Entuzjastyczny zwolennik Putina "jedynką" u Kukiza

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Wczoraj Kukiz ogłosił, iż ostatecznie "dopiął" swoje listy wyborcze.  Wielu nie podoba się to, że "jedynką" w Kielcach jest znany raper Liroy.  Okazuje się jednak, iż to jeszcze nic takiego.  W Szczecinie bowiem w ostatniej chwili na pierwsze miejsce awansował Sylwester Chruszcz.  Radio Szczecin tak o tym pisze {TUTAJ}:

  "Numerem jeden na liście Ruchu Kukiz'15 do Sejmu w okręgu szczecińskim będzie Sylwester Chruszcz, działacz Ruchu Narodowego i były europoseł Ligi Polskich Rodzin. Taką informację przekazał nam Janusz Sanocki z głównego sztabu wyborczego.  To zmiana lidera listy. Na razie nie wiadomo jaki jest powód tej zmiany. Wcześniej Paweł Kukiz na swoim oficjalnym profilu na Facebooku informował, że "jedynką" ze Szczecina będzie Jakub Kozieł z Kongresu Nowej Prawicy. ".

  Kim jest Sylwester Chruszcz?

  W 2014 roku kandydował on z ramienia Ruchu Narodowego do Europarlamentu.  Portal Niezalezna.pl informował wtedy {TUTAJ}, że:

  ""Bolszewicka inwazja? NIE! Zwykłe dbanie o sprawy swego narodu i swej ludności, zagrożonej przez szowinistyczne, nielegalne władze Ukrainy" - to odezwa założycieli strony "Polacy popierają Rosyjski Krym" na Facebooku. Zrzesza ona ponad 1000 internautów, w tym wielu sympatyków RN. Wśród nich jeden z liderów tej partii, Sylwester Chruszcz. - Putin udowodnił że jest dobrym przywódcą Rosji - mówi Chruszcz.

Kariera polityczna Chruszcza rozwija się bardzo prężnie. W 2004 r. został  europosłem z ramienia partii Romana Giertycha, Ligi Polskich Rodzin. Gdy LPR upadł, [Chruszcz] zakładał partię narodową Libertas, która w kampanii wyborczej współpracowała z Lechem Wałęsą. W 2011 r. próbował dostać się do Sejmu z list PJN i zdobył 257 głosów. (...)

Również po ostatniej konferencji Putina [w marcu 2014], Chruszcz stanął po jego stronie, gdy ten nazwał rosyjską armię "samoobroną Krymu", a demonstrantów z majdanu "bojówkami szkolonymi w Polsce".".

 Chruszcz był entuzjastycznym zwolennikiem Putina już w 2007 roku, kiedy to zamiescił na swym blogu {TUTAJ} wpis "Putin stworzył silną Rosję".  Pisał wtedy:

  "Dziś ugrupowanie Jedna Rosja W.Putina obrała programowy kurs, którego oczekiwał cały naród rosyjski. Właśnie za jego rządów wzrósł potencjał gospodarczy Rosji, kraj jest stabilny i scalony, znacznie wrósł poziom życia. Nie dziwmy się, że w dzisiejszych wyborach wygra Putin, osoba tak długo wyczekiwana przez ogół Rosjan. Ze zwycięzcami dzisiejszych rosyjskich wyborów trzeba rozmawiać, powinniśmy zacieśniać naszą współpracę, naszą powinnością jest wypracowanie przyszłości. Na pewno powinna to zrobić polska prawica narodowa.

 W dzisiejszych wyborach w Rosji gratuluję wygranym partią i podziwiam Rosjan za ich wybór silnej władzy.".

  No cóż - wszystko jest jasne.  Chruszcz to tuba Putina.  Można tylko mieć nadzieję, że mieszkańcy Szczecina i okręgu szczecińskiego NIE zagłosują na listę Kukiza.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:9)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Kornell został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

mają na kogo głosować, idioci niech robia laskę amerykanom

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Pozdraawiam

Kornell

#1492123

Młody człowieku !

Przyjechałeś do Polski studiować, to rozumiem. Lepiej do Polski niż do Rosji. Czy daje Ci to jednak prawo do karcenia (delikatnie mówiąc) gospodarzy, za to że nie chcą robić laski Putinowi ?! 

Mimo to, w jednym masz rację : szczecinianie mają na kogo głosować   ;-p

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1492130

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kornell nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

są Polacy , którzy marzą o powrocie Lwowa do macierzy ale po stronie Polskiej nie ma z kim gadać. Polacy obecnie wolą robic laski amerykanom wierzą też ,że z ukraińcami można się dogadać i żyć w przyjażniu.
Niech sobie trochę z nimi pomieszkają to zostaną sprowadzeni na ziemię.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Pozdraawiam

Kornell

#1492134

U tych narodowców piejących z zachwytu nad Rosją to że ich argumenty kazałyby im paść na kolana przed narodem o jeszcze większych osiągnięciach w dbałości o tradycję,ekonomię i militaria o odporności na obce szkodliwe wpływy już nie wspominając.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1492148

A jak do tego dodać że piejąc nad Rosją, mają na myśli Związek Radziecki - więzienie narodów ! Państwo niszczące jakąkolwiek tożsamość narodową.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1492151

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Kornell został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To jest wymysł tępego rusofoba którym niewątpliwie jesteś .
Ale cóż się dziwić dla was zaszcytem jest robienie laski amerykanom i tyranie na zmywaku gdzieś w Anglii a waszych kobiet podcieranie dupy starym ssmanom w Niemczech.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-8

Pozdraawiam

Kornell

#1492157

Rosjanie nigdy nie zrobili niczego dobrego dla Polski, a w czasie II wojnyświatowej mordowali Polaków z równym okrucieństwem jak Niemcy. Myślę nie o zwyklych ludziach, ale o władzy. To właśnie kilkadziesiat lat dominacji radzieckiej w Polsce uczynilo ten kraj i ludzi całkowicie bezbronnymi przed złodziejskimi zmianami ustrojowymi.

Putin do dzis nie oddał czarnych skrzynek i wraku tupolewa. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1492208

Skąd bierze się podpis : "pozdrawiaam" pod wpisem z obelgami ?? Skąd to niezrozumiałe rozdwojenie osobowości ?

Jak dalej będziesz trollował to może Ci to zostać na stałe - i która Cię zechce ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


#1492271