Kryminalista na wysokim stanowisku

Obrazek użytkownika Husky
Humor i satyra

Reżimowe sądy i reżimowe wyroki, czego innego można się spodziewać w niepraworządnym państwie PiS.Czyli Mariusz Kamiński był winny skoro został ułaskawiony. Tylko w PIS-ie przestępcy mogą być ministrami

 TK: wniesienie kasacji na niekorzyść oskarżonego w sytuacji jego ułaskawienia - niezgodne z konstytucją

Możliwość wniesienia kasacji na niekorzyść oskarżonego, w razie umorzenia przez sąd postępowania ze względu na akt łaski przez prezydenta, jest niezgodna z konstytucją. Cała sprawa ma związek z ułaskawieniem Mariusza Kamińskiego, którego Andrzej Duda dokonał w 2015 roku.

Były szef CBA Mariusz Kamiński został ułaskawiony, mimo że nie został skazany prawomocnym wyrokiem
Po umorzeniu sprawy przed rozpoznaniem apelacji do Sądu Najwyższego wpłynęły kasacje
Trybunał stwierdził, że niekonstytucyjne jest dopuszczenie do weryfikacji prezydenckiego aktu łaski
Skargę w tej sprawie do TK złożył prokurator generalny Zbigniew Ziobro

za Onet.pl

I to mnie się to bardzo podoba. Wyroki Trybunału Konstytucyjnego są ustalane przy obiadku przez wiadomo kogo i nie ma popeliny!
I tak trzymać !!!!!
Przynajmniej porządek jest.

ps.

A dlaczego mnie ten wyrok nie dziwi? Tak się zastanawiam......

Orzeczenie wydane zostało w składzie: Michał Warciński, Grzegorz Jędrejek, Zbigniew Jędrzejewski, Julia Przyłębska, Wojciech Sych i zapadło jednogłośnie.

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:10)

Komentarze

Orzeczenie zapadło takie jakie zapaść miało
Gdyby nie było wiadomo jakie zapadnie Ziobro nie zwracałby się do TK - jak to sam sobie kiedyś strzelił w stopę, kolano, udo, doopę i łeb oszołom Waszczykowski zapraszając do ewidentnych wałów Komisję Wenecką
Dzisiejsze orzeczenie potrzebne jest dla ostatecznego uratowania tyłka Kamińskiego, aby nikt nigdy nie mógł już podważyć pseudo uniewinnienia go przez Du...ę, bo jak sam Autorze napisałeś:
"Mariusz Kamiński został ułaskawiony, mimo że nie został skazany prawomocnym wyrokiem"

Czyli prezydent nie mógł go ułaskawić, gdyż zgodnie z literą prawa w dniu swego prezydenckiego "ułaskawienia" Mariusz Kamiński WCIĄŻ BYŁ OSOBĄ NIEWINNĄ

Prezydent tylko wyszedł przed szereg
Samozaorania dokonali Sędziowie

Istny kabaret

I gdyby to nie tyczyło Kamińskiego a kogoś z PO to od dawna Sędziowie którzy postąpili tak a nie inaczej z Kamińskim już byli by ostro ciągani i kontrolowani
- najpierw orzekli winę
- później sami nie dopuścili do skazania
Jedno przeczy drugiemu - lecz jest w zgodzie z pełnymi gaciami

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1595695

Ułaskawić ta niewinna osoba

To chore, a ten magister prawa Zawisza godo że to przestępca jezd

No szlag mnie już trafia bo nie ogarniom tego już.

Mam pomysł, zamknijmy tego Zobre,Kaminskiego,Dudę a na ich miejsce wstawimy ?

No właśnie, Kogo

Mam dwóch pewniaków i każdy znich to wybitna postać

Czyli Ruszkiewicz lub Zawisza

W rezerwie widzę Hadesa.

