Moje ukraińskie intuicje

Obrazek użytkownika elig
Świat

  Każdy chce się od czasu do czasu czymś pochwalić.  Ja odczułam to wczoraj /8.11.2014/.  Dziewięć miesięcy temu, w lutym, napisałam notkę "Kto chce, by Majdan płonął, a w Kijowie ginęli ludzie?"  /TUTAJ/.  Stwierdziłam w niej:  "Coraz częściej zastanawiam się nad tym pytaniem.  Gdy patrzę na historię Majdanu od 21 listopada 2013, to rzuca mi się w oczy, że w chwilach, gdy wydaje się możliwe jakieś pokojowe rozwiązanie, zaraz ktoś prowokuje nowe, coraz to bardziej krwawe starcia. (...) Widać więc jasno, że istnieją siły , którym zależy na tym, by na Ukrainie panował coraz większy chaos, toczyły się walki i ginęli ludzie. Myślę, że nie trudno je wskazać - to Rosja i Putin.  Rosyjskie media i władze otwarcie naciskały na Janukowycza, by zrobił wreszcie porządek z tym Majdanem.  Powtarzały się tez doniesienia o rosyjskich najemnikach, walczacych z demonstrantami.  Ostatnio Ziuganow straszył podziałem Ukrainy.".  Tekst ten wywołał gorące protesty niektorych komentatorów, a p. Magda Figurska napisała nawet, że "cokolwiek się skompromitowałam" tym wpisem.  Przypomniało mi się to, gdy wczoraj /8.11/ przeczytałam w portalu Onet.pl informację: "Soros: to Putin nakazał strzelać na Majdanie"  /TUTAJ/:  "To Władimir Putin nakazał prezydentowi Ukrainy Wiktorowi Janukowyczowi strzelanie do demonstrantów na Majdanie - mówił amerykański finansista George Soros w telewizyjnym programie w kanale "Freedom of Speech". Jego zdaniem, prezydent Rosji uzależnił od tego udzielenie władzom w Kijowie pomocy finansowej.  Chcesz dostać te pieniądze? Usuń tych ludzi z miasta, pokaż siłę! - tak, według Sorosa, Władimir Putin miał powiedzieć Wiktorowi Janukowyczowi.".  Tak więc, po dziewięciu miesiącach okazało się, iż to ja miałam rację!  Podobnie było ze sprawą Krymu.  Pod koniec marca napisałam artykuł "Czy krymscy Rosjanie wpadli z deszczu pod rynnę"  /TUTAJ/  zakończony stwierdzeniem:  " Podejrzewam, że Putin dopiero za kilka miesięcy zacznie mieć prawdziwe kłopoty z Krymem.".  Już po miesiącu przytoczyłam te słowa w mojej notce "Krym bez wody i pradu?"  /TUTAJ/.  Obecnie okazuje się, iż jest z tym jeszcze gorzej.  Niedawno przeczytałam gdzieś w sieci, że bez dostaw gazu z Ukrainy, Krym może przetrwać tylko 15 dni.  Wczoraj natomiast, w portalu Niezalezna.pl, znalazłam wiadomość  /TUTAJ/ "Problem z żywnością na Krymie":  "Z prośbą o zgodę na dostarczanie żywności przez firmy z Ukrainy, nawet te nieatestowane przez rosyjskie urzędy, zwróciły się do Rossielchoznadzoru władze w Symferopolu. Powód? Niestabilne dostawy z Rosji przeprawą promową przez cieśninę Kerczeńską, czego wynikiem są dotkliwe braki w zaopatrzeniu i regularne podwyżki cen. W radiu „Gołos Rossii” potwierdził to Jurij Jepanow, przedstawiciel  Rossielchoznadzoru na Krymie.  Zgodę wydano,".  Tak to wygląda.  Mam miłą świadomość, iż intuicja mnie nie zawiodła.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:27)

Komentarze

Jesteś dobrym analitykiem ! To nie jest tani komplement. Rekomendacją jest atak rusofilów,  na prorosyjskim portalu.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2


#1449719

Mnoży się w Polsce proroków. Skorzystam z okazji i zapytam Panią profetkę, czy uważa Ona, że Krym kiedykolwiek zajmą siły junty Poroszenki? Czy uważa też Pani profetka, że tereny Noworosji będą kiedykolwiek należeć do Ukrainy?

