Lechaim ! czyli kłótnia w rodzinie ..

Obrazek użytkownika 2-AM
Kraj

Sztabowcy miłościwie nam panującego (r)rezydenta, strażnika żyrandola o Budzie Ruskiej już nie wspominając, postanowili przeprowadzić na pozycje przeciwnika atak jak to się wyrażono „o sile bomby atomowej”.

 

 

Cóż to za atomowa bomba została użyta? Ano jak wywęszyli „opiniotwórczy” dziennikarze z pewnego nieco podupadłego ostatnimi czasy kolorowego pisemka okazało się, iż osobnik pragnący zostać nowym „strażnikiem żyrandola”  a będący ponoć najgroźniejszym kontr kandydatem obecnego (r)ezydenta ma świetne rodzinne koneksje. Mowa tu o panu Dudzie co to jakiś czas temu wyskoczył niby filip z konopi i z namaszczenia samego Prezesa postanowił kandydować na ten zaszczytny acz niewiele znaczący obecnie urząd.  Otóż okazało się, iż kandydat na umiłowanego przywódcę ma dobre rodzinne pochodzenie w postaci teścia z domu Kornhauser mogącego się wylegitymować najlepszym pochodzeniem bo żydowskim. Teściu jako poeta miał też pisać za młodu wiersze piętnujące tubylców za tzw. „pogrom kielecki” za co został nawet okrzyknięty przez co niektórych „polakożercą”.

Jak tam było - tak tam było, nie będziemy tego roztrząsać bo i na poezji słabo się rozeznajemy. Za to teraz lepiej możemy zrozumieć dlaczego zawodowy życiorys sympatycznego młodzieńca do niedawna zaczynał się gdzieś po roku 2005. Jak się okazało nasz euro-mołodziec pierwsze szlify w polityce od 2001 roku zdobywał na pokładzie nieboszczki Unii Wolności czyli nowego wcielenia Unii Demokratycznej (przesz złośliwych i żądnych czynu młodzieńców ze względu na wiek kierownictwa zwanej „Mumią Wolności”) poszerzonej o fachowe kadry z Kongresu Liberalno Demokratycznego, które nota-bene potem podle zdradziły macochę uciekając w kilka lat później do założonej przez marsowego generała Czempińskiego Platformy Łobywatelskiej.  Można tylko zakładać, iż pomysł na budowanie ścieżki kariery politycznej w oparciu o partię ś.p. „drogiego Bronisława” i jego przyjaciół i rodaków z „lewicy laickiej” był uzgodniony a kto wie czy nie inspirowany przez szanownego teścia który móg zapłodnić absztyfikanta córki do właściwego spojrzenia na rzeczywistość. Tu dla zaciekawionych dodajmy, że sztabowcy naszego młodego kandydata już skorygowali notki biograficzne i dziś nikt nie będzie nam pluł w twarz i zarzucał, że nie nie należeliśmy do Unii Wolności i żeśmy tego neco wstydliwego faktu z życiorysu zapomnieli. Należeliśmy i cóż z tego ?

 

Sytuacja jest o tyle zabawna, że owo uderzenie „o sile bomby atomowej” wyprowadzono ze sztabu urzędującego (r)ezydenta, który też ma dobre rodzinne pochodzenie. Tak się akurat składa, że nasza „pierwsza dama” ma również świetne pochodzenie po swojej mamusi, przy którym praca obojga jej rodziców w organach bezpieczeństwa publicznego jest drobnym, acz również wstydliwym szczegółem. Obaj kandydaci do prezydenckiego stolca mają zatem niezłe koligacje rodzinne predysponujące ich (choćby przez małżonki) do najwyższych stanowisk państwowych na obszarze pomiędzy Odrą i Bugiem acz trzeba pamiętać, iż prawdziwe pochodzenie żydowskie dziedziczy się tylko po matce. Tu nasi obaj panowie stoją daleko w tyle za nieboszczykiem znad Newy tj. ś.p. Borisem (Boruchem?) Niemcowem, którego matka byłą z domu Ejdman a w rodzinie miał takich protoplastów jak dość inąd słynny bolszewik jakim był bliski współpracownik Lenina-Ulianowa Jakow Swierdłow, któremu przypisuje się wydanie rozkazu wymordowania carskiej rodziny.  

Nic to. Pewnym pocieszeniem jest to ,że dzieci naszych obu pretendentów będą mają lepsze pochodzenie niż sami tatusiowie i udawadniać niczego nie będą musiały ale to już jest zasługą ich mamuś a nie tatusiów.

