Konfederacja zagrożeniem dla PiS?

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

  W najnowszym numerze tygodnika "Sieci" [nr 18/2019] Sygnalista napisał:

 

  "Czy Konfederacja może obejść PiS z prawej i w ten sposób oddać władzę w ręce III RP?  Na pewno pomaga jej stałe napięcie w relacjach polsko-żydowskich.  Z badania pracowni Social Changes  dla wPolityce.pl wynika, że Polacy obawiają się żydowskich roszczeń majątkowych.  I to bardzo.  79 proc. badanych mających zdanie w tej sprawie zgadza się ze stwierdzeniem, że "roszczenia żydowskie wobec mienia bezspadkowego stanowią zagrożenie dla interesu Polski".  Tylko 5 proc. stanowczo twierdzi, że to nie jest problem.  A wiec to fala, której nie należy lekceważyć.".

 

  Toteż PiS jej nie lekceważy i stąd w ostatnich dniach  lawina zapewnień ze strony najwyższych władz tej partii [i Polski], że o żadnym zwrocie majątków nie ma mowy.  Rzecz jednak w tym, czy po miesiącach udawania, ze ten problem nie istnieje - wyborcy w nie uwierzą?  Trzy dni temu [5.05.2019] opublikowałam notkę na temat wyborów do PE {]]>TUTAJ]]>}.  Zebrała ona kilkadziesiąt komentarzy.  W wielu z nich namawiano mnie właśnie do głosowania na listę Konfederacji.

 

  W tygodniku "Do Rzeczy" [nr 19/2019] ukazał się artykuł Łukasza Warzechy "Straszak zamiast alternatywy".  Autor nie pozostawia w nim suchej nitki na Konfederacji.  Stwierdza jednak m.in.:

 

  "Inna kwestia, że część analiz lidera partii KORWiN jest celna.  Szczególnie trafne wydaje się przekonanie, że w wyborach europejskich na Konfederacją może zagłosować wielu zwolenników PiS tylko po to, by zwrócić uwagę "swojej" partii, iż powinna w większym stopniu uwzględniać ich postulaty.  Temu właśnie przypisuje polityk względnie wysokie notowania Konfederacji w sondażach.".

 

  Swój tekst Warzecha kończy następująco:

 

 "Słuchając opowieści liderów Konfederacji, naprawdę można się zacząć bać.  Socjalistyczny , siermiężny populizm w neopepeesowskim stylu mógłby zastąpić populizm prymitywnego i, co najgorsze, bezmyślnego nacjonalizmu.".

 

  Mnie jednak do glosowania na Konfederację zniechęcają nie tyle hasła wykrzykiwane przez liderów tego ugrupowania, ile niezwykle slaby poziom polityków Konfederacji.  Podam dwa przykłady:  W kończącej się kadencji PE znalazł się w nim Janusz Korwin-Mikke oraz dwóch jego partyjnych kolegów.  Nic oni tam nie wskórali, a JKM zrezygnował z mandatu przed końcem kadencji, bo uznał, że się w PE nudzi.  W 2015 roku do Sejmu RP weszło kilku posłów Ruchu Narodowego [z listy Kukiza].  Poza braniem diet poselskich - niczego oni nie dokonali.  Nawet Stowarzyszenie Endecja okazało się fikcją.  Nie ma sensu wpychanie do parlamentów ludzi mających dwie lewe ręce.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (16 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika xiazeluka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

" Nic oni tam nie wskórali,"

PiS za to wskórał 1:27, napaścią TSUE, przed którym uciekł z podkulonym ogonem i wyzwiskami tego belgijskiego nazisty, którego nazwisko przypomina nazwę obozu koncentracyjnego. A pisiorów było jednak więcej od korwinistów. Korwiniści robili co mogli - zapisy ich wystąpień są przecież dostępne. Co mogli zrobić lepiej i więcej od żałosnych osiągnięć pisowców? 

Vote up!
7
Vote down!
-12
#1589290

Braun wreszcie w Polskim Radiu. "Prezydent jest żydowskim lokajem".

Redaktor w panice przerwał temat (video)

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25343&Itemid=100

Vote up!
12
Vote down!
-10

Verita

#1589294

   Witam! Obecna "Konfederacja" namawia do porzucenia sojuszu Polski z USA, jednocześnie nawiązując głośno do poprawnych stosunków z Rosją. Dla mnie, to V kolumna Putina. Pozdrawiam!

