Ekspert w bentleyu popłynie na grubo.

Obrazek użytkownika norwid
Świat

Swego czasu lubiłem słuchać i czytać magików w stylu „independent trader” czy „ekspert w bentleyu”. Nawet poczyniłem pewne kroki w wyniku ich publikacji. Tyle że zawsze tego typu działania są .. po prostu nie biblijne. Płaca należy się za pracę a nie malwersacje.

W czasach kiedy moralność traci na znaczeniu magicy giełdowi stają się bohaterami zwykłych ludzi. Wszystko fajnie ale hossa nie trwa wiecznie a gwarant Szkolnej Kasy Oszczędności (SKO) w czasach PRL jednak upadł. Pociągnął za sobą upadek wielu finansowych wydmuszek, jak chociażby książeczek mieszkaniowych. Owym gwarantem, jak to było w kawale z Ickiem i Rabinem była potęga Sowieckiego Sojuza. Finalnie Rabin rzecze: „Jak Sowiecki Sojuz upadnie to co ty się Icek swoje pieniądze przejmujesz?”

.. No ja biedny żuczek „się pieniądze” eksperta czy tradera nie przejmuje. ;-D Cieszy mnie natomiast fakt że jedna z biblijnych zasad „nihil novi sub sole” się sprawdza. Cóż nowego się dziś dzieje żeby uznawać to za niezwykłe wydarzenie? - NIC. Czy natura ludzka uległa zmianie? - NIE.

Wojny były są i będą i to na wielu poziomach. Ten walutowy to dziś poważna sprawa. Rzekł bym bardzo poważna, rzekł bym stokroć albo kilka rzędów wielkości więcej niż stokroć ważniejsza od wojny na Ukrainie. To po prostu antysatanistyczna kontrrewolucja. Żeby to uzmysłowić muszę cofnąć się do historii.

 

Pieniądz fiducjarny od łacińskiego „fides” oparty jest na „wierze”, czy inaczej zaufaniu do jego emitenta. Dziś taki właśnie pieniądz jest powszechnie stosowany. Wierzymy w wartość dolara czy euro bo ufamy instytucjom które je emitują. Pierwszym znanym emitentem fiducjarnego pieniądza na świecie były cesarskie Chiny i to jeszcze PNE (przed naszą erą). Papierowa waluta cesarska była wymieniana co kilka lat bo ulegała dewaluacji. (Dokładnie takie koncepcie przyświecają dzisiejszemu NWO przy nowej walucie elektronicznej.) Europa w czasach chińskich cesarzy kochała złoto i bardzo lubiła srebro. To na kruszcu opierało się bezpieczeństwo wymiany handlowej i tak było aż do XX wieku NE. Jeszcze niedawno bo w międzywojniu fiducjarny pieniądz był gwarantem funkcjonowania państwa niemieckiego znanego jako Republika Weimarska. Czyli z perspektywy zwyczajów walutowych Europy była to kuriozalna efemeryda (coś a’la ptak na ptaku). Funkcjonowanie instytucji państwowych gwarantował nie podatek ale dodruk. Nie trzeba było długo czekać aż gospodarka zacznie się walić. Na przełomie 1920-1930 hiperinflacja marki niemieckiej była źródłem masowych bankructw oraz zmiany struktury własnościowej społeczeństwa. Zwycięska diaspora posługująca się amerykańskim dolarem za bezcen wykupywała majątki niemieckich ziemian i przemysłowców. Rodziny żyjące na swoim z dziada pradziada z dnia na dzień stawali się nędzarzami a ich karetami ostentacyjnie obwozili się Eskimosi. Był to idealny grunt do żarliwej realizacji programu „ostatecznej likwidacji problemu z Eskimosami”. Dramatyczne zmiany społeczne tamtych czasów utrwaliły się do dziś. Dla przykładu procent niemieckich właścicieli nieruchomości jest podobny choć minęło już prawie 100lat. Ale ta straszliwa choroba państwa niemieckiego nie poszła w zapomnienie. Po 2WŚ RFN gruntownie przemodelowało system gospodarczy tak aby nie dopuścić do powtórki z historii.

Dziś pomimo stosowania fiducjarnego pieniądza inflacja przez dziesięciolecia trzymana była w ryzach. Ponadto co chyba najważniejsze obecnie landy zyskały udział w dużych, znaczących przedsiębiorstwach na ich terenie. Bagatela +/-30% BMW ma Bawaria. Co do wartości mogę się mylić ale zasada taka jest w Niemczech powszechnie stosowana.

