"Seryjny wypadek". Czy to pewna wersja "startegii żaby"?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Być może pewne wydarzenia dzieją się przypadkowo i to w każdej sferze życia indywidualnego oraz zbiorowego. Z pewnością tak jest, ale jeżeli tak się dzieje, że mało prawdopodobne do wystąpienia fakty jednak się zdarzają i to nawet cyklicznie to już nie można mówić o przypadku. A tak jest z tzw. stłuczkami samochodowymi najważniejszych osób w państwie, m.in. prezydenta, premier (też w Izraelu!) czy szefa MON.

Oczywiście można dalej się upierać, że ów "seryjny wypadek" limuzyn rządowych to jakieś fatum, "prawo serii", brak wyszkolenia i brawura BOR-owców, niedouczeni polscy kierowcy czy tam wyszukiwać innych przyczyn, w tym losowych.

Ale sprawa staje się na tyle poważna, że trzeba zakładać wykreowanie owej cykliczności "seryjnego wypadku". Tym bardziej, że w całej historii II PRL (III RP) jak i I PRL mieliśmy do czynienia z bardzo częstym grasowaniem "seryjnego samobójcy" czy też "nieszczęśliwego wypadku". To standard postępowania zmierzającego do wyeliminowania niewygodnych dla komuny, poskomuny i elit III RP ludzi, którzy zagrażali (i zagrażają) ustalonym w Magdalence i OS zdradliwym i antypolskim porozumieniom.

Objęcie władzy przez prezydenta A. Dudę i PiS (ZP) a szczególnie to, że rządzą naprawdę realizując swoje obietnice wyborcze od samego początku było szokiem dla II PRL i od pierwszego dnia rządów (a nawet wcześniej) nastąpił zmasowany atak na nowe władze, atak zjednoczonej totalnej opozycji, współczesnej Targowicy. Trwa on do dzisiaj, mimo, że wszystkie próby obalenia prezydenta czy rządu premier B. Szydło spełzły na niczym. Nie udało się wciągnąć rządzących w "bieżące pyskówki", nie udało się doprowadzić do krwawych rozruchów Polaków na ulicach, nie była w stanie pomóc brukselsko-niemiecka zagranica ani lewacko-demoliberalne światowe elity, nie udał się grudniowy i dobrze przygotowany pucz "totalnej opozycji" ani żadne prowokacje uliczne i parlamentarne. Rząd rządzi coraz skuteczniej i - o zgrozo - zaczął powoli rozbijać antypolską, rządzącą niemal od 27 lat mafię elit III RP. Zagrożone zostały podstawy jej funkcjonowania, począwszy od finansów, czyli swobodnego okradania Polski na miliardy złotych a skończywszy na śledztwach, aresztowaniach, procesach karnych, zmianach kadrowych (np. w armii) czy rozbijaniu bezkarnych korporacji zawodowych, w tym w wymiarze sprawiedliwości i w środowisku dawnych SB-ków czy WSI-oków. Całej tej sitwie dosłownie zaczął "palić się grunt pod nogami" a wizja świata zza krat jest dla tej wyższej kasty ludzi nie do przyjęcia, tak samo jak oderwanie ich od koryta władzy i apanaży z nią zawiązanych.

Wielokrotnie to powtarzałem i powtórzę jeszcze raz - oni są zdolni do wszystkiego, największej podłości i zdrady. Są w stanie doprowadzić Polaków do rozlewu polskiej krwi na ulicach, ale też są w stanie dokonywać mordów politycznych, tak jak to było i w czasie komuny i postkomuny.  A te mordy w postaci właśnie "seryjnego samobójcy" lub "nieszczęśliwego wypadku" były częste i cyklicznie a ich i ich ofiary opisałem w ciągle uzupełnianym swoim tekście: ]]>"Seryjny samobójca" i "nieszczęśliwy wypadek" - efekty degrengolady państwa polskiego!"]]> [1]. Sądzę też, że z dużą dozą prawdopodobieństwa ową listę uzupełnić można też niedawną śmiercią w wypadku samochodowych posła Kukiz'15 Rafała Wójcikowskiego.

