Pani premier Beata Szydło przypomniała o sobie

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

 Wczoraj [5.07.2018] udzieliła wywiadu w programie "W punkt" Telewizji Republika {TUTAJ}.  Wzbudziło to powszechne zainteresowanie.  Co ciekawe, każdy z portali informacyjnych zwrócił uwagę na inny aspekt tej wypowiedzi.

  Informację w Interia.pl zatytułowano: "Szydło: Myśmy się cofnęli w ubiegłym roku, niewiele nam to dało" {TUTAJ}.  W Niezalezna.pl mogliśmy przeczytać: "Czy premier Szydło wystartuje w wyborach do europarlamentu? Odpowiedź padła w programie "W punkt"" {TUTAJ}.  Portal wPolityce.pl poinformował: "Wicepremier Szydło trafiła w sedno: "Sędzia Gersdorf czuje się prezesem SN. Każdy z nas może się czuć tym, kim nie jest"" {TUTAJ}.

  W rzeczywistości pani premier mówiła o wszystkich tych rzeczach, a przede wszystkim:

  "W rozmowie z redaktor Katarzyną Gójską w programie "W punkt" wicepremier Beata Szydło przyznała, że bezpośrednie spotkania z wyborcami są podstawą pracy parlamentarzystów. Tylko w ten sposób, a nie siedząc w gabinetach, można poznać realne potrzeby Polaków. Jak przebiegają spotkania z politykami PiS?
Jestem orędownikiem tego, żeby jeździć i spotykać się z wyborcami. Każdy polityk powinien robić to cały czas, nie tylko w kampaniach wyborczych. Cieszę się, że ta akcja jest prowadzona, te rozmowy są potrzebne. Przychodzi bardzo dużo ludzi, to ludzie, którzy rozmawiają o swoich sprawach, interesują się co się dzieje w polityce ogólnopolskiej (...)
  Beata Szydło zapytana o to, nad czym obecnie pracuje polski rząd, podkreśla:
- W tej chwili pracujemy nad ustawą emerytur dla mam, tą zapowiedzianą w czasie naszej konwencji. Myślę, że we wrześniu ta ustawa trafi do sejmu. Mamy już bardzo zaawansowane prace nad projektem. Większość projektów, które zostały ogłoszone w trakcie konwencji, została wdrożona. Ten najważniejszy, czyli wyprawka, jest bardzo dobrze realizowany. Są tysiące zgłoszeń, cieszy się to bardzo dużym zainteresowaniem. Drugi ważny projekt to strategia polityki społecznej na kolejne lata, na kolejne kadencje. Ten dokument będzie bardzo konkretny i będzie dotyczył najważniejszych planów, które rząd, wierzę w to głęboko, Prawa i Sprawiedliwości będzie realizował w kolejnej kadencji." [wg Niezalezna.pl].

  O reformie sądownictwa mówiła tak:

  "To pokazuje powagę sytuacji, w której cały czas jest nasz kraj. Jeżeli nam się wydaje, że po tych zmianach, które zostały wprowadzone już w ciągu 2,5 roku przez rząd Prawa i Sprawiedliwości my możemy być spokojni, możemy spokojnie patrzeć na to, że Polska odzyskuje tą autonomię, suwerenność czy że porządkujemy wymiar sprawiedliwości, że stajemy się krajem, w którym nie da się już cofnąć pewnych demokratycznych przemian, to każdy, kto tak uważa powinien się pochylić nad przypadkiem sędziego Iwulskiego i zastanowić się jak to jest możliwe, że taki człowiek zostaje wyznaczony przez panią Gersdorf na swojego zastępcę (...) Mogę tylko żałować, że dokładnie rok temu o tej porze nie udało nam się zakończyć przeprowadzenia do końca tej reformy, dobrze przygotowanej reformy sądownictwa. (...) Myśmy się cofnęli w ubiegłym roku, niewiele nam to w mojej ocenie dało, dlatego, że protesty są, reforma - no mamy przyjęte projekty ustaw, ale jak widać chociażby po tym, co robi pani Gersdorf i środowisko sędziowskie, nie ma do końca znowu akceptacji tego stanu rzeczy, w Brukseli też nie udało nam się niczego pozytywnego załatwić." [wg wPolityce.pl].