Kilka lat temu manager jednej z dużych amerykańskich firm technologicznych przyjechał z wizytacją do niemieckiego oddziału. Jadąc przez zagłębie Ruhry smutno stwierdził: „Zazdroszczę wam tych tętniących życiem firm, tego przemysłu który pozostał na swoim miejscu i nie wyemigrował jak firmy amerykańskie”. Polska również zazdrości Niemcom ich gospodarki, niestety również nie odrobiła lekcji z 2WŚ. Ale znacznie bardziej tej lekcji nie odrobiła Ukraina.

 

Jego Ekscelencja W.W. Putin Prezydent Rosji ;-D przeżywając złotą jesień swojego życia bardzo chce zapisać się wielkimi literami na kartach historii. Dlatego skrupulatnie przystąpił do zadania domowego jakie Rosja powinna odrobić zanim zakończy się wojna z Ukrainą. Przyznam szczerze że jestem zdumiony i jednocześnie zachwycony zakresem działań jakie podjął Prezydent Putin w ramach działań wojennych przeciw zachodowi. Wywracają one do góry nogami wszystkie zależności jakie znamy i mają potencjał zasadniczego przemodelowania relacji gospodarczych w szczególności pieniądza dłużnego wobec krajów rozwijających się. W punktach z komentarzem wymienię najważniejsze.

 

04.03.2022r.

 

1 „Miszustin polecił Ministerstwu Finansów przeprowadzenie masowego zakupu akcji rosyjskich firm kosztem NWF. (]]>https://minfin.gov.ru/en/key/nationalwealthfund/]]> )Całkowita kwota wynosi do 1 biliona rubli.”

Z ruskiego na nasze, po załamaniu giełdy państwo za bezcen wykupuje zagraniczne aktywa.

 

Przykład Sbera. akcje zostaną kupione, powiedzmy, za 20-30 rubli za jednostkę. Ale za dywidendy Sber musi zapłacić około 27,5 rubla. Oznacza to, że pieniądze zostaną zwrócone w ciągu roku i, co najważniejsze, pozostaną w Rosji.”

 

2 „Bank Centralny zabronił wypłacania dywidend za granicą, a także płacenia odsetek od papierów wartościowych w zagranicznych jurysdykcjach. Ponadto Bank Centralny zamroził depozyty nierezydentów na giełdzie, a Putin zabronił wycofywania zysków na rzecz zagranicznych spółek macierzystych.

Właśnie w tej wiadomości (a nie w geopolityce) akcje rosyjskich firm w Londynie załamały się. Na przykład od początku roku Sber spadł o 16,5 razy. 28 lutego jeden amerykański kwit depozytowy (4 akcje) spadł do 0,9 USD. W rublach jest to 22-23 p za akcję.”

 

Czyli najbardziej lukratywne rosyjskie aktywa tradera i eksperta staną się bezwartościowe. Kto inwestował w rosyjskie spółki ma dziś duży problem.

 

3 ...”Mowa nie tylko o państwowym Sberze, Gazpromie, Rosniefti itd. Mowa również o prywatnym NOVATEK, Severstal, MMK, PhosAgro, Lukoil itp.

Państwo przyjdzie do wszystkich tych firm. Gdzieś więcej, gdzieś mniej. Ale dostanie swój udział, a zatem pewną kontrolę.” (Konstantin Dwiniński Opublikowano za: ]]>https://cont.ws/@user3885/2222488]]> )

Podobnie zrobiono w RFN po 1945r. Udział landów w gospodarce gwarantuje państwu kontrolę nad ich funkcjonowaniem i zabezpiecza przed wrogim przejęciem w stylu kapitału spekulacyjnego USA.

 

4 03 MARCA 2022

Rosja powraca do standardu złota – rząd usunie VAT od złota. Ustawa ta trafi do Dumy Państwowej 4 marca. . . (]]>https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/boom-russia-returns-to-the-gold-standard-for-its-currency]]> )

Jest to bezsprzecznie ekonomiczna salwa atomowa w wykonaniu Rosji która może zmieść z powierzchni ziemi Unię Europejską i Stany Zjednoczone Ameryki. Niemcy posiadające największe zasoby złota na kontynencie będą zmuszone przywrócić parytet złota aby zabezpieczyć przemysł. Jestem przekonany że Bundestag nie będzie głosował za spłatą zobowiązań krajów PIGS (Portugal, Italy, Greece, Spain) zatem powróci marka niemiecka. Rozpadnie się strefa euro. USA nie będą mogły więcej klepać pustego pieniądza i finansować własnego wojska przez wszystkie narody świata, dolar upadnie. Chiny zrobią z juanem to co Rosja z rublem, ceny surowców wzrosną.