Generalnie jest to o tyle ciekawe, że znowu potwierdzają się w całej rozciągłości słowa naszego „skarbu narodowego” drogiego „profesora” Bartoszewskiego jakie wypowiedział kilka lat temu dla pewnej izraelskiej gazety “Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego. Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę.”

Które miały być przeciwwagą dla słów nie byle kogo bo samego Roniego Laudera który swego czasu powiedział  "Polska jest liberalną demokracją od ponad 20 lat i wszelkie sugestie, że Żydzi lub inni potajemnie kontrolują rząd są po prostu niedorzeczne" - napisał Lauder. To twierdzenie Roniego chyba było jednak faktycznie pewną nieścisłością bo nikt przecież nie mówił, że kontrolują potajemnie ;-)

 

Kłania się tu dośc stary tekst z 20011r pod nieco przewrotnym tytułem 'A więc jednak "teroria spiskowa" - polską dyplomacją od 20 lat rządzą żydzi.' naświetlający ten interesujący watek.

Z drugiej strony dość interesującym aspektem jest to, jak krótką „ławkę rezerwową” ma partia braci Kaczyńskich. Wspomnijmy tylko, że póki co niedoszłym kandydatem na premiera stręczonym z uporem godnym lepszej sprawy był również były działacz Unii Wolności prof. Gliński.  Przypomnijmy, że z namaszczenia tej partii w 2010 na prezydenta Warszawy kandydował „bezpartyjny” Czesław Bielecki mający dla odmiany od obecnych kandydatów „czyste” i bezdyskusyjnie udokumentowane pochodzenie.  W partii tej jest zresztą wiele innych osobistości mogących wylegitymować się lepszym pochodzeniem (część z nich zajmowała odpowiedzialne, rządowe posady) niż większość z tubylczych „gojów”.

Generalnie widząc to co się obecnie wyrabia na froncie kampanii wyborczej odnosi się wrażenie, że całkiem niepotrzebnie dochodzi do kłótni w rodzinie bo wszystko na to wskazuje, że niezależnie od tego który z obu kandydatów te wybory wygra będą one wygrane a to jest przecież najważniejsze. Z drugiej strony na potrzeby elektoratu „trzeba się czymś pięknie różnić”.  

Zacytujmy tu naszego klasyka bez wąsów „Bywa i taki, co przyjdzie na święta napity, z nieumytymi nogami albo rękami, w kaloszach wejdzie na cudze święto..” Panowie uprasza się o zdjęcie kaloszów, i umycie nóg, przede wszystkim zgoda, bo zgoda buduje a niezgoda .. Zresztą sami wiecie lepiej.  

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:11)

Komentarze

Ponoć wszyscy pochodzimy od Adama i Ewy, a oni, jak wskazują na to wszystkie znaki na niebie i ziemi, mogli być żydami. W ten sposób to z każdego można zrobić Żyda, w czym szczególnie celował swego czasu hitlerowski Sturmer. Z tego wniosek, że zarówno "Chamom" jak i "Żydom" w otoczeniu umiłowanego Bronka grunt zaczyna się mocno palić pod nogami, dlatego chwytają się metod żywcem przeniesionych z najczarniejszych czasów hitlerowskich Niemiec. Nic tylko pogratulować źródła inspiracji!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1469967

A jakie ma "pochodzenie" prezydent Obama a głosowalo za nim tyle mln tzw: białych amerykanów, a i genów żydowskich w jego życiorysie znaleziono bez liku

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1469993

Józefie,

oglądałem kiedyś materiał dokumentalny  gdzieś w sieci na temat Obamy.

 

był już "wybrany" w USA na prezydenta

zanim wybory miały miejsce.

 

Kłania się tutaj toast słynny niejakiego Dukaczewskiego od WSI.

 

szampański toast spełniał w Polsce,

zanim

TW "Litwin"

wjechany był POd żyrandole.

 

siły ciemności rządzą gdzie nie spojrzysz.

 

- cały świat jest w mocy złego.

Mówią Słowa KSIĘGI KSIĄG

 

wczoraj przypadkiem trafiłem w sieci na reportaz filmowy z Afryki,

z Sudanu objętego wojną, z rodzinnej wsi uciekła

 

matka z ośmiorgiem (8) dzieci, małych dzieci.