  W rzeczywistości nie wiadomo, czy pani Szydło wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.  Według Niezalezna.pl;

  "W ostatnim czasie media spekulowały o możliwym starcie Beaty Szydło w wyborach do europarlamentu. Według wielu doniesień, była premier mogłaby być twarzą PiS w tych wyborach. Sama zainteresowana studzi nastroje, choć przyznaje, że ostateczna decyzja nie należy do niej.
- Biorę to pod uwagę, każdy z polityków musi planować swoją przyszłość. Jeżeli będzie taka decyzja partii i pana prezesa Kaczyńskiego, to ja nie będę się od tego uchylać. W tej chwili najważniejszą kampanią jest jednak kampania samorządowa - podkreśliła.

  Muszę powiedzieć, że pani Beata Szydło zrobiła na mnie jak najlepsze wrażenie.  PiS potraktowało ją przecież haniebnie, odsuwając na boczny tor, by zrobić miejsce dla mateusza Morawieckiego.  W dodatku nic nie wskazuje na to, by nowy rząd był w czymkolwiek lepszy od tego, którym kierowała pani Szydło.  Pani premier nie zważajac na osobiste urazy pracuje jednak nadal nad powodzeniem reform w Polsce.  Postawa godna podziwu.
  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:19)

Komentarze

Zaraz pojawią się Markowa, .erita, naturalnie też Lotna, czyli Wielka Trójca (Onuckina = Stalin - już "wykruszona") i te nowoczesne Marksy-Engelsy-Leniny zaczną "się pluć" na panią Premier Szydło.

Obym była złym prorokiem.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-5

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567609

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

No-one provokes me impunity!

Kiedy plułam na premier Szydło? Czy kłamstwo wyborcze pani premier: "500+ na KAŻDE, a potem już tylko na KAŻDE DRUGIE dziecko nie jest faktem? Ilu rodziców zostało w ten sposób oszukanych? Czym zawiniły te pierworodne?

ŻĄDAM odpowiedzi popartej cytatem, albo przeproszenia. Pani właśnie opluła trzy osoby - całkowicie bezpodstawnie.

Inwektywa "marksy-engelsy-leniny" jest potwarzą, którą 'szlachetnie urodzona' powinna albo udowodnic, albo odszczekac.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9
#1567652

pod moim adresem (cytaty sobie daruję, kto ciekaw - może sprawdzać w postach markowej), to byłabym zobligowana czynić to samo.

Ale, ponieważ niniejszy portal jest portalem dla niepoprawnych, a nie - nadwrażliwych, co wyjaśniał w Regulaminie - Admin portalu, toteż wydaje się, że będzie, pani markowa - jakoś musiała sobie radzić, i przeżyć, zaistniałą sytuację.

Gwoli prawdy - pani markowa nawet jednokrotnie odwołała swój, całkowicie nieuzasadniony, tzw. bezinteresowny, atak na mnie. 

Poprzednio nie reagowałam na tamte inwektywy w licznych wpisach, na przeinaczanie sensu moich wypowiedzi, na zwykłe manipulanctwo...

Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka...

Ukłony,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567670

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niestety, do szlachectwa i herbu, którym pani tak się szczyci - trzeba dorosnąc. Pani mętna odpowiedź dowodnie wskazuje, że naszczekała pani bezpodstawnie. "Cytaty sobie daruję" - pyszne! Bo ich nie ma. Protekcjoinalne a nieszczere 'ukłony' proszę sobie darowac.

Kwalifikuję panią jako osobę bez honoru. Tak niegodziwy, nienawistny wpis dyskwalifikuje panią w stu procentach. W realu dostałaby pani policzek.

Nikt nie będzie mnie obrażał bezkarnie.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8
#1567675

"Bo ich nie ma!"

Niektórzy tutaj mają pamięć dobrą, ale - krótką. To może jeden mały "cytacik":

"Nie wierzę"

markowa - 20 Grudnia, 2017 - 19:55

"chrabina cherbu stszykafka jeszcze nie dała głosu???"

http://niepoprawni.pl/comment/1554805#comment-1554805

Wystarczy, czy mam cytować następne?

Uczciwość jest wyborem, nie - przymusem.

Ukłony - mimo wszystko, 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567679

"chrabina cherbu stszykafka jeszcze nie dała głosu???"