Pozwolę sobie też zapytać, kto grawerował transkrypcje na snajperskich pociskach, wyjmowanych z ciał zarówno berkutowców jak i majdanowców? Co podpowiada intuicja?

Chciałbym też się dowiedzieć, kto wydał rozkaz zmasakrowania w iście banderowski sposób cywilnej ludności w Odessie, która schroniła się w gmachu związków zawodowych?

No i co mówi intuicja profety w przypadku złamania przez Poroszenkę rozejmu zawartego we wrześniu, co ujawniło się dzisiaj o drugiej w nocy ostrzałem artyleryjskim cywilnych obiektów Doniecka? Może Pani profetka jest w stanie policzyć wiaderka łez wylanych przez ludność Doniecka, którą w nocy uraczono swoistym, banderowskim budzikiem, co?

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-11
#1449721

Nie słyszałem o (chyba inskrypcjach? transkrypcja to tłumaczenie) na pociskach. Gdzie znajdę coś na ten temat ?

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2


#1449723

Chodziło o inskrypcje. Przepraszam.

Na ten moment nie podam źródła, bowiem nie notuję zazwyczaj materiałów z sieci. Pamiętam jednak doskonale, że mówiła o tym lekarz udzielająca pomocy rannym podczas masakry, wyjmująca z ciał pociski.

 

PS KLIK

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8
#1449726

Może się powtórzyć historia z Serbią i chorwacką Krainą. Przypomnę: w 1991 Serbia anektowała Krainę. Po ponad dwóch latach armia chorwacka uzbroiła się oraz zorganizowała i odbiła ten obszar. Chorwacja odzyskała też Vukowar dzięki naciskom dyplomatycznym Zachodu. Rosyjscy snajperzy - najemnicy strzelali do obu stron właśnie po to by zaostrzyć konflikt. O jakichś inskrypcjach nic mi nie wiadomo. W Odessie bojówka separatystów schroniła się w siedzibie związków zawodowych i nieudolnie rzucała koktailami Mołotowa. Wideo zamieściłam w mojej notce

http://niepoprawni.pl/blog/6182/ukraina-rosja-czyli-pojedynek-kretynow-z-debilami

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

elig

#1449792

Nie odpowiada mi Pani na zadane pytania, a tak liczyłem, bo po prostu jestem ciekawy.

Polecam się z tym zapoznać, zanim kolejny raz się pani zechce kompromitować uwagami o ruskich snajperach i podaję także link do oryginału. Może tez Pani zechcieć podważyć analizę tego naukowca, ale poproszę łaskawie wówczas o argumenty; o argumenty, anie proroctwa, łaskawa Pani.

Link do oryginału

Tłumaczenie - ŻRÓDŁO

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1449797

tak, tak... ładne duperele... Bo gdyby był spokój, to biedna Rosja nie musiałaby się w*****ć i napadać na ohydną Ukrainę.

Jak można tak bezczelnie sprzeciwiać się rybiookiemu bóstwu z KGB na Kremlu?!? Nielzja!!! A poza tym, my w Polsce bardzo tęsknimy do ruskiego wojska pod Przemyślem, co gwarantowała "unia celna", a tu taki problem, są o 1000 km dalej... Jak żyć?

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1449844

Kilkanaście dni temu  w internecie był ciekawy artykuł o "sieci domów pogrzebowych na Ukrainie".

Kto jest właścicielem.....???????

Kto czerpie zyski ze śmierci i  pochówku Ukraińców?

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-8

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449724

Proszę sobie wpisać w wyszukiwarkę "sieć domów pogrzebowych na Ukrainie".

Paleta portali z obszerną informacją jest bardzo bogata.

Pozdrawiam i radzę przed uderzeniem w forumowicza, który podaje ważną informację  - zastanowić się, czy na to zasłużył.

Chyba, że jesteś, pałkarzu banderowcem, to wtedy moje słowa do ciebie nie dotrą, a wyzwolą w tobie  jeszcze większą agresję.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-9

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449729

2, 4 i 6 punktowe pały!!!!!

Napiszcie chociaż, tchórze za co !!!!!!

Za prawdę??????

!!!!!!!!!!!!

