Dość afer, nadużyć, łamania Konstytucji itd.

Obrazek użytkownika Husky
Humor i satyra

 

Wkrótce nie będzie PiS, a głos na nich oddany będzie nieważny, stracony. Zatem, głosujcie na Konfederację - lista nr 4.

Wszczęto procedurę zmierzającą do delegalizacji Prawa i Sprawiedliwości (PiS).

Dość afer, nadużyć, łamania Konstytucji itd. Być może jeszcze przed wyborami Trybunał Konstytucyjny wyda orzeczenie o niezgodności z Konstytucją celów oraz działalności partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość, aby na tej podstawie Sąd wydał postanowienie o wykreśleniu jej wpisu z ewidencji partii politycznych.

Trzy najbardziej skryte tajemnicę PiS:

1/ Ich faktyczne poparcie na poziomie ... jedynie 20%

2/ Poparcie Konfederacji na poziomie 10-15%

3/ Rozpoznawanie przez Trybunał Konstytucyjny mojego wniosku o ich delegalizację.

Myślę, że pkt 3 wygeneruje kolejny zmyślony sondaż, czyli nagły skok poparcia dla PiS, z dotychczasowych, faktycznych 20% do … aż 70%. :) he he , ale to … na szczęście … jedynie fantazje liderów PiS. Głosujcie na obecną Opozycję, na Konfederację, bo skoro PiS-u nie będzie, to ktoś musi zadbać o Wasze świadczenia, tj. 500+ itd., które mają obecnie status praw nabytych, wskutek czego nie mogą być anulowane.

Nie jestem idiotą, dlatego głosuję na OPOZYCJĘ.

      

Nie bądź idiotą i Ty, dlatego zrób to, co Ja!!!

Głosujcie na Konfederację (lista nr 4), wyjątek: w Warszawie głosujcie na przyszłą Premier, wicemarszałek Sejmu Małgorzatę Kidawę-Błońską (KO) –   Nasilenie sondaży o różnych treściach, gdzie PiS jest górą, to przygrywka do sfałszowania wyborów, bo ... jak to powiedział Piebiak, wiceminister sprawiedliwości ... za czynienie dobra ONI nie wsadzają. 

Ludziska nie nabierajcie się na te sondaże, bo to sposób na profesjonalne oszukiwanie wyborców, a to dlatego, że oni zmyślają ich treści oraz ich wyniki, aby PiS był zawsze na górze. Nie wierzcie w sondaże, bo Konfederacja ma faktycznie 10-15% poparcia, a PiS maksymalnie 25-30%. Sondaże to prymitywna manipulacja podświadomością wyborców, po to, aby chcieli głosować rzekomo tak, jak inni, bez zastanowienia się. W sondażach celowo stawiają pytania tak: czy uważacie, że Szef NIK dobrze zrobił idąc na urlop bezpłatny, w związku z aferą z jego udziałem ... wynik potencjalnego sondażu: 95% uważa, że tak. Inne pytanie i tak powinno być postawione: czy uważasz, że Szef NIK powinien być uczciwy, poza wszelkimi podejrzeniami: odpowiedź w sondażach: 100% tak. Drugie pytanie: czy uważasz, że Szef NIK ma prawo prowadzić burd... ? 100% NIE. Trzecie pytanie: Czy żona Kuchcińskiego miała prawo sama latać rządowym odrzutowcem: 100% NIE. PiS manipuluje sondażami, dlatego nikt tego typu pytań nie żąda, a żąda tylko takie, aby PiS-owi sprzyjało i aby wynik mógł być w miarę oczywisty. "...sondaże' są ulubionym sposobem manipulacji społeczeństwem, niestety niezwykle skutecznym:/ Obecnie programy manipulacji społecznej piszą niezwykle wyrafinowane programy komputerowe, połączenie psychologii i wiedzy o świecie...
 

Szanowni Wyborcy!!!

