NEon24. Wielka burza w szklance wody

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

I choć szklanka od lat wydaje się być dziurawa, woda zaś pochodzi z Wisły i jest wyjątkowo mętna, to ciągle chlapie.

Kpiąc z tego, co dzieje się na „opiniotwórczym”, „polskim” portaliku popełniłem dwa dni temu tekst o specjalnie napisanym pa ruski tytule (po co mają się męczyć z tłumaczeniem?): Мы все здесь бизнесмены.

W tekście tym zupełnie na serio przedstawiłem jedyną logiczną tezę – skoro w przeszłości były już organizowane na tym portalu zbiórki, których cel nie został zrealizowany, pieniądze zaś zwyczajnie znikło, to absolutnie nie powinno się organizować kolejnej zbiórki bez wyjaśnienia zaszłości.

1.

Przyznam, że to, co się porobiło głównie na NEon-ie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Otóż ni z gruchy ni z pietruchy niegdysiejszy cieśla z Olsztyna uniósł się honorem. Choć w jego przypadku słowo honor powinno się pisać przez ch tak samo, jak określenie pewnej części ciała właściwej tylko mężczyznom. ;)

Człowieczek, znany w wyzywania wszystkich wokół, znany z łamania prawa (np. za pomocą nicka pies na trolle), ponoć alkoholik itd. nagle udaje oburzonego człowieka!

Dzisiaj po raz kolejny zaatakował swojego byłego naczelnego, choć wczoraj jeszcze zaklinał się, że to ostatni jego tekst na tamtym portaliku.

Panie Opara...

Jak napisałem w ostatnim zdaniu ostatniej notki, że jest to ostatni wpis na NEon 24 to nie żartowałem.

W przeciwieństwie do pana dotrzymuję słowa. Nigdy nie obrażałem się na NEon, nie żegnałem się publicznie, żeby potem po cichu wrócić jak nie przymierzając Wojtas i wielu innych. Jeśli napisałem, że nie będę pisał to choćby "skały srały" nie miałem i nie mam zamiaru korzystać kiedykolwiek z mojego bloga. Tak już mam bo w przeciwieństwie do pana szanuję swoje słowa.

https://sl.neon24.pl/post/158007,panie-opara

Najwyraźniej były olsztyński stolarz jest zdania, że słowo o niepisaniu dotyczy tylko jednego konta. Jako SL World Blogs czy też Pies na Trolle może pisywać dalej. Przyznam, że to dosyć interesujące pod względem logicznym rozwiązanie. ;)

Wczoraj już nawet niektórym blogerom na NEon24 nerwy puściły. Oto wpis skierowany bezpośrednio do Jarka Ruszkiewicza:

Nie interesuje mnie, czy ukradłeś 100, 1000 czy 100.000. Fakt pozostaje faktem.
Skoro tak troszczysz się o Neon, to możesz teraz te skradzione pieniądze wpłacić na to konto podane wyżej przez fundację, w imieniu tych blogerów, którzy wpłacili tobie na spółdzielnię. (…)

Jak widać, nie tylko jesteś złodziejem, ale także kłamcą. Chcesz zobaczyć śmiecia i tchórza - spójrz w lustro.

Lotna 01.10.2020 00:19:39 (fragm.)

 

Wróćmy jednak do dzisiejszej wypowiedzi Ruszkiewicza, bowiem wyjątkowo jasno wskazuje na aktualny stan portaliku:

 

Pod notką rowszana, który wymyślił akcję finansowego ratowania portalu (…).

 

No tak. Portalik ma trochę wejść, ale ze względu na swój tępy antypolonizm w połączeniu z zoologicznym antysemityzmem został odcięty od wpływów z reklam. A to akurat jest zasługą Ruszkiewicza, który latami zwalczał polską opcję na rzecz jakiegoś zwariowanego filoputinizmu.

To jednak znaczy, że trzeba sięgać do własnej kieszeni, by utrzymywać portalik. Ewentualnie brać pieniądze od tych, którzy jeszcze je dają.

A to jednoznacznie oznacza kierunek wschodni.

2.

Czy Ruszkiewicz jest wbrew temu, co wynikałoby z jego tekstów, jakimś zaburzonym polskim patriotą?

