Potyczki w "gadaczce", czyli miarka za miarkę

Obrazek użytkownika tadman
Idee

Z sentymentu i dla niektórych piszących jak: M3C, Jurand, p. Alek, czy Blixen zaglądam na niepopki, często już bez logowania. Moi ulubieni autorzy nie zawodzą, mimo wyraźnie niesprzyjającego środowiska. A środowisko to dostało ostatnio po plerach i to od nowego autora, a mianowicie od JSC. Udało mu sie zdemaskować sotniarzy, a właściwie jednego, czyli Satyra. Ale tutaj nie ma zmiłuj, bo jeśli ruszy się kogoś z sotniarzy to cała sotnia rusza do obrony zahaczonego. Oczywiście uznają, że najlepszą formą obrony swojego jest atak;nie jest to atak merytoryczny, a próbujący wziąć delikwenta pod nogi. Chodzi o stłamszenie i tylko o to, bo sotnia musi panować niepodzielnie na NP.
JSC jakoś daje sobie radę.

Jest jeszcze dość płodny bloger, pozujący na intelektualistę pierwszego sortu i z tej racji do przewidzenia było, że on, czyli Service Mind wejdzie w konflikt z miarką, który prezentuje bynajmniej nie sotniarskie poglądy. Temperatura dyskusji była stale gorąca między tymi dwoma piszącymi, aż do momentu, kiedy Service Mind poczuł sie zagrożony i tak jak za Satyrem stanęła sotnia, tak i też tym razem. Ponieważ miarka jest zaciętym dyskutantem i łatwo się nie poddaje to sotniarze zaczęli podsuwać różne pomysły, w tym Gawrionowi, by w sposób wybitny utrudnić życie miarce na niepoprawni.pl.

Może zaproponuję mały wybór komentarzy z "gadaczki", który obrazuje co tu się ostatnio dzieje. Gawrion zdegustowany wycieczkami osobistymi na "gadaczce" wprowadza modyfikację regulaminu.
GawrionOd dziś gadaczka dostępna od żółtej rangi komentatorskiej. Za dużo syfu robi tu wielokrotna recydywa...

Sotniarze oceniają wprowadzone posunięcie.

Najpierw zadowolenie
Ula UjejskaDo Gawriona - Noooo szefie wreszcie znalazłeś lekarstwo na Gadaczkę :)))) Jednodniowe konta już nie poszaleją! Gratulacje.

Po czasie nachodzą ich myśli, że być może można dostać więcej, więc:
Ula UjejskaGawrion - czy z każdym masz ochotę na rozmowę / dyskusję, zwłaszcza widząc zamiary prowokatora? Tolerować inne zdanie, to nie znaczy, że inni maja się zgadzać na to, aby jakiś przygłup bezkarnie wyzywał ich np. od banderowców.

Ula UjejskaKarne ramki, administracyjne bany, karne punkty? Trol jutro założy nowe konto i ma to gdzieś. A wszyscy wiemy dobrze, kiedy nie miałby gdzieś. No choćby poprzez funkcję IGNORUJ, gdzie każdy jego koment byłby niewidoczny, a na blogu dodatkowo byłby niemożliwy do cytowania. A jeśliby inny użytkownik go zacytował, z automatu także byłoby to niewidoczne. Prościej jednak byłoby wykorzystać blogerskie tzw. "Zaproszenie do dyskusji" - i po problemie z IGNOREM i z cenzurą.

Ula UjejskaJeszcze raz do Gawriona - szefie proszę, daj mi na próbę do jednego wątku narzędzie przeciw trolom. Ja napiszę "kontrrrrowersyjny arrrrtykuł" a Ty sprawdzisz w praktyce jak to działa :)

Gawrion mimo nagabywania podtrzymuje swoje stanowisko
GawrionUlu - temat narzędzi do cenzury dla blogerów był wielokrotnie poruszany. Na tyle dużo razy aby uzasadnienie znalazło się w przewodniku. Zerknij ;) Mam nadzieję że logika Cię przekona. Co do gadaczki - bardzo nie lubię ograniczać wolności ludzi, ale to co działo się tu ostatnio mnie przekonało. Niektórzy nie szanują wolności...