Dobre

Te wszystkie paniusie Braunowne takie tyt. mają

aj waj, aj waj

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1567686

A ciebie to chyba żona notorycznie bije, że taki "bohater" jesteś w stosunku do innych kobiet.
Internetowy "bohaterze".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1567687

Co ma wspólnego "stszykafka chrabiny" z panią Beatą Szydło, leninem-marksem-engelsem? Pytałam jedną panią, gdzie i kiedy plułam na panią premier, a ona coś o stszykafce i krugom się kłania. Rozumiesz coś z tego?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8
#1567689

Cóż mogę odpowiedzieć... Wobec niektórych sytuacji i osób, bywa, że jestem bezradny.
Psychiatria to też nie moja dziedzina.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1567692

Czytanie ze zrozumieniem to coś, czego uczą w podstawówce. Jednak - czego się Jaś nie nauczył, tego Jan też nie umie.

Toteż pytam - gdzie napisałam, że pani markowa "pluła się" itd. Czyli - gdzie pisałam o jakiejś przeszłości w relacjach pani markowa i Premier Szydło! Czy to jasne?!

W trybie "dopuszczającym" pisałam o możliwości pojawienia się pewnej trójcy, w wielu aspektach "skomunizowanej" (choćby podczas wspólnych akcji "pałkowniczych" wraz ze skargami na "pałkarzy") która, na ogół, basuje sobie nawzajem oraz wyraziłam nadzieję, że mylę się (więc tego "plucia" nie będzie). 

Co do "odszczekiwania" - skoro pani markowa nie odszczekiwała swoich, żałosnych skądinąd (jak w cytowanym jej wpisie), ataków na mnie - to cóż, nie powinna oczekiwać, że cokolwiek ja będę "odszczekiwać". Onuckinej niegdyś także napisałam, że akcja wywołuje reakcję. Czyżby pani markowa sądziła, że jest jakoś inaczej?

Wpisu nie adresuję do "niemowy", bo ów, od zawsze, ma trudności ze zrozumieniem prostych spraw, nie mówiąc o bardziej skomplikowanych.

Pozostaję, nadal, z szacunkiem,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567741

Muszę Panią wyprowadzić z "błędnego" błędu i poinformować, o ile w ogóle zrozumie Pani tę informację, że nie sprawia mi problemu zrozumienie zarówno prostych spraw, jak i tych bardziej skomplikowanych.
Problemem dla mnie jest natomiast zrozumienie niektórych ludzi i ich przekazu.
Mówiąc szczerze, czytając Pani teksty zaczynam wątpić, czy ich autorką jest osoba ze zdjęcia podpisująca się nickiem "katarzyna tarnawska", a wyobraźnia podsuwa mi obraz otyłego faceta w brudnych slipach i kiedyś białym podkoszulku,"klikającego" grubymi paluchami w klawiaturę, od czasu do czasu łykającego tanie piwo z brudnej szklanki...

Przepraszam, ale Pani (pana) nierzadko wredne i obraźliwe teksty nijak nie pasują mi do obrazu "herbowej" damy, na jaką Pani (pan) tu się kreuje...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1567824

.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1567850

jozek nawet jak nic nie napisze, to "zaczadzony" Sancho Pansa zawsze "kliknie plusika" swemu panu :).

PS. I odwrotnie :).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1567856

http://niepoprawni.pl/comment/1567788#comment-1567788

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1567859

Przykłady proszę!

Inaczej - będzie to kolejne pomówienie.

Taki styl, czy - metoda? ("Świnia drze worek i kwiczy") Dotychczas "wredne i obraźliwe teksty" to nie moja domena.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567854

Informuję...
Swój wpis kierowałem do Pani Tarnawskiej, a tu kolejny raz odpowiada mi "gruby , obleśny facet w brudnych gaciach"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1567871

To już nie baba z obwisłymi cyckami (wg "Onuckinej"), tylko "gruby, obleśny facet..."?. "Onuckina" miała lepszych hakerów?

Jeśli - miast argumentów rzeczowych w dyskusji - pojawiają się marne (i wulgarne) argumenty ad personam - czy nie wyczerpuje to znamion trollizmu?

"Dno i wodorosty". Mnie to nie interesuje. Bawcie się dalej sami - niemowy, firmowe veritasy i tym podobne. 