Co ty na to myster double double z kraju na Wisłą

Howgh

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595705

Załóżmy, jesteś człowiekiem niewinnym, jak to dziecko w beciku, no dobrze, po chrzcie, gdy grzech pierworodny zmazano. Czy potrzebujesz ułaskawienia? Zgodnie z naszym prawem póki nie będzie prawomocnego wyroku, człowiek jest niewinny jak rzeczone dziecię. Więc czy można niewinnego ułaskawić? Kamiński to człowiek na posyłki, on zrobi co my prezes karze, o czym świadczą afera radomska, gdzie nie organa ścigania a oświadczenie potwierdzone notarialnie złożone u "skarba narodowego" uwolniło wysokich funkcjonariuszy partyjnych od wszelkich obciążeń a CBA Kaczyńskiego to uznało odchodząc od jakichkolwiek dochodzeń. Operacja CBA "Pierwszak" trafia do kosza (no dobrze, płotki miały nieprzyjemności). Dziwna niemoc panuje w skrajnie upartyjnionych prokuraturze, CBA. Płyty z dowodami w sprawie wypadku B.Szydło ulegają uszkodzeniu, płyty z dowodami w sprawie seksualnej afery podkarpackiej parują z szafy pancernej, A, że afera była, świadczy skazanie dwóch braci, stręczycieli, a że była chroniona przez służby świadczą wyroki, w warunkach recydywy 1 rok, 1,5 roku. Trzeba powiedzieć, że w skrajnie upartyjnionej prokuraturze dzieją cię cuda, Tylko z pewnością są to cuda bożka "Mr. Zero", oraz bożka "ułaskawiony przestępca"? Co się dzieje w sprawie afery KNF i Chrzanowskiego? Co się dzieje w sprawie afery PCK? Nic, cisza, kto wie, czy właśnie dowody z pancernych szaf nie parują?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595720

No dobrą zawiszaku.Diagnoza jest,i to poparta faktami
To wszystko już wiemy
Ale co dalej?
Czy to się kiedykolwiek zmieni?
Nadal będziemy tylko pisać otych aferach i tylko pisać
Masz jakiś pomysł, by tych faszystów wreszcie pogonić.
Jak długo przyjdzie nam znosić te katiusze.
Znasz dokldnie opozycje, mają jakiś pomysł.
Ponoć na wieś ruszają

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595721

Cała ta moja ironiczna notka miała na celu jedno.Przywołaniu tu do komentowania dyplomowanego idioty.I jak widać udało mi się to.
Ten posiadacz wielu dyplomów nie wie nawet co komentuje.Jestem w 100% przekonany że nie czytał sentencji opinii/wyroku TK i czego i KOGO to dotyczyło.
A dotyczyło ...nie Ziobry,nie prezydenta Dudy nie ministra Kaminskiego ale sprawująca jeszcze funkcje prezeski SN niejakiej Gersdorf która właśnie TK zaorał na metr wgłąb.
Na ale czego miałem się spodziewać po tym śmiesznym frustracie.Czego?
Nieszczęściem tego matołka jest fakt że czasy stalinowskie się skończyły i nie może on tych (których on i jego koledzy nie lubią) załatwiać strzałami w tył głowy lub też więzić, torturować etc. Ten samozwańczy dyplomowany dziennikarz to eksponat z zamierzchłej epoki stalinowskiego totalitaryzmu,marzący o jego powrocie.
Tym sposobem "stary ciul" zraził sobie tu już wszystkich bo nie używa rozumu(sic) tylko wtłoczone do łba komunistyczne kalki.
To sfrustrowany lewacki dureń !!
Takich to leczyć, leczyć, leczyć bo ciepło mu niszczy resztki mózgu
8-))))))))
Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595741

cyt:

To sfrustrowany lewacki dureń !!

