B. Komorowski deklaruje powrót do czynnej polityki

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Dziś w programie "Prezydenci i Premierzy" na antenie Polsat News, Bronisław Komorowski ogłosił, ze zdecydował o powrocie do czynnej polityki.

 

 

Powiedział  tam m.inn. :

"Jeden z ważniejszych polityków Platformy Obywatelskiej powiedział kiedyś, że wybory wygrywa się w Końskich, a nie w Warszawie i ja to teraz traktuję z należytą powagą. Stąd moja decyzja, by wesprzeć zdolność do współdziałania konserwatystów z różnych środowisk opozycyjnych, wzmocnić ich zdolność do tworzenia wspólnego programu"

"Chodzi o to, by PiS zyskał alternatywę, niekoniecznie czysto liberalną, po stronie opozycji"

"Dzisiaj chcę wesprzeć te środowiska polityczne, która stawiają na umiarkowanie. Nie na rewolucję obyczajową, nie na radykalizm, fundamentalizm lewicowy czy prawicowy, ale na umiar typowy dla partii centrum".

 

Jakie środowiska  polityczne chce "wesprzeć", tego nie zdradził ale z tego co powiedział można wnioskować, że chodzi o "Polskę 2050" Sz. Hołowni.

Dlaczego? Ano dlatego, że zarówno Sz. Hołownię wspiera jak i wspierał B. Komorowskiego, amerykański Think Tank "ATLANTIC COUNCIL"

ATLANTIC COUNCIL podesłał Sz. Hołowni  oficera prowadzącego w osobie M. Kobosko a B. Komorowskiego za zasługi uhonorował w 2013 roku nagrodą "GLOBAL CITIZEN AWARDS".

Sponsorem AC jest grandziarz finansowy G.Soros.

W czasie polityki resetu USA-Rosja w latach 2009-2013, nagrodził B. Komorowskiego za zasługi w przyciąganiu Rosji i Ukrainy do Zachodu(głównie do Niemiec), by stworzyć EURAZJĘ czyli konfederację UE z Rosją i obecnie o to samo mu chodzi.

Administracja J.Bidena ciągle dąży do realizacji odrzuconej przez W.Putina w 2013 roku, oferty B.H.Obamy/J.Bidena na II-gi etap polityki resetu USA-Rosja.

Oczywiście już nie z W.Putinem i stąd wspieranie rosyjskiego opozycjonisty A.Nawalnego i wspieranie opozycji na Białorusi.

Na co liczy B. Komorowski wchodząc do polityki i czy to miałaby być II-ga kadencja prezydencka, po wygranych wyborach przez "Polskę 2050" i czy to miałyby być wcześniejsze wybory czy też te przypadające w 2023 roku?

10.04.2010 roku wpadł pod żyrandol prosto z rządowego helikoptera, którym razem z D. Tuskiem przylecieli z Gdańska, który potem u Bredzisława przemienił się w Budę i do tego Ruską.

Skąd teraz zamierza przylecieć? Gdyby chodziło o wcześniejsze wybory, to czy znowu "Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni"?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Wielki reformator polskiej ortografii

Wynalazca przełomowej techniki wydobycia gazu metodą odkrywkową

To on w jednej chwili zamknął usta ludziom śmiejącym się z urody Marii Kaczyńskiej - pokazując swoją żonę, Pierwszego Wieloryba 3 RP.

Człowiek mem, prekursor Rysia Petru.

Wraca, byśmy mogli się dobrze bawić, a elektorat opozycji płakać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1670464

Bigosowy z ruskiej budy i kaszalot pospolity w roli damy bo mamy to cos wspanialego na polskiej scenie politycznej z mimistrem tez budka od spraw ogolnych oraz naczelnym zegarmistrzem drogowym nowakiem swiezo po resocjalizacji.Moze jeszcze dolaczy do tej ferajny pinior na kuniu i sikorski z watacha.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1670509

B. Komorowski, to nie wartość dodana, tylko pocałunek śmierci...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

 Janusz 40

#1670641

Widząc co wyczynia Borys (jakież to sowieckie imię!), nawet przygłupi szogun rozumie tragifarsę plemienną PO.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1670648

...to chyba dobrze, że wraca. Im więcek Bredzisławów i (Ki)Dawek z Płońska tym lepiej. Im więcej podziałów i żenujących wypowiedzi oraz gaf z tej strony sceny politycznej, tym lepiej. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1670687

A kto moe wiedzieć więcej, niż były minister - Romuald Szerwmietiew - zniszczony przez Komorowskiego: Tonący PSL Bronka się chwyta

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1670726

I bardzo dobrze, przynajmniej pijawki ludowe z PSL nie wejdą do nowej kadencji w sejmie.

Bredzisław to będzie Jonasz dla pijawek ludowych z PSL.

Jeszcze niech przyjmą Petru i PSL będzie miał już z górki, by trafić na śmietnik polityczny.

Co im serdecznie życzę, jako antypolskiej partii, bo oni nawet z czortem, by tylko rządzić, co pokazali głosując wraz z PO, za aborcją na życzenie i przedłużeniem wieku dla emerytów do 67 roku życia.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1670732