EOT

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567898

Katarzyno - to elektorat PO (i przybudówek KOD, UB-ywatele), to "młodzi, wykształceni, z dużych miast", postępowi, roześmiani i nowocześni.
A tu okazuje się, co doskonale widać, że to najzwyczajniejsza hołota jest.
Zaginione ... "Bydło na pastwisku".
Donosiciele - wierne ucznie Bolka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1567903

Parafrazując osobiste słowa "herbowej Kasi" kierowane do "Markowej"...

"Ale, ponieważ niniejszy portal jest portalem dla niepoprawnych, a nie - nadwrażliwych, co wyjaśniał w Regulaminie - Admin portalu, toteż wydaje się, że będzie, pani "herbowa Kasia" - jakoś musiała sobie radzić, i przeżyć, zaistniałą sytuację."...

Fajne, prawda ? :):):)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1567913

EOT co oznacza zamknęłam już temat!

Zrozumiano?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567917

Jasne :). Chciałem tylko ten koniec nieco zaakcentować, a orzy okazji przypomnieć "herbowej", że jak się chlapie "herbowym" jęzorem, to trzeba uważać na to co się chlapie :) ...

EOT... :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1567918

Eee, nie... z niego żaden " linoskoczek"... w ogóle nie doprowadza do takich sytuacji...grzecznie każdego wieczora wyrzuca śmieci i przy śmietniku cichaczem " biega"  po internetowych linkach...

Kobieta reglementuje mu dostęp do Świata..., by się jej nie rozbestwił  :-)))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1567876

nie zapomnij jak skarpetki się wiąże ! i słomy do walonków nie zapomnij włożyć !!

tak,do was obu mówię , amatory inwalidy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1567879

Sam widzisz zaczadzony, u was do wszystkiego potrzebujecie instrukcji :).
Za chwilę dostaniesz instrukcje od swojego "londyńskiego patrona" i jakoś dasz radę :).
Jedyne co mogę tobie radzić, to w końcu umyj nogi :).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1567882

a od czego mam ciebie łosiu

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1567920

Zawsze pomogę :).
Przy mojej pomocy potrafisz się już poprawnie podpisać, choć "nicka" już niestety nie da się zmienić :). Wstyd pozostał :).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1567922

Jak widzisz na załączonym obrazku, zmasowany atak "dronów" trwa :).
Pałują hurtowo :).
Przeraża to , z kim mamy tu do czynienia ...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1567974

Trwa mać! Nie jest faktem! 

A gdyby nawet było faktem, to wypada podziękować za to osiągniecie, zamiast szczerzyć zęby.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1567725

500+ na jedno dziecko? TY byś chciała,do tego nic nie robić, dobrze żyć i zrujnować Państwo. Dobrze wiesz że na pokrycie dwojga (Rodziców) niezbędne jest dwojga potomków. Weź się do roboty zamiast oczerniać Panią Premier i czekać aż Ci dadzą. Twoje inwektywy same  mówią kim jesteś. Przeczytaj co napisałaś i ile osób oplułaś. Opamiętaj się "markowa". Twoja nienawiść donikąd prowadzi. Przemyśl ile straciłaś. Pani Premier Beata Szydło na Prezydenta!!! 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1567815

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeśli się obiecuje, a potem nie dotrzymuje - to bardzo nieładnie.

Pierworodne dzieci w Polsce są dyskryminowane - to fakt.

Widzę, że moher dołącza do 'bandy czworga' - a więc już 'banda pięciorga' się odkrywa.

Moher na dobitkę każe mi myślec 'ile straciłam' - a więc pomyślmy: sporo czasu na czytanie wypocin 'bandy pięciorga', nieobliczalną sumę na podatki wysyłane w różne strony, obecnie widzę coraz więcej kakaowych obiboków snujących się po mieście bezczynnie - również na mój koszt. Co jeszcze straciłam z własnej woli, a co diabli wzięli? Szkoda czasu, a ten najcenniejszy, a więc dobrego dnia :-)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1567817

Straciłaś więcej, gdyż nie masz dzieci i nie będzie na starość komu ani wody podać ani pupci podetrzeć. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1567821

Co jeszcze ciekawego wyprorokujesz? Nie posiadam się z ciekawości!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1567822

jasnowidz. Jasnowidz, to zapewne " jasno widzi"..., a ten to jedynie wróżbita,  co to z fusów wróży...

