Czyżby ktoś z taśm okazał się mocniejszym od najbogatszego obywatela III RP?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zaiste! "drobny zabieg" operacyjny, jakieś tam lekka dolegliwość, dobra klinika!
I

???????????????????

Czy na którejś z tych taśm; już znanych i tych hiPOtetycznych, jest ktoś, kto okazał się mocniejszym od najbogatszego, najbardziej okazałego beneficjenta przemian III RP?

Czyżby tam nagrano kogoś ...POtężniejszego od śp Jana Kulczyka?

Jeśli tak, to po pierwsze jak mało wiemy o III RP! a po drugie, aż strach się bać!

Czy to oznacza też, że znów staje się grożny pavulon na wynos!

Pavulon!
POvulon!
Jak zwał tak zwał! działa, skutkuje tak samo!
Zabija!

pzdr

p.s.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

bogacze nie umierają na drobne powikłania - a więc albo zmiana tożsamości i wypad na wyspy hula-gula, albo komuś mocno zagroził w interesach; trzeba się przyjrzeć: qui bono?

jak w bilardzie - kule pójdą w ruch - ciekawe, z jakim skutkiem.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1488777

Najpierw TVN.

Teraz doktor Jan.

Ten zgon wygląda na powikłanie po operacji ... służb specjalnych.

Chyba, że nie udało się Janowi prośbą, groźbą zdobyć taśm (nagrywało CIA). I przed jesienią (kiedy najpewniej wypłyną) wyjechał w siną dal.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1488805

pijawka gigant!. Człowiek, którego wywindowała na szczyty jego ciotka, Hana Suchocka. Polskie przedsiębiorstwa dostawał w pęczkach, za symboliczną złotówkę. Reorganizował, przeważnie na papierze i sprzedawał bez troski o polską rację stanu, każdemu kto dał więcej. Tak Polska, pozbyła się swojego tradycyjnego przemysłu włokienniczego, cukrowniczego, stalowego i chemicznego. Tak rodziły się te krwawe miliardy!. Miał jeszcze do przejęcia, polskie kopalnie węgla i miedzi i oddanie ich w ręce Niemców!. Na szczęście nie zdążył!. Nie zdążył też z przejęciem całości sektora paliwowego. Gdyby zdążył, benzyna w Polsce kosztowała by 10 złotych za litr, a paliwem, zarządzał dla Putina potencjalny Ałganow!.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
#1488778

Nasi namiestnicy obcych państw w III RP są zbyt krótcy by zatrudnić Seryjnego na kogos takiego...ale już mocarstwa tak - nie chce wskazywać kierunku ale płaczu na salonach świata nie będzie...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1488779

Tak jakoś miesiąc temu...

A może... chuch Bilderberga go zdmuchnął ?

Pozdrawiam.

 

PS. Synalek przejmie interes i nie da umrzeć z głodu Kopacz&co.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488781

Nawet nie tak dawno, myślałam sobie: za cicho jest, a termin przedwyborczy sprzyja różnym przedsięwzięciom, czyjąś tragedią to się skończy! Rozmawiałam ze znajomymi, oni też to czuli w kościach! Tylko kto? Może to zabrzmieć w tym momencie niewiarygodnie, ale Kulczyk przewijał się w naszym rozumowaniu! Nauczona w PRL-owskim życiu, czytać i myśleć między zakłamanymi treściami przekazu medialnego, nie mogło być inaczej! Kto buszował w światku przestępczym, od "kolegów przestepców" ginie! Tam jak w przyrodzie! Łańcuch pokarmowy być musi! Żyjąc w komunistycznym i teraz pod PO-wsko, PSL-owskim rządem, naturalne zgony, są wątpliwe! Taki stan rzeczy, wypracowały sobie elity, które, żyją ponad stan i myślą, że kontrolują wszystko i wszystkich! W tym zakłamanym mafijnym życiu, nic nie jest pewne! Ale skoro ktoś tak ryzykuje, musi się liczyć z taki obrotem sprawy! Uśpieni miliardami, milionami, zatracają instykt obronny! Czują się "bogami"! A Bóg jest jeden, nie rychliwy, ale sprawiedliwy! Nikomu nie życzę śmierci, bo ona dotyka wszystkich, bez względu na wiek i majątek! Łatwiej jednak przychodzi mi, pochylić się nad niewinnym dzieckiem, dobrym człowiekiem, niż nad pazernym, bezwzględnym złodziejem!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

viki

#1488784

... dał znać o sobie po dłuższej przerwie. Wizja zweryfikowania nagrań rozmów Kulczyka z cwaniakami III RP spowodowała być może szaleńcze mordercze działanie, bowiem sprawy dotyczą platformerskiej "wierchuszki".