 

No tak to już jest jak kupuję te dyplomy na podrzędnych bazarach
A w czasach gdy miał przystąpić do matury nawet świnka+ nie pomogła
Polityczne  samozaoranie zawiszaka nie jest tu niczym nowym
To pożyteczny, bardzo pożyteczny głąb

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595745

Stworzył aferę, dzięki której Kaczyński mógł rozwiązać rząd, choć później dowodów na tę aferę nie było. Nikt nie ułaskawia człowieka uczciwego, bo co miał by zrobić, na zapas ułaskawić? Aktem łaski Duda uznał iż Kamiński popełnił przestępstwo ale on w imieniu narodu przestępstwo to mu wybacza. Takie prawo prezydenta, nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości. Jednak Kamiński otrzymując wysokie stanowisko ze swej drogi nie zawrócił, na to mamy poszlaki, afera radomska, gdzie CBA odstępuje od wyjaśnienia roli wysokich polityków. seksualna afera podhalańska, gdzie prowadzącemu śledztwo w tej sprawie wykradziono dowody obciążające polityków PiS, samego zwalniając z pracy, W tej aferze mamy wątek pedofilski. Uważam iż prezydent ma prawo skazać a później ułaskawić przestępcę, tylko, że ułaskawienie nie chroni przed odpowiedzialnością za późniejsze przestępstwa, za te Kamiński winien odpowiedzieć.

Dziś przestępstw tych nie da się wyjaśnić, gdy sparaliżowana przez Ziobro prokuratuta niszczy dowody nawet w tak prostej sprawie jak wypadek samochodowy, musimy czekać aż naród zrozumie iż należy głosować na Polaków. Dziś działa układ, my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. Chrzanowski? nietykalny. Jak słyszałem dziś w radiu trwają działania by wyciągnąć ulubieńca Macierewicza z paki. Czy ktoś z aferzystów poniósł odpowiedzialność? Birecki, bohater afery PiS SKOK zamiast w pasiastym garniturku chodzić za PiS senatora nam robi.No cóż, rządzą nami Przestępcy i Szmal. Rządzą przestępcy, a Polacy za szmal się sprzedają. Ile jeszcze ojczyzna nasza wytrzyma realizację programu Polska w ruinie? 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595702

No szlag trafił ten PIS myster zawiszak
Nie ma dnia bez afery.Nie ma dnia.
Kiedy to się skończy

Kiedy.
Jeszcze Falenta nie złożył zeznań,jeszcze nikogo nie podpier***l a tu jak nie 250 mld, to znów recydywiści u władzy.
To bantustan, to teoretyczne państwo !!!
Zawiszak co nam radzisz
Jak pozbyć się tych faszystów .
Masz jakiś dobry sposób.
Może zrobić im letni Majdan 3.O

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595703

Wyrok dotyczył możliwości wniesienia kasacji przez SN, a nie tego, czy Duda mógł ułaskawić Kamińskiego jeszcze przed prawomocnym wyrokiem w jego sprawie, 

Ale ten czosnek,znany słoik z Saskiej kompletnie nie wie co komentuje.

Mumifikacją resztek jego kory mózgowej jest na poziomie....... jego wykształcenia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595744

Kiedy tak patrzę na tego magistra Zawisze (i kilku innych), co własną godność sprzedali za klakierstwo złodziejom i intelektualnym głąbom z PO, to ogarnia mnie wkurw. Jak można deprecjonować ten "poważny magisterski tytuł naukowy".
I to kupiony za tak "poważne" pieniądze

Howgh

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595747

// kupiony za tak "poważne" pieniądze//

Ciekawe
Czy były to szekle,ruble transferowe..... a może tylko .....w naturze
8-)))))
Różne wtedy były formy zapłaty

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595748

Dokładnie tak
TK nie orzekał czy Kamiński jest winny czy nie, czy Duda miał prawo na takim etapie postępowania go ułaskawić czy nie (moim zdaniem absolutnie nie), a orzekał o tym czy można niejako podważyć, czy choćby próbować podważyć prezydenckie ułaskawienie
I w tej kwestii choć nie jestem prawniczką orzeczenie czy wyrok TK był wiadomy od samego początku i skład Sędziowski nie miał tu żadnego znaczenia - no może jedynie przy tempie przebiegu tejże rozprawy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1595761

Czasami nie zgadzam się z Tobą, ale chyba dobrze, że to mówię ? :).