Widzę jeden sposób na to, aby zapobiec sfałszowaniu wyborów, a gdy już do tego dojdzie, to na ich powtórzenie. Wyciszmy głos w telefonach, oznaczmy kartę do głosowania, dokonajmy wyboru oraz zróbmy zdjęcie karty do głosowania na tle swojego dowodu osobistego, co ułatwi Nam wykazanie tego, że doszło do sfałszowania wyborów. Skoro PiS manipuluje sondażami, sugerując np. Konfederacji bardzo niskie poparcie, apeluję szczególnie do osób chcących zagłosować na tę partię, aby wykonywano fotki, bo wtenczas bez problemu wykażemy manipulację przy wyborach. Jeśli w danym okręgu wyborczym będzie na nią oddanych 10.000 głosów, a wyniki komisji ujawnią jedynie 659, to oznaczało to będzie ewidentne sfałszowanie wyborów. Fotka zapobiegnie doprowadzeniu przez osoby trzecie do nieważności oddanego przez Nas głosu, a może tak się stać, szczególnie wtedy, gdy głos będzie oddany np. na Konfederację. Jeśli zastosujemy się do tych zaleceń, to Konfederacja będzie miała poparcie na poziomie 10-15%. Pozostałe partię również będą miały bardzo dobry wynik, natomiast PiS uzyska maksymalnie 10-15% poparcia. Do sfałszowania może dojść, bo ... jak to powiedział Piebiak, wiceminister sprawiedliwości ... za czynienie dobra ONI nie wsadzają, a „dobro” w mniemaniu PiS, oznacza dokonywanie wszelkich działań na korzyść tej partii

UWAGA:

Sondaże, to mistyfikacja, szczególnie w wykonaniu TVPiS. Według sondażu Instytutu Pollster dla "Super Expressu" Konfederacja miała 7% poparcia i byłaby w Sejmie, natomiast TVPiS w swoich wiadomościach całkowicie pominęła ten wynik, udając, że Konfederacja w ogóle nie istnieje, a potem, nie kto inny, jak właśnie ta TVPiS ogłosiła swój sondaż, wedle którego Konfederacja nie kwalifikuje się w sondażach, czyli nie ma rzekomo nawet 5% poparcia. 

Szanowni Wyborcy !!!

..uwierzcie w swoje siły i zachęćcie krewnych i znajomych, aby poszli razem z Wami do urn wyborczych i oddali ważny głos na rzecz Naszego Kraju, walcząc o demokrację, sprzeciwiając się dyktaturze PiS. Zróbmy to dla Naszych dzieci lub wnuków oraz dla ich dzieci i wnuków. Przypominam, Jędraszewski to ten „biskup”, współpracujący z PiS, który zwolnił swoich pracowników, kobiety, bo były nieczyste, żyjąc z facetami i swoimi dziećmi bez związku małżeńskiego. To jest dyskryminacja i całe "miłosierdzie" Jędraszewskiego oraz Kościoła w Polsce. Rzecznik Praw Obywatelskich wszczął postępowanie w tej sprawie.

Jaki PiS, taki „biskup”

     

Za to, co dzieje się w kraju odpowiada nie tylko PiS !!! ... , bo także Kościół, głównie biskupi, arcybiskupi i kardynałowie. PiS "chroni" pedofilów w sutannach, czyli np. gejów w sutannach ... natomiast zwalcza gejów po "cywilu" (LGBT), tak dla odmiany 8-)))):) , a Kościół im w tym pomaga, nazywając ich czerwoną zarazą, ale tylko tych po „cywilu”, zapominając o swoich gejach, gdy tymczasem ta zaraza i nie chodzi tu o LGBT, panuje właśnie w PiS i w Kościele. To klasyczne odwracanie kota ogonem, odwracanie od siebie uwagi. PiS chroni pedofilów oraz tych biskupów, którzy ich chronią, a w zamian Kościół oferuje PiS-owi darmową kampanię wyborczą oraz udostępnia Kościoły do przemów politycznych.

