„Wolność” na bagnetach walki o demokrację

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Kto oglądał wczorajszy występ europosła Szejfelda w programie „Bez Retuszu” mógł się przekonać, jaki jest cel walki totalnej opozycji, okupującej Sejm RP. To koryto...

Ten cel jest podobny do tego, jaki przyświecał sowieckim żołdakom w czasie wyzwalania wschodniej części Europy. Tu znajdowały się skarby, niedostępne w Rosji sowieckiej, jak rowery, zegarki i kobiety, które można było bezkarnie gwałcić. Zajmując po Niemcach okupowane kraje, Sowieci już z nich nie wyszli przez 45 lat, ogałacając je ze wszelkich dóbr.

Adam Szejfeld udowodnił w programie „Bez Retuszu”, że podobny cel przyświeca żołdakom Platformy Obywatelskiej. Okupując Sejm pod hasłami „wolnych mediów”, „łamania” Konstytucji i Regulaminu Sejmu – mogą więc spokojnie plądrować osobiste rzeczy innych posłów i blokować funkcjonowanie konstytucyjnego organu, choć jest to przestępstwem zagrożonym karą 10 lat więzienia. Ale „wyzwolicielom” Polski spod jarzma Kaczyńskiego widocznie przysługuje podobne prawo, jakie przez dowódców Armii Czerwonej zostało przydzielone sowieckim żołdakom.

Dlatego na pytanie red. Adamczyka: Nie miałby Pan nic przeciw temu, by ktoś grzebał Panu w płaszczu? - Szejnfeld mógł odpowiedzieć: Nie, przyszedłem w marynarce!

No cóż, sowiecki żołdak mógł sam gwałcić, ale nie był aż taki głupi, by się dać zgwałcić! Tam gdzie kradli płaszcze, przychodził bez płaszcza i robił porządek!

Podobnie na pytanie, jaki to przepis Regulaminu Sejmu rzekomo złamał PIS i marszałek Kuchciński – Szejfeld z butą sowieckiego żołdaka mógł odpowiedzieć, że nie przyszedł do programu na egzamin!  Wystarczy więc, że totalna opozycja będzie krzyczeć o łamaniu prawa i Konstytucji bez wskazania  łamanych jakoby przepisów, by usprawiedliwić swój gwałt na Polsce i na Polakach! Złodziej już jawnie krzyczy: Łapaj złodzieja!

Szczytem bolszewickiej buty Adama Szejfelda była jego reakcja na wskazane łamanie przez totalną opozycję art.128 kodeksu karnego, który to przepis przewiduje kary więzienia dla blokujących funkcjonowanie konstytucyjnych organów: Nikt nam nie będzie mówić w jaki sposób ma protestować opozycja !

Zatem totalna opozycja może sięgać jak bolszewicy po totalitarne metody odzyskania władzy. Nie dopuścić do obrad Sejmu i jak zaleca prof. Zoll - doprowadzić do bijatyki na ulicach. W podobny sposób władzę zdobyła bolszewia i nie oddała jej przez 45 lat okupacji zajętych przez sowieckie wojska krajów. To do tej neo-bolszewi należeć więc będą zegarki, rowery, samogon i polskie kobiety. Oni mogą gwałcić wszystkich Polaków, skoro Polacy bezczelnie (bo w wyborach!) odebrali im władzę i dostęp do koryta.

Dlatego buta sowieckiego żołdaka, który zaprezentował się w programie Bez Retuszu jest całkowicie zrozumiała dla tych wszystkich, którym odebrano prawo do okradania i gwałtów na Polakach…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Kolejny nadczłowiek. Partyjka przyzwyczaiła się do roli języczka u wagi, płatnego (słono) koalicjanta. 

Vote up!
5
Vote down!
0

#1529911

Miejmy nadzieję, że dzisiaj dojdzie do jakiegoś rozstrzygnięcia i ktoś na sero zabierze się za kolesiów Szejnfelda.

Na początek proponuję kary finansowe i to w najbliższym wymiarze. To by zabolało. Już wyobrażam sonie Grzecha i posłankę Pomaską skarżących się, że za okrojoną dietę nie są w stanie się wyżywić.