Żyje gdzieś na bagnach, w małym osiedlu szałasów, jej podobnych uciekinierów.

Karmi swe dzieci korzonkami wodnych roślin. Tym co uzbierają, co znajdą.

 

Nie mają nic...

Niewyobrażalna rzeczywistość ich dnia każdego......

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1470047

Krótko - tragedia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1470049

 

http://www.zbawienie.com/nasienie_weza_2.htm

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1470051

Nic kiedyś nie było jasne. Szczególnie gdy Kuroń z Michnikiem biegali po kościołach i bratali się z księżmi, którzy udzielali im schronienia na spotkania w kościolach. Gdy głosowało się na Wałęsę, albo nie głosowało na Tymińskiego, bo maltretował Gabrielę. Każdy mógł wdepnąć do UW.

Dzisiaj tez nic nie jest jasne. Ci, co prześladowali innych (w wojsku, ale nie tylko) za branie ślubów kościelnych i I komunię dzieci dzisiaj są chowani z honorami przez księży. Czy ruchy narodowe są czyste, skoro udowadnia im się sprzyjanie partiom rosyjskim?

Tylko że ja pamiętam, że podczas rządów PIS nie wyrządzono żadnej szkody polskiej gospodarce, wprost przeciwnie. Istniała jeszcze samodzielna polityka zagraniczna.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1470007

jakieś róóznice w sprawach ważnych. Odnoszę jednak wrażenie, że przynajmniej w niektórych płaszczyznach, nie jest to nawet kłótnia w rodzinie, lecz wlaśnie - jak w tym punkcie "z drugiej strony" - pozoracja klótni.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1470022

Gdzie nie dotkniesz - wszystko

śmierdzi !

gdzie nie spojrzysz - wszędzie

syf !

 

Niszczą

POLSKĘ

dziś sąsiedzi !

farbowane żrą

psy !!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1470043

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1470054

Ta menora bardziej niesiołowemu dementowi pasuje

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470058

Sprawdziłeś autorze swoje pochodzenie? Dwoje dziadków i dwie babcie? Oczywiście jeszcze dalej.Czterech pradziadków i cztery prababcie. Może gdzieś tam zakradł się żyd? Albo cygan? Lub nie daj Boże murzyn.

Radzę to zrobić, bo nie ważne, czy jestes uczciwym i mądrym człowiekiem, ale ważne, że twoja prababcia miała cipkę w poprzek.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1470066

To, że zagrożone śmiertelnie WSIowe prezydenckie zaplecze sięga po metody dosłownie z z repertuaru hitlerowskich Niemiec czy bolszewickiej Rosji świadczy najlepiej o rodowodzie i (lub) mentalności tych degeneratów i zaprzańców i tych , którzy ich reprezentują na zewnątrz. Jest to też jasny przekaz, że Andrzej Duda nie jest traktowany jako papierowy przeciwnik. I nie chodzi w tym przypadku o żadną kłótnię w w rodzinie, chodzi zaś o coś znacznie większego - najkrócej mówiąc o to, aby Polska była Polską!

Ot, jeszcze jeden stary bolszewicki kawał!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1470067

Witaj

 

Właśnie poczytuję sobie mimochodem, pomiędzy innym lekturami, feletony Rafała Ziemkiewicza. Mma o nim wysokie zdanie i bardzo go cenię.

Przywołał on taktykę wielu jadowitych stworzeń, tutaj konkretnie pająka, który wstrzkuje jad ofiarze i potem czeka. Gdy nieszczęsna ofiara jest już bardzo osłabiona, to wtedy ją pożera.

To taktyka z premedytacją stosowana przez Kacapię. Wstrzyknęli nam jad Zbrodnią Smoleńską, skłócili Polaków, a teraz czekają, aż się sami osłabimy. Przyjdzie moment, to nas pożrą.

Ten jad bardzo działa na rozum. Lisowi już go całkiem odebrało, czyniąc zeń ochydną kurwę, zdolną do każdej podłości i świństwa. Tak go właśnie Kacapia zatruła.

Ważne, żebyśmy my się nie dali.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1470068

Kadry geremka mocno trwają w dyplomacji, a pogrobowcy UW w palacu Komorowskiego. Tu jest konstans. Duda rzeczywiście, podobnie jak większość PiS-u nie atatkował nigdy Izraela...mało kto przypominan ale i klub PiS tak jak Po głosował za "odszkodowaniem za mienie utracone"...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1470074