Vote up!
12
Vote down!
-10

ronin

#1589293

A za jakiś czas się okaże, że "Konfederacja" nie została zawiązana (później) w Targowicy tylko (wcześniej) w Petersburgu! 

Pozdrawiam 

Vote up!
10
Vote down!
-8

jan patmo

#1589296

Mam podobne zdanie, uważam, że walą głową w mur. Próbują robić wiele krzyku, efekt będzie znikomy. Współpraca z Putinem, to nie jest moja bajka.

Serdecznie pozdrawiam .

Vote up!
11
Vote down!
-6
#1589299

Mam takie zdanie jak Pan. Gratuluję. Wiem, że otrzymam minusy, ale trudno. 

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1589300

 Witam! O minusy się Pan kolego nie martw. Ważne jest propagowanie prawdy. Temat bardzo gorący, ukazujący osoby niby przywódców RN, a diabolicznie podszywające się pod Polski Ruch Narodowy. Pozdrawiam!

Vote up!
11
Vote down!
-6

ronin

#1589306

rosyjskiej agentury oraz rodzimych miłośników sowieckiego zbrodniarza płk. Putina i atakowaniu PiS, zwłaszcza z wykorzystywaniem amerykańskiej ustawy 447.

Widać to na wielu portalach, m.in. i na Niepoprawnych.

Koalicyjny rząd postbolszewickiej i mafijnej PO, współnie z PSL - podpisał Deklaracę terezińską w 2009 r. Teraz ta deklaracja, nie mająca żadnej mocy prawnej, służy antypolskim lobbystom w USA.

Oprócz „twardej” agentury Rosja zainwestowała potężne pieniądze w działające w Polsce media internetowe i blogosferę. Głównym celem wojny informacyjnej są USA, NATO oraz Ukraina. (…)
„Pierwsza intensyfikacja rosyjskich działań w Polsce nastąpiła po katastrofie smoleńskiej, kolejna – po dojściu PiS do władzy, a następna – po szczycie NATO w Warszawie. Kto w blogosferze sprzyja Rosji?

Vote up!
12
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1589297

Konfederacja wygra i bedzie kontynuowac polityke PO-PiS.Tak sie robi Polakow w Donalda Trumpa, kontynujacego polityke Baracka Obamy i innych wczesniejszych politykow marionetek NWO. Po wejściu do Unii rozpadają się rodziny, a Polska wymiera.

Spadek liczby urodzeń sięgający kilkudziesięciu tysięcy rocznie, depopulacja poprzez szczepionki, chemtrails i trujace zarcie z faszystowskich niemiec rozwala Polin.

Vote up!
11
Vote down!
-8
#1589304

tak się zapędzili ze swoją rusofilią, że z założenia atakują Piłsudskiego powtarzając, jak mantrę, m.in. oskarżenia o jego "multiagenturalność" (pruską - rosyjską - i?). Co ciekawe - Piłsudski był wręcz "chory na Moskala" (i vice versa). Po wkroczeniu do Polski Sowieci, w 1939, natychmiast aresztowali jego braci Jana i Kazimiera, wywieźli ich do Moskwy, na Łubiankę. Przeżył Jan - dzięki układowi Sikorski-Majski, Kazimierz zmarł wkrótce po opuszczeniu więzienia. 

Dzisiejsi, rodzimi rusofile-konfederaci są zbyt głupi by pamiętać, że Rosja nigdy i nigdzie nie liczyła się ze słabymi. Nigdy też nie dotrzymywała żadnych umów. Jakiekolwiek alianse z Rosją to dobrowolne wchodzenie w paszczę głodnego lwa. Jest się bez szans! Mamy pecha z naszymi sąsiadami, ale mamy też pecha z głupimi admiratorami owych sąsiadów. Ba - ale czy oni głupi, czy też "zadaniowani"?

Oto jest pytanie!