Jesienią 2014 roku napisałem na Niepoprawni.pl w trzech częściach wiele o Janie Kulczyku, o jego biznesie i kombinatorstwie. Jakoś mi niesporo postąpić zgodnie z zasadą: "o zmarłym mów dobrze, albo nie mów nic".

1) http://niepoprawni.pl/blog/8282/jan-kulczyk-biznesmen-czy-hochsztapler-i-kombinator-13

2) http://niepoprawni.pl/blog/8282/jan-kulczyk-biznesmen-czy-hochsztapler-i-kombinator-23

3) http://niepoprawni.pl/blog/8282/jan-kulczyk-biznesmen-czy-hochsztapler-i-kombinator-33

 

Pozdrawiam Ciebie Viki jak zwykle bardzo serdecznie,

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1488787

za niezalezna.pl:

 

"Oto lista pozostałych rozmów z udziałem Kulczyka. Część z nich miała - według nieoficjalnych informacji - zostać opublikowana przed nadchodzącymi wyborami:

– Jan Kulczyk, Sławomir Nowak (b. minister transportu), Jacek Krawiec (prezes PKN Orlen), Piotr Wawrzynowicz;

– Jan Kulczyk, Paweł Graś (b. rzecznik b. premiera Donalda Tuska);

– Jan Kulczyk, Jan Krzysztof Bielecki (szef doradców b. premiera Donalda Tuska);

– Jan Kulczyk, Radosław Sikorski (ówczesny szef MSZ, obecnie marszałek sejmu);

– Jan Kulczyk, Paweł Tamborski (ówczesny wiceminister skarbu);

– Jan Kulczyk, Krzysztof Kwiatkowski (prezes NIK);

– Jan Kulczyk, Andrzej Biernat (minister sportu);

– Jan Kulczyk, Jerzy Kurella (ówczesny członek zarządu PGNiG);

– Jan Kulczyk, Aleksander Kwaśniewski (b. prezydent)."

http://niezalezna.pl/69416-czy-powiklania-kulczyka-mialy-zwiazek-z-tasmami-z-kim-biznesmen-rozmawial-w-restauracjach

Ja ciekawa jestem szczegółów - o czym to z prezesem NIK rozmawiał. Stawiam na listę "podmiotów", którymi NIK  nie powinna się "interesować"...

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488788

POtuskie, komoruskie, POstkomusze, czerwone bagno !

czerwony syf, o którym kiedyś chyba śpiewał Maciej Zembaty

ciekawe ile takich trupów jeszcze będzie w tym komoruskim syfie.

A ile już było ? 

licznik bije........

Kiedy wreszcie poucinamy, pourywamy łby tej czrwonej zbrodniczej hydrze ?!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1488834

Przeczytałam wszystkie części, których link podałeś! Wiedzę, jako taką miałam, ale skumulowana, jakby po tym "powikłaniu pooperacyjnym" nabrała wyrazistrzego znaczenia! Jak znam życie, trudniej jest pisać przed, niż po fakcie! Bardzo wielkie dzięki za to! Zaraz linki przesyłam dalej, nie z satysfakcji czyjegoś zgonu lecz dla ugruntowania  wiedzy, logicznie myślących! To powiedzenie: "o zmarłych mów dobrze lub nie mów nic", takich przypadków, jak osoba Jana Kulczyka i jemu podobnych nie dotyczy! Taki niesprawiedliwy Sąd, jaki funkcjonuje obecnie, na szczęście nic nie ma tu do gadania! Ostatnie słowo ma w takim przypadku tylko Sąd Boży! 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