A tak w ogóle... powodzenia:).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1595709

w partiach wodzowskich, tam gdzie nikt by nie utracić korzyści (niekiedy życia jak za Stalina) nie odważy się myśleć inaczej niż wódz. Gdzie jak w PiS nikt nie może być mądrzejszy od prezesa. Wśród ludzi myślących pełna zgoda nie jest nakazem, gdyż dopiero w burzy mózgów powstają dobre rozwiązania. 

Dziś nie trzeba dowodzić, tylko ślepy nie widzi upadku skrajnie upolitycznionej przez mr. Zero prokuratury. Jeśli giną dowody (np. w sprawie fałszowania podpisów), jeśli uszkodzeniu ulegają płyty z zapisem wypadku Szydło można z czystym sumieniem powiedzieć, nie ma prokuratury, jest stado piesków gotowych wykonać dowolne polecenie za obietnicę późniejszego awansu. Tę żenadę, którą dziś oglądamy nawet nie warto komentować, wystarczy napisać "PIS i wszystko jasne".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595717

Co do prokuratury to, to nie jest jakaś nowość przecież. Za PO było to samo a nawet gorzej (sam osobiście tego doświadczyłem i widziałem jak dowody giną itp.). I nie ma sie co dziwić, wszak to są ci sami (tak samo jak z POlicją), tylko teraz służą innym.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1595732

Stalinowska małpo pseudo zawisza...

Załgane bolszewickie kanalie z rosyjskiej ścierwoneonówki muszą się wykazywać nienawiścią do polskich patriotów. czego najlepszym dowodem są powyższe kalumnie.

Poza tym, nazwanie uczciwej osoby nieskazanej prawomocnym wyrokiem sądu "przestępcą" jest zniesławieniem lub oszczerstwem i jest karalne.

Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku, jeżeli pomawia jakąś osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595724

Nieszczęściem tego "dyplomowanego" pajaca jest to że się w ogóle urodził.

Szkoda miejsca na portalu dla przygłupa rozżalonego utratą koryta,i nagłaśnianiem jego bełkotu
Takim "egzemplarzom" nie wypada zaśmiecać przestrzeni medialnej
8-))))))
pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595743

Stary dziadu, tylko się nie POfajdaj w tej swojej "wściekłości".. Radzę, załóż nowego pampersa...

Bo ten z nocnej "zmiany" już pełny

ps.

"Profesorku" jakbyś miał trochę oleju w głowie , to powinieneś dojść do wniosków , że sam wyrok wydany przez sąd okręgowy i apelacyjny jest durny tak jak ci sędziowie co go wydali.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595742

Popatrz, jak nisko upadłeś. Pięcioklasiści jeżdżą po tobie niczym po burej suce a ty nawet nie masz świadomości, że kolejny raz wystawiony jesteś na pośmiewisko. Oj, Rysia będzie sie gniewała i chłopaki z pro civili.... ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1595755

Mam psa, gdy rano wychodzimy na spacer on wylatuje pierwszy najpierw poszczeka sobie przy płocie, później szuka przyjaciela, co u sąsiada za płotem mieszka, wtedy razem sobie poszczekają po czym wychodzimy na spacer. Dziś Husky dokładnie to samo zrobił, najpierw wpadł, poszczekał sobie, później zrobił wykład kolegom jaki to był jego zamysł, to akurat rozumiem, mógł mieć istotne wątpliwości czy przy poziomie 5 klasy jego "wielką myśli" zawartej w tym tekście pojmą. Niezbędna była instrukcja wyjaśniająca co to autor miał na myśli. :)