Tak, Polaków najłatwiej jest naparzać wam zza węgła.

 

U mnie jutro już będzie wywieszona piękna, dostojna i DUMNA , najpiękniejsza - Biało - Czerwona.

Czy za waszymi oknami będzie powiewać inna?

Bez bieli?

Jaki kolor ją zastąpi???????????????????

:(

 

 

Pozdrawiam Polaków, których serca biją w rytm Mazurka Dąbrowskiego, a dusza Ich śpiewa  "Rotę" i "Ojczyzno ma....."

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-8

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449739

"Myślę, że nie trudno je wskazać - to Rosja i Putin"...zbyt upraszczasz szanowna Elig, ...

nie wspomnisz, że na ukraińskie czarnoziemy ostrzy pazury Monsanto ??..że Ukraina dostała "jedyną słuszną" ofertę o MFW z "pożyczką", którą odrzucił Janukowycz, a którą Ukraińcy by spłacali do końca swiata i jeden dzień dłużej ??...Twój obiektywizm nie gniewaj się jest typowy, gapolowski, to znaczy wybiórczy, trzeba spojrzeć na problem szerzej 

...aha jeszcze jedno, aby się wypowiadać na temat Majdanu to wpierw trzeba dociec kto tak naprawdę go sponsorował...pozdrawiam 

 

 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1449728

to spoglądanie na świat jednym tylko okiem.

Ukraina to wielowymiarowy wątek konfliktu, podsycanego z różnych stron przez zupełnie odmienne siły, wrogie pokojowi i

stabilizacji.

Doskonale podsumował to "Trybeus".

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-7

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1449730

jaki jest właściwie cel tej notki.

Trochę trudno mi uwierzyć, że autorka chciała się rzeczywiście pochwalić swoimi "intuicjami". Tym bardziej, że one są jakieś takie "oczywiste".

Wypowiedź Sorosa, który "nie ma wątpliwości", że to Putin nakazał strzelać na Majdanie oraz trudności aprowizacyjne Krymu, to raczej fakty, które były "do przewidzenia".

Mnie interesuje, po co właściwie Soros mówi, to co mówi. Chce międzynarodowej ekspedycji na Ukrainie czy poderwać Ukraińców do boju, bo oni walczą jakoś tak niemrawo? Mówi do Amerykanów, czy do Europejczyków, czy do władz Ukrainy, czy do Putina? Do kogo i w jakim celu?

Zamiast Sorosa lepiej posłuchać Gadowskiego, który ostrzega nie tylko przed Putinem, ale i Niemcami w kontekście konfliktu ukraińskiego (wypowiedź na filmie gdzieś ok. 20 minuty):

https://www.youtube.com/watch?v=N9wWrAWV0fE

Niestety, Gadowski dość idealistycznie liczy na Amerykanów. A Polska tak naprawdę nie ma żadnych przyjaciół. I to jest fakt, który powinien nas głównie interesować.

 

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-7
#1449741

Zgadzam się z Twoim komentarzem jak i z tymi napisanymi w ostatnich dniach. Niektórzy komentatorzy i blogerzy piszący na tym portalu, nazywają takich jak my, rosyjskimi agentami, lub po prostu nie odpowiadają, brak jest im argumentów. Do rosyjskich agentów zaliczony został także Grzegorz Braun, oj. Rydzyk (przez naczelnego gapola gdy założył on RM) a Aleszum przedwczoraj nazwany został propagandzistą i bajkopisarzem!! Im nawet nie przeszkadza to, że ukraińscy studenci fotografują się z flagą banderowców na polskiej ziemi, tak jest flagą banderowców nie ukraińską. Pozowanie z flagą ukraińską też byłoby trudne do wytłumaczenia, ponieważ studenci ci otrzymali Kartę Polaka. Dlatego zastanawiam się, kim są ci, którzy plują jadem, obrażają i wywijają pałami gdy widzą nasze komentarze.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1449747

Dzięki za wspierający komentarz.

Ja jestem coraz bardziej zdumiona tym dziwacznym praniem mózgu, które jest ostatnio uskuteczniane przez ludzi Sakiewicza. Zero analizy na podstawie informacji z wielu źródeł, tylko ustawiczne ataki personalne na blogerów pytających, jaki jest sens wikłania się Polski w wojnę na Ukrainie. Naszym interesem jest pokój w tamtym regionie i zabiegi dyplomatyczne, zmierzające do jak najszybszego wypracowania kompromisu między walczącymi  stronami, a nie zaostrzanie konfliktu.

