Żydzi uciekają przed swą prawdziwą historią

Obrazek użytkownika elig
Idee

  

  Rozpocznę od zacytowania wczorajszego [25.02.2019] wpisu Matki Kurki [Piotra Wielguckiego] na Twitterze:

  "Talmud albo jak to woli szkoła Goebbelsa w pigułce. Gdy morduje Żyd natychmiast staje się "polskim komunistą", francuskim stolarzem, bułgarskim listonoszem. Ale gdy zginie Żyd, to zabójcą ZAWSZE jest Polak, Bułgar, Francuz. To wyssane z mlekiem matki żydowskie poczucie wyższości." {TUTAJ}

  Chodziło w nim o wypowiedź Pawła Kukiza:

  "Dziś 66. rocznica zamordowania przez komunistów Augusta Fieldorfa „Nila”. Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przewodnictwem Żydówki Marii Gurowskiej vel Genowefa Maria Danielak z domu Zand, córka Moryca (Mariana) i Frajdy (Franciszki) z Eisenmanów. W składzie sędziowskim (poza Gurowską) znalazło się jeszcze dwóch Żydów - Emil Merz oraz Gustaw Auscaler (zm.w 1965 r. w Izraelu). Czwartym „sędzią” był Igor Andrejew (pochodził z wileńskiej, spolszczonej rodziny rosyjskiej). August Fieldorf „Nil” mimo tortur nigdy nie podjął współpracy z władzami komunistycznymi. Zapłacił za to najwyższą cenę.
Cześć Jego Pamięci!" {TUTAJ}.

  Wywołała ona ostrą dyskusję, a autora natychmiast oskarżono o antysemityzm {TUTAJ}.  Kukiz stwierdził {TUTAJ}, że będzie zgłaszał takie pomówienia do prokuratury.  Rzeczywiście - wyszło na to, iż Żydzi walczą z faktami historycznymi.  Jeszcze wyraźniej świadczył o tym artykuł Adama Leszczyńskiego "Antysemityzm w mediach prorządowych. Trzy przykłady: „Wiadomości”, Mularczyk, Waszczykowski" opublikowany trzy dni temu w portalu Oko.press {TUTAJ}.  Rzekomy antysemityzm Wiadomości TVP z 18 lutego 2019 polegał na przypomnieniu, że w likwidacji getta warszawskiego brała udział policja żydowska,  Mularczyk zauważył, że Żydzi chcą od Polski pieniędzy, a Waszczykowski powiedział, iż:

  "Według Żydów jedyną ofiarą II wojny światowej byli oni. Nigdy nie zgodzą się na rozszerzenie narracji o przebiegu i skutków wojny. Nie zgodzą się na pokazanie, że inne narody też cierpiały”.

  Problem polega na tym, iż te wszystkie wypowiedzi są prawdziwe i właśnie dlatego wywołują tak histeryczną reakcję kół żydowskich.  Żydzi stworzyli sobie tzw. "religię Holocaustu", w myśl której byli oni ofiarami największej zbrodni w historii ludzkości i z tego powodu należy im się cześć i chwała.  Hitlerowskie Niemcy faktycznie wymordowały kilka milionów Żydów, ale widoczny udział w tej zbrodni mieli niestety także żydowscy kolaboranci.  Historycy żydowscy [Ringenblum, Arendt] uważali, że bez ich udziału Holocaust nie mógłby zostać dokonany w tak wielkich rozmiarach.  Jeszcze ważniejsze jest zaangażowanie Żydów w budowę zbrodniczego komunizmu.   Żydowscy oprawcy z NKWD, Czeka oraz innych komunistycznych służb maja na sumieniu śmierć milionów ludzi.  Ocenia się, ze komunizm pochłonął około 100 milionów ofiar..  Nie sposób obecnie stwierdzić, czy więcej Żydów padło ofiara Hitlera, czy też więcej niewinnych ludzi zabili żydowscy komuniści.