W całym tym ferworze nie wykazał się nawet czytaniem ze zrozumieniem, ja nigdy nie kwestionowałem prawa prezydenta do ułaskawienia tego przestępcy. Prezydent takie prawo ma. A, że nie ułaskawia się ludzi niewinnych więc skoro panowie nie zdecydowali się na obronę niewinności Kamińskiego, uznali iż popełnił przestępstwo ale, że jest potrzebny partii, dla w której wyrokowcy wysokie funkcje pełnią (Kaczyński, z wyrokiem, Kurski z wyrokiem) to go ułaskawili. Mieli do tego prawo, Choć Husky chce mi wmówić iż ja z tym prawem dyskutuję. 

Czy ja mam brać udział w tym ujadaniu? Niech sobie ujadają, ich jedyna radość, codziennie zaorani niech dziś mają święto. To je z siebie robię durnia, czy oni?

Przy okazji Andy aandy znów wykazał się swoją chorobą, manią prześladowczą, wszędzie bolszewików widzi. To się leczy, ale zdaje się, że on jeszcze do odpowiedniego lekarza nie dotarł.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595773

Nie rozumiem.
Jak to prezydent ma prawo "skazać" ?
A kimże on jest aby mieć takie prawo ?
To po co są prokuratury i Sądy ?
Czy aby na pewno się Pan nie pomylił ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1595762

Zawiszak myli sie co chwilę. A potem swoje odjechane wypociny nazywa tekstami popularnonaukowymi. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1595763

Husky, to gdzie jest ta stolica Turcji, nadal w Ankarze? Czy może jak twierdziłeś w innym mieście? Popatrzcie sami nieomylni się trafili.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595777

 

Więc krótko i na temat

http://zawisza.neon24.pl/post/149264,kiedy-slychac-trolli-wycie#comment_1555032

EOT

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595779

Ty, gimnazjalisto, pokaż w moim poście że mylę matematykę z astronomią. Śmiało. Pokaż, jaki ja jestem głupi, a ty jaki jesteś mądrutki. W WSI nie takie rzeczy żeście robili. ;)

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1595786

No cóż, zaorani pokazujecie swoją twarz. Husky, dziecko Pragi, rejony Szmulek, Bazaru Różyckiego,  pokazuje język regionalny, którym za mojego dzieciństwa posługiwali się rozwoziciele węgla.

https://www.youtube.com/watch?v=SLFOunyoMFs

Ty zainteresowaniami koprofilią tu epatujesz. Tak wygląda to wasze bagienko. Poczynając od dna i kupy mułu to jeszcze głębokie wiercenia niezbędne. Jak widać, was nawet zaorywać nie trzeba, wy się sami zaorujecie. Jeden miłośnik gwary spod budki z piwem, drugi koprofil. Piękny obraz inteligencji jak na możliwości.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595793

A może ty w ogóle nie masz czerepu? ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1595801

tu opowiadam? Wasz problem polega na tym, że podpuszczeni od razu swoją twarz i preferencje pokazujecie. Husky od razu pokazał iż pochodzi z nizin społecznych, no cóż, nie jest to grzech, nikt z nas nie decydował, gdzie się urodzi, ale epatować swoim rynsztokowym językiem? Tylko idiota tak robi.

Czy normalny człowiek pisuje o spożywaniu odchodów? Rusz głową koprofilu, jeśli tylko ci w niej choć jedna komórka myśląca aktywną pozostała? Zwykle marzenia o takich "wykwintnych" potrawach człowiek ukrywa, ty nimi epatujesz. Czy ktoś normalny o spożywaniu takich "potraw" by pomyślał? Spożywałeś to, czy tylko jest to w zakresie twoich marzeń?

Naprawdę nie trzeba was zaorywać, wy się zaorujecie co chwilę, nikt wam pomagać nie musi. Co chwilę pokazujecie mądrość adminów z Neon24, gdy was po kolei z portalu za kołnierz wyrzucali. Komu na portalu potrzebni tacy, co pisząc tekst nie są w stanie pojąć poziomu własnej głupoty?