Mind ServiceGawrionie, Twoja logika mnie wogóle nie przekonuje, bo nie jest obiektywna i sprawiedliwa. Ale punkt za zablokowanie ruskich trolli na Shoutboxie, których najpierw tu wpuszczałeś niepotrzebnie i tolerowałeś zaczepki, prowokacje oraz obrażanie innych..

Dla wymuszenia swoich racji próbują przerzucic odpowiedzialnośc na nielubianych przez siebie blogerów, zwanych przez nich w skrócie ruskimi trollami i proponują nowe rozwiązania.
jazgdyniSzanowny Szef lekko rzucił określenie "wielokrotna recydywa". A może w końcu coś z tym zrobić? Jak ktoś ma -1500 pkt, to przecież znaczy, że nie jest akceptowany przez społeczeństwo niepoprawnych. A tu bezkarność jeszcze bardziej go rozzuchwala. Może jakieś dotkliwe kary na poziomach -1000. -2000, a przy -3000 won z NP?

Ula UjejskaPałkarskich terrorystów? hehehehehehe Co to jest według Miarki? ... ano jak pałują inne zdanie niż jego i jego klakierów z nełonu... to może być :) To jest dopiero obłuda! A ja uważam, że Gawrion wymyślił całkiem dobry system, no jeszcze żeby było jakieś narzędzie blogerskie przeciw trolom - i nic więcej tu nie potrzeba.

Jozio z LondynuA pieniadze przelewać bezpośrednio na konto Wredny vel S.L - kwoty dowolne, od 100 zł w góre, przecież portalik z czegoś musi życ. A co z ofiarami sowieckiego ludobójstwa na Ukrainie ?????. Niech żyje Wolna Ukraina. Wolna Ukraina = Wolna Polska...

Ciekawy chwyt, bo żaden z jojczących nie ma ujemnego konta punktowego, ani jako bloger, ani jako komentator, mimo ostatnio nałożonych przez Gawriona kar, co świadczy, że SSWP, czyli Sotniarska Spółdzielnia Wsparcia Punktowego działa sprawnie, a ten pomysł ma za zadanie wyczyszczenie przedpola przezd jesiennymi wyborami z nieporządanego elementu. Skoro była poruszana przez nich sprawa pieniędzy, to mam pytanie: komu ten portal ma oddać swoją jednobrzmiącą tubę, która nie będzie już więcej zagłuszana przez blogerów pokroju miarki? 

Okazuje się, że to wszystko za mało i aby spokojnie dotrzeć do przewidywanego jesiennego celu trzeba podjąć stosowne kroki.

Należy niezwłocznie wprowadzić restrykcje,
Jozio z LondynuŻadam natychmiastowego wprowadzenie limitu wpisów na gadaczce dla.................. miarki !!!!!!!!,

albo wyraźnie pogrozić paluszkiem oponentom.
Ula UjejskaDzięki Contesso :) A Gwarion myli cenzurę z obroną godności. Tu na Gadaczce a także na moim blogu i blogach innych użytkowników, jest dosyć materiałów dla prokuratora w sprawie "naruszania" godności i dóbr osobistych blogerów i polityków.

Miarko wspieram Cię.
Langsam aber sicher (oni lubią niemiecki, jak to sotniarze).
Okazuje się, ze logika bardzo niepokoi sotniarzy i szukają, jak spłoszone kaczęta, bezpiecznego miejsca pod skrzydłami Gawriona. Z niezobowiązujacym zainteresowaniem będę obserwował te swoiste zapasu w przedwyborczym kisielu.