  W każdym razie czarne karty narodu żydowskiego są obszerne i nie pomoże na to robienie z siebie wyłącznie niewinnych ofiar.  Propaganda żydowska traci jednak ostatnio na znaczeniu.  W swej dzisiejszej notce opisał to Matka Kurka w odniesieniu do Polski {TUTAJ}:

  "Z drugiej strony każdą krytykę wobec Żydów zagłuszano histerią i linczem medialnym, do tego stopnia nachalnie, że mało kto się decydował pisnąć. O tym, aby „złe słowo” o Żydach powiedział jakiś profesor albo polityk z pierwszych stron gazet w ogóle nie było mowy. Dziś sprawy się pozmieniały, po olbrzymiej i kłamliwej żydowskiej propagandzie, tej w Polsce i poza granicami Polski, nastąpiła ostra reakcja Polaków, co jest absolutną i cenną nowością. Zawsze przychodzi taki moment, w którym zaszczuwany w końcu się odwinie, ile można znosić upokorzeń i publicznej chłosty. Dokładnie tak się stało z Polakami po fali oszczerstw i agresji, wylanej przez Żydów w jasno określonym celu – zgnoić i oskubać na wymyślone weksle.
W efekcie już nie skrajnie prawicowe „oszołomy” mogą sobie pozwolić na krytykę żydowskich kłamstw, ale tacy politycy jak Marek Jakubiak, Paweł Kukiz i wielu innych, którzy bywają w TVN. W mediach publicznych pojawiły się tak ostre materiały na temat zbrodni żydowskich, że trzy lata temu cała telewizja poszłaby siedzieć za „mowę nienawiści”. Otwarcie o technikach propagandowych, żydowskich mordercach w komunistycznej bezpiece i o współpracy Żydów z Niemcami, mówią znani i mający wiele do stracenia historycy. Wszystko to razem nie jest krokiem na przód, ale jest prawdziwą rewolucją, którą trzeba umieć dostrzec i docenić,"..

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Żydowska pisarka Hannah Arendt w "Eichmann w Jerozolimie": „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii.”

Jewish writer Hannah Arendt wrote in her book "Eichmann in Jerusalem": "For Jews, the role that Jewish leaders played in the annihilation of their own nation is undoubtedly the darkest chapter of all this grim history."

As head of the Gestapo office for Jewish affairs, Adolf Eichmann organized transport systems which resulted in the deportation of millions of Jews to extermination camps across Nazi-occupied Eastern Europe. Eichmann helped draft the letter ordering the Final Solution — the Nazi’s plan to exterminate the Jewish people in Nazi-occupied Europe. After the war, Eichmann fled to Argentina, where he lived under a false identity until he was kidnapped by the Israeli intelligence agency, the Mossad, on May 11, 1960.

He was flown to Israel and brought to trial in Jerusalem in April 1961. After being found guilty he was executed by hanging in 1962. One writer reporting on the trial was the German-Jewish philosopher and political theorist Hannah Arendt, the author of "The Origins of Totalitarianism" and "The Human Condition." Arendt’s coverage of the trial for the New Yorker proved extremely controversial. She expressed shock that Eichmann was not a monster, or evil, but "terribly and terrifyingly normal."

Even more controversial was her assertion that the Jews participated in their own destruction through the collaboration of the Nazi-appointed Judenrat, or Jewish Councils, with the Third Reich. Arendt’s coverage of the Eichmann trial is chronicled in the 2013 film, "Hannah Arendt." We air clips of the film and speak with the film’s star, Barbara Sukowa, who was awarded the Lola Award for Best Actress, the German equivalent of the Oscars, for her role. We are also joined by the film’s director, Margarethe von Trotta, one of Germany’s leading directors, who has won multiple awards over her 40-year career.

 

 

 

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1581952

- pod tym artkułem i zawartymi w nim przemyśleniami. Widzę to bardzo podobnie jeśli nie identycznie. Żydzi ostatnio źle wbili "zawór w beczkę z piwem" aby dozować kranikiem swoją prawdę o holokauście a zawartość "beczki się wzburzyła i zaczyna wysadzać kranik i tryskać między palcami i klepkami beczki". Chcieli przypieczętować w Warszawie swoją narrację wydarzeń. Prawda długo czekała aby ujrzeć światło dzienne,- trochę zbyt długo bo  Bolek okradł Polskę i Polaków z 25 najpiękniejszych lat . Jakie tylko złe wydarzenia z ostatniego okresu będziecie analizować to i tak po nitce dotrzecie do Bolka który teraz  robi już tylko za polityczną małpę Kiszczaka.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1582040

Żydzi to ludobójcy mordowali i mordują Polaków: Żydzi posiadali setki obozów koncentracyjnych w których mordowali Polaków, całością zarządzał morderca i psychopata, żyd Beria. W czasie II wojny światowej w żydowskich obozach koncentracyjnych zginęły miliony Polaków.