Mam nadzieję że Polska wprowadzi parytet srebra, którego mamy dużo. Z kopyta ruszą polskie kopalnie nie tylko metali szlachetnych ale i węgla aby zabezpieczyć energetycznie państwo.

 

Czas pokaże jakie będą konsekwencje decyzji rosyjskich ale wszystko wskazuje na to że projekt NWO wywróci się do góry kopytami i zdechnie.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (4 głosy)

Komentarze

https://www.salon24.pl/u/zbigniewkuzmiuk/1211006,wartosc-rosyjskich-firm-na-gieldzie-w-londynie-spadla-o-ponad-570-mld-usd

1. Mimo tego, że giełda w Moskwie jest zamknięta od ponad tygodnia (wszystko wskazuje na to, że nie będzie także otwarta w przyszłym tygodniu), to rosyjskie spółki, głównie sektora surowcowego, notowane na giełdzie w Londynie, na skutek sankcji nałożonych na Rosję, gwałtownie traciły na wartości.
Jak oszacował Bloomberg wartość 23 rosyjskich spółek notowanych na giełdzie w Londynie w ciągu ostatniego tygodnia spadła aż o 572 mld USD, a obroty akcjami niektórych z nich, zostały zawieszone.
Na przykład wartość akcji Sbierbanku w ciągu ostatniego tygodnia spadła o 99%, Gazpromu o 94%, producenta stali Severstal prawie o 100%, Rosnieft Oil o 79%, innego potentata naftowego Lukoil o 99%.
Wartość wskaźnika Dow Jones Russia GDR, obejmującego 11 największych rosyjskich spółek obecnych na giełdzie w Londynie, spadła w ciągu ostatnich dwóch tygodni aż o 98%, co tylko podkreśla jaka katastrofa dotknęła swoiste „srebra rodowe” Rosji, po wprowadzeniu dotychczasowych sankcji.

Vote up!
0
Vote down!
0

norwid

#1641940

putin jest geniuszem

Vote up!
0
Vote down!
0

norwid

#1641945

Jest takim samym geniuszem jakim było słońce Karpat.

Tudzież Kim- kolwiek jest ten który się pokazuje na trybunie.

Putin jest typem drobnego, bezskrupułowego cwaniaka- psychopaty.

Dzięki temu urósł.

Ale do takich manipulacji trzeba mieć sztab wiernych doradców ekonomicznych.

Jednak i to nie daje żadnych gwarancji.

Giełda może zaskoczyć niejednego.

A wtedy dosłownie, polecą głowy.

Vote up!
1
Vote down!
0

brian

#1641956

polecam ostatnie pitu pitu otoki frackiewicza.. mówi o tym wprost. Dziś w radio słyszałem  że złoto ostro w góre na wszystkich giełdach. Euro 5zł+ frank droższy od euro, diesel 7,50/l

Aż sie prosi napisać o napoleonie zaolziu i co by było gdyby polska zrobiła to co putin.

https://www.youtube.com/watch?v=xsujvFUlAks

Vote up!
0
Vote down!
0

norwid

#1641984

"Inwestuj w Gazprom - pewna inwestycja z dywidendami." - tak mówił Trader 24 czy jak mu tam.

Mówił też że kiedy Biden dojdzie do władzy giełda w USA runie. A ona przez rok wciąż szła w górę.

Tak jest kiedy dzieci biorą się za inwestowanie w czasach prosperity. Mija kilka lat i zaczynają wierzyć że wiedzą co robią, i że są nieomylni. W czasach kiedy Trader inwestował, jedynie ostatni pechowiec świata mógł tracić kasę. Zobaczymy jak mu będzie szło dalej...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1641949

szacuneczek.

Putlera nie lubie i mu nie wierze za grosz. Ale to co robi teraz dla rosji to... chciałbym mieć takiego sprawnego polityka w Polsce.

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1641986

nawet na stronach pisanych cyrylicą nic nie znalazłem.