Vote up!
10
Vote down!
0

sannah

#1529915

Zaorał p.Kik. Nie spodziewalem się tego po Kiku. Mina gnidy była bezcenna.

Ja nie ma dla tego śmiecia nic, nawet szacunku

Vote up!
11
Vote down!
0
#1529918

co do pana,o którym rozmawiamy,to ja mam wciąż w pamięci jego dziwne prawdopodobnie POwiązania z aferą hazardową ,czy pewnym skandlaem z sex modelkami..czy to było prawdą ,czy nie ,tego nie wiemy,ale jeśli było prawdą,to wyjątkowy miałby "parasol ochronny"

Vote up!
5
Vote down!
0

gość z drogi

#1529927

Uprzejmie proszę o nie reklamowania wypowiedzi i samej osoby posługującej się nazwiskiem "Kik".
Osoba posługująca się nazwiskiem "Kik", wsławiła się niebywale wrogimi wypowiedziami i działaniami w
okresie szalejącego w Polsce "przemysłu pogardy". Jest to moim zdanie "szuja medialna", która świadomie i z wyrachowaniem , działała na szkodę państwa Polskiego i walnie przyczyniła się do podziałów w społeczeństwie.
Ta (moim zdaniem) " medialna szuja bez odrobiny honoru", próbuje ustawić się w nowej rzeczywistości i nadal wpływać na sytuację w Polsce.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1529936

Tan gość o trzyliterowym nazwisku studiował w ZSRR, równoczesnie pracując w kopalni na przodku ! Taki gigant pracy socjalistycznej. Obecna wolta połączona z wężową wylinką budzi zdumienie i strach. 

Vote up!
5
Vote down!
0

#1529947

A wspomnialem o nim , bo mnie swoją wypowiedzią i "zaoraniem": gnidy po prostu zaskoczył. Spodziewalem się ze strony Kika raczej obrony gnidy, a tu takie coś.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1529989

Trudno nazwać to indywiduum "nadczłowiekiem" ...... mam bardziej oddające stan faktyczny określenie, a mianowicie " osobnik  człekokształtny , o fizycznych cechach samca " . Co prawda jest to  określenie jeszcze bardzo optymistyczne , ale cóż , jesteśmy Ludźmi NIEZWYKŁEJ kultury osobistej i nie wypada ...... etc , etc

Vote up!
6
Vote down!
0

orgi

#1529919

świetne podsumowanie tych postkomuchów! Nie oglądałem (nie oglądam tiwi), ale mogę sobie wyobrazić ten tupet byłych właścicieli (a przecież tylko karbowych - właścicielami były ruskie), "oburzonych" odstawką...

Po prawdzie ten egzemplarz jeszcze starej daty: nie pokrzykuje nachalnie, ale juz te młodsze - jak ta szering-wielgus - to chamstwo czystej wody: należy nam się! wrzeszczą.

Buta, tupet, chamstwo: łapaj złodzieja! krzyczy taki złodziej...

Za delikatnie się z nimi obchodzono, a trzeba sprawiedliwie: karać, odbierać ukradzione i przede wszystkim wsadzać! wsadzać!

 

pzdr 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1529922

rozmówcom,arogancki i ...?

właśnie ..ciekawy wpis na jego temat znalazłam kiedyś na Naszych blogach.pl

Szejnfeld poniża katolików .Utajniono jego życiorys

Szejnfeld poniża katolików .Utajniono jego życiorys/naszeblogi.pl/

 

Vote up!
8
Vote down!
0

gość z drogi

#1529926

taka refleksja się nasuwa Drogi Kapitanie. Osobiście widzę kontynuację, a optymistyczne uwagi o wielopartyjnym systemie w Polsce uważam za mocno jeszcze przedwczesne (niestety). Realnie jesteśmy nadal w sytuacji My i Oni, o czym świadczy i cała historia III RP,  przebieg obecnego konfliktu właśnie i chociażby dzisiejsza radiowa (PR1) wypowiedź szefa Ruchu Kontroli Wyborów. "Czerwona Zaraza" jeszcze nie wygasła i wirus ten ciągle po Polsce krąży. A co do Szejnfelda - to cóż, kto budował bramy triumfalne bolszewikom na Kresach i i był "sercem, mózgiem i naganem" Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego jeszcze się w Polsce pamięta !