Te dziwne wypadki samochodowe mogą nic nie znaczyć, ale też mogą stanowić operacyjne realizowanie pewnej strategii zbliżonej do tzw. "strategii żaby",  która to ta żaba włożona do wrzątku od razu wyskakuje i ucieka, ale jeżeli włoży się ją do zimnej wody i będzie tę wodę stopniowo się podgrzewać to żaba będzie - sukcesywnie w czasie - przyzwyczajać się do coraz bardziej gorącej wody, nie ucieknie i zginie w końcu ugotowana przez wrzątek. I właśnie może te dziwne wypadki mają na celu właśnie stopniowe przyzwyczajanie nas do ewentualnego "ostatecznego rozwiązania" kwestii prezesa, prezydenta, pani premier czy niektórych ministrów, którzy w końcu mogą naprawdę zginąć w jakimś wypadku samochodowym a wtedy totalniacy i ich "elity" różnej maści  - jak zwykle szyderczo i lekceważąco a wewnętrznie radośnie - rozłożą ręce i powiedzą: "No już było kilka wypadków a ten akurat okazał się śmiertelny, bo PiS zniszczył służbę BOR i nie wyciągnął wniosków z poprzednich zdarzeń. Ten wypadek akurat skończył się nieszczęśliwie, ale można się było w końcu tego spodziewać".

Chciałbym się mylić, ale podobnie korzystano z elementów tej strategii w przypadku "polityki nienawiści" wobec ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego, gdzie wcześniej pojawił się jakiś "ślepy, ruski snajper", potem B. Komorowski stwierdził mnie więcej, że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" a później była tragedia smoleńska. Wcześniej zaś była katastrofa Casy a nawet możliwość katastrofy śmigłowca z L. Millerem. Został też wykreowany Cyba a przez całe ostatnie 1,5 roku próbuje się wykreować pokłady chorej nienawiści wśród odmóżdżonych lemingów... bo może któryś w końcu stanie się tym kolejnym Cybą....

Jedno zaś jest pewne. Najwyższym przedstawicielom polskich władz grozi niebezpieczeństwo i to tym większe, że A. Merkel zrozumiała, że musi liczyć się ze zdaniem Polski a dla niej to też zapewne jest nie do zniesienia. I tym bardziej, że "totalna opozycja" wraz z jej elitami traci na znaczeniu w badaniach sondażowych a podstawy jej szpetnej egzystencji zaczynają być podcinane skutecznymi działaniami nowych władz.

Oby jednak to wszystko były jednak przypadki, które zmuszą do radykalnych działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa najwyższych władz RP.

[1] ]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/11/seryjny-samobojca-i-nieszczesliwy.html]]>

P.S.

Nie będę tutaj cytował, ale szydercze reakcje na wypadek pani premier takich Wrońskich czy Giertychów tylko świadczą  o ich totalnej zgniliźnie i skundleniu oraz jakiejś chorej antyludzkiej nienawiści. Oni naprawdę by się cieszyli ze śmierci przedstawicieli nowych władz...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (25 głosów)

Komentarze

Nie sądzę, żeby to był jakiś zamierzony wypadek. Jest to jednak rzecz wynikająca z entropii, rozpadu systemu demoliberalnego i postkomunistycznego wprowadzająca chaos do systemu na najrozmaitszych poziomach. Stopień tego chaosu jest wysoki, więc i prawdopodobieństwo takich wypadków rośnie odpowiednio proporcjonalnie. Dodajmy do tego zdecydowanie większą aktywność obecnie rządzących, rozjeżdżających się po kraju, która dodatkowo wzmaga ich narażenie na takie przypadki.

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1532683

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika mikolaj został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

mikolaj

#1532688

Dotyczy to nie tylko funkcjonariuszy lecz wszystkich użytkowników dróg, bo przecież w tym przypadku wina jest ewidentnie po stronie cymbała kierującego fiatem. A i funkcjonariusz także podlega rozmaitym uwarunkowaniom, które mogą wpływać na jego decyzję w krytycznej sytuacji drogowej.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1532696

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1532700

Media podają informacje zmieniające się z godziny na godzinę... jak w kalejdoskopie. W takim przypadku nie należy zbyt wcześnie ferować wyroków. Nie należy pochopnie, jednoznacznie oceniać winny_niewinny!

Trybeus? Czy młody człowiek skręcał na skrzyżowaniu w lewo z prawego pasa?