Oj fantazje trzymają się turneradio.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1641968

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika norwid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

https://www.youtube.com/watch?v=xsujvFUlAks

otoce sie udało znaleźć.

https://cont.ws/@user3885/2222488 - cyrlica ta strona 2 dni temu działała

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-2

norwid

#1641988

dobre to dla głupich, nastoletnich dzieciaków, którzy wierzą w bajki.

Dawaj odnośnik do tych informacji z mediów rosyjskich. Putinowskie media nie są zablokowane, czytam je każdego dnia.

Wiec dawaj bajarzu odnośnik, albo zgłosze cię jako trolla.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1642386

Rozumię że doskonale zdajecie sobie sprawę że nie ma takiej możliwości. To by nawet nie oznaczało 3-ciej wojny światowej. To byłby koniec Rosji zanim to zdąży alarm ogłosić.

USA NIGDY nie dopuszczą do tego by jakiś błazen zdetronizował dolara jak globalną rezerwę walutową. To oznaczało by natychmiastowy upadek amerykańskiej gospodarki i Ameryki. Dlatego spokojnie - jeśli ktoś, to jedynie Chiny mogą się na to zdobyć, ale też jeszcze nie w tej chwili.

Pamiętacie Kadafiego? I co się z nim stało? Durak też zaczął kombinować ze złotem.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1641993

"

6 marca 2022

1. Zgodnie z wczorajszymi przewidywaniami narracja zaczyna zmieniać się. Propaganda groteskowo oparta o skompromitowane materiały z plandemi oraz ze starych filmów katastroficznych i wojennych, nie przebiła się na dłużej niż kilka dni, bo nie jesteśmy tak głupi jak im się wydawało, a poza tym najgłupsi już się przecież wyszczepili."

 

REWELKA

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1642008

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika norwid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"3. Globalna lichwa spektakularnie zdycha. Pękają bańki bitcoinów, fundusze, nieruchomości, systemów emerytalnych, ponieważ to tylko piramidy finansowe, za którymi nie stoją żadne dobra tylko rzesze kolejnych frajerów, które właśnie się skończyły spłoszone interwencją Rosji. Rosja i Chiny nadal pozostaną ze swoimi surowcami i potencjałem gospodarczym a Zachód z niczym. Przez krótki czas będą pożerać swoich multimilionerów, microsofty, big farmę, gugle, etc… ale na długo im ten autokanibalzm i tak nie wystarczy. NWO zrobił kaput.
He, he… jeszcze miesiąc temu po spamie czwórkami łazili mi domokrążcy od bitcoina – teraz nic. Wymiotło „inwestorów”."

Vote up!
0
Vote down!
-2

norwid

#1642009

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika norwid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"5. Kijowski klaun całą dobę wydzwaniał jak oszalały do francuskiej dziwki Rotszylda, żeby francuska dziwka wydzwaniała do Putina i namówiła go do rokowań. Palcowana Emanuella w końcu zadzwoniła i dowiedziała się że Putin owszem już pierwszego dnia – zaraz po salwie powitalnej – zgodził się na zawieszenie broni kiedy klaun poprosił. I wtedy – pierwszego dnia, klaun zapytał Putina o co chodzi. Putin odparł:

demilitaryzacji

zmian ulic i placów z banderowskich na zwykłe

złożenie broni

Klaun wtedy mógł się zgodzić i nadal byłby prezydentem a do chałupy w Miami dobudowałby jeszcze jedną na Krymie. Jednak przez telefon z banku światowego powiedziano pajacowi, że nie wolno mu tak zrobić i rokowania zakończyły się.
A Putin?
Putin już z powitalną salwą osiągnął to co chciał – zlikwidował nielikwidowalne normalnie biolaby z bronią biologiczną – te ładne, amerykańskie – a resztę spraw mógł uzyskać pokojowo.
Francuska dziwka zasmuciła się słysząc to i odparła klaunowi że „Ukraina musi się przygotować na najgorsze.”
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-ukraine-must-prepare-for-worst-warned-macron.html#
A Putin przez cały czas jest gotów do rokowań. Tylko jest taki haczyk że po tych początkowych „chęciach” do rokowań ze strony klauna – które okazywały się tylko gierkami na zwłokę, za każdą, taką kolejną – Putin do swojej krótkiej listy warunków dopisuje kolejne punkty. Obecnie jest to dzięki pajacowi – dwa razy dłuższa lista niż trzypunktowy program, jaki był pierwotnie.
Można? Można.
Im później pajac skapituluje tym więcej za to zapłaci."