Czy to tylko niekompetencja (brak Marka Karpa w Ośrodku Studiów Wschodnich to wielka strata), czy też jakieś inne powody?

 

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-7
#1449752

Jak nie wiadomo o co chodzi...to chodzi o pieniądze.Kto finansuje tv republika? Odpowiedź  wszystko wyjaśni.Dziwię się,że i tu  tv i jej "wspaniali" dziennikarze są promowani.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1449755

to jest istotny aspekt, ale ja myślę, że to jest też niekompetencja i skłonność do uproszczonego oglądu sytuacji.

A tymczasem na Ukrainie sytuacja jest naprawdę bardzo złożona. Linie podziału przebiegają tam wg wielu różnych kryteriów. 

Przeczytałam sobie przed chwilą artykuł o stosunku ukraińskich prawosławnych duchownych do Majdanu i konfilktu w Donbasie i obraz, jaki z tego wynika, jest wysoce skomplikowany.

http://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/komentarze-osw/2014-10-30/ukrainski-kosciol-prawoslawny-wobec-rewolucji-i-wojny

Gdy czytam entuzjastyczne zachęty do wsparcia wojny na Ukrainie, to mam ochotę zapytać ich autorów, jaki jest ich stosunek do tych Ukraińców, którzy nie popierają Majdanu i jego konsekwencji, choćby z powodu obaw przed Unią Europejską w jej obecnym kształcie i proponowanymi przez nią zmianami obyczajowymi? 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-7
#1449759

Z historii wiadomo, że pewne przedsięwzięcia przygotowuje się dokładnie i dość długo, by mogły być skuteczne zrealizowane.

Rebeliantko jesteś wielka. Zajrzałem jeszcze raz do wiki. Ploty krążyły, że Marek Karp na coś trafił na terenie Białorusi. Mówiono o mafii, a także wspominano o handlu bronią.

Proste zestawienie faktów

13 sierpnia 2004 staranowanie samochodu Marka Karpia 

12 września 2004 po miesięcznym leczeniu szpitalnym, odwiedziny tego dnia dwóch ludzi ze służb, szybki wypis ze szpitala i śmierć na pobliskim parkingu; znaleziono go martwego (są niesprawdzone informacje o ranie głowy) wiki jako miejsce śmierci podaje Warszawę(?)

21 listopada 2004 wybucha Pomarańczowa Rewolucja

PS Kierowca ciężarówki, który spowodował wypadek, po krótkim zatrzymaniu został wypuszczony z przykazaniem, że ma się stawić na wezwanie przed polskim sądem. Kamień w wodę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7
#1449764

 Władimir Putin na spotkaniu z młodymi historykami mówił m.in. o politycezagranicznej ZSRR przed II wojną światową, w tym o pakcie Ribbentrop-Mołotow. Jego zdaniem nie było nic złego w pakcie o nieagresji, który ZSRR podpisał z Niemcami. Jak relacjonuje agencja TASS, Putin zaznaczył, że Związek Radziecki nie chciał walczyć, potrzebował czasu na zmodernizowanie swoich sił zbrojnych.Pakt Ribbentrop-Mołotow i układ monachijski prezydent Rosji wskazał jako przykłady przemilczania niektórych faktów historycznych przy omawianiu okresu przedwojennego. Podkreślił, że przy tej okazji często obwinia się ZSRR o dokonanie podziału Polski,  gdy tymczasem Polska w chwili zajęcia części Czechosłowacji przez wojska niemieckie sama uczestniczyła w rozbiorze tego kraju. Potem zdaniem Putina Polska dostała to, na co zasłużyła. 