Co by nie mówić/napisać kierujący opancerzonym samochodem odbijając w lewo powinnien mieć zapisane "w dysku":

1. - zderzę się z samochodem jadącym z przeciwka;

2. - wpadnę na istniejącą przeszkodą terenową np. na drzewo, słup reklamowy, latarnię etc.;

3. - wjadę w osobę/grupę osób znajdujacych się przy krawężniku.

Wydaję mi się, że decyzja kierowcy pani Premier  powinna być jednoznaczna ( w przypadku, gdy trzeci samochód ochronny nie miał szans zadziałania) : 

1. - trzymać mocno kierownicę;

2. - jechać do przodu bez dodawania/ujmowania szybkości;

3. - odrzucić przednim prawym zderzakiem kilkutonowego Audii  Cinquecento ważacego ~1 tonę;

4. - nie zatrzymywać się bo nigdy nie należy wykluczyć przypadku celowego działania.

Łatwo mówić po zdarzeniu - trudniej poprawnie działać w momencie zagrożenia!

Tylko...  od profesjonalistów TEGO wymagamy, po to ich szkolimy, za to dajemy im uposażenie i należne przywileje!

Vote up!
9
Vote down!
0

casium

#1532711

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...tm n był lwg n prwg ps, zbcz n zdjęc w pśc...jst tylk jdn ps, krwc scnt mógł sę tylk przyblżyć d prwj krwędz ps lb lwj krwędz...

 

ttj t mjsc mżn pspcrwć bjrzć z blsk

klknj 

< hrf="https://www.ggl.nl/mps/plc/Pwst%C5%84c%C3%B3w+%C5%9l%C4%85skch,+%C5%9Bw%C4%99cm,+Plsk/@50.0431319,19.2034665,3,60y,196.92h,70.51t/dt=!3m6!11!3m4!1s-GXmRQb7frJGtRLXJJQ!20!713312!86656!4m5!3m4!1s0x4716957d77399b5f:0x32bf582c134db!8m2!3d50.0434915!4d19.203977!6m1!11">https://www.ggl.nl/mps/plc/Pwst%C5%84c%C3%B3w+%C5%9l%C4%85skch,+%C5%9Bw%C4%99cm,+Plsk/@50.0431319,19.2034665,3,60y,196.92h,70.51t/dt=!3m6!11!3m4!1s-GXmRQb7frJGtRLXJJQ!20!713312!86656!4m5!3m4!1s0x4716957d77399b5f:0x32bf582c134db!8m2!3d50.0434915!4d19.203977!6m1!11

Vote up!
1
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1532730

Prokurator publicznie kłamie,bo @Trybeus tam był i osobiście zmierzył prędkość

telefonem.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1532735

Pytanie tylko, ile stoi za tym osób.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1532775

Nie moz byc tak by BORowik prowadzacy auto z najważniejsza osoba w państwie dał się wypchnąć z drogi maluchowi, to jest działanie nie dopuszczalne , to jest działanie w brew logice funkcjonowania tych słóżb .

Vote up!
13
Vote down!
0

zza winkla

#1532686

Ja jednak mam poważne wątpliwości czy to kolejny przypadek. Jeśli tak, to dlaczego te przypadki zaczęły sie zdarzać dopiero po nastaniu władz prawicowych. Za czadsw pełosko-lewackich żadnych takich przypadków nie było.

Jednak chyba wskazuje to na wzmożona aktywność jakichś antypolskich służb, tylko jakich?

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1532690

Takie przypadki były.

Ostatni przypadek miał miejsce w 2014 r - uczestniczył w nim żyrandol czy c*ś takiego...

O śmigłowcu pana co to jescze nie zaczął a już skończył zapewne pamiętasz?

pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

casium

#1532715

ale tej fatalnej łopozycji nie wypada o tym pamiętać

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/wypadek-samochodu-bor-dwoch-zabitych/b9xyhq

http://www.zw.com.pl/artykul/368508.html

http://warszawa.onet.pl/kolizja-w-stolicy-limuzyna-jechal-jerzy-buzek/yhjsn

http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/sejny/art/5834193,kolizja-borowcow-biegly-nie-wie-kiedy-pili,id,t.html

http://autohttp://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,18731177,kolizja-7-aut-na-mokotowie-bor-owiec-wymusil-pierwszenstwo.html?disableRedirects=true.dziennik.pl/aktualnosci/zdjecia/477571,1,wypadek-konwoju-prezydenta-pod-belwederem-ranne-dziecko.html

 

Vote up!
5
Vote down!
0

zza winkla

#1532719

Nie czytaty TY czy SWÓJ? Były wypadki kolumn rządowych, ale nie o takich niezrozumiałych okolicznościach jak obecnie.Po drugie, antypolskie służby to łżeYelity, pseudoopozycja,TW, byli SB i UB itd. Wczoraj się TY urodził? Słuchaj TY ich słów miłości. Więcej nie trzeba.

