Nie traćmy czasu!

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Wiele na to wskazuje, że niebawem Koalicja Przegranych przejmie władzę i odbuduje PRL. Totalni/ZSL/PZPR, wnuki SB i dzieci TW rozpoczną po raz kolejny niszczenie Polski. My już dzisiaj w Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej powinniśmy rejestrować zbrodnie i przestępstwa sowieckiego Frontu Jedności Narodu.

W tym celu:

Należy powołać tę Komisję z udziałem wybitnych osobistości

Nadać jej stosowny rozgłos i promować jej działania. Jest jeszcze trochę wolnych mediów!

Informować Polaków o istnieniu Komisji, zwłaszcza w szkołach.

Utworzyć Wolny Trybunał, orzekający kary dla sprawców zbrodni przeciwko Polsce i Polakom z obozu totalitarnej władzy.

Zapoznawać Polaków z wyrokami dla tej kategorii osób.

Po polowaniu na czarownice, jakie rozpocznie niebawem w Polsce nowy, zakompleksiony totalitarny rząd Koalicji Przegranych, bez trudu da się znaleźć wybitnych prawników, którzy zasiądą w PKS i Wolnym Trybunale, by pozwolić przetrwać Polakom kolejną czerwoną noc.

Jan Bogatko

Ps.: Marsz przez instytucje musimy rozpocząć już teraz, jeszcze przed wyborami do tzw. Parlamentu Europejskiego w przyszłym roku. Trzeba komunistom dać po łapach, spójrzcie na Hiszpanię!

]]>https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/505128/hiszpania-olbrzymi-protest-...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Pomysl przedni. Brawo

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1656277

Jestem przekonany, że tego rodzaje instytucje miałaby wielką siłę rażenia, większą od wszystkich bojówek tuskowców, jak KOD, Obywatele PRL itp. Do tego, utrzymane w rzeczowym tonie, mogłyby one dostarczyć w stosownym czasie materiałów dla prokuratury i sądów.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1656279

Co nasz chrześcijański kraj ma wspólnego z tą zrewoltowaną, lewacką UE, Trzeba ją opuścić w szyku bojowym i uporządkowanym. W przeciwnym razie lewacy w Polsce (bo nie "polscy" przecież) niebawem będą mieli do przeprowadzenia swoich eksperymentów nowe siły tzw. "pokolenia alfa" (jeszcze do wczoraj nie wiedziałem, że takie pojęcie istnieje).

Vote up!
2
Vote down!
0
#1656299

Opuscić ZSRE trzeba, ale to jest proces! Trzeba powołać Komisję Likwidacyjną która zajmie się zorganizowanym uporządkowanym odejściu z UE BEZ STRAT własnych! Propagandowo musimy się do tego przygotować, choćby tłumacząc tutejszym, aspirującym do bycia Polakiem, że Schengen (czyli swoboda poruszania się) to nie UE i że Szwajcaria np. z tego powodu nie cierpi.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1656305

Gdyby zaistniała potrzeba to jestem do dyspozycji.

Mieszkam w Katowicach.

Vote up!
2
Vote down!
0

marian

#1656300

Doskonale! Twórzmy zręby organizacyjne!

Vote up!
2
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1656306