Vote up!
8
Vote down!
0

1-2-3

#1529935

a dlaPolski,powodzenia,bo jesteśmy na kolejnym niebezpiecznym zakręcie a zbójców na drodze,mnogo,oj mnogo

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1529939

Szejnfeld wyglądał mi na starą wygę żydowską, ale teraz widać, że kompletnie zgłupiał do społu z kamratami z PO i chce się wyprawiać z motyką na słońce. Tyle, że to będzie ostateczne bankructwo dla tej szajki złodziei i wandali politycznych.

 

Vote up!
7
Vote down!
0

anty bolszewik

#1529971

... w mojej piwnicy natychmiast zaczynają mi gnić ziemniaki.

Trzeba przypomnieć kilka faktów, bo jakoś u Polaków z pamięcią nie jest dobrze.

Otóż tenże Adam Szejnfeld (super-polskie nazwisko!) w latach 1997–2007 sprawował mandat posła III kadencji z namaszczenia Unii Wolności. Potem został (p)osłem IV i V kadencji - rekomendowany przez "wierchuszkę" platformerskiej swołoczy.. W Sejmie pełnił funkcje Przewodniczącego Sejmowej Komisji Gospodarki oraz Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 

Po co pełnił te funkcje??? Ano po to, by mieć bezpośredni wpływ na destrukcyjne kreowanie i działanie wobec polskiej gospodarki oraz naszych małych i średnich przedsiębiorstw. Mam nadzieję, że dożyję czasu, gdy ten ścierwojad zasiądzie na ławie oskarżonych i zostanie sprawiedliwie potraktowany przez wymiar sprawiedliwości!!!

 

Satyr 

Vote up!
8
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1529982

oto jest pytanie, odpowiedż znamy 

nocne pozdrowienia :)

ja też nie rozumiem jak normalny Polak mógł na niego głosować  :)

Vote up!
4
Vote down!
0

gość z drogi

#1530022

to wyjątkowa anty polska kreatura. Zawsze zastanawiałem się kto na niego głosuje zresztą podobnie jak na Niesiołowskeigo i jeszcze kilka innych P,Osłów.

Vote up!
8
Vote down!
0

lupo

#1529983

a no tacy sami jak i ono

pozdr

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1530023

Petru randkuje,
Kijowski szabruje,
Schetyna kabluje,
Komorowski choruje,
Tusk blaznuje,
Kopacz czaruje.
Sejmowego burdelu nikt nie pilnuje ?!

Vote up!
6
Vote down!
0
#1529995

To jest po prostu wzorcowy element powroza albo pwr czyli (za Stanisławem Michlkiewiczem) członek polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej...która pasożytuje na zdrowej tkance Narodu Polskiego... gdybby ktoś chciał poczytać to opisałem to w tym tekście  http://niepoprawni.pl/blog/gorylisko/ten-wredny-kaczordla-mnie-bohater

Vote up!
4
Vote down!
0
#1529998

Opozycja zawsze robi tylko to na co sie jej pozwala a uklad jest taki, ze pozwala sie jej na zbyt duzo. W konsekwencji wladza nie reagujac na jej poczynania niezgodne z obecnym prawem sama je lamie. Ciekawym jakie beda tego dalsze konsekwencje.

A co do koryta to niemal wszyscy rwa do niego ile moga wlaczajac wiekszosc czlonkow PiS poza Kaczynskim i niewielka grupa mu podobnych.

 

pozdrawiam,

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Vik

#1530019

To jest gnida tylko, wycowana i utouczona przez osiem lat bezkarności, przekonana,że takim jak on wolno wiecej i wiecej się należy...głupek, który nic nie pojął z ubiegłego roku...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1530036

... kiedy takie gnidy będą tam , gdzie ich miejsce : w więzieniu ! Poza tym , w normalnych czasach nikt nie rozmawiał ze SK........mi , sk........w waliło się w mordę. Jaki jest cel zapraszania smrodu do telewizji?

Vote up!
4
Vote down!
0

spider

#1530070

i przykre, że mamy takie miernoty w zyciu publicznym.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1530122