Vote up!
2
Vote down!
0

Kolejorz

#1532778

Według nauki Kościoła w życiu nie ma przypadków są tylko znaki,które nie zawsze zauważamy,lub żle odczytujemy.Tym bardziej w polityce  nie ma przypadków {polityka jest brudna}.A cztery kolizje w ciągu roku to jednak dziwne i powinno dać do myślenia.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1532689

Może to też być wynikiem większej aktywności i mobilności ludzi z nowej ekipy, liczba przypadków wzrasta proporcjonalnie do wzrostu aktywności.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1532697

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika mikolaj został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ale czy aktywnosc Premiera powinna polegac na przemierzaniu kraju wszerz i wzdluz i spotkaniach z ludzmi? Jest to nieodzowne - ale nie moze wypelniac calego czasu pracy - a media twierdza, ze kierowcy Pani Premier maja... po 200 nadgodzin w miesiacu - czyli jezdza... 16 godzin na dobe...

Vote up!
0
Vote down!
-4

mikolaj

#1532717

Seria dziwacznych - przypadków- niepokoi bardzo...byc może elyta znów majstruje przy zatrudnieniu "seryjnego"...

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1532701

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...jśl &qt;sryjny&qt; jźdz scntm próbj trnwć lmzynę pncrzną, t nwątplw zszdł n psy:))... mż pwód jst przczny, w rmch nptyzm ztrdnn w BRz jk krwców różnych mswczów jngrów, drwnych żywcm d pljstjszynów?:))PS t stn mysł:))

Vote up!
3
Vote down!
-11

http://trybeus.blogspot.com/

#1532704

Widzę że Viagra to za mało byś mógł szczytować i pewnie za drogo.
Tobie widać że wystarczy napisać coś o Kaczynskim i PIS-ie i orgazm masz taki że tenże (płynny efekt) to ci już uszami wtedy wychodzi
Vote up!
11
Vote down!
-1
#1532705

To zwykła bylejakosc,która została wprowadzona przez kierowce/pózniejszego generała janickiego/.Ten miernej jakosci kierowca kierujacy BOR-em nie  miał zielonego pojecia o kierowaniu działaniem słuzb mu podlagłych a do tego jego dawni koledzy po fachu zbyt wiele wiedzieli o swoim nowym zwierzchniku a co za tym nastepuje musiał tolerowac nie widzac bałaganu jaki zapanował.To jego ludzie mieli wypadek na Belwederskiej w Warszawie z bredzisławem komorowskim na pokładzie.Wolne media wszystkie bez wyjatku zamkneły mordy na kłudki i cicho sza.Teraz pajac,który twierdzi ze słuchał muzyki w cieniasie,wjechał pod nadjezdzający samochód boru.Jaka by była nagonka tych wszystkich kijowskich mendiuw i innych kreatur zycia publicznego gdyby kierowca po prostu wjechał w pajaca zabijając go lub łamiac mu wszystkie kosci.To w zasadzie było jego prawo taranowac bo jest uprzywilejowany.Dosc tego starał sie uniknac najgorszego a pajac bedzie mógł dalej szalec na drogach zapominajac o lusterkach zewnetrznych jak i wstecznym w których widac wszystko ale nie mozna wozic w goownie całej dyskoteki/Jezdze bardzo duzo i widziałem nie raz jak róznej masci kierowcy/kierowczynie/ grzebia sobie w gebie,dupie cipie,  gadaja przez telefon zamiast pilnowac drogi a efekty takich zachowan sa  jak te ostatnie.Duza wine ponosza szkoły nauki jazdy,prawo,które powinno zinterpretowac zachowanie tego pajaca jako spowodowanie katastrofy w  ruchu ladowym i skazac go na co najmniej 5-lat  bezwarunkowego wiezienia pokrycie szkód i skierowanie na powtórny kurs prawa jazdy.Ruch drogowy to nie zabawa klockami,tu zadnej sytuacji nie da sie odwrócic,wszystkie sa spowodowane ludzkim brakiem przewidywania.Zbyt duzo młodych ludzi posiada prawo jazdy nie mając odpowiedniego szkolenia na kursach,bo tam liczy sie kasa a nie nauka jazdy.teraz media wszelkiej masci beda miały temat na co najmniej tydzien a moze niektóre napisza prace doktorancka lub magisterską.Czepianie sie standardów czy innych przepisów jest o tyle bezzasadne ze PiS ma  za  soba rok a ludzi nowych trzeba szkolic co najmniej dwa lata aby w pełni miec osoby,których w danym momencie nie da sie zastapic innymi.Pozostaje jeszcze tzw niezaleznosc i wolnosc słowa ale to jest wielka przesadą bo nie mozna mówic byle jak o ludziach,którzy piastuja władze.To musi sie zmienic.Wtedy nie bedziemy kombinowac o prawach serii,czy inne bzdury typu seryjny morderca.Komuszki co prawda posiadaja jeszcze jakies koligacje ze swiatem przestepczym ale sa one powoli eliminowane i musi to troszke potrwac az wyczysci sie pozostałosci tego bagna.Mysle ze doczekam chwili kiedy wszystko bedzie normalnie i ustanie ten bełgot,jakim karmi nas na codzien praktycznie kazda telewizja bez wzgledu na nazwe i kierownictwo jakiemu podlega.Skonczy sie tez ta nowomowa,typu: zaopiekowane,zadaniowane i tym podobne bzdury jezykowe.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1532706