Oczywiście nie. Taka postawa wywodzi się z zupełnie z innych przesłanek. Pod „ostatnim+1” tekstem Ruszkiewicza trafną diagnozę postawił Don Koala:

 

Moim zdaniem jest Pan jednym z niewielu, który tak naprawdę chciałby - aby Neon24.pl przestał w ogóle istnieć…

Ponieważ nie ma Pan już nad Neonem kontroli - tak jak było dawniej.

Ryszard Opara 03.10.2020 14:59:24 (fragm.)

 

Ruszkiewicz nie posiada pieniędzy wystarczających do zapewnienia bytu portalowi. Jest uzależniony z jednej strony od Opary, z drugiej zaś od wielce prawdopodobnego źródła X (po rusku H tak nomen omen).

A on przecież znowu chciałby wszystko i wszystkich ustawiać na NEon-ie.

Sam.

Myślę, że za chęcią odzyskania utraconego po części wpływu kryje się cała akcja.

3.

Ale najzabawniejsze w całej tej publiczno-prywatnej połajance jest ostatnia konkluzja Ruszkiewicza:

 

I niech się pan nie obawia, że pójdę w ślady T. Parola i wysmaże baner z napisem "Opara pocałuj mnie w d...". To nie mój poziom (…).

 

Tu chyba wszyscy jesteśmy z nim zgodni. Oczywistą oczywistością jest, że poziom byłego stolarza z Olsztyna sięga co najwyżej dolnej cembrowiny wychodka w domu publicznym i pozostaje tam przyklejony od spodu. Do Parola brakuje mu mniej więcej tyle, ile liczy sobie Czomolungma albo przynajmniej K-2.

Co zresztą dotyczy również innych adminów „polskiego” portaliku.

4.

Dzisiaj można już tylko patrzeć na to, co się tam wyrabia ze spokojem.

Póki jeszcze jest ciepło przysiąść gdzieś pod parasolem, zamówić piwo i czekać spokojnie, aż sedes wpadnie do szamba i cała konstrukcja się zawali.

Choć pamiętać należy, że Jaruś ze swoim „talentem” ma wyjątkowo ograniczone pole manewru.

Nie wykluczam więc, że w końcu pójdzie do Kanossy.

I będzie błagał o umożliwienie powrotu obiecując cokolwiek.

 

Czy jednak Opara wspominając losy Grzegorza VII uwierzy w szczerość byłego stolarza?

Myślę, że to pytanie retoryczne.

 

3.10 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:11)

Komentarze

By była jasność to ani Ruszkiewicz ani pozostali już nie pamiętają które to jego odejście.Albo który to już raz dostał bana od Opary.Wiec spokojnie.Dzis po zablokowaniu pisze z ....administracyjnego konta(sic).Za kilka dni rozpocznie serię wpisów z kolejnego konta Pies na trole, a to teraz nadal mu będzie (jak dotychczas) służyło do stawiania pal lub plusowania swoich.Robi to z tego konta od zawsze.Jak pamietny faral Teraz jako Pies na trole przypuści kolejny atak na mnie,Ciebie na dodatek dołoży Tokarskiego i Lotna.Za kilka tygodni na kolanach przeprosi Opare i wróci w glorii chwały.
Zapamietaj ten mój komentarz, bo to stały już scenariusz.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646699

o podejrzeniu popełnienia oszustwa. W końcu usiłowanie zachodziło także wobec mojej osoby, zatem bez problemu będę miał status pokrzywdzonego w sprawie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1646700

Tak generalnie to wali mnie tą sprawa dwóch złodziei.Jeden wart drugiego.
Natomiast zwróć uwagę na zachowanie się Zawiszy.Co by o tym śmieciu Ruszkiewiczu nie powiedzieć to jednak on zrobił niebieska panienkę adminem.Przyjaciele na dobre i zle.Dzis tak jak i przy poprzedniej nawalance skulił uszy i ni mru mru.Zero wsparcia dla Ruszkiewicza.Gdybym to ja miał takiego "przyjaciela" dostałby raz z liścia ażby mu sperma uszami wyszła i tyle by było z "przyjaźni".
Cynik.lawirant,obłudnik.
Zero

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646701

zachowywali się esbecy, gdy któregoś już nie dało się ratować przed odpowiedzialnością. Jak dobrze to się klepali po pupciach i z jednej butelki pili. Ale jak źle - nie znam pana. Niebieski renegat przesiąkł duchem tamtych komisariatów...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1646702

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/zolnierze-wykleci-lecza-nie-tylko-dusze-ale-i-ciala-polakow-nie-wierzycie-przeczytajc-0