To Żydzi współpracowali z faszystami, a ponad 300 000 ich służyło u boku Hitlera. Hitler był Żydem, płynęła w nim żydowska krew!!! Hitler był Żydem, bo według Talmudu był. Żydzi są psychopatami i mordercami, na swoich rękach mają krew milionów Polaków i innych narodów. Żydzi zapłacą odszkodowania dla Polski i Świata.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1582055

co za brednie, jestem glęboko zniesmaczony taka mieszanką fałszu i półprawd

MKurka jest absolutnie niewiarygodny, nie tylko bajarz ale obecnie to piesek PiSu. szkoda strzępić, ile zaszkodził i zmanipulował.

zarzucanie Talmudu osobom pochodzenia Ż. jest czystą głupotą, którą nieodmienie orają się takie szury, jak międlar, bądź którą manipulują tacy, jak braun- ten to sugerując wplyw talmudyzmu lecz nie podnosząc tego w poważnej debacie.

Żyd stając sie komunistą, rzeczywiście zaprzecza swej religii a staje się człowiekiem radzieckim. jesli morduje w imieniu komunizmu, to przeciez winą nie jest jego pochodzenie! Rzygać się chce od tego wybielania komunizmu na rzecz teorii spiskowych o winie żydowskiej.

/Ale gdy zginie Żyd, to zabójcą ZAWSZE jest Polak/

A że w zabójcach widzi się obcą wspólnotę, np. zabijających Polaków- nic dziwnego. Ilu Polaków do dziś twierdzi, że zabijali: Niemcy, Rosjanie, Żydzi, Ukraińcy itp.? tak piszą i tu, na NP, uogólniając. kto sie burzy o to- nieliczni.

niech ktoś napisze, tak jak ja, że nie wolno winić całego narodu a tym bardziej dzisiejszego, że to podła odpowiedzialnośc zbiorowa- od razu będzie nazwany banderowcem itp.

ale w drugą stronę, pisac takie krzykliwe żale, że inni to robią- to juz oburzenie, kto sie nie oburza, jak trendsetterzy prawicowi karzą, znów będfzie okrzyczany antypolakiem do zniszczenia,.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1582092

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jk głpm żydkm jstś t znw ptwrdzls. Nwt tn twój tlmdyczny słwtk tg n przykryj.

bingo

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1582093

Jak głupim żydkiem jesteś to znowu potwierdziles.
Nawet ten twój talmudyczny słowotok tego nie przykryje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

bingo

#1582094

WARIACTWO ELIG

Historycy żydowscy [Ringenblum, Arendt] uważali, że bez ich udziału Holocaust nie mógłby zostać dokonany w tak wielkich rozmiarach.  Jeszcze ważniejsze jest zaangażowanie Żydów w budowę zbrodniczego komunizmu.   Żydowscy oprawcy z NKWD, Czeka oraz innych komunistycznych służb maja na sumieniu śmierć milionów ludzi.  Ocenia się, ze komunizm pochłonął około 100 milionów ofiar..  Nie sposób obecnie stwierdzić, czy więcej Żydów padło ofiara Hitlera, czy też więcej niewinnych ludzi zabili żydowscy komuniści.

udowodnij, że zbrodnie komunizmu wynikały z żydowskiego pochodzenia niektórych funkcjonariuszy.

potrafisz?

i jeszcze to 100 mln ofiar... dlaczego nie miliardów?

/Nie sposób obecnie stwierdzić, czy więcej Żydów padło ofiara Hitlera, czy też więcej niewinnych ludzi zabili żydowscy komuniści./

naprawdę "nie sposób"? znamy liczbe ofiar i wiele detali ale nie to? spisek masonów, czy jak?

Elig sugeruje, że "żydowscy komuniści" zabili około lub i więcej niż hitlerowska polityka- i do tego robiąc niesmaczny bilans, by pokazać zbrodnie całego narodu żydowskiego. co z tego, że chciano wymordowac cały naród, metodami przemyslowymi, co jest rzeczą bez precedensu, skoro gdy ich potomkowie stają się irytujący, nalezy koniecznie oskarżać ich o rownie potworne masowe mordowanie niewinnych, wybielając rzeczywistych zbrodniarzy. co zresztą w interesie... zgadnijcie sami czyim.

