Uniwersytet Jagielloński chłopcem do bicia dla Tuska czyli zemsta za książkę Pawła Zyzaka o Wałęsiee

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Broniąc dobrego imienia Lecha Wałęsy rząd nie przebiera w środkach. Nie waha się nawet sprawdzać najstarszą w Polsce uczelnię - Uniwersytet Jagielloński. Minister nauki zdecydowała o nadzwyczajnej kontroli na Wydziale Historii w związku z głośną pracą Pawła Zyzaka o Wałęsie.

Dziekan Wydziału Historii UJ Andrzej Kazimierz Banach powiedział, że "wydział nie ma nic do ukrycia, jeżeli ministerstwo nauki podejmie kontrolę, to proszę bardzo".

Tego nawet za komuny nie było.
Niedawno szklaowany był dr Marek Migalski za to,że jest zwolennikiem lustracji i nie ukrywa tego ,w ubiegłym roku od czci i wiary politycy PO i postkomuny wraz z usłużnymi pracownikami mediów odsądzały od czci i wiary Piotra Gontarczyka i Sławomira Cenckiewicza za napisanie książki "SB a Lech Wałęsa - przyczynek do biografii ",od niedzieli zaszczuwany jest Paweł Zyzak za napisanie ksiązki o "ikonie" narodowej.
Sam zainteresowany Wałesa systematycznie celowo przekręca nazwiska zarówno Cenckiewicza/mówi Centkiewicze/ jak i Zyzaka/mówi celowo Zygzak/,czyni to na wizji i żaden z dziennikarzy prowadzacy z nim rozmowę nie usiłuje zwrócic uwagi Wałęsie na prawidłowe mówienie nazwiska,wręcz odwrotnie media idą wraz z nim i też złośliwie przekręcają nazwisko Zyzaka oblewając Go przy tym kubłem pomyj i wszelkiego rodzaju inwektywami.

Również media celowo insynują jakoby z wydaniem książki Pawła Zyzaka miał coś wspólnego IPN a książkę wydało niezależnne wydawnictwo Arcana.
Mam nadzieję,że Uniwersytet Jagielloński wyjdzie z tej nagonki wzmocniony zgodnie z powiedzeniem - "co nas nie zabije to nas wzmocni " i tacy karierowicze jak Tusk i jego rząd nie beda mieli wpływu na obniżenie poziomu nauczania na tym Uniwersytecie,którego dobre imię znane jest w całym cywilizowanym świecie.

A ja dochodzę do do smutnego wniosku -to nie jest kraj dla porządnych ludzi.

To jest kraj dla tych co reglamentują historie - dla salonu i michnikowszczyzny ,a reszta "bydło"/jak to określił o mały figiel profesor Bartoszewski/
mordy w kubeł ,o nic nie pytać,nie odkłamywac historii bo.....moznaby przytoczyć słowa jednego z giermków komuny- "rękę podniesioną na kłamstwo historyczne - odrabiemy "

Panie Wałęsa czy "otake Polskie" Pan walczył ?

http://www.dziennik.pl/polityka/article353246/Zemsta_na_uniwersytecie_za_Zyzaka.html

http://fakty.interia.pl/raport/przeszlosc_walesy/news/nadzwyczajna-kontrola-na-uj-po-ksiazce-zyzaka,1284978

http://www.dziennik.pl/opinie/article353554/Tusk_traci_glowe_Robi_sie_niebezpiecznie.html

http://www.dziennik.pl/opinie/article353500/Bialoruskie_zagranie_rzadu_wobec_uczelni.html

Brak głosów