Z tą bylejakością jest coś na rzeczy, ale też nie grzebałbym mojej teorii.

Każde wydarzenie na drodze jest strasznie niebezpieczne i potencjalnie może zakończyć się śmiercią. Na drodze winni poruszać się tylko ludzie to umiejący i tyle. Niedawno zginęła w mojej rodzinie 8 letnia dziewczynka (miała iść w tym roku do komunii świętej). Zginęła bo jakis palant jechał na wprost mojej kuzynki i ona skręciła wpadając na drzewo. Dziecko nie zyje a ona ciągle w szpitalu i nie wiadomo co dalej.

Kary rzeczywiście powinny być wysokie i koniec.

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1532707

100/100, ale... młody wypiera się coby słuchał muzyki.

Twierdzi, że nic takiego nie zeznał.

Załącznika z zeznaniem młodemu kierowcy nie wydano...

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1532716

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika mikolaj został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dowodca BOR-u - szybko pozegnal sie za stanowiskiem - a dzisiaj jest cenionym przez media komentatorem...

Po wypadku z peknieta opona Pezydenta podobno w "garazu" BOR-u zrobiono czystke - nie ostal sie zaden kierowca z dlugim stazem - tak mowi Janicki - moze to prawda (dlaczego mialby klamac?)?

W takim razie dzisiaj zbieramy tego efekty...

Vote up!
1
Vote down!
-5

mikolaj

#1532744

To było zamierzone!  Jestem tego pewien. Miałem okazję poznać "misiów" z WSI i ex-esbeków, szefów firm ochroniarskich itd. To jest jedna czerwona sitwa zainteresowana grabieniem Polski i kazdy kto im staje na drodze jest niszczony.

Większość z nich ma swych przedstawicieli w Nowoczesnej, a szczególnie w PO.

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1532712

Stac ich tylko na seicento...

Vote up!
0
Vote down!
0

mikolaj

#1532893

autor napisał:

"I tym bardziej, że "totalna opozycja" wraz z jej elitami traci na znaczeniu w badaniach sondażowych a podstawy jej szpetnej egzystencji zaczynają być podcinane skutecznymi działaniami nowych władz."

Otóz to! Otóz to! - to są niemieckie aktywa polityczne. Autor tym zdaniem trafił w sedno. Jezeli bowiem Pruska Ofensywa wraz z przybudówkami zostanie zmarginalizowana to Niemcy utracą kontrole nad polskim terytorium. Dlatego PO/Schetyna musi, jeszcze raz - MUSI zachowywać się przyzwoicie. Wszystkie chamskie numery anarchizacji państwa się nie powiodły i nadszedł czas na utrzymanie aktywów.