Na Ukrainie do dziś place ulice i masta: chmielnickiego - kata Lachów, Suchewycza ludobójcy z UPA i Bandery - który w autobiografi chwali się koszmarnym mordowaniem Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
-2

norwid

#1642011

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika norwid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"7. Ze świata nauki: Tymczasem Rosjanie odkryli w Czarnobylu ślady po plutonie Made in USA – co potwierdziło w pełni obawy Putina, że pod „osłoną” promieniowania wokół zniszczonej elektrowni atomowej, bandyci klauna z Kijowa, ukradkiem pracują nad stworzeniem brudnej bomby jądrowej. Część dokumentacji odzyskano, część ludziom klauna udało się wywieźć do Lwowa lub zniszczyć. Pracowali tam naukowcy z Instytutu Problemów Bezpieczeństwa Elektrowni Jądrowych w Czarnobylu, Państwowego Centrum Naukowo-Technicznego Bezpieczeństwa Jądrowego i Radiacyjnego w Kijowie oraz Instytutu Fizyki Układów Skondensowanych we Lwowie
https://rusvesna.su/news/1646547002"

Vote up!
0
Vote down!
-2

norwid

#1642013

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika norwid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"14. Z ciekawostek przyrodniczych: od poczatku akcji policyjnej na Ukrainie przejechałem już kilka razy Europę wzdłuż i wszerz. Nigdzie nie ma ani jednego chemitralsa. Piękne błękitne niebo, aczkolwiek nad ranem przymrozki nawet w Hiszpanii, spowodowane oczywiściem brakiem kołderki z toksycznych chmur."
 

Vote up!
0
Vote down!
-2

norwid

#1642014

"Wnioski po 11 dniu

Żadna ilość żadnych odrzutowców niczego już nie zmieni. Porażka Ukrainy jest monumentalna i przesądzona bez względu na ilość zachodniego złomu dostarczonego dla komika. Rosjanie go z nieskrywaną ciekawością zbierają po polach, bo Ukraińcy masowo porzucają zachodni sprzęt nie chcąc walczyć i ginąć dla oszalałego, osaczonego pajaca, który ma ich w dupie bo myśli i tak jedynie o swoim koncie i swoich posiadłościach za siedmioma morzami. Dzisiejszy przewał z zardzewiałymi pancerfaustami od szkopa – oceniam na dwa w skali Olsena – bo przecież to oczywiste, że ktoś tu klauna postanowił… oszwabić
Zero kurwa jakiejś finezji. Brutalnie chamski, niemiecki wał.
Tak więc wojna jest w zasadzie zakończona. Piechota, snajperzy, termowizja i drony wyczyszczą byłą Ukrainę z maruderów i pochowanych po krzakach najemników – to może potrwać nawet parę tygodni.
Dużo ważniejszą kwestią jest zupełnie nowy temat. Bo skoro zaraza się skończyła, a teraz wojna, pora w zasadzie na kolejny punkt opracowany w banku światowym.
Głód, który się zacznie jeszcze w tym roku i pewnie osiągnie szczyt w okresie zimowym – kiedy już będzie za późno aby to zamaskować.
Idzie na ostro. Rosja zrobiła szlaban na nawozy sztuczne, Węgry w pół drogi zawróciły z powrotem pociągi ze zbożem, a Chiny już wykupiły z góry niemal całe tegoroczne zbiory. Ameryka ucierpi najbardziej bo sprowadza z Rosji 4/5 nawozów ale i u nas nie będzie lepiej. Nie miejmy bowiem złudzeń, że jak się zacznie kończyć koryto, Niemcy ogołocą najpierw dostawy do polskich Lidlów, tak samo jak kradły wszystkim wokoło transporty maseczek podczas pierwszej paranoi – tej z kowidem.
W moim miasteczku w Policach jest fabryka nawozów sztucznych, więc gdybyśmy żyli w normalnym kraju Police miałyby w czasie głodu Bonanzę jak podczas gorączki złota. Niestety jednak, w Policach tak samo jak wszędzie – no może nieco bardziej niż wszędzie – rządzi zwierzęco antypolska banda skurwysynów, która zrobi co tylko w jej mocy żeby jak najbardziej zaszkodzić Polsce oraz Polakom. I te zakłady chemiczne mogą się stać przekleństwem zamiast zbawieniem. Mają tam bowiem tak wielkie zbiorniki z amoniakiem że w pół godziny mogą wytruć jak muchozol cały Szczecin. Wewnętrznej roboty się obawiam czyli sabotażu, bo globalnej mafii naprawdę zależy na tym głodzie. Oni chcą korytem zmusić ludzi do szczepionek – to przecież żadna tajemnica.
Tak więc obawiam się, że ktoś może w Policach urządzić „wypadek”, czyli małe bum.
Nasi słowiańscy przodkowie, bodajże za Gierka, debatując nad tym gdzie zlokalizować te zakłady chemiczne, bardzo roztropnie wybrali Police, bo przez trzy czwarte roku wiatry wieją tam do Niemiec, więc w razie czego to szkop ma kłopoty. Ale ta jedna czwarta roku to jest realny problem, bo czasami potrafi tak zawiać od Szwecji że Odra pchana wodami Bałtyku aż za Police płynie w drugą stronę. Tak zwana cofka.
Tak czy siak, na wszelki wypadek podam co się robi jak już nie daj co, ale pierdolną te megabańki z amoniakiem. Maska na ryj – ale taka prawdziwa – czyli namoczony ręcznik lub dwa ręczniki i wypierdalać pod kątem prostym od kierunku wiatru. A aucie lub chałupie pozamykać okna i pozaklejać wentylację. Wystarczą bowiem dwa trzy wdechy tego syfu i kaplica. Dosłownie, jak zawieje na Szczecin – no to nie ma Szczecina.
Natomiast na głód już dziś trzeba robić zapasy. Nawet mądra Rosja już zrobiła ograniczenia bodajże do 10 kilo ryżu na pacjenta. Na Boże Narodzenie ryż lub makaron lub kawa czy jakiś cukier, to może być bardzo mocna waluta."