PS Dla zaglądajacych tu po raz pierwszy wyjaśniam, że to bractwo nazwałem sotniarzami z racji przedkładania interesów banderowskiej Ukrainy i namawiania nas Polaków do schowania głęboko uprzedzeń i obaw tytułem ludobójstwa na Wołyniu w powiązaniu z tym co dzisiaj dzieje się za naszą wschodnią granicą. Czołowy ideolog sotniarzy stwierdził, że musimy poczekać na lepszy czas, a może wtedy będzie można sprawy ludobójstwa jakoś (sic!) załatwić. Ponad siedemdziesiąt lat to jeszcze za mało, a później odejdą ludzie pamiętajacy tamte zbrodnie i sprawa ulegnie przedawnieniu. Ciekawe, że to winny ma określać stosowny moment do rozliczeń. Stąd przedkładanie spraw ukraińskich nad sprawy polskie skłoniło mnie do nazwania ich sotniarzami, bo tylko prowokator lub sotniarz bedzie prezentował w ten trudny czas takie stanowisko.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (17 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tadman został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak dotąd to mój rekord, jeśli idzie o szybkośc zakopania mojego postu z miejsca między postem p. Ewarysta Fedorowicza a Mariusza Cysewskiego na blogu tadman, bo cała ta czynność zajęła około 12 minut. Gratulacje. I podziękowania za równe traktowanie tu piszących.

Vote up!
6
Vote down!
-11
#1485316

Marysiu!!!

Znowu się martwisz chłopczyku?

To wstrętne środowisko, a ty sobie akurat dzisiaj przedziałek we włosach tak ładnie i prosto zrobiłeś.

Zaglądasz, mówisz, na NP z takimi wypiekami, jak na swoje ulubione strony XXX.

A tu orgia. Fuj.

Lubisz Marysiu kontakty subtelne.

Niestety... chamstwo wszedzie, więc poszukaj siedmiu krasnloudków.

 

Pa

Vote up!
5
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1485319

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485338

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1485320

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przyszlajał się naczelny ideolog, by w swym wybitnie merytorycznym wpisie pokazać kto tu rządzi. U nas na podwórku też był taki jeden, który nawet po zwykłej pyskówce przyprowadzał nianię. Zaskoczyć nas udało się niani tylko raz. :)

Właściwie nie ma o czym dyskutować, bo fakty świadczą same za siebie, ale człowiek chce mieć dowody, bo inaczej myśli zbyt pozytywnie. Verito, ja miałem wynik - 13, to by świadczyło, że trójce autentycznie nie podobał się mój komentarz. :)

Trzymaj się.

Vote up!
7
Vote down!
-10
#1485323

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika miarka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dziękuję za poparcie. Cały ten trolling pałkowy bardzo ostatnio zbezczelniał, a próby ustanowienia cenzury są całkiem niezgodne z ideą niepoprawności.

Gawrion zapowiadał jakieś poważne zmiany w AiMS, a tu masz...dalsza niesprawowiedliwość wobec pałoanych przez pałkowych terrorystów wobec osób śmiałych i odważnych w obronie wartości. Dziękuję za informację na gadaczce.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
5
Vote down!
-10
#1485325

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485336

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika miarka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Oj Mindserwis, Mindserwis, nawet tu przyszedłeś ze swoją ideologicznie zakłamaną propagandą, ze swoimi nieuczciwościami, które wykluczają Cię z mojego grona dyskutantów?

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1485347

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bo jak inaczej wytłumaczyć, że nie potrafisz poprawnie napisać mojego nicka?

I wykluczyłeś mnie z grona swoich dyskutantów, powiadasz... - To dlaczego wciąż do mnie piszesz? To tylko rozdwojenie jaźni, czy jeszcze coś gorszego? 

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485348

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika miarka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Żeby cały świat się dowiedział, że cię wykluczam (zwłaszcza z powodu kłamstw i nieuczciwości), a Ty masz wyłączony mind i nie rozumiesz, że już dyskusje z tobą skończyłem. 

http://niepoprawni.pl/comment/1484035#comment-1484035

miarka

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1485351

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pokrętny człowieku. Mam cię zgłosić do psychiatry, że zapowiadasz jedno a potem robisz coś dokładnie przeciwnego? 