Pozdrawiam,

Vote up!
12
Vote down!
-7

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1589308

narodowcom i liberałom przeszkadza nawet "międzymorze", nie tylko dawna idea i dawna próba ale sam pomysł bloku państw w regionie. a jest to przecież konieczność i każde panstwo buduje swoją siłę. równocześnie pitolą o realizmie politycznym, czyli poddawaniu sie woli silniejszego (czytaj: ZSRR, Rosji ale nie Stanów i Niemiec) z robieniem pragmatycznycyh interesów z każdym oraz polityce wielowektorowej aż po neutralność (gdzie im jednak przeszkadza kilka krajów zwł. USA z NATO, Izrael, Niemcy, Ukraina  ale znów nie Rosja). widać jak na dłoni, że ich ideolo, cześciowo jako odbicie dawnej wizji endeckiej, jest tylko pretekstem a wszystkie drogi prowadzą w rodzaj nieliczącej się autarkii, zależnej od Rosji i Niemiec. to juz polityka tuska, próba uwieszenia się Niemiec, tak żałosna i przegrana, była uczciwsza i realniejsza a nawet bezpieczniejsza. narodowcy i liberały cudownie zmienili swe przekonania pod publikę, najwyraźniej jednak liczą nie tylko na stołki i wejście w politykę ale forsują swoją niebezpieczną wizję a to już kwestia zagrożeń propagandy a nawet rozwoju i bezpieczeństwa.

Vote up!
10
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1589321

Nienawiść do Józefa Piłsudskiego ma swe źródła w Rosji, gdzie mają  go za co nienawidzić. Poznał Józef Piłsudski Rosję i Rosjan na wylot, dzięki czemu Polska odzyskała niepodległość i suwerenność. Rosjanie natomiast, a za nimi rusofile, są w stanie co najwyżej zaakceptować Polskę jako twór kadłubowy, całkowicie zależny od Rosji.  

Serdecznie pozdrawiam

PS Wręcz modelowym przykładem nienawiści do Józefa Piłsudskiego na Niepoprawnych jest gorąca zwolenniczka Brauna - Verita.  

Vote up!
10
Vote down!
-4

jan patmo

#1589351

Przecież PIS nie startuje w wyborach do Dumy

O jakim zagrożeniu tu mowa

8-))))))

Vote up!
11
Vote down!
-7
#1589307

Zainicjowana nie wiadomo gdzie i przez kogo Konfederacja, usiłująca się stroić w "kontusz" Konfederacji Barskiej, dla nieco   wyrobionego "historycznego oka" przypomina Konfederację... ale Targowicką, która, jak dobrze wiadomo, została zawiązana  nie w Targowicy i nie przez Polaków, lecz w Petersburgu z polecenia Katarzyny II. 

Vote up!
8
Vote down!
-5

jan patmo

#1589421

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Maciek1969 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tutaj o historii Konfederacji:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_KORWiN_Braun_Liroy_Narodowcy

Nie wiem skąd opinia o strojeniu się. Poproszę o informacje w temacie.

Rozumiem, że wyciąganie sprawy ustawy 447 nastąpiło pod wpływem Putina?

Z tego co mi wiadomo, to sprawę nagłośniła Polonia amerykańska już w 2018r, też pod wpływem Rosji?

https://www.wprost.pl/swiat/10120161/kongres-usa-przyjal-ustawe-447-chodzi-o-mienie-ofiar-holokaustu.html

A może Stany zjednoczone napisały ustawę w 2018r. pod namową Rosjan, po to, aby zaatakować PiS przed wyborami w 2019r?

Ponieważ Konfederacja jest organizacją skupiającą wiele ugrupowań, to znaczy, że wszystkie współpracują z Rosjanami?

Coś na poparcie tezy?

Proszę się nie obrażać, ale emocje nie są pomagają w ocenie rzeczywistości.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
4
Vote down!
-6

Maciek

#1589450

Zdziwiłbym się bardzo, gdyby w sprawie tzw. mienia bezspadkowego Rosja nie odgrywała decydującej roli, wykorzystując (za niewielkie w sumie żydowskie pieniądze) swoją agenturę na świecie (miłosnych stosunków Putina z Natanjahu nie sposób przecież przeoczyć). Pozostali śmiertelni wrogowi Polski mają w tym swój nie mniejszy interes.Trzeba o tym pamiętać, że Niemcy to jedna z największych społeczności w USA , mająca znacznie większe wpływy niż amerykańska Polonia. 

