Piotr Żyła Wielki! Polak mistrzem świata!

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Piotr Żyła mistrzem świata !!!. Polak sensacyjnie wygrał konkurs narciarskich mistrzostw świata na normalnej skoczni w Oberstdorfie. Dawid Kubacki zakończył zawody na piątym miejscu. Wielki faworyt Halvor Egner Granerud tuż za podium.

Dwa lata po fantastycznych dla polskich skoczków mistrzostwach świata w Seefeld Dawid Kubacki i Kamil Stoch mieli szanse na kolejne medale na imprezie tej rangi, ale po pierwszej serii bohaterem był Piotr Żyła. "Wiewiór" został sensacyjnym liderem skacząc fenomenalnie 105 metrów i na półmetku konkursu wyprzedzając Anze Laniska. Kubacki był blisko - na piątej pozycji. Dopiero szesnaste miejsce zajmował natomiast wielki faworyt konkursu - Halvor Egner Granerud.

Miejsca polskich skoczków

Dawid Kubacki - 5, Kamil Stoch - 22., Andrzej Stękała - 30., Klemens Murańka - 36.

Gratulacje dla super skoczka narciarskiego Piotrka Żyła.

 

Żródło :

https://niezalezna.pl/382869-piotr-zyla-wielki-polak-mistrzem-swiata-fantastyczny-konkurs-skokow-narciarskich-w-oberstdorfie

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:15)

Komentarze

Zawsze w cieniu Kamila i Dawida, tylko jemu brakowało takiego wielkiego tytułu.Niesamowita sytuacja. Zaskoczyl nas wszystkich I ten uśmiech przed ostatnim skokiem, jakby byl pewien.

 Gratulacje!!!

A redakcja Onet i TVN załamane

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1663079

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1663080

pić i płakać!

 

nie wolno się cieszyć

krócej skakać

na grobie "Prawdy"

pić i płakać! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1663086

Pewnie cieszyłabyś się , gdyby rusek wygrał?!
P.S
Jesteś zakałą tego portalu szur-nięta kobieto!!!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

Roxas from Palawan

#1663090

Czy jest coś piękniejszego, niż najwyższe podium i Mazurek Dąbrowskiego na szwabskiej ziemi?
Nie ma!!!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1663093

Dla @Verity to skandal A tak modliła się o zwycięstwo swojego faworyta  z Rosji..i co.? Lewactwo wyje z wściekłości i pewno z tego bólu zaszczepi się.na....głupotę.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1663095

Bo faryzeuszom (po sobie wiem) nie przeszkadza, ile żon porzucił, ale gdyby cuchnął z gęby to oczywiste, że powiałoby zgrozą, no bo jak? Polak Mistrzem Świata. Dobrze, że chociaż Ty i troje Twoich herbatników to zauważyło.

Masz propozycję komu ten medal przydzielić w zastępstwie Polaka? Nie krępuj się, masz we mnie poparcie.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1663120

Każde zwycięstwo Polaka czy Polki niesamowicie cieszy, a szczególnie nad Niemcami czy Rosjanami.

Dzisiaj Piotr Żyła został mistrzem świata na skoczni normalnej, wielkie gratulacje dla Piotra.

Dzisiaj również mistrzyni turnieju wielkoszlemowego Roland Garros Iga Świątek wygrała duży turniej w  Adelaide 2021 w Australii, pokonując finale zawodniczkę B. Bencić 6:2 6:2. W całym turnieju nie przegrała żadnego seta 

Brawo dla Polskich sportowców.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1663082

Gratulacje Piotr!!!. Chyba ten tytuł sprawił mi największa radość , bo jesteś dobrym duchem tej świetnej drużyny skoczków narciarskich . Uzupełniacie się nawzajem , cieszycie z wzajemnych sukcesów a Tobie ten tytuł należał się jak nikomu innemu. Dziś wygrała Iga, wygrałeś i Ty w pięknym stylu . Wlewacie pokrzepienie w serca umęczonego narodu pandemiczną zarazą!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Roxas from Palawan

#1663092

Gratulacje dla... Piotrka Żyły.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663098

Najbardziej mi  żal Krystyny Jandy. Znów te hymny, flagi, nacjonalistyczne uniesienia, patetyczne mowy, uroczyste dekoracje a ona siedzi w domu roztrzęsiona i cała obesrana

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1663125

prawdziwa moralność...

