokładów humoru.

Pozdrawiam Niepoprawnie i Noworocznie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#210909