Wartym przytoczenia przykładem tego, jak działają za rosyjskie pieniądze choćby żydowscy szmalcownicy, jest sprawa Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

Pozdrawiam

PS Jakakolwiek Konfederacja, której przywódcy (wystarczy, że tylko) podkreślają swoje sympatie dla kagiebisty Putina, nie może się inaczej kojarzyć, jak tylko z targowicką.       

Vote up!
8
Vote down!
-4

jan patmo

#1589457

Jak tak, daremny nasz trud i tak światem rządzi Putin i Natanjahu z Niemcami na spółkę. Tak na marginesie, po co nam sojusznik, który jest pod wpływem Rosji?

Pozdrawiam

Ps jakieś konkrety w sprawie sympatii wszystkich szefów partii wchodzących w skład Konfederacji? Zwiększony import z Rosji węgla i stali, to rozumiem nie jest przejaw sympatii do Putina?

Vote up!
5
Vote down!
-3

Maciek

#1589461

Wcale nie jest daremny, wręcz przeciwnie, trwają śmiertelne polityczne zapasy, w których Polska zaczyna odgrywać rolę nie tylko przedmiotu. Trud ten może przynieść wielkie korzyści nie tylko Polsce, ale również  sąsiadującym z nami zaprzyjaźnionym państwom, jeśli wspólnie wykorzystamy otwarte szeroko "okno możliwości". A Amerykanie są w Polsce nie z miłości do naszego kraju czy tego rejonu Europy, ale tylko dlatego, że mają tu swoje żywotne interesy.  

Handel z Rosją na normalnych biznesowych zasadach jest w najżywotniejszym interesie Polski. Rosja jednak chciałaby go prowadzić na swoich zasadach - politycznego szantażu. Na całe szczęście to się już kończy.

Pozdrawiam 

Vote up!
7
Vote down!
-5

jan patmo

#1589471

Sprzedają nam węgiel i stal prawdopodobnie po cena dumping'owych. Nie kupują nic. Jakiż to dla nas interes?

Kiedy to ma niby się skończyć?

Jak wykończą nasze kopalnie i huty - wtedy podniosą ceny!

Niestety nasze władze też jakby tego nie zauważały. 

Tych, którzy to wytykają nazywają ruskimi szpiegami!

Może jednak trochę refleksji nad poczynaniami władzy.

Pozdrawiam

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Maciek

#1589508

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Konfederacja jest pierwszą realną siłą, która może pojawić się na prawej stronie sceny politycznej od momentu, gdy Kaczyński ze swoją partią populistyczno lewicową wykosił całą prawą stronę. Mimo pewnych zastrzeżeń co do liderów, co do ich poglądów uważam, że odrodzenie prawej strony sceny politycznej w Polsce jest potrzebna. Trzeba wreszcie rozerwać układ PO-PiS zmuszający Polaków do głosowania na mniejsze zło.

Vote up!
7
Vote down!
-11
#1589360

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Maciej Krogulski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1589382

" Czy jest Pan faszystą i aqentem Rosji?" - Takie pytano zadała mi dziennikarka chyba TVP Info (bo kadr z tego ukazał się w programie "w tyle wizji" ) podczas manifestacji "Nie dla UE" 01`.05.2019 na co odpowiedziałem - "jestem faszystą, agentem i GW jest w stanie dodać wiele innych pejoratywnych określeń".

Czytając tekst i komentarze do niego okazuje się, że "GW" jest też i na koncesjonowanej przez Magdalenkę, czyli jedynie słusznej ":prawicy", a kto ma odmienne zdanie jest agentem Putina, Tuska, a nawet Żydowskim. Tak to jest jak Magdalenka występuje w "dwóch postaciach" oby nie doszła trzecia bo wówczas.......

Vote up!
4
Vote down!
-4

antyleming

#1589387

Ok, co w takim razie powiecie na to:

Zakup z Rosji węgla:

https://www.money.pl/gospodarka/w-polsce-brakuje-wegla-plynie-do-nas-morzem-nawet-z-kolumbii-6375639905994369a.html

stali:

http://wgospodarce.pl/informacje/50437-rosnie-import-stali-z-rosji

Dołożyć do tego należy blokadę eksportu żywności do Rosji, która bardzo szkodzi naszym rolnikom.