Vote up!
5
Vote down!
-6

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485354

Tadzinek, cały czas narzekasz, wybrzydzasz, płaczesz niczym dziecko, jak tu ci żle, ale ciągle i ciągle tu jesteś.

Ja kacapskiego NEłonu nie lubię, i tam komentarzy nie piszę.

To u was na NEłonie podpisywaliście list do braci kacapów, to u was promowaliście wjazd Putinowskich nocnych wilków, do Polski.

I to wy piszecie i komentujecie w Oparach absurdu.

Beata Szydło premierem

Vote up!
5
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1485321

Ja też rzadko zaglądam na Neon, mam dość roboty na swoim portalu Niepoprawni.pl.. Zdecydowana większość tamtejszych nicków mi zupełnie nic nie mówi. Wśród tych, które rozróżniam, też mam swoje uprzedzenia. Ale to duży partal i jest tam miejsce dla różnych – nie musimy się zaraz ze wszystkimi bratać. Trudno więc zawsze o akcje jedności, jaka ostatnio była np. w związku z gej-paradą, że zdjęto kontrowersyjny wpis. Tak samo nie da się zbudować wspólnoty poglądów z innym portalem. Różnice muszą być. Po obu stronach są ludzie, którzy mają swoje ograniczenia w osądzaniu rzeczywistości. Każdy ma swoje inne doświadczenia i emocje, czy na co inne jest bardziej uczulony. Każdy może każdego po prostu nie lubieć. Każdy ma swoje gusty, a o gustach się nie dyskutuje. Są też wartości, w których kompromisów, czy równoupawnień nie ma, ale są i takie, wobec których milkną spory. Bo często przychodzą takie sytuacje, kiedy trzeba spojrzeć ponad tym, co się dotej pory widziało – spojrzeć dalej i dojrzalej..

Są tam pisarze kontrowersyjni, podobnie jak u nas Mind Service, czy parę nnych osób, ale to nie znaczy że mamy wciąż ze sobą walczyć, kiedy się pojawia trzeci chętny do walki i w którym trzeba widzieć wroga chwilowo groźniejszego. Głupotą by było go zignorować i dalej walczyć między sobą, a jeszcze gorzej, gdyby obie strony przyjęły od niego „pomoc”, zwiększając tym siłę szkodzenia sobie nawzajem, „pomoc”, po której przegrają obie nasze strony, a on wygra. Klasyczny tu przykład, to kiedy ktoś się włącza w kłótnię małżeńską. Inny, gdy wybucha wojna. Spory idą w kąt.

A dzisiaj właśnie mamy nam panujący pokój fałszywy, oparty o zdradę i próbę rekolonizacji Polski, wywłaszczenia i zniewolenia Polaków, a taki „pokój” to przecież gorzej jak wojna, to usankconowana biernością zdrada. Jest więc czas na rozprawienie się na jesieni z tym, z pewnością najgroźniejszym z wrogów. Sitwa PO-PSL, wraz z wpływami ich mocodawców muszą bez śladu zniknąć z polskiej sceny politycznej i zostać sprawiedliwie rozliczeni, a musi być ustanowiony nowy, przyszłościowy dla Polski i Polaków ład moralny, prawy i sprawiedliwy.

Po obu stronach barykad są patrioci i to w zdecydowanej większości podobnie oceniający naszą rzeczywistość polityczną. Po obu stronach jest wielka troska o jesienne wybory. Nie widzę żadnego powodu, byśmy nie mogli wszelkich niesnasek na ten czas zawiesić i zaczęli się wzajemnie traktować poważnie i merytorycznie, po czym stanęli do boju ramię w ramię. Przecież jak nasze różnice były dotąd poważne, to i takimi i póżniej pozostaną i później się jeszcze nawadzimy do woli. Ważne, by teraz, kiedy trzeba, walczyć o to samo, by łączyć siły, dzielić się zadaniami, dotrzymywać uzgodnień. A połączone siły to nawet dużo więcej, jak siły rozdzielone.