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1642015

07.03.22

"8. Błyskawicznie rośnie liczba firm, które zawiesiły działalność w Rosji. I chociaż są już ich setki wszystkie nieodmiennie mają jeden wspólny mianownik: należą do któregoś Rotszylda.
Do Rotszylda dołączyła nawet stara, niedobra Ikea. Od teraz Rosjanie skazani są na meble z prawdziwego drewna."

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1642016

"10. Rosyjskie Ministerstwo Obrony ujawniło dalsze szczegóły na temat biolabolatoriów Pentagonu na terenie Ukrainy.
Na Ukrainie powstała sieć ponad 30 laboratoriów biologicznych. Ogłosił to dziś Igor Kirillov, szef rosyjskich oddziałów ochrony radiologicznej, chemicznej i biologicznej
Wszystkie działały w ramach wojskowych programów biologicznych Pentagonu.
https://rusvesna.su/news/1646662020"

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1642017

"14. Malutka Mołdawia ma już serdecznie dość ukraińskich „uchodźców” – tych o nacjonalistycznym zapachu.
Mołdawianie mają taką oto sugestię: jeśli znajdziecie w Mołdawii Ukraińców, którzy będą krzyczeć „chwała Ukrainie”, trzeba ich wyjebać (pobić) i przekazać policji, niech zostaną deportowani z powrotem. Niech tam krzyczą i walczą o ojczyznę. – powiedział jeden z Mołdawian zmęczony tym, co się dzieje.
https://rusvesna.su/news/1646665545"

Zanim UPA mordowała Polaków wołała Sława Ukrainie". Żonie już nie zależy na nowym dekoderze hevc.

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1642018

"16. Mieszkańcy Kijowa, którzy już widzieli wszystko włącznie z linczami w biały dzień na ulicach, jednak dziś znowu są zszokowani. Tym razem klaun wszedł na kolejny poziom zwyrodnienia. Posłuszne mu wojska junty oraz neonazistów umieściły wyrzutnie Grad w dzielnicach mieszkalnych Kijowa i otworzyły ogień spomiędzy bloków mieszkalnych.
Miał absolutną rację wczorajszy amerykański pułkownik, czy tam generał, kiedy w telewizji powiedział że: „W tym co robi kukiełka Zelenski nie ma nic bohaterskiego, ponieważ to tchórzostwo ukrywać się pośród cywili narażając ich na śmiertelne niebezpieczeństwo.” – odsyłam do jego wczorajszej wypowiedzi powyżej, a w poniższym linku film z Gradami umieszczonymi wśród bloków przez obywatela izraela, komika Zelenskiego strzelającymi z centrum Kijowa.
https://rusvesna.su/news/1646673779"

 