 

skoro są "żydowscy oprawcy" na służbie komunizmu, to logicznie rzecz biorąc, sa i "polscy oprawcy". nie jest tajemnicą, że kolaboracja sowiecka w Polsce miała ogromny zasięg. i że wśród mniejszości zdrajców, górowali Polacy, co najzupełniej logiczne.

 

a teza, że ruszyła rewolucja w pokazywaniu żydowskich zbrodni w ramach rewanżyzmu, jest do kitu.

''ostre reakcje'' były juz i dawniej. temat zbrodni żydwoskich nie jest tabu, przecież jest świetnie znany- a najlepiej u badaczy Holocaustu.

głupotą zaś nie jest dostrzeganie, jak spoleczenstwo jest sterowane.

narracja żydowska i konflikt przykryły sprawę konferencji.

Żydzi wywołują celowo antysemityzm, by pokazać światu antysemicką Polskę, a Polacy chętnie się dają na to nabrać i jeszcze nakręcają się nawzajem. no gratulacje.

politycy zas cynicznie pokazują, jak to nas "bronią"- jedni stają się głośniejsi i chcą coś ugrać a rząd, jak zwykle, chce by spóleczeństwo się solidaryzowało z nim- za jego własne błędy!!!

W TEJ SYTUACJI TRZEBA BYC IDIOTĄ, BY SIĘ SKUPIAĆ NA TYM, CO NAM PODSUWAJĄ.

Izrael dokonał sabotażu naszej, polskiej konferencji- i wszyscy żyją tylko wariackimi słowami paru Żydów. Efekt przewidziany, jak zawsze działa. Szkoda strzepić ryja, kto ma widzieć, ten widzi, przecież to żadna tajemnica

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1582095

170 mln osób wynosi liczba ofiar zamordowanych przez totalitarnych, komunistycznych despotów

 

Jeszcze w 1982 roku, Józef Mackiewicz cytował za Phillipem Vander Elst liczbę mordów komunistycznych w XX wieku jako 143 miliony osób.[i] W 2009 roku Philip Vander Elst w materiale "The link between statism and supranationalism”[ii] podał liczbę ofiar zamordowanych przez despotyczne rządy na 170 mln. Dodając, iż ponadto miliony osób zostały życiowo zrujnowane przez socjalistyczne planowanie oraz urzędników państwowych.

Jednak, zrujnowane zostało życie nie "milionów osób" — lecz setek milionów. Przede wszystkim tych osób, którym komunistyczni bandyci wymordowali najbliższych. Ponadto, wręcz obłędnie wydatki na zbrojenia, mające służyć wojnom z demokratycznym Zachodem i podbiciu całego świata przez genseków z Kremla oraz niewydajne, rujnujące gospadarkę komunistyczne centralne zarządzanie — zrujnowały życie kolejnych setek milionów ludzi, zmuszając ich do życia w nędzy. Do tego jeszcze trzeba dodać, że zawsze walczące z prawdą partie komunistyczne wymuszają i na tych osobach, których nie zamordują i całych społeczeństwach — konieczność życia w ciągłym, komunistycznym zakłamaniu…[iii]

Z artykułu Phillipa Vander Elsta wynika, że dane o około 100 mln komunistycznych ofiar podane w "Czarnej księdze komunizmu" — wydanej najpierw we Francji w 1997 roku — trzeba uznać za bardzo mocno zaniżone. Zresztą książka ta, w zbyt dużym stopniu koncentrowała się przede wszystkim na komunistycznych zbrodniach popełnionych przez komunistów — przeciwko innym komunistom.

I chociaż "Czarna księga komunizmu" przedstawia obraz wstrząsający, to jednak jest to bardzo niepełny rejestr komunistycznych zbrodni i szaleńczych komunistycznych eksperymentów na całych narodach. Ofiarami zbrodniczego komunizmu — są dziesiątki milionów osób z okresu bolszewickiej walki o władzę, ofiar leninowsko-stalinowskich gułagów, stworzonego przez komunistów głodu na Ukrainie, przesiedleń całych narodów oraz sowieckich mordów politycznych. Są to także ofiary komunistycznych bestialskich mordów w zajętej przez sowiecką armię i pacifikowanej przez sowieckich zbrodniarzy — Europie Centralnej, Środkowej oraz Południowej.