Już nie raz nasz wróg grał na nasze skłócenie, bo wie, że „nie ostoi się dom skłócony”. Sprawa jest tragicznie poważna. Każda trzeźwo myśląca głowa jest potrzebna.  Bądźmy więc teraz mądrzejsi przed szkodą, bo zagrożeń jest wyjątkowo dużo, nasz wróg będzie próbował nas rozgrywać oddzielnie, każdego demoralizować swoimi obiecankami. Tymczasem wybór tej, czy innej opcji wobec tego, co będzie później, co nam oferuje żeby nas może korumpować to sianie złudzeń, wikłanie nas w dalsze i dalsze spory. Nie on tu ma mieć głos decydujący, a my, gdy się sami dodadamy jak ma być najlepiej dla nas, a nie dla niego. Pamiętać, że on też nie jest monolitem i może każdemu z nas prezentować inną twarz, a nawet obie fałszywe, przez co działać szczególnie podstępnie. Już poszły pogłoski, że babksterstwo i korporacje prywatne są zaniepokojone szykującymi się w Polsce zmianami. Czyż nie grozi, że jednych usuniemy, a drudzy, których wybierzemy zajmą ich miejsce również w sensie zdrady?

Najgorsze, że po takim skłóceniu jakie było, a nawet się zaostrzyło, trudno będzie teraz zbudować front zgody, ale głęboko wierzę, że to jest możliwe. Może by trzeba zacząć od nacisków, by to najpierw szefowie portali się dogadali. Parę dni temu Gawrion dobitnie pokazał, że nie podobają mu się ciągłe ataki na Ruszkiewicza – jest więc nadzieja!

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1485345

O jakiej ty nadziei mówisz, czy ty aż taki ślepy jesteś i nie widzisz, że próbują zrobić z portalu NP, typowy portal antysemicki, taki jak jest na NEonie 24.

Ja mam się bratać z Ruszkiewiczem, ruskim agentem, i z tym szambem jaki jest na NEłonie, chyba kpisz w żywe oczy.

Ja PISowiec mam być cicho, gdy kacapstwo atakuje, jak ci się to podoba, to mogą ci pluć na twarz, ale ja sobie na to nie pozwolę.

Bóg Honor Ojczyzna, to moje credo życiowe.

Widzę inaczej pojmujemy walkę o wolność Polski, ja walczę z wrogami Polski, a ty chcesz znimi się zaprzyjażniać, i wchodzić w komitywę.

Beata Szydło premierem

Vote up!
6
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1485359

//trzeba zacząć od nacisków, by to najpierw szefowie portali się dogadali. Parę dni temu Gawrion dobitnie pokazał, że nie podobają mu się ciągłe ataki na Ruszkiewicza – jest więc nadzieja!//

Najpierw pisze peany o zgodzie, aby zakończyć faszystowskim wezwaniem do użycia siły w celu wymuszenia przymierza ze skompromitowanym Ruszkiewiczem, anty-Polakiem, anty-Katolikiem, zdrajcą i kolaborantem z naszym największym wrogiem: Rosją. 

To dokładnie pokazuje ideologiczne zaangażowanie owego Miarki i tłumaczy jego soviecką mentalność oraz jego zafascynowanie komunizmem i faszyzmem (Miarka wszędzie widzi faszyzm i nawołuje do wymuszania jedności poglądów siłą). 

Vote up!
7
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485363

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie masz minimum godności osobistej, a może i zdolności logicznego rozumowania, by z Tobą dyskutować. Do tego odwracasz znaczenia logiczne tego, o czym mówisz, choć każdy może sprawdzić jaki to idiotyzm.  

