Tvn łże dalej o pancernej brzozie, ale o ...Panzer'nym łapówkarzu cisza

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Niby wolne media, prawda całą dobę, kapitał z nawet bardzo wolnego, czyli, a jakże z jeszcze bardziej ...wolnego kraju, a łżą jak bura suka.

Łżemadialna sucz.

Do dzisiaj, nie tylko dalej brną w kłamstwo smoleńskie, czyniąc z pospolitej podsmoleńskiej brzozy litą/szytą bitą i klejoną! przeszkodę z najtwardszego stopu, przy której jak dowodzą oficerowie tvn wysiadają te wg skali Mohsa (wg według twardości malejącej, chrom, wolfram, osm, ren, wanad, iryd, tantal, ruten, uran i rod) oraz Vickersa ( tantal, niob, tytan, cyrkon, lutet, nikiel, wanad, promet, żelazo i gadolin).

Taa! dla komisarzy z Wiertniczej ten fałszywy przekaz, łgarstwo o pancernej brzozie, to chyba coś jakby kapitał emerytalny.

Niestety, to odwiertnicze łajdactwo dokonało już w wielu umysłach swoich wyznawców takiej modyfikacji, że nie tylko dadzą się pokroić za tę łżeprawdę- pancerną brzozę, lecz co gorsza niektórzy ( a może i większość) z nich gotowa jest nawet umrzeć z tym przekazem na ustach.

Zadziwiające jest to, że z drugiej strony ci z łżetvn, trzymają na dystans informacje, prawdę nie tylko o Panzer'nym Pier Antonio, byłym włoskim eurodeputowanym, aresztowanym w ramach śledztwa w sprawie korupcji w Parlamencie Europejskim, który to już zawarł ugodę z belgijską prokuraturą, aby dostać niższy wyrok w zamian za kablowanie wspólników.

Prawda całą dobę.
To są dopiero jaja.

Amerykański właściciel wlazł po uszy w stację stworzoną przez tajnych współpracowników esbecji, tudzież wojskówki za pieniądze zagrabione Polsce z funduszu FOZZ.

Jak widać na tym wiertniczym obrazku, czuje się tak dobrze.
" A taki ładny, amerykanski " jako rzekł Kargul.
I nie razi go, właściciela tvn, to informacyjne draństwo uprawione przez tych stachanowców kłamstwa ....całą dobę.

Pancerną brzozę grzeją już trzynasty rok, ale jakoś cichutko, nie tylko o Panzeri'nym Pier Antonio, byłym włoskim eurodeputowanym, aresztowanym w ramach śledztwa w sprawie korupcji w Parlamencie Europejskim, który przerażony wysoką karą już zawarł ugodę z belgijską prokuraturą, aby dostać niższy wyrok w zamian za informacje o łapówkach.

Dlaczego?
Dobre pytanie.
Amerykańskiemu właścicielowi odpowiada takie informacyjne zakłamanie tvn?

Na mój przydługi nos, to takie przygotowanie wiertniczej do kolejnych zatrzymań kompromitujących PE, UE, KE; muszą ostrożnie operować prawdą!

Albowiem prawda podawana przez całą dobę bywa ...NIEBEZPIECZNĄ.

Otóż to! tvn nie może wpaść we własny dołek,
Albowiem wykopali sobie dołek na prawdę całodobową i ....
!!!???
Nadawać, podawać, przekazywać prawdę przez 24h, nawet przez 36h na dobę!, to niebezpieczna pułapka, nawet dla amerykańskiego właściciela tvn.

Wszak nie może on zapominać, kto, w jakich okolicznościach i na jakich warunkach wpuszczono nie tylko ubera do Europy.

Mnie na ten przykład zastanawia taki fakt, kto za jakie usługi, za jakie doradztwo płacił temu w sumie bufonowi, intelektualnemu głąbowi w typie zdRadek, który poza nadęto/rozdętym ego niczego poza tym nie prezentuje.

Czy i za jakimi decyzjami, dopuszczającymi firmy spoza Europy na rynek UE stali inni polscy komisarze? eurodeputowani?

Dlatego na mój nos, tvn tak dozuje informacje o skandalu łapówkarskim w Brukseli.

