Głupota Jarosława Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Trudno niestety określić to inaczej.  Od 27 stycznia 2016 roku trwa bezprzykładna żydowska nagonka na Polskę, wywołana przez izraelskiego premiera Netanjahu.  Walczy z nią dzielnie premier Mateusz Morawiecki.  Przez  25 dni prezes Jarosław Kaczyński nie wypowiada się w tej sprawie.  Nagle wczoraj, 22.02.2018, zabiera głos i co robi?  Zaczyna tropić antysemityzm w szeregach PiS i zawiesza w prawach członka partii senatora Waldemara Bonkowskiego za jakoby antysemickie wpisy na Facebooku {TUTAJ(link is external)}.  W ten sposób dostarcza amunicji tym, którzy oskarżają Polskę i Polaków o antysemityzm i starają się przypisać nam niemieckie zbrodnie.

  Można by to zrozumieć, gdyby ten Bonkowski rzeczywiście pozwolił sobie na jakieś antysemickie ekscesy.  Tak jednak nie było.  Jego wina - to zamieszczenie na Facebooku niemieckiego filmu ukazującego brutalność żydowskiej policji w getcie oraz kilku niewinnych złośliwości pod adresem Żydów {TUTAJ(link is external)}  Akurat zbrodnicze postępowanie żydowskiej policji jest dobrze udokumentowane przez samych Żydów.  Doprawdy nie ma co bronić tej formacji.  Owe złośliwości wg Soku z Buraka {TUTAJ(link is external)} to:

  "Bonkowski zamieścił na swoim profilu „Słownik żydowski”, m.in. z takimi hasłami: „Dialog – sytuacja, gdy Żyd mówi, a goj słucha. Antysemita – człowiek, który ma czelność bronić swoich praw przed arogancją i pazernością Żydów. Ludobójstwo – zabicie Żyda przez goja”."
  
  Można to uznać za antysemityzm tylko wtedy, gdy założymy, że każda krytyczna uwaga pod adresem Żydów to przejaw antysemityzmu.  To prawda, iż przez wiele lat byliśmy tresowani w ten sposób, jednak w obliczu tego, co ostatnio wyprawiają Żydzi należy ten pogląd jak najszybciej odrzucić.  Nie można dopuszczać do sytuacji, w której Żydzi wylewają na Polskę kubły pomyj, a my sami kneblujemy sobie usta.

  Nie jest to pierwsza sytuacja w której Jarosław Kaczyński bezmyślnie przyłącza się do nagonki.  W styczniu 2014 napisałam notkę "Jarosław Kaczyński i chór  kastratów" {TUTAJ(link is external)}.  Napisałam w niej m.in.:

  "Kaczyński bez zbadania sprawy dał wiarę swoim wrogom z „Gazety Wyborczej” i przyłączył się do zorganizowanej przez nią nagonki na Nicponia. Nie można było postąpić głupiej.
Prezes PiS dał w ten sposób sygnał swoim ludziom, że gdy tylko zostaną zaatakowani, to natychmiast i bez zastanowienia zostawi ich na lodzie. W efekcie 29.11 Nicpoń oznajmił, że wycofuje się z działalności blogerskiej i publicznej”.
Teraz Jarosław Kaczyński postąpił tak samo w sprawie Tomasza Kaczmarka.  Drugi raz popełnił ten sam błąd.  Lojalność w partii powinna obowiazywać w obie strony.  Działacze powinni być lojalni wobec szefa, ale i szef powinien ich bronić, gdy staną się oni ofiarami nagonki nieprzyjaznych mediów.  Nie może dopuszczać do sytuacji, gdy wrogowie będą, przy jego własnej współpracy, odstrzeliwać mu planowo co młodszych i popularniejszych ludzi.
Być może skrytym marzeniem Jarosława Kaczyńskiego jest kierowanie partią, w której nikt nigdy się nie upije, nie będzie przeklinał, ani też nie pójdzie na dziwki.  To jednak jest nierealne.  Jeśli by nawet takie ugrupowanie powstało, to nie będzie ono przypominać chórów anielskich, ale chór kastratów z piosenki Jacka Kaczmarskiego „Pamiętnik znaleziony w starych nutach”  
I stoimy na galerii chór kastratów                                                                Płynie nasz łagodny śpiew pochwalny śpiew                                                                          - Laudatur – śpiewamy – laudatur!                                                                Głos nasz równo i szeroko niesie się.".

