Biedroń pluje na Polskę. Dewianci seksualni znowu zaatakowali nasz kraj. Polacy mówią dość

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Media w tym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/352232-biedron-pluje-na-polske-czarnecki-takie-porownanie-jest-absolutnym-skandalem )  piszą cytat :

" Robert Biedroń po raz kolejny w skandalicznych słowach oczernia Polskę i polski rząd. Europoseł Wiosny w rozmowie z Thomson Reuters Foundation powiedział, że prezydent Andrzej Duda odczłowiecza osoby LGBT. Co więcej, porównał obecną sytuację z tą sprzed II wojny światowej, kiedy „odczłowieczani byli Żydzi”. Przemysław Czarnek, poseł PiS, poinformował, że sprawę kieruje do prokuratury - czytamy dziś w "Gazecie Polskiej Codziennie".

To, co zrobił Robert Biedroń, to podstawa do natychmiastowego działania. Biedroń zaatakował wprost najwyższy konstytucyjny organ państwa – powiedział wczoraj Przemysław Czarnek w rozmowie z Dorotą Kanią na antenie Polskiego Radia 24.

To nie jest jedyny przykład,ze dewianci seksualni, komuniści i wszelkiej maści zdrajcy atakują Polskę na forum Unii Europejskiej.

Te czerwone szmaty nie mogą dojść do siebie po przegranych kolejnych wyborach, nie pierwszych i utraconym korycie gdzie okradali nas na potęgę. Sami atakują nas chrześcijan co dziennie, a ten szmaciarski gej już jest tak zdegenerowany, że sam nie wie co wyczynia, i na taką kanalię to tylko prokuratura, zresztą tak jak na nich wszystkich dzikusów i zboków z LGBT.

Wiedzą, że nie uda im się w Polsce wprowadzić swojej dzikiej ideologii więc chcą zniszczyć Rząd i Polaków jak niegdyś Hitler. Przekroczyli już dawno czerwoną kreskę, i należy wreszcie z gnojami zrobić porządek, nigdy nic do nich nie miałem jak się gzili w domach i wymiatali sobie kominy, ale teraz już za wiele jest ataków na nasze państwo i na nas. Należy to odpowiednimi Ustawami uporządkować, nic mnie nie obchodzi co te mendy kolorowe robią w swoich domach, ale na ulicach i w szkołach nie będą deprawować naszych dzieci i wnuków, zakazać tym szmaciarzom swoich wygłupów na ulicach wreszcie jak zrobiły to inne kraje, m.in. Węgry.

 "Nie pozwolimy aby nasze dzieci były deprawowane i wreszcie my zrobimy z nimi porządek jak Rząd nie potrafi, a wtedy będzie dużo gorzej jak dostaną na co zasłużyli. WON szmaciarze, pederaści, komuchy od Polaków! Nie podoba się w  Polsce wyjazd - wasza Rosja czeka." - piszą internauci na forach społecznościowych....WĘŻYKIEM... WĘŻYKIEM !

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

To co piszesz każdy wie. Nic nowego. Dlaczego nie zgłosisz do prokuratury podejrzenia o popełnienie przestępstwa? Na to co Biedroń mówi jest wiele paragrafów.

Lepiej - zgłoś pozew osobisty - obraza twoich uczuć religijnych, oszczerstwa i podżeganie do przestępstwa.

Odnoszę wrażenie że 99% blogerów a nawet dziennikarzy wylewa na papier swoje frustracje ale oczekuje że ktoś inny zrobi za nich robotę.

Nie mów co inni powinni zrobić tylko powiedz co ty zrobiłeś z problemem. Wielu na pewno cię w tym wesprze nawet finansowo. Pisanie o oczywistościach się nie liczy, chyba że jest to pismo do prokuratury albo do rzecznika praw obywatelskich w Brukseli.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644628

Podbijam komentarz z zachętą własną.

Nie tylko ludzie sami nie chcą się ruszyć, to sporo jest nieznane w powszechnej świadomości.

Obraza uczuć religijnych jak najbardziej istnieje i można ją zgłosić a większość dobrze zrobionych spraw jest wygrana. Trzeba tylko się przygotować, o czym można znaleźć w necie. Zebrać również innych pokrzywdzonych, najlepiej zebrać cały zestaw obrażających twierdzeń (byle tylko nie spisywać ich z samej prasy ale coś więcej i pokazać, że to nie incydentalne wypowiedzi). Potem starczy zeznać i poczekać parę miesięcy na opinię biegłego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644631