Ofiarami są także i dziesiątki milionów osób bestialsko pomordowanych przez komunistów w Chinach oraz na całym świecie — przy nieustających sowieckich próbach instalowania władzy komunistycznej mającej zdominować życie na Ziemi. 

"Czarna księga komunizmu" dowodzi tego, że dla komunistów życie ludzkie było i jest nic nie warte. Przy tym, nawet najokrutniejsze swoje zbrodnie komuniści na całym świecie zawsze przedstawiali jako historyczną konieczność mającą służyć szczęściu ludzkości i budowie komunistycznego raju na Ziemi…

 

Michnik a demokracja i wartości

Warto tu zaznaczyć, że dla lewackich demagogów nie kierujacych się w życiu prawdą — nawet opinia, że demokracja musi być związana z określonymi wartościami jest niezrozumiała. Otóż, Jan Paweł II powiedział kiedyś, iż: "Demokracja bez wartości przeobraża się w jawny bądź zakamuflowany totalitaryzm." Na to odezwał się Adam Michnik mówiąc, że nie rozumie sensu wypowiedzianej przez Jana Pawła II myśli o demokracji bez wartości. Brak jakiegokolwiek zrozumienia tego związku przez Michnika — wychowanego przecież w rodzinie sowieckich propagandzistów, jak sam to zresztą to napisał w żydokomunie[iv] — znakomicie wyjaśnił prof. Piotr Jaroszyński stwierdzając, że:

"Cóż, żeby to rozumieć, trzeba mieć: po pierwsze - odpowiednie wykształcenie, a po drugie - trzeba należeć jednak do pewnej cywilizacji, więc gdy mamy do czynienia z mijaniem się w tym zakresie, to może rzeczywiście nastąpić brak możliwości zrozumienia tej myśli. Wtedy ani się jej nie rozumie, ani nie czuje, ale to zapewne wynik przynależności do innej sfery cywilizacyjnej."[v]

 

Komunizm, czyli socjalizm międzynarodowy a hitlerowski socjalizm narodowy

Marek Jan Chodakiewicz w notce zatytułowanej “Czarna prawda o szlachetnych komunistach[vi] napisał, że: "To właśnie porównanie komunizmu (socjalizmu międzynarodowego) do narodowego socjalizmu spowodowało wielki skandal wokół ‘Czarnej księgi komunizmu’.

Najbardziej szokującym aspektem tego porównania była teza postawiona przez jednego z autorów, Stephane Courtois, że nienawiść do całych grup społecznych wyrażona marksistowską formułą ‘walki klas’ jest równie rasistowska, jak narodowo-socjalistyczna teoria ‘walki ras.’ (…)"

(...)

Całość: http://blogmedia24.pl/node/46230

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1582168

... mam wrażenie, iż Katz a wcześniej Netanjahu doskonale wiedzieli co robią i wcale nie była to wpadka.

Czas pokaże, czy była to iskra zapalna do "ostatecznego rozwiązania kwestii Polin" oraz mienia bez spadkowego. Martwi mnie codzienne molestowanie świadomości rodaków tematami żydowskimi. Zbyt nachalnie utwierdza się w Polakach, iż problem żydowski jest problemem Polski. Żandarma w naszym kochanym kraju już osadzają.

Powyższe, me obawy są li tylko odczuciami, instynktem i bardzo chciałbym się mylić.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

...

#1582110

"Hitlerowskie Niemcy faktycznie wymordowały kilka milionów Żydów."

Przedsiębiorstwo Holocaustu ma się wspaniale, dzięki takim matołom jak ty!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.polskawalczaca.com/index.php

http://forum.wolna-polska.pl/

#1582123

w Polsce protestowali, a żydostwo zakłamywało całą historię zdejmując z siebie wszelkie winy i jawne przywary, które były przyczyną wypędzania ich z bardzo wielu miejsc na świecie, tak, że musieli się tułać i szukać nowego miejsca osiedlenia!

Niestety Polacy, ludzie szczerzy, otwarci i litościwi okazali się zbyt gościnni i jak zwykle naiwni i przyjeli żydów w gościnę do Polski sądząc, że "nowi mieszkańcy" okażą za to wdzięczność i będą się zachowywać przyzwoicie!