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1642020

"2. No dobrze, a teraz koszmarne wiadomości dla Anonymous z banku światowego. Kiedy oni zajęci byli zajęci „hakowaniem” ładowarek do samochodów i drapaniem się po dupie, prawdziwi hakerzy z Rosji przechwycili korespondencję właściciela Anglii do brytyjskiego rządu a my sobie ją z wypiekami poczytamy. Tam są grube plany satanistów z NWO co do Ukrainy i jasna odpowiedź dla coraz szerszej liczby ludzi – w tym także na moim blogu (w komentarzach) – na pytanie: czy Putin to człowiek santa Klausa z jego szkółki młodych globalnych zboczeńców, który oczyszcza Ukrainę z Ukraińców po to, aby tam mogli zmartwychwstać zaginieni podczas holokaustu i utworzyć nową chazarię? Dziś już jest odpowiedź – Putin naprawdę walczy z NWO i rzucił im rękawicę. A jako że to była żelazna rękawica to aż przykucnęli i nie mogą się podnieść. Tam na Ukrainie naprawdę w tym momencie ważą się losy całego świata i to jest najważniejsza wiadomość od początku tej wojny.
Ale zanim do tego przejdziemy najpierw krótkie wprowadzenie. Otóż szkółka młodych globalnych zboczeńców santa Klausa Schwaba – z domu Rotszyld – ze Szwajcarii, nie jest pierwszą i nie ostatnią, która infiltruje i korumpuje wszystkie rządy. O nie. Pamiętamy przecież jak brytyjski Rotszyld – ten „pierwszy” – został Rotszyldem, prawda? Jak nie pamiętamy to skrót wydarzeń: pierwszy Rotszyld puścił plotkę, że Napoleon wygrał bitwę pod Waterloo i wywołał na brytyjskiej giełdzie panikę. Następnie za bezcen wykupił wszystkie akcje przerażonych Anglików i w ten sposób został właścicielem Anglii. A potem utworzył tam London School Of Economics – gdzie szkolił no może nie młodych i ale globalnych liderów. Jak się tam wejdzie to ho, ho, ho któż tam nie uczył się pilnie na globalnego ekonomika – odnalazłem tam nawet wśród absolwentów samego Micka Jaegera. Mick jak sam mówi w niezliczonych biografiach złapał tam mnóstwo kontaktów a nie został bankierem tylko dlatego bo stwierdził że na rock and rollu więcej mamony przytuli niż jako prezes w banku. Utalentowany człowiek z naszego Micka – kiedyś udało mi się z nim na parę sekund nawiązać kontakt wzrokowy – ale nie panikujmy, nic mi się nie stało bo nie zamienił mnie w zombie lub orka. To mój wzrok go zamienił w słup soli, bo posiadałem dużo większą moc – byłem już po dwóch browarkach. To było w lipcu 1990 kiedy do miasta przyjechał cyrk z Rolling Stonesami. Jako największy fan na świecie i najbardziej na świecie spłukany, już od wczesnych godzin porannych krążyłem wokół Stadio Flaminio szukając dziury w całym, czyli jak się teleportować za darmo na imprezę w środku. Łażąc sobie godzinami wokół stadionu udało mi się przecisnąć między krzakami, płotami a gumowymi banerami na tych płotach jakie oblepiały cały obiekt. Pierwsza linia obrony pokonana. Potem już tylko tunel mnie dzielił pod trybunami na płytę. Stało tam paru karabinierów oraz konduktorów sprawdzających bilety ale jak się wyprostowałem i dumnie ruszyłem na nich szybkim krokiem pytając w locie: „Gdzie jest sektor dla fotoreporterów?” poszedłem tam gdzie mi pokazali zanim zdążyli ochłonąć i o bilet zapytać. Totalnie na bezczelnego przeniknąłem na koncert. Ulokowałem się w samym piekiełku tuż przy molo i oglądałem występ przedskoczka – tej łysej Shinead z Irlandii. Potem zaczął się właściwy koncert i biegający jak małpa Jaeger w pewnej chwili przybiegł do mnie na molo ze swoim mikrofonem. Przez dwie sekundy patrzyliśmy sobie z bliska w oczy. Mnie zamurowało jak jeszcze nigdy wcześniej w całym życiu nie byłem zamurowany, bo zobaczyłem to czego nigdy nie było widać w telewizji – umalowaną w bardzo ostry brokatowy makijaż ciotę – a ten się z kolei autentycznie śmiertelnie wystraszył. Ponad 20 lat zajęło mi potem rozkmina dlaczego on się wtedy przestraszył. Ze dwie sekundy stał jak skamieniały. Przecież ja się tylko obrzydziłem a to nie powinno być mu obce przecież. No ale nic Mick tak był wstrząśnięty, że tamtego dnia nie zaśpiewał Angie. No bo tu kolejna dygresyjka, Angie to jego piosenka dla pocieszenia żony Davida Bowie, którą Bowie zdradził z Mickiem Jaegerem a ona ich przyłapała jak sobie obciągali. Angie jednak sama się pocieszyła potem zdradzając Dawida z Jaegerem. Trójkąty tam były takie, że Pitagoras mógłby się z rozpaczy zapić. No i utarło się potem tak już po tych wszystkich tragicznych wydarzeniach, że Jaeger śpiewa Angie na koncertach ale tylko i wyłącznie jak jest z publiczności zadowolony. Tamtego dnia – po moim kontakcie wzrokowym – odpuścił sobie. No i taki właśnie jest mój osobisty wkład w historię rock and rolla. Jak wróciłem do chłopaków pod Rzymem z którymi na 6 metrach kwadratowych mieszkało nas siedmiu, ośmiu w porywach do piętnastu, żaden mi nie chciał uwierzyć że wbiłem na koncert za darmochę. Po południu więc zabrałem dwóch największych niedowiarków na drugi koncert w Rzymie i w trójkę już wydeptanym szlakiem, przeniknęliśmy ponownie na Stadio Flaminio, czyli zaplecze. Wtedy mi uwierzyli dopiero – jak za sceną dosłownie wpadliśmy na kręcącą się podejrzliwie Jerry Hall – monumentalnie piękną dupę nota bene z najdłuższymi nogami jakie w życiu widziałem – która była fanatycznie zazdrosna o Jaegera i latała za nim po całym świecie żeby go przyłapać i też swoją osobistą piosenkę jak Angie posiadać. Tym razem nie pchałem się z ziomkami do molo żeby Jaegera znowu nie spłoszyć, tak więc na drugi dzień transwestyta Mick, wykonał Angie. Historia rock and rolla po raz drugi została przeze mnie zmanipulowana w podstępny i przebiegły sposób. A sam Jaeger wystraszył się wówczas nie dlatego że się zszokowałem i obrzydziłem, tylko dlatego że ujrzał w morzu zombiaków, dwumetrowego chama – wyglądającego dosłownie jak czarna owca w morzu białych – bo mój ponury ryj wziął po prostu za mordę płatnego zabójcy, ot co. Wyrok śmierci – o czym dopiero się 20 lat potem dowiedziałem – wydali na niego Aniołowie Piekieł z gangu motocyklowego po koncercie w Woodstock, kiedy Jaeger ich zatrudnił jako ochroniarzy a oni na koncercie zaszlachtowali nożem jakiegoś namolnego murzyna. Po tych wydarzeniach z murzynami on przerwał koncert i się ulotnił helikopterem a ich wyparł i zostawił Hell Angelsów na miejscu zbrodni sam na sam z szeryfami i zwłokami. Zaprzysięgli mu wówczas wyrok śmierci – ważny do dziś nota bene – a jako że oni są słowniejsi niż kibole i al kaida – od tamtej pory biedny Mick gdzie by nie pojechał zawsze ogląda się za siebie. Musiał mnie kurwa he he wziąć za jakiegoś killera wtedy. Masakra i komedia omyłek totalna.
Ale nieważne… powracając do paniki Rotszyldów na Ukrainie jedno jest pewne – oni autentycznie na dziś panikują. Tracą władzę nad światem i są działaniami Putina jak jeszcze nigdy przerażeni.
W przechwyconej korespondencji Nathaniela Rotschilda do rządu brytyjskiego czytamy takie kwiatki jak:
„Władimir Putin jest najbardziej niebezpiecznym człowiekiem od czasu Hitlera z Xi Jingpingiem jako drugim”
„Ukraina jest najcenniejszym elementem na globalnej szachownicy, którego nie wolno utracić”
„Musimy rzucić Rosję na kolana jako silny sygnał dla Chińczyków i żeby ochronić nasz globalny system norm i liberalnych wartości”
„Bez Ukrainy nasz globalny porządek może nie przetrwać”"

Vote up!
0
Vote down!
-1

norwid

#1642021