Oto np., co Ci pisałem wczoraj na gadaczce:

miarkaMind Serwis (-vice) – „czym w praktyce różni się „potrzeba jedności poglądów” od „zgodnego końca dyskusji”? Dla Ciebie niczym, bo myślisz po faszystowsku czyli “odgórnie” i z zamiarem “równania w dół”. Myślenie moralne i demokratyczne to “równanie w górę”, ku ideałom. Teraz jasne? I Ty mnie chcesz pouczać o faszyźmie, “sędzio we własnej sprawie”? Jak chcesz tu zacząć myśleć, to patrz jeszcze szerzej, jak “zespół cech”, bo najpierw to jest “związek korporacji prywatnych i państwa” – reszta to szczegóły - odmiany i przejawy, mechanizmy i szajki, zmowy i korupcje, “nadludztwo” i zbrodnia aż po chęć zawłaszczania wszystkiego depopulacji o 6 miliardów ludzi, NWO i rząd światowy....14 godzin 26 minut

To Ty masz problem z faszyzmem, nie ja.

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1485371

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika miarka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dziękuję za docenienie dla mojej niepoprawnej literatury, dziękuję za wsparcie. Dziś cenzura szaleje. Widzę, że wpis Wilre też zaraz zakopali.

Cóż nam zostaje, jak nie robić co można?

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-10
#1485322

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Miarko, post, jak post, ale z zamieszczonego zdjęcia jestem wprost dumny, bo doskonale oddaje to początkowe tajniaczenie się sotniarzy, a ten uśmiech po prezentacji tatuaży-przekonań sugeruje przewagi. Ostatnie dni dopisały złośliwy komentarz, ale nie postaci z filmu, a samemu wykonawcy, który już komitetowi wsparcia pą Redzidą nie jest potrzebny i głupie 0,09% alkoholu już teraz nie jest tolerowane..

Niech wszyscy sobie zapamiętają, że szmata służy do sprzątania, w czasie którego się zużywa, a taką ciska się do kubła na odpady mokre.

Vote up!
7
Vote down!
-10
#1485327

Niezorientowanym czytelnikom należy się wyjaśnienie o co w tym wszystkim chodzi? Jest to więc ciąg dalszy afery, która została nazwana: "Płaczem neonowych szczurów"
 
Przytoczę więc początek zadymy: 
 
Cóż można by tu napisać i jak skomentować ostatnią wielką kompromitację Trybeusa z Kościoła Toruńskiego? Sam się zagonił w sytuację bez wyjścia. Ten wierny ministrant Ojca Rydzyka w pewnym momencie swego życia zdradził i poszedł na służbę jako ruski płatny troll. I tak się zapętlił w swoich krętactwach i oszustwach w kamuflowaniu swojej tożsamości że sam się odkrył i skompromitował. Aferę Trybeusa - tak to nazwijmy wykrył Satyr z Niepoprawnych.pl. - Czapki z głów! Należy mu się uznanie za mrówczą i tytaniczną pracę w złapaniu tego Robercika.
 
Cóż można do tego dodać? - Chyba tylko to, że bezpośredni przełożony Trybeusa - agent Bibrus tak się przejął zdemaskowaniem jego tajnej komórki na NP, że ...zrezygnował z funkcji i ukrył się w ruskiej budzie.
 
Od tego czasu towarzystwo neonowych szczurów jest pogrążone w ciężkiej rozpaczy. Wyciom i płaczom nie ma końca.
 
Czytaj dalej: "Płacz neonowych szczurów" - http://1do10.blogspot.com/2015/06/pacz-neonowych-szczurow.html
 
Istotny jest w tym szystkim mój komentarz:
 
Mind Service: No i poczytał ja, jak ruska trollownia na neonowym szambie wyje do księżyca z rozpaczy. Widać, że Gawrion wziął sobie do serca to co napisałem na moim blogu 1do10.blogspot.com i z czerwoną zarazą zrobił porządek. Będę musiał notkę skorygować, bo już jest nieaktualna. Gawrionie, zwracam honor! Co prawda najpierw ich wpuszczał na NP, ale teraz dzięki błyskotliwej akcji Satyra (chyba) wszyscy agenci zostali wyłapani. Widzisz Wilku na Kacapy, że Satyr to swój chłop? Lepiej się z nim zaprzyjaźnij! Z tego wszystkiego ruski płatny agent Bibrus podkulił ogon i uciekł do budy, he he. A Ruszkiewiczowi pierścień atlantów nie pomógł...
Vote up!
8
Vote down!
-6

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485333

Pały jakie dostaliśmy, opisując kacapski NEłon, tylko potwierdzają naszą diagnozę.