Nie chcę teraz nikogo obwiniać, lecz poważne badania powinny dowieść, że takie były wówczas metodypolityki zagranicznej - powiedział prezydent, cytowany przez rosyjskie media. Podkreślił, że spekulacjom na temat polityki zagranicznej ZSRR w przededniu drugiej wojny światowej należy przeciwstawić poważne, głębokie, obiektywne badania. - Czcze gadanie na ten temat na płaszczyźnie politycznej może mieć sens, jeśli się chce urobić opinię publiczną, lecz temu należy przeciwstawić poważne, głębokie, obiektywne badania - powiedział prezydent na spotkaniu z młodymi historykami, naukowcami i nauczycielami tego przedmiotuPrzypomniał też o wkładzie każdej ze stron koalicji w zwycięstwo nad nazistowskimi Niemcami, podkreślając, że straty ZSRR to 25 mln ludzi. Wyraził przekonanie, że konieczna jest konieczna również obiektywna ocena wydarzeń z października 1917 roku. - W 2017 roku mamy stulecie Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej, niektórzy mówią o przewrocie październikowym. W każdym razie doszło do tego wydarzenia prawie sto lat temu. To wymaga głębokiej, obiektywnej i profesjonalnej oceny - powiedział prezydent. 

Zaapelował o maksymalny obiektywizm w ocenie zdarzeń historycznych z najnowszej historii, w której - jak zaznaczył - wiele rzeczy się upolitycznia, zwłaszcza, że "nie wszystkie rany się zagoiły". Zapewnił, że władze Rosji wesprą opracowanie historii Krymu, gdyż jest to temat aktualny, a Krym i Rosja "są połączone głębokimi historycznymi korzeniami". Podczas spotkania prezydentowi sugerowano, by wsparł pomysł napisania historii Krymu, póki nie napisał jej nikt inny. - Odmawiacie swym ukraińskim kolegom zastosowania wobec nich zasady domniemania niewinności, a priori uważacie, że wszystko tam zostanie upolitycznione - odparł Putin. Powiedział, że chociaż wykluczyć tego nie można, należy poczekać, co zrobią "ukraińscy koledzy". Dodał, że niektóre rzeczy są na tyle oczywiste, że nie można ich zanegować.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wladimir-Putin-o-polityce-ZSRR-w-przededniu-II-wojny-swiatowej,wid,17013949,wiadomosc.html

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1449800

Cytowanie Sorosa jako autorytetu w jakiejkolwiek dziedzinie, to delikatnie mówiąc - głupota. To tak jaby cytować Stalina, uzasadniając, że zbrodni w Katyniu nie było.

 

pozdrawiam!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-8
#1449760

nie chciałam być aż tak dosadna wobec wiary elig w Sorosa ;) Wyręczyłeś mnie.

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7
#1449765

"Jinks" za swoją spostrzegawczość i logiczne myślenie polityczne  ciągle cięgi zbiera.

Ciekawe, że nikt z pałujących nie podejmuje tutaj z Nim dyskusji.

Niechby Go nawet zrugali za to, że pisze według nich nieprawdę. Nie mają argumentów,  więc pozostaje im tylko "pałowanie".

Jakoś dziwnie z łże - mediów zniknęli "prawdomówni i wiarygodni dziennikarze" ukraińscy.

Dyżury pełnili codziennie.

Kilkugodzinne, na zmianę.

Podawali Polakom  wielokrotnie przeżutą mdłą papkę informacyjną.

(Wspomagali ich aktywiści, którzy są polskimi dziennikarzami telewizyjnymi.)

Czyżby zobaczyli, że jednak Polacy z innych żródeł  informacyjnych wyszukują pojedyncze kęsy prawdy?

Może przekonali się, że jednak wór kłamstw, który taszczyli z sobą do studiów radiowo - telewizyjnych  jest dziurawy i odbiorcy to widzą.

 

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449791

  Celem tej notki było pochwalenie się.  Napisałam to w pierwszym zdaniu  :)))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

elig

#1449796

Wszystkim rusofilom, putinolubcom, zadaniowym блоггером-чекистом z okazji waszego wczorajszego święta "oктябрьской революции" dedykuję wiązankę ludowych pieśni o waszym idolu.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-9
 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1449742

pikuje zrównując sie z twoim, palikociarskim, idioto!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9
#1449743

a może by tak choć jeden dzień bez wyzwisk,można skrytykować to inaczej ?