 

prawdziwa moralność

w Talmudzie z Łubianki

największe świętości

Putin i jego kochanki!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1663128

Nie pamiętam gdzie, ale być może właśnie po zakończeniu grudniowego konkursu Pucharu Świata w Obersdorfie, wygranego przez polskiego skoczka,  z powodów - jak to podano - technicznych (sic!), gospodarze nie zdołali odegrać Mazurka Dąbrowskiego. Tak więc, co się odwlecze, to nie uciecze!

Więc trzeba zrozumieć narastającą irytację Verity, która w imię ideałów wolnościowych propagowanych przez przywódców jej sekty, idąc za ich przykładem, przeflancowała się na obrończynię niemieckiego merdialnego frontu. A ten, mimo drobnych nieporozumień, idzie zgodnie ręka w rękę z kacapskim (i nie tylko). 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1663133

W punkt. Komentarz jak zwykle celny nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1663135

Verita nie o tym pisze, że nie cieszy się z medalu, tylko ma pretensje do mistrza, że owszem jest mistrzem świata w skokach, a w życiu prywatnym wręcz przeciwnie.

Verito! Może dzięki temu zwycięstwu nawróci się na dobrą drogę i odkupi grzechy wobec najbliższych? Oby.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Alina

#1663149

     Takie wchodzenie z butami do czyjejś sypialni, jest co najmniej niesmaczne...Nie byłaś materacem, więc nie siej plotek.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1663157

Gdzie te buty widzisz i sypialnię? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1663181

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mż Cb rzczrję l n ptrfę sę cszyć z tg mdl ...tk jk cszę sę z mdl Stch czy z kżdg gl Lwndwskg. n żyją nrmln, p ldzk. Mdl skcs P. Żyły blny jst dzcęcym łzm ...b rzwód rdzców jst wększą trgdą nż ch śmrć.... knskwncj ndwrcln pzstją n cł życ. Kżdy człwk jst cłścą, cłm, dszą dchm... jk tkg nlży g wdzć dbrć rzczywstść, jg dzłn czyny rz j cnć. Kżd nn życ częścw dbrn rzczywstśc t zbrzn schzfrnczn. N mżn pdzwć kgś z jkś dzłn, mmnt...gdy jdnczśn przd chwlą lb z chwlę czyn bzczln zł, z którym sę bzwstydn bns. Htlr czy Brt tż głskl czsm główk młych dzc. Bll Gts czy Zkrbrg są npwn zdlnym nfrmtykm , prw jk Gwrn...n c? Wrt ch pdzwć cszyć sę z tg c rbą? Pzdrwm

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1663158

Verita pisze:

Może i Ciebie rozczaruję ale nie potrafię się cieszyć z tego medalu ...tak jak cieszę się z medalu Stocha czy z każdego gola Lewandowskiego. Oni żyją normalnie, po ludzku.

Medal i sukces P. Żyły oblany jest dziecięcymi łzami ...bo rozwód rodziców jest większą tragedią niż ich śmierć....a konsekwencje nieodwracalne pozostają na całe życie.

Każdy człowiek jest całością, ciałem, duszą i duchem...i jako takiego należy go widzieć i odbierać rzeczywistość, jego działanie i czyny oraz je oceniać. Każde inne życie i częściowe odbieranie rzeczywistości to zaburzenia schizofreniczne.

Nie można pdziwiać kogoś za jakieś działanie, moment...gdy jednocześnie przed chwilą lub za chwilę czyni bezczelne zło, z którym się bezwstydnie obnosi. Hitler czy Bierut też głaskali czasem główki małych dzieci.
Bill Gates czy Zukerberg są napewno zdolnymi informatykami , prawie jak Gawrion...no i co?
Warto ich podziwiać i cieszyć się z tego co robią?

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/reply/158536/1663158

A ja odpowiadam:

Może Verito tak ma być? Może ich rozstanie jest lepszym rozwiązaniem niż pozostawanie w toksycznym związku, w którym wzajemna niechęć zmienia się w nienawiść i prowadzi do zbrodni?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1663179

powołanie guru

 

sekciarska cnota

moralizuje

powołanie guru

w sobie czuje

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1663160

   Witam! Piękny dzień dla nas i Piotra. Widzieliśmy uśmiech na jego twarzy przed drugim skokiem. On już wiedział, że będzie pierwszy. Niestety szwaby próbowały zepsuć imprezę, bo hymnu Polskiego zabrakło. To nie przypadek w moim mniemaniu. To niestety ich mentalność. Złość bierze na takie  teutońskie zachowania. Piotrze, druga skocznia czeka...Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1663156