Od jakiejś cyganki się nauczył i teraz " koncertuje" 

:-))))

Pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1568469

Być może trochę odbiegłam od tematu, myślę jednak, że ten punkt jest dla premier najważniejszy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1567625

Pani premier Szydło to jest Prawdziwą Polką Patryjotką . Nie ulega wątpliwości iż jest szczera w tym co mówi i robi . Co do innych nie ma pewności . A kundle zawsze szczekają i jazgoczą bo taka ich dola.  

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

Zakamarnik

#1567659

- nie potrzebuje przypominać o sobie. Cała Polska czeka na objęcie urzędu PREZYDENTA NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

Racjonał

#1567660

Jeśli by została prezydentem trzeba by na gwałt zwiększyć jego uprawnienia.

Dobrze by było pogodzić ogień z wodą i zrobić koalicje z narodowcami. Gdyby nawet między nimi spory były to tylko korzyść z tego by była, bo rząd by był bardziej nieprzewidywalny. A to jest zawsze lepiej. Nigdy nie wiadomo jak się w danej sytuacji zachowa. Która frakcja weźmie górę. Trudniej było by nas rozgrywać .

Narodowcy?, Sanacja? potrzeba jednych i drugich.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1567698

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wypiłeś za dużo...czy zjadłeś za mało?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1567744

prosze mówic za siebie, wszak jako racjonał chyba rozumiesz, że nie jesteś 'całą Polską'. Moim kandydatem jest Grzegorz Braun.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1567724

Półtorej Polski czeka na Panią Beatę Szydło jako Pierwszą Obywatelkę Rzeczpospolitej. Skąd / gdzie ta trzecia połówka ? - zagranicą, droga Pani Makarowa. To pewne ... no, licząc racjonalnie +/- dwa procent.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Racjonał

#1567737

M. in. dlatego że ma taki elektorat ja TY markowa - Verito. Nienawiść a dyplomacja to odrębne cechy.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Kolejorz

#1567818

przyklejanie innym gęby "nienawiści' to stary numer, argumentów zero.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1567820

.... i słusznie.... jako jego pełnomocnik (obsadzałem również listę kandydatów do Sejmu) dzięki któremu zaistniał w moim okręgu (RKW) miałem prawo pojechać mu po rajtuzach i pojechałem publicznie na spotkaniu w Muzeum Monet i Medali JP II (relacja filmowa na str Muzeum ostatnie pytanie 45 minut się wikłał). Zarzut, obdziera nasze Powstania Narodowe z sensu i  spekuluje masonerią, obdziera młodych ludzi z wartości na których wyrósł cały nasz patriotyzm, wyrosła II RP, której też nie szczędzi krytyki. Obdziera i nie daje nic tym młodym w zamian. To mu zarzuciłem publicznie. I brawa dostałem ja. Żydowska ukryta propaganda, I to mu rzuciłem w twarz. Stwierdził, że nie będzie się tłumaczył, że nie jest wielbłądem. Zaproponował mi sparing o Kościuszce....ale jakoś milczy. Jego ludzie zabrali mi mikrofon co sam raczył stwierdzić, że w tym wypadku ma przewagę w dyskusji jaka się wywiązała.....
...Pobudka..(która tu się co jakiś czas odszczekuje) Jak na Jasnej Górze zawiązywał "klucze" (do piekła) to ponad godzinę bajdużył o kościele, księżach i szacunku do nich, co robić jak żyć.....ale....ani razu nie padło słowo "Duch Święty"....(nagrałem jak i wiele innych spotkań, o dupie Marynie cały czas) Takie to natchnienie, raczej świetne "wyszkolenie"  Jan Kobylański, szef USOPSAŁu, miał rację...."Świetnie wyszkolony żydowski agent, przysłany z Nowego Jorku". A zapytajcie Brauna o znajomość i relacje z Balcerowiczem.... Braun na JG szefem pobudki  i swoją prawa ręką zrobił Wł. Skalika który zaczynał od komuchów w Kłobudzku. Potem uwiarygodniał się u  Marka Jurka by z ramienia PIS-u rozbić sejmik śląski z folksdojczami ręka w rękę.. W nagrodę Gromosław Czempiński posadził go na swoim tronie jako prezydenta Aeroklubu sam ustępując mu miejsca i wskazując następcę. Skalik rozwalił Ruch Narodowy Piotrowskiemu. Rozwalił mi Oddziały Polski Niepodległej w moim okręgu i sąsiednich. Nie wspomnę o pozytywnych opiniach SB z dawnych lat w aktach IPN-u.
Teraz wysłał swoich dziennikarzy filmowców do Moskwy do Sputnika (na szkolenie????). Dalej zakulisowo prowadzi grę zwalczając PIS wszelkimi sposobami.... sponsorował Jaskółę do sejmu, by odebrać mandat PIS-owi. Szerzej napiszę na blogu w moim cyklu "Ukryty wróg" - (pt. Przebierańcy -o nich i o innych, "kombatantach, "narodowcach" itp,) (Teraz rozwalają Kościół Katolicki) po przykrywką "jedynie słusznej liturgii" trydenckiej..
Taka to szemrana "pobudka".... Rok albo to już dwa lata temu, Skalik wyszedł za kaucją ( 20 tys.) przyłapany z biznesmenem z WSI jak go woził swoim samolocikiem do Kołobrzegu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