Ruskie szczury z czerwonego kurnika, ich próby przejęcia naszego portalu NP, to fakt.

Beata Szydło premierem

Vote up!
8
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1485339

- Wystarczy popatrzeć ile pał mi stawiają pod moimi komentarzami. A jednocześnie wyją, że mafia pałkarska ich gnębi. Gdzie jest ta mafia, bo ja jej nie widzę - ja tej swołoczy nie pałuję i nie tykam, bo sie brzydzę. Po prostu.

Vote up!
9
Vote down!
-6

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485343

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tadman został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czytm wdzę, ż Mnd Srvc crp n pwn kmplks, który zmsz g zwsz wszędz d dwdnn, z  tylk n m ptnt n rcję. T chyb strszn męcząc, wdm z tylk dl tczn. :)

dwrcn wg d SSWP bgtlzwn zwłszczn NP jst symptmtyczn. Jżl przyjmny, ż NP jst prywtną włsnścą t wdć, ż tk prfl dpwd włścclw ztrdn n sby, któr pzwlą m ów cl zrlzwć.

 

Vote up!
4
Vote down!
-12
#1485341

To już wolę tego spiritusowego przybłędę - on przynajmniej jest godny pożałowania.

Vote up!
8
Vote down!
-6

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485346

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika jan patmo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kind

 

Dla chorych psychicznie trzeba być kind,

szczególnie w takim stanie jak Service Mind.

 

PS Bez wątpienia potrzebuje on natychmiastowego psychiatrycznego servisu swojego Mind.

Vote up!
4
Vote down!
-11

jan patmo

#1485342

Odpowiem ci tak:

poeta...

- tylko głowa nie ta...

I wbij sobie do swego tępego łba, że nie życzę sobie aby byle kto mnie obrażał!

Vote up!
7
Vote down!
-6

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485344

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika jan patmo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bl

 

jkż t tępg bl mż być wln wl?!

 

PS Tk tępy łp t grszy jst nźl njgrsz zrz (brz)!

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-11

jan patmo

#1485349

postawić sobie trafną diagnozę.

Więc może w przeciwieństwie do tej sovieckiej dziczy z Tadmanem i Miarką na czele jest jeszcze dla Ciebie nadzieja?

Vote up!
7
Vote down!
-7

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1485350

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tadman został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wm c dz, l n d sę t.

Tyl pyskwn czrwnym nn, rskch trllch słbym rzmn sprw przz tychż, l jk c d czg dszł, mnwc d bsdzn młdych wlczków n kcpskm prtl n głsły mnstę t Drdzy Pństw zgdnjc kt prwszy tm sę zmldwł.

Ndłg trwły wkcj, b pwrócł tn c dszdł tg Mrnstrwng Syn znw tm n m stąd sączy swą n nw plęgnwn nnwść. Złżę sę, ż jkby c d czg dszł t znw tm wróc, b przcż trzb nść śwtę mędzy czrwn trll, nprwdż?

 

Vote up!
3
Vote down!
-11
#1485353

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pn mjtk srwswy wrócł n tn kcpsk nłn? n jst m wstyd? J zwsz wdzłm, ż pn mjtk srwswy t sbnk wyzty z pczc wstyd pzbwny hnr l żby d tg stpn? T sę w głw n mśc.
Vote up!
3
Vote down!
-6

Wredna do Bulu

#1485376

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pn jszcz n w Dnbs? T wstyd, ż zstw pn tk smych swch brc nz/żydbndrwców. Ptrf pn tylk psć głdn kwłk czy jst pn człwkm czyn? B m sę cś wydj, ż jst pn zwykłym tchórzm. w pn, ż nwływn d przmcy jst krln? M pn kgś, żby przynsł pn pczk d węzn?
Vote up!
4
Vote down!
-7

Wredna do Bulu

#1485372

Z mordy

 

Tobie się z mordy piana toczy,

boś jest z bolszewickiej swołoczy.

