Polska pod nadzorem KE? Tego nawet Breżniew nie wymyślił !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Z czeluści piekła dochodzi już rechot Breżniewa i pierwszych sekretarzy związku sowieckiego, którym do głowy nie przyszło, by podległy im kraj, jakim niewątpliwie była PRL objąć oficjalnym nadzorem KC KPZR, czyli Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego. Ten nadzór oczywiście był, ale nie jawny - aby nie doprowadzić do rewolty w okupowanym kraju.

Dziś, w ramach postępu i integracji z Unią Europejską, czyli z Eurokołchozem – zapowiedź komisarza UE Guenthera Oettingera, który opowiedział się za objęciem Polski nadzorem KE w związku ze zmianami w mediach – jest witana z aplauzem przez wszystkich zdrajców, którzy swoją radością udowadniają, że po 25. latach  Polska stała się kolonią. Czyli „teoretycznym państwem”, o którym z pogardą wypowiadali się członkowie rządu PO w czasie kolacyjek w restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Oni chętnie wezwali by Bundeswehrę na pomoc, aby odzyskać władzę w Polsce – kraju okupowanym i traktowanym zwłaszcza przez Niemcy, jako ich kolejny land. Zgodnie z najnowszymi planami, to Polska miała być landem do którego zjadą imigranci z krajów arabskich, na co wstępnie zgodziła się premier Kopacz. Te plany Angeli Merkel pokrzyżowali sami Polacy, wybierając Andrzeja Dudę na prezydenta i PIS w wyborach parlamentarnych.

To, czego nie udało się Stalinowi i Breżniewowi, to do czego nie udało się sprowadzić Polski przez Jaruzelskiego, który osobiście domagał się interwencji Armii Czerwonej – miało być możliwe po 25 latach od odzyskania „wolności”. I choć jakąś „wolność” w Polsce nadal mamy, to skandaliczne wypowiedzi polityków Eurokołchozu, w tym Martina Schulza, Fransa Timmermansa i teraz Guenthera Oettingera dowodzą, że Polska nie jest wolna i  musi się bić o swoją niepodległość.

Dlatego agitatorzy „teoretycznego państwa” codziennie już mówią o wojnie, zagrzewając wyprane mózgi by wyszły na ulicę w „obronie demokracji” – a w istocie – w obronie koryta tych wszystkich, którzy z Polski zrobili „teoretyczne państwo”. Po 25 latach od „odzyskania wolności”, okupacyjne władze stworzyły z Polski republikę bananową, którą spokojnie mogą sobie wycierać usta lewackie brukowce niemieckie, niemieccy politycy i komisarze Eurokołchozu, chodzący na pasku Angeli Merkel. Do pełnego wizerunku „teoretycznego państwa” i neo-kolonii niemieckiej należy dodać fakt, że aż 80% polskich mediów drukowanych jest w niemieckich rękach, a żurnaliści tam zatrudnieni to zwyczajni agitatorzy – funkcjonariusze Ministerstwa Prawdy.

Czy to było możliwe za komuny ? Owszem, obowiązkowo kolportowano „Kraj Rad”, a „Trybuna Ludu” większość swych stron poświęcała przedrukom z sowieckiej „Prawdy”. Jednak sowiecka ekspansja nie sięgała tak daleko, jak dziś sięga ekspansja niemieckich mediów. Dlatego to przegrani politycy oraz zatrudnieni w niemieckich mediach redaktorzy ślą prośby o interwencję Eurokołchozu w Polsce. To oni nakłaniają Polaków do rewolucji,  potwierdzając tym samym, że także demokracja w Polsce jest tylko teoretyczna. Oni liczą, że wyroki demokracji, które zmiotły władze okupacyjne III RP zmieni ulica. Że w wyniku wojny domowej i masowych demonstracji (o czym marzą wszyscy faszyści i bolszewicy, ukryci za ekranem TVN, TVP, Superstacji oraz polsko-języcznych mediów) – Polska wróci do grona krajów „miłujących pokój”.

Ta widoczna już wojna z Narodem Polskim (póki co medialna) przypomina próby odzyskania niepodległości przez Węgry i Czechosłowację za komuny. Jak pamiętamy – te kraje udało się ostatecznie spacyfikować przy pomocy czołgów Armii Czerwonej i Paktu warszawskiego, co dzisiaj rodzi nadzieję „resortowych dzieci”, post-komuny i lewactwa, że także Eurokołchoz się ostanie. Ot, choćby przy pomocy bratniej pomocy wojsk Budeswehry…

Dlatego na skandaliczne i poniżające Polskę słowa komisarza UE odpowiedział jedynie dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy, Marek Magierowski: Mam nadzieję, że zarówno Komisja Europejska, jak i niektórzy europarlamentarzyści, którzy równie ochoczo krytykują dzisiaj rząd, za to co robi choćby w przypadku ustawy medialnej, żeby pochylili się i przyjrzeli się temu, co działo się w ostatnich latach w Polsce. Czy rzeczywiście jest mowa o tym, co podnosił wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans, że istnieje groźba, że naruszona zostanie zasada pluralizmu mediów publicznych. Przepraszam, ale w ostatnich 8 latach nie mieliśmy pluralizmu za grosz w mediach publicznych i wtedy żaden komisarz europejski, żaden europarlamentarzysta nie ubolewał" - powiedział w niedzielę w "Kawie na ławę" Marek Magierowski.