Joszko w kazamaty popadł, pytanie, czy admini zrozumieją iż Andy aandy ze swymi patologicznymi przywidzeniami iż otaczają go sami bolszewicy też portalowi więcej szkody niż pożytku przynosi. Wasze bagienko powoduje iż na portalu nikt mądry nic nie będzie chciał publikować, bo babrać się w takim szlamie nawet hydraulik nie chce.Ja też nie raz się zastanawiam co ja robię na portalu, na którym teksty pro-polskie są równo pałowane przez zespół trollików, którym umiejętność czytania ze zrozumieniem jest wiedzą tajemną, nieosiągalną?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595804

Naprawdę nie widzisz, ze robisz za forumowego idiotę? Jak ty debilu możesz być adminem, skoro nie rozróżniasz papu od kaku?

Papa Rysio kazał ci pisac na NP, bo zdecydowanie zaniżasz nawet tak kloaczny poziom NEonu? ;)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1595807

Może i Neon ma niski poziom, może i ja zaniżam ten poziom, badań nie prowadzono, ale akurat ty to masz małe kwalifikacje do oceny tego, gdyż faktem jest, że ty z tego portalu wyleciałeś ze względu na to iż nawet minimum poziomu jaki ten portal wymaga osiągnąć nie potrafiłeś. Taka smutna prawda.

Forumowych idiotów jest tu kilku. Skaczecie, wymyślacie nowe przekleństwa, jad was zalewa i wychodzicie na ...  Husky wczoraj chwalił  się swoim językiem na poziomie pijaczków spod budki z piwem. To dopiero geniusz. Jak mawiał mój nauczyciel od Przysposobienia Obronnego w liceum, jaja ogolić i do piaskownicy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595819

Mam ci analfabeto wysłać kolejne p.w

Mam ci wkleić link do komentarza z twojego bloga

To sapadaj czubie netowy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595823

Przypomnij wszystkim, co napisałem wam na odchodne. Wytargałem was za pejsy, unurzałem w błocie...Chciałeś wymóc na mnie, żebym sam zlikwidował swoje konto. A ja wolałem, żeby wszyscy widzieli, co to jest WSIowy portal i zgraja intelektualnych kastratów, którzy go prowadzą.

Jesteście towarzystwem specyficznym i nic dziwnego, ze Tomek Parol odchodząc pozostawił część troglodytów umysłowych.

Już was nie widać w przeglądarkach netowych. Za moment chłopcy ze WSI zagonią bydło do obory i zlikwidują nieudany projekt. Gdzie wtedy będziesz "adminem", Zawiszaku? Chyba tylko w dworcowym WC będziesz pisał ołówkiem na ścianie. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1595826

Masz pozdrowienia od JzL. Mówi że wysłał ci dawno temu kartkę z życzeniami i prosił byś go pocałował w dooope 

Piszesz się

Może mam ci przypomnieć ile razy, (nim dostał ostatecznego strzała w krocze), twój wafel  był tu w kazamatach

Ruszkiewicz mu było
Znasz tego dziada (ups) spada z Niepoprawnych.pl?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595808

Drogi "spadku". W zakładce Regulamin można zobaczyć, nie liczyłem dokładnie, ale Joszko tam co kilka pozycji widnieje. Widzisz jaki geniusz, tyle razy w kazamatach i zrozumieć nic nie potrafi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595820

Widzisz pajacu

Ten neonowy parch,sowiecką onuca SL miał tu kilka nicków, coś jak ty na leonie

I jak zawsze strzał w ryj i padalca już nie ma

Wyliczyć ci jego nicki

Sprawdziłeś ilu spadów z NP jest teraz na leonie

Tyle tylko że nawet on, nigdy nie miał tak wspaniałego dorobku punktowego jak ty i to tak w krótkim czasie
W tej statystyce nie masz sobie równych
Rekordu  twojego nikt tu nigdy nie pobije
bądź pewny

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595822

Szanowna

Dla tego "intelektualisty inaczej" na poziomie czwartej klasy szkoły podstawowej, najmniej ważne jest o czym mu tu piszemy.