zimny drań
 

#1567944

na neutralność...

 

na neutralność

sobie pozwolić

Polskę z NATO

Rosją wyzwolić!

 

PS Nie ma to jak stare kacapskie kawały!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1567973

Dziękuję!

Dobrze wiedzieć, skąd pochodzi pro-rosyjskość Brauna.

Podobni w poglądach są "konserwatyści", choćby prof. Wielomski. Warto prześledzić te "meandry". Ciekawam bardzo zapowiedzianego cyklu o "kombatantach narodowcach". Czekam,

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1568015

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...a ty odpowiadaj za siebie, ty nie jesteś cała Polska. Z ciebie taki racjonał....jak z koziej d  .....trąba.

Ukończyła te same amerykańskie szkolenia co inni kierujący Polakami pod żydowsko-amerykańskim protektoratem.

 Czy Polacy tak lubią się sami oszukiwać...? I przed szkodą i po szkodzie głupi?  Ciągle i wciąż !Niebywałe !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1567743

Taki tu melanż poglądów, postaw i napastliwości.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1567751

Sądzę, że przy 'zrobieniu miejsca Morawieckiemu' pani Szydło nie miała nic do powiedzenia.

Jednak - nie musiała dwa lata temu przyklejac Polakom gęby morderców  Żydów w Kielcach, podczas obchodów 70-tej rocznicy prowokacji NKWD. Jej list hańby został odczytany przez prezydenta miasta.

Prezes Rady Ministrów Beata Szydło w 70. rocznicę pogromu kieleckiego skierowała specjalny list do Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego i prezesa Stowarzyszenia im. Jana Karskiego Bogdana Białka.

Pani Premier podkreśliła, że choć pogrom kielecki wciąż jest badany przez historyków, to jednak żadna prowokacja nie może być usprawiedliwieniem dla nienawiści i przemocy, gdyż nie ma w Polsce przyzwolenia na piętnowanie kogokolwiek ze względu na wyznanie i nie ma miejsca na rasizm.

– Przypominanie o zbrodni popełnionej w Kielcach jest naszym moralnym obowiązkiem oraz ważnym ogniwem dzieła pojednania. Wielka jest tutaj rola Stowarzyszenia im. Jana Karskiego. Na najwyższy szacunek i uznanie zasługują ci, którzy swą codzienną pracą budują mosty między narodami. – podkreśliła szefowa rządu.

Dodam, że sprawa pogromu jest już dawno zbadana - polecam książkę Ryszarda Kąkolewskiego "Umarły cmentarz".

"postawa godna pochwały" wyrażona w w/w liście dała asumpt do wizyty 120 izraelskich policjantów wysokiego szczebla w maju 2018 w Kielcach. Rzekomo czcili ofiary pogromu....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1567722

Sądzę, że przy 'zrobieniu miejsca Morawieckiemu' pani Szydło nie miała nic do powiedzenia.

