KRYMSKI MOST UPADNIE

Obrazek użytkownika jazgdyni
Humor i satyra

 

 

 

 

 

 

Jak tu nie kochać Ukraińców?

Wszystkich tych, co będą judzić, zniesmaczeni wytykać tym maluczkim z kresów człowieczkom (jak Niemcy nam) badziewiarstwo, od tej chwili uważam już bezdyskusyjnie za pucybutów (pucyonuców?) Putlera.

I już!

 

 

W Mariupolu prawdziwa tragedia. Tu nie ma nawet milimetra miejsca na jakieś śmiechy – chichy. Bohaterowie, jak ci w Termopilach, ciągle nie dają się Giną – jeden po drugim. Lepiej umrzeć, niż się poddać. My, Polacy to rozumiemy.

Francuziki, Holendrzy i ci – ja, ja szprechen raczej nie. Żaba na talerzu, śmierdzący ser i wurst są przecież ważniejsze,

 

Putler i jego sztabbb... szykują na poniedziałek poważną imprezę.

Muszą się sprężyć i zgładzić tego ostatniego z Azowstalu w Mariupolu, bo tam właśnie ta impreza, jak Tuska w sklepie warzywnym, ma się odbyć.

Armia, gwardia i wszystkie ruskie żołdaki dostały rozkaz, że mają zabrać swoje mundury reprezentacyjne, bo 9 maja będzie defilada. Właśnie tam, w Mariupolu. Oczywiście główna aleja zostanie uprzątnięta z trupów.

I oczywiście przelecą te trzy najnowocześniejsze Migi (bo nie ma ich więcej) ciągnące za sobą czerwoną smugę z sierpem i młotem. Albo jakoś tak.

 

 

Tymczasem te ukraińskie świnie, dzikusy z piekła rodem, które nie mają pojęcia, że my kulturnyj narod, czcimy ten nasz światowy Dzień Zwycięstwa, gdy braciom Niemcom (przepraszamy, przepraszamy, przepraszamy) zawiesiliśmy na Bramie naszą flagę zwycięstwa; psują i wprost sikają do szklanek samogonu, otwierając portal z tykającym zegarem i odliczającym czas, kiedy wysadzą w ten poniedziałek nasz ukochany, świeżo wybudowany most, łączący Krym z Mateczką Rossiją.

Mołojcy, zamiast defiladowych mundurów muszą teraz czuwać i chronić ten ważny obiekt i radziecki symbol, przed dywersantami z lądu, morza i powietrza.

 

Co za chamstwo! To jacyś barbarzyńcy amerykańscy.

 

 

.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (13 głosów)

Komentarze

A tutaj info od Ukraińców z Warszawy.
Warto obejrzeć.

 

https://youtu.be/Bq7KNd-4V0c

Vote up!
5
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1644184

Oto fajna ciekawostka z mojej Gdyni. Ponieważ jest już po zdarzeniu, to można mówić publicznie.
Wyjaśniam dla szczurów lądowych dalej.

https://youtu.be/ia3TNRCbtWs

Jesteśmy w ogólnodostępnej części portu gdyńskiego, tuż przy historycznym Dworcu Morskim, przy Kapitanacie Portu i kei pilotowwej (w remoncie).
Dwa holowniki asekurują średniej wielkości statek ro-ro, popularnie też nazywany samochodowcem. Ro-ro oznacza z angielska roll on - roll off; czyli wjeżdżaj na kołach i wyjeżdzaj (jak na promach samochodowych).
Oceniając z grubsza może taka jednostka zapakować jednorazowo od 2 do 5 tysiący aut osobowych na 11 składanych pokładach towarowych.
Właściwie to nie jest statek, tylko okręt, bo widać, że to jednostka wojskowa. Co widać? Ano to, ze jest cały pomalowany na szaro, a na dodatek na burtach ma swój numer armijny A 06. A jak się dobrze przyjrzeć przy zoomie na mostek, na skrzydłach są uzbrojeni żołnierze.
Okręt ma niewątpliwie dwa trustery - pędniki - dziobowy i rufowy, więc sam potrafi obrócić się w miejscu. A te dwa holowniki są tylko dla asekuracji, gdyby coś złego się stało (Np. blackout, czyli awarai prądu).
Transport został błyskawicznie rozładowany, a o zmierzchu policja zamknęła trasę wylotową z Trójmiasta i dzisiaj sprzęt już jest na Ukrainie.

Ps. Newralgiczny sprzęt wojskowy, o którym Putler i jego banda nie mogą się dowiedzieć, rozładowywany jest w Danii, na Morzu Północnym, bez wchodzenia na Bałtyk.

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1644187

Ruskie kacapy nigdy nic nie wynaleźli. Wszystko, co mają, to ukradli. Kałasznikow, PPSz to ukradzione wzory Kałasznikow złodziej ukradł STG-44, a Pepesza ukradziony Finom w grudniu 1945 roku pistolet maszynowy Suomi. Te ich slynne samochody Wołgi, Pobiedy, Łady itp. to ukradzione wzory amerykańskich, włoskich i innych aut. Te komusze gnoje wynaleźli tylko elektryczną maszynkę do golenia ... w śmietniku ambasady amerykańskiej w Moskwie.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1644339