Jako działacz demokratycznej opozycji, pokrzywdzony przez PRL i III RP wzywam wszystkich do obrony naszej Niepodległości!  Nie tylko w niezależnych mediach, ale także na ulicach ! Nie bądźmy bierni. Organizujmy demonstracje przeciwko Eurokołchozowi oraz przeciwko rodzimym zdrajcom, agentom SB, WSI i Stasi, których zamiarem jest podpalenie Polski !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Przez osiem lat niszczenia gospodarki, okradania Polaków, medialnej hucpy i zawłaszczenia całej władzy przez PO-sitwę żaden lewacki kretyn z Brukseli nie protestował. Nikt nie przejął się tysiącami afer korupcyjnych PO, milionami podsłuchów zakładanych nielegalnie, nikt nie zajął się Smoleńskiem. a teraz - proszę...tylko Niemcy i ich lokaje zaczynają czuć utratę darmowej kasy, którą ciągnęłi z Polski przez ćwierć wieku - to wrzeszczą. A po co nam własciwie ta cała UE...?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1503752

- (mówiąc Lepperem) swoich szubrawców, swoich zboczeńców i już nie swoich afro-azjatyckich kocmołuchów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1503765

Ja od poczatku bylem na nie!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1503781

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1503813

Jewrokolchozu,albo chociazby zaczecie o tym mowic i propagowac na Europe czym tak naprawde UNIA jest,kto tam rzadzi i jakie unijne komuchy w Brukseli zarabiaja na `` gorszych``krajach
UNIA to nic innego jak IV Rzesza, bo dokladnie taka sa ma polityke wyniszczenia i eksterminacji jak za Hitlera.
Swiat musi sie dowiediec czym ta struktura pachnie i co wyprawia.
Polacy musza sie dowiedziec ze przynaleznosc do UNI to sa wielkie straty dla Polski bo w swiadomosci przecietnego Polaka tkwi obraz ze UNIA daje i buduje
Durnie nie wiedza ze w zyciu nikt darmo nikomu jeszcze nic nie dal.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1503753

Na mocy Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r., napisanej w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, staliśmy się obligatoryjnie uwolnieni z żydowskiego jarzma.

Jednocześnie na mocy tej Proklamacji zostaliśmy uwolnieni z pod dyktatu Unii Europejskiej i innych nielegalnych organizacji: pkt.3. cyt.:” Zawiesza się członkostwo Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej oraz funkcjonowanie Sejmu i Senatu RP do czasu wyłonienia nowych, rzeczywistych przedstawicieli narodu legitymujących się udokumentowanymi mandatami społecznymi i podjęcia przez nich stosownych decyzji. “

Każdy rdzenny Polak jako Suweren nie jest i nie był członkiem społeczności zaliczanej do podległej nielegalnym strukturom „Unii Europejskiej”, powstałym na gruncie oszustwa podpisywania in blanco założycielskich Traktatów rzymskich.
https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/29/teatr-polityczno-religijny-zdemaskowany-traktaty-zalozycielskie-unii-podpisane-in-blanco/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

wojdabejda

#1503755

Już wiadomo, że Europa w niczym Polsce nie pomoże, ani przed niczym nie obroni. Niemcy nie zgodzą się na bazy NATO w Polsce, ale będą chcieli mieć tutaj swoje koncerny, które w oparciu o tanią siłę roboczą i nadzieję, że nadal nie będą płacić podatków – doić będą Polskę, przy okazji sprzedając przez swoje sieci handlowe niemieckie produkty.

Niemcy przecież zbudują wraz z Rosją drugą rurę, gdyż dbają o własne interesy. Dlatego Angela chciała podrzucić rządowi PO-PSL arabów, których niemieckie landy nie zdołają wchłonąć – a Niemcom nie chce już nikt pomóc – włącznie z Francją.

Skoro Europa wkrótce stanie się arabskim kalifatem i zacznie się rozpadać, gdyż nie jest zdolna zatrzymać masowy exodus z Afryki i Bliskiego Wschodu – Polska musi wybrać inną drogę. A więc bliskie relacje z NATO, ze Stanami Zjednoczonymi i Wlk. Brytanią a nawet z Chinami. Kto wie, czy Wlk. Brytania w ogóle pozostanie w Unii, gdy od wiosny zacznie się kolejny szturm na europejskie granice ?

Dlatego i w Polsce trzeba będzie ogłosić referendum ws. pozostania w Unii, skoro już teraz Unia chce nas objąć nadzorem, jak swoją kolonię. A jesli ne POLEXIT, to przynajmniej ustanowienie takich warunków, by nam żadne niemieckie gadzinowy, żadni pro-niemieccy politycy nie dyktowali, kogo mamy wybierać i co mamy robić we własnym kraju …

Trzeba bowiem zwrócić uwagę, że to co wpłaciliśmy na rzecz Unii z nawiązką pokrywa to, co z Unii dostaliśmy. Bo faktem jest, że 60% funduszy europejskich z powrotem trafiło do Unii, zaś na likwidacji polskiego przemysłu najbardziej skorzystali Niemcy.

Ile z tej kasy trafiło do złodziei – to już osobny temat. Natomiast każdy ekonomista wie, że po 25.latach „wolności” dług Polski jest czterokrotnie większy niż za tow. Gierka…

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1503768

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1503803

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1503805

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1503806

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1503810

szybko reagujących na wpisy hejterskie ...

:-) 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#1503934