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety,  - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj. Na wielu portalach internetowych czynią podobnie (o czym tak często pokazujemy w Niepoprawnych.pl pokazując te fakty np. na portalu NEon24.pl - sam o tym pisałem  wielokrotnie) Wielu tzw "polskojęzycznych blogerów np. na portalu NEon24 " szkaluje Polskę jak tylko może, wyszydza i ośmiesza naszą historię, kulturę, podważa demokratyczne wybory polaków, pragnie obniżenia naszego bezpieczeństwa w podważaniu i szkalowaniu naszych militarnych sojuszy. Za to jako najważniejsze pokazuje Putina i Rosję jej politykę militarną i ekspansywną - swoi chwalą swoich.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwoleniankami oraz grupami dla których zdrada insertów Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl, prawicowi blogerzy, politycy, patrioci), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Oto przykładowe materiały, fakty i wypowiedzi ( zebrane w portalach internetowych) osób oraz portali szkalujących Polskę w tym Prezydenta i Premiera RP, politykę zagraniczną, sojusze, obronność oraz interesy międzynarodowe.......... "

Rosyjską propagandę szerzą polskie portale, o czym pisałem w materiałach :

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

Z uwagi na powyższe - przykład  wzięty z internetu praktycznie z ostatnich godzin : - administrator Portalu NEon24.pl tak wyrażał się o Premierze RP na portalu Niepoprawni pl cytuję " iż pinokio Morawiecki łgał, jak bura suka " - Blogerzy na portalu NEon 24.pl piszą materiały o treściach: " US Army won z Polski!' ". "Wrogie działania Polski przeciwko Białorusi ", "Kiedy rząd zrezygnuje z Białorusi? "Kryzys państwa. Totalny.": to jest jedna z wielu tego typu wypowiedzi i tematów publikowanych na tym portalu z ostatnich niemal godzin. Za takie i inne wypowiedzi sam właściciel tego portalu publicznie napisał cytat :

" Istnieje Istnieje spore ryzyko, zakończenia działalnosci Neon24 - ponieważ nasz portal, publikuje wiele atrykułów i komentarzy - niezgodnych z oficjalną polityką Rządu RP i władz UE. W najbliższym czasie portal może zostać zamknięty - zniknie z "blogosfery" - z tych właśnie powodów. "

Dodam,że właściciel tego portalu ( jako przykład tutaj podany) ma rację. Co innego konstruktywna krytyka, a co innego działanie wrogie skierowane przeciwko Polsce.  Czas repolonizacji mediów nastąpił. Dość już plucia i obrażania Polski przez obcą nam agenturę. Bezpieczeństwo i stabilizacja naszej ojczyzny to cel nadrzędny.

Całe szczęście, że istnienie takich antypolskich portali w sieci dobiega końca, dzięki działaniu patriotycznym blogerom i Służbom Państwa dbającym o nasze bezpieczeństwo narodowe. Osoby naruszające w nich prawo - mam nadzieję - iż odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości, co będzie przykładem dla innych.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1646812

próbują zainfekować kolejny portal.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1646816

Czy to faktycznie prawda że wielki atlant odszedł wraz z LaLunia?.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1646853

Tak zapowiadał ale przełączył się na drugie konto a z niego znów zapowiadał i ściemniał, że tylko napisze parę komentarzy ale już ma odblokowane swoje konto więc zapewne poprosił oparę o odblokowanie np. pod pretekstem dostępu do PW itp. czyli wiadomo, to niekończąca się opera mydlana menelska. czerwona gwiazdka zostaje, też wiele razy chciała odejść i pisać (tak jakby dotąd nie mogła), sługusy kremla muszą być gotowi na wyrzeczenia i karmić się poczuciem ważności ew. australisjkim kieszonkowym

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646854

No i w zapasie konto Pies na trolle. I potem kolejne i kolejne
Saga rodu  Ruszkiewicza

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646864

Pamietasz to?

Dziękuję wszystkim :)

 nie mam obecnie żadnego wpływu ani na pozycjonowanie notek ani w innych sprawach i ... nie winię za to nikogo - tak się po prostu sprawy ułożyły... Nie będę ukrywać, że mam  swoje plany na przyszłość i że są one związane w dalszym ciągu z blogowaniem na które może w końcu wystarczy czasu 

Czyli powtórka z rozrywki na.....2-3 miesiące

https://astra.neon24.pl/post/149597,dziekuje-wszystkim

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646866