Ilu jeszcze ludzi w Zachodniej Europie zginie w zamachach...

Obrazek użytkownika elig
Świat

   terrorystów islamskich, zanim rządzący Unią Europejską głupcy porzucą wreszcie swe mrzonki o multi-kulti i zdadzą sobe sprawę z tego, że muzułmanie SĄ wrogami cywilizacji europejskiej.  Nie chodzi tu bynajmniej o garstkę fanatyków wysadzających siebie oraz innych w powietrze.  W maju 2015 telewizja Al Jazeera przeprowadziła ankietę wśród swych widzów na temat Państwa Islamskiego.  Efekt był taki:

"81% widzów telewizji Al Jazeera popiera działania ISIS ...ndie.pl/81-widzow-telewizji-al-jazeera-popiera-dzialania-isis/

27.05.2015 - 81% jest za wsparciem dla ISIS. Widzowie arabskojęzycznej telewizji Al Jazeera w dużej mierze składają się z sunnickich muzułmanów".

 Co ciekawe, portal Ndie.pl został zablokowany.  Gdy próbuję na niego wejść - otrzymuję ostrzeżenie o...hakerach.  Wczoraj w portalu Niezalezna.pl mieliśmy zestawienie dwóch nagłówków informacji.  Pierwsza z godz. 19:53 głosiła: "Szaleństwo Merkel! Niemiecka kanclerz za dalszym przyjmowaniem wszystkich imigrantów" {TUTAJ}, zaś druga, z godz 22:55, miała tytuł: "Terroryści "ubogacili kulturowo" Paryż. Strzelanina, bomby, zakładnicy - wiele śmiertelnych ofiar" {TUTAJ}.

 Po przeczytaniu tej drugiej włączyłam TVN24 oraz do trzeciej nad ranem śledziłam różne portale internetowe.  Zauwazyłam, iż niektóre wiadomości pojawiały się, by zaraz zniknąć.  Tak np. Niezalezna.pl wrzuciła na krótko informacje o tym, że płonie obóz uchodźców w Calais, a pewien nowozelandzki portal - iż francuski prokurator oświadczył, że sześciu terrorystów wciąz jest na wolnosci.  Nie wiadomo, czy te wieści się nie potwierdziły, czy mamy do czynienia z cenzurą..

 Dziś pani Angela Merkel mówiła juz innym tonem [{TUTAJ} - Niezalezna.pl]:

 "9:17

Niemiecka kanclerz, odpowiedzialna za ściągnięcie do Unii Europejskiej dziesiątek tysięcy niezidentyfikowanych imigrantów z Azji i Afryki, mówi: "To była jedna z najbardziej okrutnych nocy w historii Europy". A wcześniej wydała komunikat, że jest "wstrząśniętami" paryskimi zamachami".

 Niestety, co najmniej do poniedziałku rządzi Polską Ewa Kopacz i jej gabinet.  Mamy tam optymistycznych durniów.  Według Niezaleznej.pl:

 "9:38

Stopień zagrożenia terrorystycznego podniosła nawet Japonia. W Polsce przesłanek do takich działań nie ma - utrzymuje koordynator służb specjalnych Marek Biernacki.".

 Nowy rząd będzie przezorniejszy: Konrad Szymański, mający być ministrem w rządzie PiS, napisał na wpolityce.pl:

 "Krytykowane przez nas decyzje Rady UE o relokacji uchodźców i imigrantów do wszystkich krajów UE mają wciąż status obowiązującego prawa UE. Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu nie widzimy jednak politycznych możliwości ich wykonania. Polska musi zachować pełną kontrolę nad swoimi granicami, nad polityką azylową i migracyjną”.

 Śmierć [co najmniej] 128 ofiar zamachów w Paryżu nie będzie daremna, jeśli doprowadzi do upadku ideologii "politycznej poprawności" w Europie.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Waszczykowski o zamachach: Atak na cywilizację. Oszalałe lewactwo tłumaczy, że to my jesteśmy winni

(…)
Dopytywany, czy ataki w Paryżu można wiązać z kryzysem migracyjnym i falą imigrantów, która od pewnego czasu przybywa do Europy, odparł:

– Mam z tym problem, dlatego że już słyszę od rana dyskusje tego oszalałego lewactwa, które nam tłumaczy, że to my jesteśmy winni, że to państwa zachodnie są winne, to myśmy nie stworzyli warunków do życia, do integracji dla tych ludzi, że jeśli oni są na tyle sfrustrowani, że sięgają po kałasznikowa, po pasy szahida, to na pewno są jakieś błędy w naszym społeczeństwie.

