Jak Grzegorz Schetyna (niechcący) popiera PiS

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Dziś [21.09.2015] w portalu Wpolityce.pl {TUTAJ} zobaczyłam informację: "Schetyna atakuje prezydenta: To jest klasyczna kampania wyborcza! "On bardzo wyraźnie staje po stronie PiS!".  Przeczytałam w niej:

  "Andrzej Duda po raz kolejny wpisuje się w kampanię wyborczą i bardzo wyraźnie staje po stronie PiS - w ten sposób szef MSZ GrzegorzSchetyna ocenił podpisanie w poniedziałek przez prezydenta projektu obniżającego wiek emerytalny.  

  "To jest klasyczna kampania wyborcza. Prezydent Duda po raz kolejny wpisuje się w kampanię wyborczą i staje bardzo wyraźnie po stronie PiS, debata (w sprawie wieku emerytalnego) jest bardzo emocjonalna, ona się już kiedyś odbyła. Uważam, że możemy się zastanawiać i rozmawiać o tym, ale najgorszy moment (na debatę), to kampania wyborcza. (To) wpisywanie się przez głowę państwa bardzo wyraźnie po stronie swojej byłej partii politycznej"

— ocenił Schetyna w poniedziałek w rozmowie z dziennikarzami.".

  Od razu przypomniałam sobie felieton Rafała Ziemkiewicza "Platforma niszczy się sama", jaki ukazał się w piątek, 18 września, w portalu Interia.pl {TUTAJ}.  Znany publicysta omawia w nim wyjątkowo niewydarzoną kampanię wyborczą PO, pisząc m. in:

  "cały aparat propagandowy PO, wciąż przecież potężny, skupiony jest na atakowaniu prezydenta Dudy. To kolejna rzecz, której żaden ekspert od marketingu politycznego nie jest w stanie pojąć. Duda i tak wybory wygrał, a następne będą za pięć lat, więc ewentualne urwanie mu kilku procent niczego PO nie daje.

Co więcej, te wszystkie ataki idą po linii oskarżania prezydenta, że jest z PiS i "prowadzi kampanię dla PiS", co, pomijając już, że jest marnym odkryciem (jakby Komorowski nie był z PO albo Kwaśniewski z SLD - i co niby?) służy podniesieniu popularności PiS jako partii do poziomu popularności prezydenta, wciąż jeszcze korzystającego z premii za wyborczy sukces i polityczną nową jakość. Walcząc z normalnym przeciwnikiem, musieliby się spindoktorzy Kaczyńskiego poważnie nagłowić, jak dla partii wykorzystać popularność prezydenta nie czyniąc mu zarazem wizerunkowej szkody, a tu Platforma razem z "Wyborczą", TVN i całą resztą agit-propu ochoczo robi to za nich.'"

  Trzeba przyznać, że dziś Grzegorz Schetyna wyjatkowo pilnie się do tej pracy na rzecz PiS przyłożył.  Przypomniał wszystkim, że to Prawu i Sprawiedliwości należy zawdzięczać uwzględnianie zdania wyborców, których PO całkowicie lekceważy.  Ponieważ podniesienie wieku emerytalnego było chyba najbardziej niepopularnym posunięciem Platformy - przewaga PiS nad PO w sondażach prawdopodobnie jeszcze się zwiększy.

  Osobiście jestem wdzięczna Grzegorzowi Schetynie za tę wypowiedź.  Jestem przecież zwolenniczką Prawa i Sprawiedliwości.  Tylko tak dalej....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

jak Pan Bog chce kogos ukarac to mu rozum odbiera! Co prawda w wypadku PO nie bylo za bardzo co odbierac! :)

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1493944

Wicepremier Schetyna już poddał swoją partię w najbliższych wyborach. O Beacie Szydło wypowiedział się jako o "premier Szydło". Czyli za 35 dni nie widzi już na tym miejscu Ewy Kopacz.

Obyśmy wzorem Jagiełły i jego odpowiedzi na nagie krzyżackie miecze, owo przejęzyczenie mogli uznać za nieomylną wróżbę całkowitego zwycięstwa...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1493952

Schetyna człowiek znikąd to V kolumna, realizuje zlecenie baronów ze WSI.
https://www.youtube.com/watch?v=szRic-f2ypk

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1493979

GRÓB

dedykuję ten oto film - przyjemnego oglądania pani dochtur

http://shoebat.com/2014/12/02/just-came-muslims-conduct-mass-beheading-session-create-huge-puddle-blood/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1493958