HAŃBA.

Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek chodzi do Kościoła, szczególnie do spowiedzi. Jak można spowiadać się u kogoś, kto nie prezentuje wierzchołka zasad moralnych, tylko jego przeciwieństwo? Jak można chodzić do Kościoła, jeśli z ambony przemawiają politycy PiS ? Proponuję, aby księża pozwolili im przemawiać nawet w czasie ... pogrzebu !!! Niech się księża zajmą modlitwą, a nie dziećmi i polityką. /// Trolle Ziobry nie tylko atakują sędziów, lecz zwykłych ludzi, takich jak ja, a więc takich, którzy "zagrażają" PiS-owi, w ich mniemaniu, a konkretniej chcą uniemożliwić im rządzenie i to pod każdą postacią, krytykując ich aferalne działanie, zmierzając do zaprzestania PiS-owskiej destrukcji Polski. Mam wrażenie, że cała trollownia Ziobry obsiada moje wpisy, niczym szarańcza.// Info dla Ziobry i reszty PiS: Dla przykrycia Waszych cotygodniowych afer Trybunał Stanu jest zdecydowanie za słaby, dlatego powołajcie do życia ... Sąd Ostateczny, a Wasza Emilia będzie sędzią, oskarżycielem i obrońcą. Myślę, że da radę, z błogosławieństwem samego Ziobry, który oficjalnie o niczym nic nie wie :). PS.

że tak się zapytam .. z czystej ciekawości ? ...kto teraz rządzi w Kraju ?

Misiewicza wyeliminowaliście, ... wcześniej karty rozdawała drukarka, bo nie puszczała orzeczeń TK ...Teraz jest spoko, bo drukarka jest po serwisie i wie jak ma drukować, a więc TK zdobyty .. czyli jest GIT. KRS też jest ustawiony, choć nie wiadomo przez kogo, bo lista nie chce się ujawnić :) .... ach, to pewnie ta drukarka ... cały czas daje w kość ...

          

W każdym razie SN jest ... zdobyty, bo Izba Dyscyplinarna postawi do pionu ... każdego ... czyli jest GIT. Zatem kto tu rządzi  trudno wyczuć, bo druga osoba w Państwie za bardzo odleciała (Kuchciński) ... a pierwsza osoba w Państwie ... buja i buja .. gdzieś w obłokach. Gdzie jest zatem ośrodek władzy ? hm, hm ? Może to Emilka ... a dlaczego? Choćby dlatego, że na podstawie jej wyników "pracy" awansowani są sędziowie lub ... NIE są awansowani itd. Ona ma wpływ na decyzyjność każdego z sędziów KRS. hm, hm ..to może ona rozdaje karty ? Wcześniej robił to Falenta, pełen sekretów, ale gość, niestety, marnie skończył i chyba z kicia go nie wypuszczą :( Kto teraz rządzi ... kto teraz rządzi , trudno wyczuć ?

Wiem, wiem ... Kurski wraz z propagandową TVPiS, Kościołem i farmą zapracowanych trolli, oddelegowanych do sieci z Ministerstwa Sprawiedliwości, czy może raczej z ... Ministerstwa Podłości ?

Co myślicie ?

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:5)

Komentarze

 

Przyznam psiaku że niezły kabaret tym pajacom zrobiłeś
Jak twierdzi klasyk, dyplomowany żurnalista z Leonka - Zaorane

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1604620

Ty tak na poważnie?  Sądząc po oznakowaniu wpisu - Humor i Satyra!

Myślałby kto - Konfederację promujesz, a Ty - tę wy-Kidawę-Błońską?

Jeśli są, w Konfederacji, tacy co myślą podobnie - to niezbyt wielkich sukcesów mogą się spodziewać! Raczej żadnych!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1604629

Prowokacje to moją specjalność i znak rozpoznawczy

Na innym portalu wielu kazało mi się ....... i .......

Nie napiszę co?

8-)))))

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1604633