  Tym razem jednak sprawa jest dużo poważniejsza.  Żydowska akcja bezpośrednio zagraża niepodległości Polski, a Kaczyński atakuje senatora PiS [a nie szeregowego członka partii].  Jego błąd może mieć znacznie groźniejsze konsekwencje.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:15)

Komentarze

Żeby sobie goryczy nie naważyć

Pochopne działanie daje wyniki

Śmieszności i upadek polityki

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1558677

wykreowanego z zydowskiej parti UW na zgube Polakow nowego pilnowacz hanuki Dudy ziecuia polkozercy Kornhausera, zaznaczyly sie juz od samego poczatku dojscia PISu do wladzy.
Zajarmulczenie w PISie jest przerazajace co skutkuje wlasnie taka a nie inna antypolska semicka polityka.I nie wazne czy Kaczynski to zyd Kalksztajn i dobral sobie innych zydow ich wykreowal na najwaznijsze stanowiska,a i tez po 2 latach zrobil w rzdzie czystke gojow -polskich patryjotow typu Szydlo, Szyszko czy Macierewicz- tylko wazne jest to jakie sa owoce i TYLKO PO OWOCACH IPOZNAMY.
A owce sa widoczne na kazdym kroku.
Wlazenie zydom w 4 litery po gardlo i udawadninie ze sie nie jest wielbladem to na dzien dzisiejszy polityka PISu.
Sciganie antysemitow i faszytow to nic innego jak naglasnianie nie istniejacego tematu, kaczynskiemu z polskim patryjotyzmem nie po drodze i dlatego on nie uczestniczyl w marszu w Warszawie, dlatego cala nadzieja ze Ruch Narodowy 11 Listopada stanie sie partia przodujaca w Polsce ktora bedzie reprezentowac Polakow i rozliczy bande zdrajcow z PO i bande oportunistow tak samo szkodnikow z PISu.
TVP pod przewodnictwem zyda Icka Kurskiego to gierkowskie czasy propagndy i igrzysk z gwiazda PRLu Rodowicz na czele,jwdnym slowem wies tanczy i sie smieje dno dna,ale to celowa robota osmieszania Polakow.
Kaczynski wpisal sie dokladnie w syjonistyczna polityke prowadzona wobec Polski i jest wyraznym pomocnikiem w zydowskiej nagonce na Polakow,
Bog jak chce kogos pokarac to mu najpierw zabiera rozum i to jet moja nadzieja ze tak sie z Kaczynskim stalo ,ale stawiam dolary do orzechow ze to jest celowa robota i ze kaczynski jest slugusem syjonu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1558683

Rozum.    (wiersz klasyka)

Ewa Lipska

Bezbłędny 
w myleniu poglądów 

w niezbitych dowodach 
które sobie przeczą. 

W zbitych z tropu 
taktach 

Coraz mniej w tobie 
leukocytów światła 

Już cię nic nie oświeci 
Może jeszcze ciemność.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1558684

kilkadziesiąt lat
jedynej narracji
przy świata
biernej akceptacji
wytworzyło
mylne przekonanie,
że i dzisiaj
każde
historii
zakłamanie
będzie
ponownie
akceptowane

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1558687

To się nam nowy Norwid narodził :) :) :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1558691

cofnąć się trochę do historii i przypomnieć,  kto wówczas dokonywał tego " przewrotu- transformacji" i przy czyim boku? Może przypomnieć jaką rolę odegrali Kaczyńscy i czym się wówczas zajmowali ? Dzisiaj patrząc na tych " opozycjonistów " widać kim są i co czynią i podkładajac kalkę historii widać dla kogo to czynią...Kaczyński dał już się poznać,  gdy PiS uprzednio był przy władzy...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1558694

Niezłe przedstawienie obaj nam wystawili, teatrum dla gawiedzi, "jak Polaków zrobić w ch*ja, tak by Polacy na nich jeszcze głosowali" a chronić żydokomunę.