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-4
#1449746

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-10
#1449757

Zasób wyzwisk niezbyt bogaty

jaki pisarczyk takie wyzwiska

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5
#1449772

Ty mieścisz się w każdym asortymencie, ale chcę zwrócić twoją uwagę, że w stosunku do ciebie nie używam wyzwisk, a jedynie definiuję zjawisko, jakim jesteś. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
#1449790

Własnie to ja ci ta "kwestie' wyjaśniłem

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4
#1449793

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

:)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1449801

Na rysunku przedstawiłem poziom niepoprawnych do jakiego ty i tobie podobni dążą.

I jeszcze parę piosenek dla ciebie i twoich rusofilskich kumpli o waszym idolu.

 


Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1449770

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Taki, że do mojego nie dorastasz, a jeśli mowa o poziomach, to nie dorastasz do żadnego i nosek Putina z powyzszych fotek tobie w rzyć pajacu!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8
#1449789

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1449811

BINGO

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1449813

:)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1449815

Czy za całą tą tragedie rosjan mieszkających na Ukrainie, nie jest odpowiedzialny Kaczyński ......

Lech Kaczyński śp.Prezydent RP.

Jak spelulować to spekulować,wyrazić "pogląd" warto

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-5
#1449745

Wydaje mi się cokolwiek niestosowne u tak doświadczonej blogerki chwalenie się w rodzaju "a nie mówiłam". Szczególnie w kontekście, że tam cierpią i giną ludzie.

To raczej inni powinni napisać, że elig trafnie przewidziała itd.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1449754

Argument o niezwyklej sile i niezwykle przekonujący.:)

2. Bardzo możliwe, ze Putin namawiał Janukowicza do uzycia siły. Nota bene o strzelaniu w artykule poza tytułem, że to konkretnie ludzie podlegli Janukowiczowi strzelali, nic nie ma. Nie wykluczam, ze Janukowicz wysłał jakichś strzelców. Tylko nie zmienia to faktu, że nowe władze nie ogłosiły raczej jakichs tryumfalnych wyników sledztwa - które raczej nietrudno byłoby przeprowadzić. W związku z tym bardziej przekonująco brzmi rozmowa estońskiego ministra sz z minister unijną Ashton.

"- Tam coraz bardziej sądzi się, że to nie Janukowycz stał za snajperami, ale ktoś z nowej koalicji - oświadczył minister. W rozmowie powołał się na relacje działaczki obywatelskiej przedstawionej jako Olha. Według mediów może chodzić o Olhę Bohomolec, lekarkę z ochotniczych służb medycznych Euromajdanu. Z ust ministra pada także sformułowanie, że "niepokojące jest, iż nowa koalicja nie chce zbadać, co dokładnie się stało"."

3. Artykuł formułuje zdanie o wysyłaniu przez Moskwę wojsk na Ukrainę, jakby to był pewnik, jak to że Amerykanie weszli do Iraku. I z pewnością Moskwa coś tam wysłała, ale chyba nieoficjalnie, nigdy się nie przyznali, więc artykuł powinien ujmować to nieco inaczej (mikroagresja ukryta to jednak coś innego niż otwarta pełna agresja). A to z tego powodu, że "pewność" mediów że Rosja wysłała wojsko pojawia się od wiosny. I co kilka dni jest nowy, tym razem żelazny dowód, że są tam wojska ruskie, jako wojska ruskie. Tylko po co podają kolejny żelazny dowód, skoro kilka dni wcześniej.... też był żelazny dowód. Wygląda na to, że specjalisci od "pewności" że Ruscy weszli, nie mają .... pewności co do żelaznych dowodów.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1449756

Wszystko co mówi Soros radzę przesiać przez bardzo gęste sito. Poza tym. Czy osamotniony Putin byłby w stanie zrobić cokolwiek? Ktoś go bardzo wydatnie wspomaga. Czy tlko jeden podmiot państwowy? A może jest ich więcej.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1449780

  Soros swoje wie.  Cała jego kariera tego dowodzi.  Putin był w stanie wiele zrobić i zrobił.  Głupio, ale jednak.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

elig

#1449798

Szanowna Pani,dyskusja w obecnej chwili, to nic innego  jak kopanie się z koniem a własciwie z wałachem.Pewnie zdziwi sie Pani ,ale będąc w tej chwili na portalu Niepoprawni.pl dyskutuje Pani li tylko z przedstawicielstwem wiadomego portalu.Wiec Pani argumenty trafiaja jak kula w płot,a dalsze Pani komentarze są dla nich jedyną okazja by poniżyć,a i na inwektywach to może sie zakończyć.