Jednak - nie musiała dwa lata temu przyklejac Polakom gęby morderców  Żydów w Kielcach, podczas obchodów 70-tej rocznicy prowokacji NKWD. Jej list hańby został odczytany przez prezydenta miasta.

Prezes Rady Ministrów Beata Szydło w 70. rocznicę pogromu kieleckiego skierowała specjalny list do Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego i prezesa Stowarzyszenia im. Jana Karskiego Bogdana Białka.

Pani Premier podkreśliła, że choć pogrom kielecki wciąż jest badany przez historyków, to jednak żadna prowokacja nie może być usprawiedliwieniem dla nienawiści i przemocy, gdyż nie ma w Polsce przyzwolenia na piętnowanie kogokolwiek ze względu na wyznanie i nie ma miejsca na rasizm.

– Przypominanie o zbrodni popełnionej w Kielcach jest naszym moralnym obowiązkiem oraz ważnym ogniwem dzieła pojednania. Wielka jest tutaj rola Stowarzyszenia im. Jana Karskiego. Na najwyższy szacunek i uznanie zasługują ci, którzy swą codzienną pracą budują mosty między narodami. – podkreśliła szefowa rządu.

Dodam, że sprawa pogromu jest już dawno zbadana - polecam książkę Ryszarda Kąkolewskiego "Umarły cmentarz".

"postawa godna pochwały" wyrażona w w/w liście dała asumpt do wizyty 120 izraelskich policjantów wysokiego szczebla w maju 2018 w Kielcach. Rzekomo czcili ofiary pogromu....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1567723

Żeby Pani Beata była Prezydentem RP.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

Mateo

#1567729

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1567745

Tak, jak wcześniej przypuszczałam - z owej, nieświętej, trójcy, jest już "dwójca", i działa - w tym "pałkownik" - Verita.

Wszystkiego najlepszego,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567747

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1567749

Ci pierwsi więcej odpoczywają.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Racjonał

#1567753

"zjadłeś za dużo, albo wypiłeś za mało"

Droga Verito w nagrodę za przenikliwość dałem plusika. Masz rację, że socjalizmu mamy za dużo. Ale to nie znaczy, ze jak pada deszcz to trzeba przestać myć nogi.

Musimy gdzie można starać się o jego ograniczenie. Przede wszystkim o ograniczenie biurokracji. W którymś z dzisiejszych komentarzy napisałem, że bezdzietnych urzędników należałoby wysyłać na poligon, na półroczne ćwiczenia wojskowe.

Bardzo długi, (za długi) był ten komentarz. U mnie w rodzinie już ponad 100 lat trwa ta walka między Sanacją, a Endecją. Obecnie świat się zmienił. Nie mamy kapitału, podobni pod tym względem jesteśmy podobni do Chin i Korei. ponadto konieczność rozbudowy infrastruktury powoduje wzrost wpływów "Sanacji". Mamy rozpaczliwy brak narodowego kapitału. podobnie jest z Europą. Sorosz i jemu podobni wszystkim dyrygują. Tak jak przed wojną solą w oku była budowa Gdyni tak teraz tym samym przeszkadza budowa nowego lotniska.

Wśród 10 najdroższych jachtów świata dwa najdroższe mają Arabowie, a potem biznesmeni rosyjscy Żydowskiego pochodzenia. Zresztą innych tam nie ma, jak nie Arab to Żyd. Rosjanom nie wolno kupować ziemi. Mają budować socjalizm i siły zbrojne. Ab ovo myślę że u nas potrzebni są jedni i drudzy. Było już blisko za poprzednich rządów PIS i Kaczyński to spieprzył.

Pozdrawiam,

P.S. Obecnie dzieje się to samo. (Odsunięcie Szydło od premierostwa). Gdyby nie to Rząd miałby już 80% poparcia tak jak Orban na Węgrzech. Juncker i ten drugi mocno się o to starają, ale jak to fujarom nie bardzo to się im udaje.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1567756

j.w.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1567819

Należy przy tym pamiętać, że każdy kij ma dwa końce, i każda "pałka" - podobnie.

A z mądrością "na odwyrtkę" niektórzy tutaj nie powinni się obnosić!  Że nie pokażę palcem! Regulamin nie ma tu nic do rzeczy.

Ukłony,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567835

przed Veritą ,posiadaczką numeru Pesel i tylko posiadaczką

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1567755