viki

#1488793

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

gdzs zslyszn Zydw dyktryjk z zmrlych n mw s zl lb wcl! T nwjj Htlrz, Stln, Plpc,Jrzlskmk nnych skns..ch w sprltywch. Wdlg twjj mrlnsc t mrtwy zdrjc ,szst bndyt jst ntyklny p smrc. Zyd Klczyk t czlwk kld pstPRLwskmgdlnkwg. Zyd dzljcy w prc zldzjsk pstzydkmszy kld ``rzdzcy`` Plsk , wlscw przksztlcjcy j w wlsny flwrk. Rzkrdl Plsk nszczc j, mw s z by krsc byl 1 zltwk znszczyl t zydkmsz bnd d 100 d 1000 zltych. Zwln n ``sryjng smbjc``swdzcy z n msz zlng pjc w tj mtr. Wrzcn Klczyk d jdng wr z Lprm, Ptylckm,Msm, wlm nnym jst kmpltn bzdr - n t grzd. Klczyk byl w KLDZ tn kld byl tz nm jsl t byl mrdrstw t tylk n zlcn zwntrzn,Klczyk wrzcm d jdng wr z Ltwnnk. Klczyk stl sc w grdl Mskw psl m bznsy kspnsj n Plsk. Tk z wmwn z z t sryjny smbjc s ktywnl jst clw mnplcj kryjc prwdzwych zlcndwcw. Ckw dlczg t Styr rbsz? Styr zjmj s psnm swch wrszykw w sc Brnwskm dch b c t lpj wychdz nz ttjsz pltykwn ktrym bldg pjc n msz pszsz t c scgnsz z byl zrdl.
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1488802

A skąd Ty masz taką szczegółową wiedzę? Czerpiesz u źródeł, czy jaki gwint? Ja nie znając realiów, mogę powiedzieć, że nie chodzisz do toalety, tylko sikasz do wiadra! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1488804

Byłby wtedy wiarygodny bo łazi za nim i przyprawia mu gębę z wdziękiem... fornala !

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488808

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1488845

Masz rację i chyba nie trafia. Aż dziw, że Gawrion cuś takiego toleruje.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1488863

Jaki z niego obywatel,skoro wyprzedawał polskie firmy za grosze co pózniej mazywali prywatyzacją.W tym procederze pomagała mu niejaka suchocka.To zwykły pokrętny handlarzyna z koneksjami ruskimi i tyle.Czy sam odszedł czy mu w tym pomogli co sugerują niektórzy wcale mnie to nie interesuje.Dla mnie jest jedno pewne;jednej gnidy mniej.Na majątek jaki posiadał pracują pokolenia a nie jak w jego wypadku on sam i paru znajomych zwanych politykami,albo jak on biznesmenami.Oni wszyscy sa tak samo przydatni jak z mysiej cipy wór na mąke eksportową.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1488807

By nie ścigały go jesienią owieczki

Sprawdzić w trumnie jeżeli urny nie będzie

Bo możemy żyć przypadkiem w wielkim błędzie

Mogą też figurę woskową tam włożyć

Albo jakiegoś sobowtóra podłożyć

Trzeba dotknąć jeśli to będzie możliwe

Przyznaję to nieprzyjemne i drażliwe

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1488811

otwierać bo w środku może też być tylko kamieni kupa więc gwarancji żadnej nie ma, a "państwo polskie zdało egzamin" pod Smoleńskiem zda go po raz kolejny chowając swego dobrodzieja - "filantropa i mecenasa" (Jaśkowa Dolina w Gdańsku już tonie w krokodylich łzach) z honorami państwowymi.

 

Kulczyk Kulczykiem ale UWAGA ! - to świetny temat dla Kopacz&co. na przykrycie tego czy tamtego dlatego nie łapmy się jak muchy na lep tylko im patrzmy na ręce. To jest teraz najważniejsze.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488826

Zgadzam się z Tobą całkowicie

Ta mafia ma Polskę w odbycie

Ich interesują srebrniki

Czego To nie piszą dzienniki

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1488920

jw. coby jakieś zombi nie plątało się poświecie... albo może z Wiednia przyleci trumna z podobnymi zaleceniami jak po katastrofie smoleńskiej... potem może się okazać, że to nie tego kulczyka zamknęli bo oryginał zwiał...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1488840