Jak to wszystko wyjaśnić?

Ano fakt jest taki, że współpracujemy ze złym Putinem a sankcje szkodzą interesom Polaków.

Wyciąganie faktów oznacza, że jestem opłacany przez Ruskich?

Sama logiczna krytyka władzy za próbę przemilczania ustawy 447 JUST ma oznaczać działania ruskich agentów?

Pozdrawiam serdecznie i radzę napić się trochę zimnej wody dla ochłody.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Maciek

#1589415

Maciek,

Kupowanie tańszych produktów nie oznacza współpracy. Gdy jest to opłacalne, jak najbardziej wzmacnia obywateli i kraj. Kupowanie za  za granicą bywa czasem nawet lepsze. Nie może być dowodem na cokolwiek, bo nie ma związku z sankcjami. Nikt- a już zwł. rząd PiS-u nie ogłosił totalnej blokady Rosji.

Sankcje nie szkodzą Polsce, tylko nielicznym, którzy przejechali się na kapryśnym i politycznie sterowanym rynku Rosji. Co trwalo od lat- w rodzinie Znajomego doprowadziło do samobójstwa po bankructwie i pogróżkach mafii ruskiej, gdy go oszukano na sprowadzaniu węgla. Innego znajomego zwyczajnie odstrzelono na granicy, gdzie sprowadzał legalnie niemieckie auta do Rosji, tak bez żadnego ostrzeżenia.

l nieśmiało zauważę, że to nie wina zachodnich sankcji, lecz kontr-sankcji Putina, gł. na jego użytek propagandowy, gdyż one szkodzą gł. Rosji. Nie ma nic dziwnego w tym, że nałożono sankcję na bandytę, który nie od dziś napada inne kraje i to w naszej bliskości. Jest to jak najbardziej nasza sprawa! Za Polską też miałby się nikt nie ująć w razie konfliktu? 

Ale to wszystko nie ma nic do tego, jak wielu jest proruskich konfederatów, jak szerzą propagandę, jak politycznie opowiadają się za ruskimi- nie chodzi o tańszy węgiel tylko jawna współpracę ideowo- polityczną

Vote up!
5
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1589503

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Maciek1969 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mamy nową informację:

https://medianarodowe.com/wikileaks-kaczynski-zobowiazal-sie-do-zaplaty-roszczen/

No, może czas zapuszczać pejsy.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Maciek

#1589511

Ale jesteście bezdennie samopowtarzalni , niczym kałasznikow

Od paru godzin ten pokryty mchem "news" ma nawet własny tu wpis.

Tylko nadal nie wiemy kto PIERWSZY wyliczył te 300 mld i czy był to żyd
8-))))))
Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1589514

Jest tylko kwestia kwoty :)

Nie powinni dostać złamanego zeta!

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

Maciek

#1589529

I nie dostaną ani centa
Bądź spokojny
A kwota 300 mld dolarów odszkodowań urodziło się w pustym czerepie....Michalkiewicza
To on tak wycenił, czyli swój o swojego musi dbać
Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1589532

Notatka na temat sposobu zaspokojenia roszczeń i ustawa 447 też zrodziła się w głowie Michalkiewicza?

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Maciek

#1589537

Czy w ustawie 447 jest zapewnienie od Kaczynskiego że zapłaci

Może jednak zbyt słabo znam j.angielski że nie doczytałem

Czy Ty kolego przeczytałeś czym jest ustawa/act 447

czy wiesz coś na temat deklaracji Terezińskiej, jej ratyfikacji i czy to J.Kaczynski ja podpisał w imieniu Rządu

ps.

i nadal masz problem z odpowiedzia kto zaproponowal te 300 mld.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1589541

Odbył się właśnie protest ok 20 tysięcy ludzi (byli również z kręgów Gazety Polskiej)  w Warszawie przeciwko ustawie 447. W mediach tych poprawnych i  niepoprawnych pewnie o tym nie wspomną. No bo co gadać o 20 tysiącach ruskich agentów. Cały szkopuł w temacie jest taki, aby wszystko odbyło się tak, abyśmy się nie połapali. Jak już wodociągi, komunikacja, mienie komunalne, kopalnie, lasy i wszystko co jeszcze da się oddać będzie oddane, będzie już za późno!