Mieliśmy w przeszłości steki przykładów, zarówno w Polsce centralnej, jak i na Kresach "tej żydowskiej życzliwości" dla Polaków, a po wojnie żydowscy oprawcy funkcjonariusze NKWD, MB, SMIRSZa, PZPR i innych zbrodniczych instytucji, wysłani do Polski przez stalina mordowali i prześladowali tysiące Polskich Bohaterów i ich rodziny!

Trzeba przypomnieć, że pierwsze plena KC odbywały się w jidisz, bo większość partyjniaków nie znała polskiego!

A teraz to nikczemne łajdactwo, pod postacią takiego, czy innego kłamcy śmie nam, Polakom zarzucać winy niepopełnione, a wspierane przez sojusznika-zdrajcę występuje z nienależnymi roszczeniami!

Zwolnić w trybie natychmiastowym z instytucji publicznych, szkół, wyższych uczelni, muzeów, teatrów i innych opłacanych z naszych polskich podatków wszystkich antypolaków - jawnych zdrajców, którzy opluwają i pomawiają Polskę - głoszą mowę nienawiści w kraju, czy za granicą!

Dość mamy tego nikczemnego, antypolskiego bełkotu, dość tego pazernego przymawiania się o kasę - do pracy bando obiboków, zarobić na siebie, zamiast wyciągać jak zwykle łapska po cudze!!!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Serce słowianki nie zna łez ...

#1582166

cytując "Zwolnić w trybie natychmiastowym z instytucji publicznych, szkół, wyższych uczelni, muzeów, teatrów i innych opłacanych z naszych polskich podatków wszystkich antypolaków - jawnych zdrajców, którzy opluwają i pomawiają Polskę - głoszą mowę nienawiści w kraju, czy za granicą!"  tyle, że podobno któreś z ministerstw dało pieniądze na tą haniebną konferencję, czyli sfinansowało zdradzieckie działania tego żałosnego towarzystwa!

W tej sytuacji należy "wyrzucić z polskich instytucji publicznych na zbity p**k" nie tylko tych antypolaków, którzy w Paryżu głosili mowę nienawiści przeciwko Polakom, ale także tych, którzy dali im nasze pieniądze na tą haniebną konferencję!!! Niestety, skoro członkowie rządu polskiego akceptują finansowanie antypolskich działań z naszych podatków, to chyba to wygląda na zaprzaństwo!

Zetem rządzie polski do roboty, usunąć zdrajców, antypolaków i wrogów z polskich instytucji publicznych i nie finansować "antypolskiej mowy nienawiści", bo niestety tracicie wiarygodność!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1582234

Popieram z Plusem.

Tobie Lionette i sobie, i każdemu z osobna co Polakiem jest dedykuję... niestety:

Oj, naiwny, naiwny, naiwny,
Jak dziecko we mgle,
Jak goliat na pchle,
Mól w otchłani wód,

PS

Trzeba wziąć miotłę i wymieść paskudztwo z góry do spodu w poprzek i wszerz!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1582235

 NIGDZIE! nie mają szans uciec. 

Przed PRAWDĄ nikt nigdzie nie ucieknie! ONA, Ta PRAWDA zawsze jak oliwa na wierzch wypływa.

Dzięki za słowa TEJ PRAWDY Elig, i jako podsumowanie, taki WYKRZYKNIK!!! mój, TEN link do szwajcarskiej gazety, który jest niezłym kopem w te parchatą rzyć

:

https://otopress.pl/2019/02/28/niemieckie-media-polska-izrael-neue-zuercher-zeitung/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1582169

Tzw.zydzi nigdzie nie uciekaja, tylko atakuja. Od zadnej swojej prawdy nie uciekaja, tylko ja fabrykuja, bo ich na to stac. Medialnie opanowali caly Swiat , a poza tym "ten Swiat " siedzi u nich w kieszeni, a nawet wiecej oni sa jego portfelem i to cala filozofia na temat tzw.zydostwa.