Najmniej ważna jest treść notki, nieistotne jest czym się zajmował TK, jakie ma uprawnienia Prezydent A.Duda etc. Nie jest ważne że to właśnie TK wskazał na SN i Gersdorf że ich wcześniejszy wyrok to kpina z prawa i pokazał jej miejsce w szeregu

Dla niego ważne że coś jest o PIS-ie, że coś jest o prezydencie, i jak ten sęp poczuł krew i natychmiast zwalił się na blog czując sznase wklejenia kolejnych fake newsów. I nie jest ważne w jakim temacie,czego ma dotyczyć,byle coś PIS-owi dowalić.

To że robi z siebie durnia to dla niego mało istotne, w myśl zasady pluj świni w oczy a ten i tak powie że to tylko ciepły deszcz pada.

Zatem proszę się nie dziwić że piszę totalne kretynizmy.To takie geny wiejskiego pajaca nic wiecej

8-))))))
Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595771

Ja z kolei jestem zdania, ze to co wiem o Gersdorf nakazuje mi kompletnie nie szanować urzędu przez nią sprawowanego i nie interesuje mnie opinia czy zdanie tej skompromitowanej baby. Nie przyjmuje do wiadomości i nie uznaje wyroków jakie pochodzą z jej ust

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595800

Nie można ułaskawić człowieka praworządnego. Ułaskawia się ludzi, którzy weszli w jakiś kontakt z prawem. Tak więc Andrzej Duda stosując prawo łaski, do czego miał prawo uznał iż Kamiński popełnił przestępstwo ale zgodnie z oceną prezydenta na prawo łaski zasłużył. Dlatego mówimy o ułaskawionym przestępcy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595775

//Dlatego mówimy o ułaskawionym przestępcy.//

Ty barani zakuty łbie

Czy Kaminski miał prawomocny wyrok?

Jest frajerze przestępcą czy nie?

 

Ty masz swoją wykładnię prawa?

Uczony pajacu inaczej, analfabeto prawny i językowy

Czy Prezydent ma prawo skazać??!!!!

Zbyt krótko spałeś po nocnej zmianie.Pewnie ci znów cement zapieprzyli

Dośpij jeszcze ze dwie godziny może coś mniej durnego napiszesz

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595778

Typowe bolszewickie łgarstwo usiłujące oszukać ewentualnego czytelnika. Politruk Zawisza jak zwykle robi z siebie błazna usiłując stosować swoją czysto bolszewicką "interpretację" prawa...

Prezydent ma prawo do ułaskawienia każdego obywatela nie dlatego, że "uznał iż [ktoś] popełnił przestępstwo" - lecz dlatego iż uważa, że osoba ułaskawiona nie popełniła przestępstwa lub z jakichś względów zasługuje na ułaslawienie.

Okolicznościami, które Prezydent bierze pod uwagę przy rozważaniu zastosowania prawa łaski są: zachowanie się skazanego po wydaniu wyroku, rozmiar wykonanej już kary, stan zdrowia skazanego i jego warunki rodzinne, naprawienie wyrządzonej przestępstwem szkody oraz szczególne wydarzenia, jakie nastąpiły po wydaniu wyroku.

Łączna ocena humanitaryzmu, sprawiedliwości i racjonalności orzeczonej kary jest głównym kryterium ustalenia zasadności zastosowania ułaskawienia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595789

wykrzywiona afera

 

ta stalinowska małpa

w lustro spoziera

w nim czerwona morda

wykrzywiona afera

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1595730

Powiem ci Zawiszo, że tak po ludzku,tak jako portalowy i oponent i kolega
Żal mi cie

Howgh

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595795