Wracając do Twoich kolego pytań. Czy uważasz, że Kaczyński przyzna się, że podpisywał jakieś dokumenty lub składał obietnice w temacie? Zdaje się, że idiotą nie jest.

Faktem jest, (potwierdzonym przez władzę), że BYŁY już rozmowy w tym temacie wysokich przedstawicieli USA i Polski. Robili to bez powodu? Proszę, tylko mi nie mów, że tego typu persony spotykają się tak jak przekupki na pogaduchach o dupie Maryni.

Powody do obaw są, wystarczy poszukać w necie. 

Co do kwoty. Tu nie chodzi o jej wielkość. Z czasem rośnie. Zaczęło się bodajże od 60mld dolców. Na ilu się skończy, nie wiadomo. Wiadomo jednak, że będzie to kwota tak astronomiczna, że zostaniemy lokajami we własnym kraju.

Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Maciek

#1589653

kwota nie ma kompletnie znaczenia, gdyż nie powinniśmy dawać ani grosza - to my powinniśmy dostać i to setki bilionów dolarów odszkodowań (także od żydów)

Vote up!
1
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589706

Już przecież dostają od 100 do 300 dolarów miesięcznie (uchwalone przez PO, a PiS tego nie zatrzymał).

Vote up!
1
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589538

No wielka tajemnicą, że szykowano ustawę reprywatyzacyjną. Ale dla szurów to dowód zdrady. Proponuję zapoznać się z projektem takiej ustawy UPR-u z lat 90-tych.

Vote up!
8
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1589520

Z racji że w środowisku gdzie mieszkam jestem uważany za "znawce w polityce" to sąsiedzi (uprawnieni do głosowania) w liczbie 32 szt.Zawsze pytają na kogo głosuje.No i rodzina 4-ro dzieci + ich małżonkowie 5 wnuków 18+lat.Razem 32+8+5=45

głosów.W/w deklarują że zawsze głosują jak ja.

AA ja +1=46szt.:-)))

I co mam im powiedzieć.??????????????????/

Głosuj na Bank Morgana?

Na kolegów ze zdjęcia z Danielsem?

Na tych co dają żydom 100ml na waciki?

Nie ruszają ustawy antyaborcyjnej?

Nie ma celi+

Nie ma inwestycji,a obiecane były?

Na ludzi z "promocyjnych" komisji Sejmowych.Komisje to taka trampolina celebrycka z III ligi poprawnych polityków.

Emerytom starczy 888 raz w roku a szczególnie jak to jest rok wyborczy. by zatkać im bezzębne mordy i cicho siedzieli.

No a rozdawanie paszportów dla żydów ????Jak nigdy,teraz masowo je dają.nawet nie sprawdzają czy obrzezany.A wizy do USA???????zapomnijcie.

No I Kurski w TV.Toż to masakra intelektualna co pokazuje TV publiczna.Miernota prezesem i miernota w TV publicznej.Ale nasilenie idzie w kierunku tematów pro-żydowskich.A jakie to "dokumęty" nam pokazują uj,uj aż strach patrzeć.To już koncern Jeruzalem Post nie TVP.

Palce mnie bolą już od klepania.

A głosowałem w poprzednich wszystkich wyborach na PIS...................

A teraz mam dylemat!!!!!!!!!

Vote up!
4
Vote down!
-5

Mateo

#1589433

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dzięki za przywołanie tekstu warzechy - przekonała mnie Pani tym bardziej do Konfederacji, skoro warzecha mówi o niej źle :)

 

Ps. Na końcu sprostuję Pani pokrętne zakończenie. Otóż skoro Andruszkiewicz (wcześniej z RN obecnie z PiS) będąc obecnie sekretarzem stanu, nic wg pani nie dokonał, no to strzał Pani w stopę :)

No i ktoś już pokazał jak "wiele" zrobili PiSowcy w UE, a było ich o wiele więcej niż Konfederatów.

Ludzie nie bądźcie bezmyślnymi lemingami, bo swoją postawą na prawdę tylko zwiększacie poparcie Konfederatom - ups moze nie powinienem lepiej tego pisać ;) ale piszę, bo dla mnie najważniejsza jest Polska a nie jakaś partia!!!

Vote up!
2
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589439