 

PS To oczywiście Mind uroczy.

 

Vote up!
3
Vote down!
-5

jan patmo

#1485383

Ile razy można o tym samym? w dodatku na jedną nutkę. Stronnictwo prorosyjskie ma w Polsce wiekowe tradycje i nie zawsze prosty rodowód .Nieraz to było proste jak drut- szpicje i kolaboranci a nieraz się poszerzało o poszukiwaczy szerszego niż Ojczyzna pozwoli koryta albo uwiedzionych słowiańskim braterstwem ( Już Mickiewicz mocno przesadził z sentymentalnym podejściem). A jeszcze są przecież poszukiwacze sojusznika w walce z NWO ,światowym spiskiem żydowskim czy reżimem kosmitów. 

Dzisiaj zauroczenie Rosją ma jeszcze mniejszy sens niż kiedykolwiek w przeszłości.Nawet nie dlatego, że to państwo na skraju upadku. To co dziś tam jest najdobitniej się przejawia w rozumieniu najprostszych słów. Bo co to jest dla Rosjanina pokój , prawda czy dobro? Tia..-wielka przestrzeń, wielkie wydumane możliwości, a tak naprawdę wielka pustka. 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1485365

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tadman został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tu nie idzie o tak wysoki poziom abstrakcji, a tylko o to, by reguły gry na NP były dla wszystkich takie same. Mnie idzie o to, że jesteśmy obiektem manipulacji z gatunku divide et impera, bo wtedy warczymy na siebie i nie spoglądamy wyżej, mniemając, że całe zło to oni i vice versa.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1485369

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1485370

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Spróbuj napisać do Gawriona i zobacz jak zareaguje. Napisałem do niego ws. epitetów, którymi rzucili w moją stronę dyskutanci i dowiedziałem się, że na pierwszy rzut oka nie ma naruszenia, a to ja prę do kłótni i konfrontacji, i że na przyszłość nie będą tracić czasu na mojego prywatnego bloga. Ot co, równi i równiejsi. Do tej pory mogłem podejrzewać, a teraz już wiem. 

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1485373

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

?

Vote up!
4
Vote down!
-6

Verita

#1485374

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

są trz bz sns.n wymg skpwng dwd nrszn rglmn.Jżl Jzgt m mżlwść dpsywn wymzywn wpsów...t nrszn rglmn jst n d dwdnn.kzj sę , NP stnją tylk trtyczn....jk Plsk.

Vote up!
4
Vote down!
-7

Verita

#1485375

Impreza z rana u Tadmana. Ok.

BTW. Od ostatniego logowania wcieło mi na oko 600pkt z paszportu polsatu, ale mam jeszcze żółtą wizę uprawniającą mnie do SB. Chyba nie skorzystam.

Tadzik, podpisywałeś jakiś "list do braci kacapów" i "promowałeś wjazd Putinowskich nocnych wilków". Ostatnimi miesiącami miałem ważniejsze zajęcia, niż oglądanie hejtów w necie. Robiłem Nic, więc mogłem pewne rzeczy przeoczyć. (W razie czego kopsnij linę, to sobie obejrzę)

Natomiast SL swego czasu deklarował niekolaborować. Wszystko jedno z kim. Więc albo kolaborował wcześniej w sposób skryty - szubrawiec, albo musiał zmienić zapatrywania. Jako bardziej obyty z ostatnimi wydarzeniami, naświetl mi proszę. Tymbardziej, że Towarzystwo Cię tu tak tytułuje... Ty masz chyba ze 30% tego nełona, abo lepiej?!

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1485392