Weta i rozwałka patriotycznego rządu, to efekt działania Dudy i Kaczyńskiego

Żaden żydo-komuch z złodziejskiej prywatyzacji, która okradła i Polskę i Polaków jak żydzi Balcerowicz i Lewandowski, nawet nie mają zarzutów, nie wspomnę już o Gronkiewicz i działaczach PO, za ostatnie 8 lat rządów.

Te górnolotne hasła PIS-u o karach dla żydo-ubecji, to tylko dla gawiedzi igrzyska by szydło nie wyszło z worka, że PiS i PO dmuchają w jedną żydowską trąbkę.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1558700

W terminologii LWP na szczeblu plutonu w określonych warunkach organizowany był nieetatowy Posterunek Obserwacji Powietrznej i Skażeń. Wyposażenie posterunku składało się z przyrządu optycznego (np. lornetki), rakietnicy, syreny sygnałowej, dozymetru, przyrządu rozpoznania chemicznego: PCHR-54M, etc. oraz tabliczki z napisem POPiS.

W 2002 r. w wyborach samorządowych powstał wspólny komitet PO i PiS. Wówczas  pierwsza użyłam w Internecie określenia POPiS.

"POPiS" w 2005 r. zaczął używać redaktor Lis w okresie prowadzonych  negocjacji przedstawicieli obu ugrupowań zmierzających do utworzenia wspólnego rządu.

Dwa razy w postach zwróciłam Lisowi uwagę, że mnie cytuje... Od 2010 r. nie było w zasadzie okoliczności na POPiS.

Widać czas goi rany i POPiS jest kontynuowany, jak celnie zauważyłeś, poprzez wspólne dmuchanie w jedną trąbkę?

Trąbki są różne... i jeszcze zagrają jezuitom:

http://www.wojsko-polskie.pl/f/galleries/files/2016/5/01_hymn_panstwowy_rzeczypospolitej_polskiej.mp3

Stara trąbka klawiszowa potrafi skutecznie obudzić i poprowadzić w bój!

Franciszek Bajcer "Sanowski"

N.S.Z. - to my!

(...) "Zagrzmiały salwy, broni szczęk
I huk granatów grzmi;
Rażonych wrogów słychać jęk,
Do szturmu trąbka brzmi.
Idzie jak burza polska brać,
Idzie śmiertelnych wrogów prać.
Walczą szalone, wściekłe lwy, 
To N.S.Z. - to my! (...)"

Rok 1944, słowa Franciszek Bajcer "Sanowski", melodia "Gdy szedłem raz od warty...". Przedruk z "Ogniwa" nr 33, Paryż, wrzesień 1952, s. 5.

https://www.youtube.com/watch?v=bv7sV19Beuc

PS

POPiS wpisano do Wikipedii bez podania autora.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1558703

Od dawna o tym piszę, że to gra w dobrego i złego policjanta, a interes mają ten sam... znów wyrolować Polaków, upodlić i sprzedać następnemu właścicielowi... tym razem właścicielowi w jarmułce...
Kto to kuźwa przerwie ?...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1558739

Dobrze Dobrze, ale ja bym tego głupotą nie nazwał...bo na ten przykład wielu tutaj będzie  urażona, a może nawet więcej... szlag ich jasny trafi. Poza tym uważam, że to mylnie określa Kaczyńskiego.On ma wiele natręctw lecz na pewno nie jest głupi..., bowiem jego pewne cechy charakteru o tym świadczą 

Pzdr.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1558714

surowa ocena. nie ma co sie radykalizować i oczekiwać cudów. rządzenie partia to domena Prezesa, robi to sprawnie i ma karną strukturę. widac wyznaczył granice do nieulegania prowokacjom albo i przy okazji może chodzić o coś innego, prasa nie wie lepiej, co tam piszczy. karawana jedzie dalej, co tam takie drobne wydarzenia jak chodzi o cały proces

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1558790