To nie jest tak, ze Swiat bedac pod finansowym butem tzw.zydostwa bedzie nam rozwijal jakis czerwony dywan, bo my jestesmy Polakami i za niego tj. za ten Swiat niejednokrotnie gineli Wielcy Polacy. Swiat na codzien nie jest pochloniety jakimis uwarunkowaniami historycznymi, tylko probuje znalezc sie w rzeczywistosci, naturalnie oprocz tej jego czesci, gdzie wlasnie panuje wojna.

My Polacy musimy o nasze interesy zadbac sami i nie czekac na jakas jalmuze tego Swiata i to z tej prostej przyczyny, ze ja nie otrzymamy. I w przeszlosci ten fakt zostal juz nam wielokrotnie udowodniony.

Nie tylko, ze nie potrafimy zadbac o wlasne interesy, to na dodatek jestesmy slepi , bo nie widzimy, ze od wielu wielu laty my juz swojego panstwa nie mamy.Zyjemy co prawda na swoim dawnym terytorium, ale nie posiadamy wlasnego panstwa. I to w rozumieniu np. wlasnego domu czy tez mieszkania..., by w koncu zostalo to dosadnie zrozumiane !

Wiec jezeli ktos mieszka w mieszkaniu czynszowym lub domu, ktory splaca pozyczka bankowa, to przeciez nie moze taki ktos twierdzic, ze jest wlascicielem owego domu tudziez tej czynszowki. To znaczy owszem moze, ale to nie jest prawda i ten ktos zyje w iluzji wlasnych domnieman. Tak wlasnie jak miliony Polakow ludzi sie od 44`, ze zyja we wlasnym panstwie. A, zeby bylo tragiczniej, to ludza sie juz od 1918 roku...

Wyprzedzajac ewentualne oburzenie piewcow Sanacji, napisze, ze wowczas laskawie pozwolono/wyrazono zgode, bysmy zaistnieli politycznie na mapach Swiata.Co wcale nie oznacza suwerennego i niepodleglego panstwa. Pozwolono na porod tego polskiego politycznego bekarta, bo takie byly polityczne interesy owczesnego Swiata. Polskim Narodem KUPCZY SIE juz przez ostatnie kilka wiekow i tylko Polacy w swojej ekstazie upojeni wlasna historia, jakze przeciez przeklamana i nie prawdziwa ,wlasnie z tego tytulu nie moga rozpoznac tej politycznej farsy, do jakiej doprowadzono nasze panstwo.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1582173

Ale nie takie duże te ropuszki, aby tak się nachylać nad ich pełnym przyziemnych rządz kumkaniem. Zwłaszcza, że ten gmach Babel, jakim jest świat, coraz bardziej przypomina Sołowki, bądź Auschwitz. Czyli oparte o wszystko, co niskie w człowieku, dla milionów czy miliardów, więzienie. A w więzieniu nie schylamy się po ... mydło. Zdaje się rusek nim rzucił i teraz tylko zasłaniać oczy dzieciom i co wrażliwszym. Bo ewidentnie się po nie schyliliśmy i spodziewanych obrazków dzieci oglądać nie powinny. A tu trza było jak Pan we własnym domu przez łachów obskoczony. Chyba, że my duchowo nadal w Auschwitz, na Sołowkach czy w Kazachstanie alibo innej sziroj stiepi Zabajkalia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1582194

Z ta duchowoscia, to chwilowo jest roznie...

Ale na umysle, to Narod bardzo niedomaga...jakis letarg polaczony ze stanem na jazni...

Niczym czlowiek nawet nie lezacy w lozku, ale wykonczony do maksimum i z flacha powietrza na kolkach...

Niby pomalu chodzic na jakies krotkie spacery moze, ale ciagnie ta flache za soba... co to za zycie ?

A my pragnelibysmy z tego ludzkiego wraka zrobic np. Kozakiewicza...przeciez to iluzja...

Na  takim przykladzie opisalbym stan naszego Narodu...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1582215

jak za duzo wypiję a za mało zjem.

Co do wyssanego z mlekiem matki poczucia wyższości to mam poczucie szczęścia i wyzszości jak pociągnę nie mleko i dobrze podjem, i znów toaścik, i znów podjem. I to dobrze podjem i wypiję. Ale nigdy przed lustrem. Może być nawet kosher i z ruskimi, byle nie sam przed tym durnym lustrem ekranu z internetem. Co prawda ruskie to pija i solą dłoń a nie zakąszają ale to inna bajka. Ważne że brzmi dobrze niepoprawnie w kontekście tygodnia trzeźwości. 