Parę dni temu, któryś z komentatorów oceniających łgarstwa ze strony politruków od "prawdy całą dobę", ich cenzuralnych zakusów, wyraził nadzieję, że obecny ambasador naszego sojusznika zza oceanu powinien interweniować u właściciela tvn.

Wolne żarty.
Myślę, że palcem nie kiwnie w tej sprawie bojownik o giender, tęczową równość, 57 płci,..
Nie sądzę, aby to go martwiło.
Ma inne priorytety.

Wolność.
wielka Ameryka.
Wolne media.
Czwarta poprawka.

Może to będzie nie a propos?
Przesadzę?
Ale,...
Otóż, wiele lat temu, w poł. 80- tych, byłem świadkiem wymiany zdań między pewnymi małżonkami n/t zachowania, postawy Ameryki wobec Polski.
Oboje w czasie wojny byli żołnierzami AK, a nawet po 45 r. przez kilka lat jeszcze angażowali się w pomoc " Naszym Chłopcom z Lasu" ( tak ich zawsze zwali).
Pan domu wypowiadał się o Ameryce przesadnie, w samych superlatywach.
Wtedy pani domu wyrażnie wzburzona, wygarnęła mu, jak to Polskę, Polaków zdradzili, dogadując się poza nami z sowietem.
Pan domu dalej swoje, na to pani krótko: jego imię z wykrzyknikiem! I " a co ty myślisz, że tam, w Ameryce nie ma ...GÓWNA!"
( w tym domu nawet słowa cholera nigdy nie wymawiano!)

Nie wiem, czy to przypomnienie zasłyszane przed laty może być pointą?

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Roosevelt wybiera komunizm

Warto przypomnieć opinię Roosevelta — o jego wyborze pomiędzy htleryzmem a komunizmem.

W rozmowie ze szwedzkim pisarzem Swenem Stolpe w maju 1939 roku — 32. przezydent USA Franklin Delano Roosevelti (1882–1945) powiedział:

     „Gdybym miał wybierać między hitlerowcami a komunistami, wybrałbym komunistów. Hitleryzm to barbarzyństwo, doktryna mordowania ludzi, natomiast komunizm jest w ostatecznym rachunku swego rodzaju humanizmem. . .”ii

Opinia Roosvelta świadczy być może o wyjątkowej naiwności prezydenta USA, lecz także i jego co najmniej olbrzymej niewiedzy dotyczącej działań i celów komunizmu. Bo trudno przuszczć, by ten doświadczony polityk i jednocześnie polityczny oszust — cierpiał na wręcz nieograniczoną głupotę.

Słynna jest historia o tym, że gdy przed wyborami w USA Roosevelt miał przyjąć delegację Polonii amerykańskie — to kazał powiesić u siebie w gabinecie mapę Europy z granicami sprzed wybuchu II wojny światowej oraz ataków niemieckiego i sowieckiego na Polskę. Natychmiast po tej wizycie — mapa ta zniknęła z jego gabinetu…

Zresztą, tak samo jak Roosevelt, także i wielu innych tzw. „pożytecznych idiotów” na Zachodzie — gotowych było wybaczać sowieckiemu zbrodniarzowi tow. Stalinowi i innym komunistycznym zbrodniarzom w Rosji sowieckiej nawet i największe masowe zbrodnie w imię „postępu” oraz budowy sowieckiego „raju” na świecie…

Miliony ofiar wymordowanych przez komunistyvcznych oprawców oraz kulturowe straty poniesione przez ludzkośc — dla tych „pożytecznych idiotów” nie były ważne…

Właśnie takie zdanie o sowieckim „postępie” „humanizmie“ i o dobrym „uncle Joe“ — jak nazywano Stalina w propagandzie amerykańskiej w czasie wojny“ — spowodowało oddanie przez Roosevelta połowy Europy na pastwę zbrodniczych, morderczych wyczynów sowieckiego komunizmu.

Ponadto, w najbliższym otoczeniu Roosevelta było kilku sowieckich agentów Stalina.