– To jest ślepa uliczka. Biczowanie się to jest ta pedagogika wstydu, iż nasze społeczeństwo, nasza cywilizacja jest ułomna – uzupełniał.

Cytowane za: http://telewizjarepublika.pl/waszczykowski-o-zamachach-atak-na-cywilizacje-oszalale-lewactwo-tlumaczy-ze-to-my-jestesmy-winni,26089.html

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1498595

Rzecznik sztabu Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha w „Sygnałach dnia” radiowej Jedynki mówiła, że należy być solidarnym z całą Europą. W jej przekonaniu różnorodność „ubogaca”.

     „W moim przekonaniu jesteśmy w stanie przyjąć większą liczbę imigrantów. Ja jestem za różnorodnością. Polacy rzeczywiście boją się innego, boją się osób odmiennych kulturowo, ale ta różnorodność nie tylko może być źródłem strachu, ale może nas ubogacić.”

 

Joanna Mucha: spotkałam wieczorem kilku emigrantów – ubogacili mnie kulturowo jeden po drugim...

 

Nikt w Polsce nie zdaje sobie sprawy ze skali ludobójstwa i okrucieństwa jakie się dokonuje w północnym Iraku. Holokaust chrześcijan.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1498596

By sprowadzać kozojebów od Allacha do Polski.

Polacy, taki los chcieli zgotować Polsce, zdrajcy POlskojężyczni z PO-PSL z nierządu POlszewi.
Z towarzyszką koparą na czele wraz z dyrem Europy ryżym h...m, na zlecenie Niemieckiej makreli.

Chcieli wprowadzić multikulti, a usunąć Boga z serc Polaków i sprowadzić setki tysięcy bojowników islamskich.

Ale Pan Bóg i Bogurodzica Maryja królowa Polski, nas uratowali, dając zwycięstwo dla PIS.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1498597

Polaków, aby wybrała PIS, czyli szansę na normalność, a w obecnej sytuacji także na przetrwanie narodu polskiego i niechaj nad nami czuwa dalej.

Pomódlmy się za ofiary ataków terrorystycznych w Paryżu. Giną niewinni ludzie, a ci któzy doprowadzili do tej sytuacji - politycy i wielka finansiera mają ochronę i nic im nie zagraża.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1498601

powinno być "ci którzy doprowadzili" a reszta bez zmian.

Uff, ubiegłam osobę , która bardzo lubi mnie poprawiać :)))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1498603

Tak , tak..obywatel Sierakowski redaktor z PAŃSTWOWEJ kiesy

"Krytyki POlitycznej"..a na biednych nie ma(!) ten sam co to ANTIFĘ -sprowadzał i pilotował..

Tak , tak , ten sam..co to zadbał aby NIEMCY ..odział spec policji niemieckiej pod nazwą ANTIFA..

mógł do woli POLAKÓW a W-ie w dniu POLSKIEGO Święta Narodowego , 11, listopada..

aby - NIEMCY mogli do woli sobie po mordzie Polaków pobić..

Ten człowiek żyje z FINANSÓW PAŃSTWA..tomy finansujemy -Krytykę Polityczną..

jak zresztą GWną poprzez reklamy..

Otóż..ten obywatel -Sierakowski , jak najbardziej..to on dale MULI - KULTI..i temu podobne/

pnie Sierakowski - jak to mówią "krótka piłka"..

- czy Polska , bez imigrantów , uchodźców bedzie bezpieczniejsza?

czy , też-  po przyjęciu uchodźców  Polska , która nam ..panie Sierakowski , leży na sercu- stanie się enklawą spokoju..?

Panie Sierakowski...tu, jak w lotto - niepotrzebne skreśl..

niech pan nie dorabia do DIABŁA ideologii..

A pozdrowienia do Antify już pan przesłał.?

Nie ma uchodźców...nie ma problemu..są uchodźcy są problemy..

Taki wybór..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

poko

#1498604

Oglądałem jak lewak Sierakowski wychwalał wszelakie lewactwo i multikulti, jabłko daleko nie spada od jabłonki, jaka mać taka nacz, szczególnie bardzo dobrze sprawdzające się w Polsce.

Tak te lewactwo POlskie, na usługach lewactwa Niemieckiego chciało wprowadzać multikulti i usunięcia Boga z naszych serc.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1498609