Wałęsa na pomniku, banicja dla Zyzaka, ksiązka na stos, IPN do zburzenia, rektor UJ do zwolnienia - swiat według Tuska

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Minister Kudrycka skontroluje Uniwersytet Jagielloński,Donald Tusk premier Polski wygraża Instytutowi Pamięci Narodowej a Niesiołowski publicznie nawołuje do usunięcia z UJ promotora Pawła Zyzaka prof.Andrzeja Nowaka.
I to wszystko dzieje się w Polsce,w kraju ponoć demokratycznym i ani słowa sprzeciwu opiniotwórczych mediów i ich pracowników.
I to wszystko w związku z wielkim oburzeniem wałęsy na opublikowana książkę ,Jego biografię, z która Wałęsa nie chce się zgodzić, bo dla Wałęsy jest do przyjęcia tylko biografia napisana przez niego samego lub pod jego dyktando.

Tusk kosztem wolności słowa usiłuje narzucić jedną wizję historii i bronić "dobrego" imienia Wałęsy i tylko nie wiadomo dlaczego nie broni dobrego imienia Gwiazdów czy Anny Walentynowicz kiedy Lech Wałęsa publicznie obrzuca błotem wymienionych a nawet im ubliża.
Donald Tusk nie reaguje kiedy Wałęsa obraża urzędującego Prezydenta nazywając Go durniem, a partię opozycyjną PiS nazywa zgrają chorych paranoików.
Czym kieruje się w swoim postępowaniu Tusk? Czy tym, że Wałęsa to jego póki co posłuszny klakier, a kij na Kaczyńskich?

Takie postępowanie Premiera Polski to postępowanie wbrew standardom demokratycznym i wbrew wolności słowa w mojej Ojczyźnie.
Autonomia uniwersytetu i wolność słowa to fundamentalne wartości demokracji, o którą w walce nasi rodacy narażali swoje zdrowie a wielu straciło życie.

I dla takich działań Premiera mojego kraju mówię NIE i uważam,ze stracił on moralne prawo do piastowania urzędu Premiera Polski.

http://wyborcza.pl/1,75478,6462171,Zyzak_do_kontroli.html

http://wyborcza.pl/1,75248,6455357,Antywalesowski_wiec_mgr__Zyzaka.html

http://www.zw.com.pl/artykul/1,349776.html

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/uj-pod-lupa-kudryckiej-po-magisterium-zyzaka-,38136,1

I oby zyło się lepiej!

Czy to jest miłość, czy to jest kochanie w wydaniu PO i Tuska?

Brak głosów

Komentarze

- mówię o tym drugim klipie. Zdaję sobie sprawę, że ten klip odznacza się słabością migotliwości wypowiedzi, jak wszystkie inne klipy. Wiem, że montaż może wszystko. Ale i w dadaistycznych dziełach była metoda. A co dopiero w zestawieniu z kluczem wypowiedzi polityków.. Ten przegląd oddziaływania “języka miłości” zaproponowanego po ostatnich wyborach jest nader wymowny. Tak to z językiem bywa.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#17195