____________________

i  Roosvelt był jedynym prezydentem USA wybranym na kolejne — trzecią i czwartą kadencję. Na czwartą kadencję Roosvelt ponownie wybrał na wiceprezydenta prosowieckiego polityka Henry’ego A. Wallace, który był wiceprezydentem w latach 1941–1945. Jednak z uwagi na prosowieckość nie zaakceptowali tej kandydatury politycy z jego własnej Partii Demokratycznej. Wallace wierzył, że mordercza rewolucja sowiecka była częścią „marszu do wolności ostatnich 150 lat” — tak samo jak rewolucja amerykańska… W maju 1944 roku Wallace wizytował Magadan, gdzie generałowie NKWD przekonali go, iż sowieccy niewolnicy mordowani w obozach bolszewickich pracują jako „ochotnicy”.

ii  Cytat za: Krzysztof Dorosz „Maski Prometeusza: Eseje Konserwatywne“, Aneks, Londyn 1989, s. 79.

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1649629

zmarły tydzień temu Paul Johnson w wydanych w 1988r. ( w Polsce 1994) Intelektualistach.
cyt.: " Choć we wczesnych latach swojej kariery był powiązany z lewicą, w latach 70. zaczął zmieniać swoje poglądy i pod koniec życia zaliczał się do konserwatywnych historyków piszących prace popularnonaukowe.

Paul Johnson należał do krytyków nowoczesności z uwagi na występujący w niej, jak uważa, relatywizm moralny. Sprzeciwiał się wykorzystywaniu teorii Darwina do udowadniania ateizmu i promowania eksperymentów biotechnologicznych. Z uwagi na jego poglądy na ewolucję atakował werbalnie Richarda Dawkinsa. Będąc konserwatywnym katolikiem, uznawał teologię wyzwolenia za herezję.

Paul Johnson, ze swoimi silnie antykomunistycznymi poglądami, był bardzo mile widziany w kręgach konserwatystów w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Johnson bronił Richarda Nixona w aferze Watergate, uznając, że jego postępowanie było mniej haniebne niż krzywoprzysięstwo Billa Clintona. Jako autor kolumny w tygodniku „The Spectator” wyraził swój podziw dla generała Franco i generała Augusto Pinocheta."

Pewnie, gdyby to pisał w czasach Rooswelta zostałby skazany za ..., nieważne za co, ale skazany.

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1649641

okopani

 

gówno prawdą

się okopali

łżą o Smoleńsku

jak ich patroni

o Katyniu łgali

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1649635

Przypominają się słynne słowa Roosevelt’a(Kadencja prezydenta USA: 4 marca 1933 – 12 kwietnia 1945), który w odpowiedzi na pytanie dziennikarzy, dlaczego toleruje zbrodniarza i ówczesnego dyktatora Nikaragui Anastasio Somozę, powiedział:

„Somoza być może jest skurwysynem, ale to nasz skurwysyn".

Parafrazując powyższe słowa w kontekście TVN można powiedzieć"

"TVN to stacja założona przez skurwysynów z wojskówki Kiszczaka-Jaruzelskiego i za pieniądze ukradzione państwu polskiemu(afera FOZZ),  ale to byli nasi skurwysyni".

Podczas transformacji ustrojowej po zimnej wojnie, to przecież aktywa wojskówki Kiszczaka - Jaruzelskiego zostały rozdzielone pomiedzy ZSRR/Rosję, USA, Izrael, Niemcy, UK, Francja, o czym tak zakomunikował szef CIA Maciejowi Zalewskiemu, na początku prezydentury Wałęsy politykowi Porozumienia Centrum i sekretarzowi Biura Bezpieczeństwa Narodowego a ten przekazał to w rozmowie z filmowcem Jerzym Zalewskim, co ten utrwalił w swojej książce pt. "Dwa kolory" :

(...)

Czego dowiedziałem się w Ameryce - tak ma być. Drugą lekcję otrzymałem, kiedy byłem w BBN i kiedy rozmawiałem z szefem CIA, który też mi powiedział, że tak ma być:

„Zostawcie tych agentów, zostawcie tych szpiegów, wszyscy jak mieli być odwróceni, to zostali odwróceni, pracują na rzecz nowego układu. Zostawcie to w świętym spokoju. Wszystkie wasze pomysły są pomysłami idealistów, którzy nie rozumieją układu. Tak ma być”.

(...)

Tak miało być, tak było i tak jest.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1649637