Nie warto

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5
#1449806

Pogadaj z argumentami Kaczanowskiego, trollu.

Używanie inwektyw w stosunku nie tylko do kobiet, jest zarezerwowane dla ciebie i twoich przydupasów.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7
#1449808

shalom - trolku, shalom

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1449809

  Nie ma się czym przejmować.  Nie takich hejterów już widziałam :)))  Zwłaszcza na owym portalu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

elig

#1449818

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jkś dlg z pnm Kcznwskm? Nc? Szkd.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1449819

Dziekuje - i co można tu dodać - nic

Jedynie raz jeszcze przeprosić za to co wobec Pani czyni się tu i na wiadomym portalu.Jak Pani widzi to ci sami  ludzie i te same "argumenty" ,dobrze że tak to się i tak skończyło.Przykre że pewne panie wprost żadają szacunku ,mieniąc się patriotkami-katoliczkami.Ale zostawmy to.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1449826

rodzina

 

nie ma się za co

aż tak obrażać rodzina

skoro wiadomo

że Putin to kutasina!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1449803

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1449804

zaparcie

 

jakby się zapierała

swego bliskiego rodzina

to czekistowski kutas

wyłazi właśnie z Putina

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1449810

Janie trafiłes w sam cel - patrz na pianę jaka cieknie z ekranu 

Brawo

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1449812

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bom kutas przy szamerunku

skłonny do czci i szacunku

ty zaś kloaczny poeto

i zryty też wierszokleto

kutasim łbem się wyręczasz

bez pomyślunku

a co do twojej rodziny

to żywić nadzieję jedynie

że więcej ma rozumku

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1449814

Mam nadzieje że tym powyzszym wpisem Jinksa się zainteresujesz jak i pozostałymi atakami ad personam 

wobec mnie i Jana Patmo

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1449837

miłość matczyna

 

czyżby się tutaj odezwała

gorąca miłość matczyna do Putina

że go miaukiem wrzaskliwym

broni rozpaczliwie kocia rodzina?

 

PS Zaraz sierścicha pogłaska w nagrodę wdzięczna dłoń! 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1449828

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

przeczytaj to raz jeszcze

co piszesz para wierszem

a stwierdzisz żeś nie wieszczem

lecz pospolitym leszczem

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1449829

Panie Janie szkoda nerwów na tą internetową płotkę

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1449831

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bo twoja stara głodna spać pójdzie :)

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8
#1449832

kotku ,siusiu,paciorek i spać

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1449833

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jesteś nieobiektywnym trollem. No ale, czy troll może być jednostką obiektywną. Jego subiektywne postrzeganie świata ograniczonego do internetu, nie pozwala mu dostrzec, że istnieje jeszcze świat realny, pełen dobrych, miłych i życzliwych ludzi. Wyjrzyj choć raz na tydzień przez okno, a przekonasz się, iz mówie prawdę.

Teraz skorzystam z twojej rady, a ty nie zapomnij o starej

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1449836

w kabłąk

 

właśnie na sierścicha

przyszła czarna godzina

więc się z przestrachu

cały aż w kabłąk wygina

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1449838

Piszesz, że "intuicja cię nie zawiodła". Nie, to zdrowy rozsądek, po prostu. Też mam taką chorobę:)

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1449843

Tak jak niegdyś Wielki Historyk (oh, excuse me) Najwiekszy Historyk Świata (sowieckiego) Wielki Soso, tak dzisiaj wpatrzony w ten niedościły wzór Putin, naucza jedynie właściwej wersji historii tabuny młodych kacapskich historyków i oddanych sobie bez reszty internacjonałów - bezmyślnych pomagierów oraz opłacanych sług!

PS Niektórzy tak spijają miód ze złotych ust Putina, że gotowi mu są nawet obciagnąć jego czekistowskiego kutasa!

  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1449858

może na razie odłóżmy  spory ukraińskie  i skupmy się na naszym święcie?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

hobo

#1449882

apeluje o to od wielu,wielu tygodni.Ale niektórym  zależy na "polemice",żyć bez tego nie mogą

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1449886

temat jest "medialnie nośny"  a to dla wielu jest  pożywką bez której nie mogą się obyć

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

hobo

#1449899