Tak na prawdę to nie tylko nie jestem żyd ale jeszcze do tego prawie zupełny abstynent, choć z ruskimi(katechetami in spe) koniak stakanami się waliło chleb  solony wąchając qwo ante. To znaczy po ale dawno temu.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1582303

natrafiłam na takie coś:  https://www.youtube.com/watch?v=MSe4kZ4T5Vo   i że gdzieś  chciałam to polecić to tematycznie tu mi pasuje

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1582213

internet jest zakłamany ciężko znależć prawdziwe historie Żydów. Rockefeller i cała ameryka ładowała w dupę pieniądze

Hitlerowi a teraz ta sama Ameryka żąda pieniądze od Polski, a PIS paraduje w jarmułkach i przytakuje głowami :)

A USRAEL testuje nowe bronie biologiczne na Polakach, pierwsze poszły w ruch szczepionki skute rtęcią, alumnium i strontem: https://www.quantectherapy.com/pl/toksyny-gmo-konserwanty-chemtrails-toksyczne-szczepionki-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci-po-pis/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1582225

jak dziwnie i nieprawdopodobnie by nie brzmiało to, co napisał Archiwum X, to niestety jest to prawda.

Żydo-amerykańscy i żydo-europejscy banksterzy finansowali Hitlera - austriackiego żyda, jego dojście do władzy, zbrojenia hitlerowskich Niemiec i dalej konsekwentnie wybuch i wieloletnią kontynuację II wojny światowej, później także zbrojenia aliantów i dzięki temu dosyć zarobili, a wojna w końcu po 6 latach mogła się skończyć!

Żydo-amerykanie od 1943 roku, dzięki Janowi Karskiemu, wysłannikowi Rządu Polskiego (raportowi Witolda Pileckiego)  wiedzieli o zbrodniach popełnianych przez niemieckich nazistów na okupowanych terenach, także w Polsce - wiedział to prezydent amerykański, senat amerykański, dziennikarze amerykańscy, w końcu diaspora żydowska w Ameryce, ale ich to nie obchodziło, bo jeszcze za mało zarobili.

Dopiero finansowanie obydwu stron konfliktu, hitlerowskich Niemiec i aliantów pozwoliło im zarobić wystarczająco dużo pieniędzy i wyrazili zgodę, aby haniebni politycy alianccy zakończyli tą wojnę, oczywiście zdradzając Polskę i wydając ją na żer żydo-ruskich stalinowskich komunistów!

Każdy w miarę inteligentny człowiek to wie lub też mając umiejętność czytania i przyswajania wiedzy powinien to wiedzieć, ale dlaczego nasze władze o tym nie wiedzą, czy też tylko nie mówią, pomijają te najważniejsze prawdy historyczne???

Dlaczego władze polskie przyjmują ta skandalicznie chamską i kłamliwą retorykę, zamiast zamknąć kłamliwe żydo-amerykańskie gęby prawdą, czyli stwierdzeniem, że sami sfinansowali i wywołali II wojnę światową, więc niech się sami rozliczają, a nam wypłacą odszkodowania za zniszczenie Polski i wymordowanie Polaków!!!

Trzeba im otwarcie przypomnieć ich haniebne zbrodnicze działania, bo przecież II wojnę, w tym ten ulubiony żydowski holokaust rozpętał żyd za pieniądze żydów, przy okazji niszcząc i okradając Polskę i mordując ponad 6 milionów polskich obywateli, w tym 3 miliony żydów!!!

Nikczemne kłamstwa na nic się zdadzą, bo większość już prawdę zna o tym kto i dlaczego wywołał II wojnę światową, kto na tym zarobił i kto ponosi odpowiedzialność. Poza Niemcami i innymi faszystami, a było ich więcej niż naród niemiecki, są to oczywiście żydo-amerykańscy i żydo-europejscy banksterzy, zatem z nimi żydzi powinni toczyć dyskusje o winie i o swoich nachalnych roszczeniach!

A jeśli polscy rząd i prezydent nie wiedzą, albo udają, że nie wiedzą, czy też nie chcą wiedzieć o tych "oczywistych oczywistościach", to chyba czas najwyższy ustąpić miejsca lepiej zorientowanym i lepiej "służącym Polsce i Polakom!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1582227