W mojej ocenie właśnie dlatego Schetyna był zaproszony do niemieckiej ambasady aby usłyszeć w 4 oczy oczywiste zadanie - Schetyna, od teraz żadnych gwałtownych ruchów, ZROZUMIANO?!?

A tak swoją drogą - Rząd RP auta powinien wymienić na amerykańskie lub brytyjskie i to jak najszybciej. Albo zrezygnować z polityki konkurencyjnej wobec RFN.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

norwid

#1532714

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

czywśc brdz dbrz, ż Prsk fnsyw w dwrc...l pjw sę żydwsk-jnksk fnsyw... gdz w tkm rz plsk rcj stn ?

dlczg mmy jżdźć mrykńskm strclm? Wm, t tk trnd sttnm czsy, mrykńsk blk hłk, t mż mrykńsk mstng dl VP-ów:))...

//lb zrzygnwć z pltyk knkrncyjnj wbc RFN.//...lż błąd w rzmwn, nkt n knkrj z RFN, pn prmr bcł przcż dłżyć trchę tg r z plskj ksy d fbryk Mrcds w Włbrzych:))śwt pltyk w Plsc nstty n jst zrjdynkwy...pzdr 

Vote up!
0
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1532728

autor napisał:

"..ale pojawia się żydowsko-jankeska ofensywa...a gdzie w takim razie polska racja stanu ?"

Skoro Polska ma za słabe turbiny żeby płynąć pod prąd to pozastaje jej jedynie korygować spływ przełomem Dunajca aby nie wpakować sie na mielizne, skałe, wir czy walec.

Jankesi są obecnie w totalnej defensywie w ofensywie są Chiny a Polska ma ten komfort że moze manewrować miedy obiema potęgami. Izrael jest w czarnej doo*ie bo zarówno nie posiada głębi strategicznej ani strefy wpływów ani dobrej demografii. Pozatym co zauważa nawet Jaśkowiak w swoich wykładach "wiat jest inny" Izrael ma wody pitnej na 4-5mln ludności. Z drugą połową narodu coś trzeba zrobić. A więc muszą się łasic albo podgryzać jedynego potencjalnego przyjaciela na świecie jakim jest Polska. Izrael na pewno zrobi wiele żeby ich wielkie plany "Tutaj odpoczniesz -POLIN" mogły być zrealizowane. Ameryka odpada bo żydów tam nienawidzą i w związku z tym jest zbyt duże ryzyko eskalacji pogromów. Rosja odpada bo zacofanie, azja i wrodzona żydowska niechęć do pracy ten kierunek uniemożliwia.

O żadnej żydowsko-jankeskiej ofensywie mowy być nie może. Bardzo lubie i szanuje Grzegorza Brauna ale jego wynurzenia w tych sprawach są przesadne i wręcz szkodliwe. Ale z drugiej strony aby nie ziścił sie scenariusz jaki nam sufluje Klucze Pobudki to bardzo dobra inicjatywa, ergo - samoobrona Narodu Polskiego to cenna rzecz z kazdej perspektywy. Czy to Niemcy czy zydzi, Ukraińcy, Rosjanie jedność Polaków to najlepsza możliwa obrona interesów Państwa Polskiego. 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

norwid

#1532736

 

Beata Szydło

@BeataSzydlo

 Follow
More

Wsparcie i słowa otuchy są niezwykłe. Dodają siły. Za każdy dobry gest z serca dziękuję!

Czuję się dobrze #DamyRadę

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1532718

Życzę Pani Premier szybkiego powrotu do zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
8
Vote down!
0

casium

#1532723

Też życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dalszego efektywnego pełnienia obowiązków. Niech Dobry Bóg wspiera Panią Premier.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1532732

Radio Moskwa z Łubianki nadaje, a może z Petersburga siedziby trolli, a płatne gnidy to w Polsce POwielają.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1532739

Dr Rafał Brzeski opowiadał niedawno o tym , jak emerytowany szef MI6, czu MI5, nie pamiętam dokładnie mówił mniej więcej tak: Gdyby wszystkie tajne służby jednego dnia ujawniły swoje archiwa to należałoby natychmiast spalić wszystkie encyklopedie i książki historyków. I złośliwie pozostawię to bez komentarza...

Vote up!
2
Vote down!
0

marekwu

#1532760