Europejskie Eldorado (4) – Nowy porządek Świata

Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Zapędzanie narodów Europy do nowego kołchozu, jakim jest Unia Germańsko-Europejska, stanowi terytorialną część planu budowania „nowego porządku Świata”. Ten porządek świata według światowej elity ma być oparty na istnieniu jednego rządu światowego, jednej walucie, jednej religii. Religia ta ma wyznawać kult pieniądza i samozwańczych bogów w osobach ludzkich.

     Celem nowego porządku świata jest też totalna kontrola wszystkich i wszystkiego. I żeby to osiągnąć, by ludzie sami takiej kontroli chcieli, samozwańczy „władcy Świata” zaplanowali konflikty między narodami. W planach światowej masonerii i iluminatów, którzy byli założycielami Stanów Zjednoczonych Ameryki, były trzy wojny światowe. Dwie wojny mamy już za sobą. Tuż po 11 września 2001 roku, kiedy to w Nowym Jorku w wyniku zamachu (rzekomo terrorystycznego) runęły dwie wieże Word Trade Center, grzebiąc tysiące ofiar – pojawiły się głosy, iż jest to początek trzeciej wojny światowej. Wojna jest jednym z narzędzi przyspieszenia globalizacji. Innym narzędziem jest załamanie gospodarcze.

 

    Jak twierdzi Alain Pilodt: „(..) żeby osiągnąć moc władczą jednej waluty i centralną kontrolę globalnych finansów, finansjera potrzebuje katastrofy ekonomicznej, która zniszczy obecny system i doprowadzi ludzi do zaakceptowania centralnej kontroli, jako jedynego sposobu przezwyciężenia katastrofy. Całkowity upadek nastąpi po jeszcze kilku katastrofalnych atakach i ludzie będą gotowi przyjąć rozwiązanie, proponowane przez światową finansjerę. Przyjmą nową globalną walutę, która zastąpi waluty narodowe, tylko z dostępem w formie elektronicznych pieniędzy, także poprzez microchip, wszczepiony pod skórę każdego człowieka”Po 11 września 2001 roku nastąpiło przyspieszenie tworzenia jednego Rządu Światowego i totalny pęd organizowania służb specjalnych i środków technicznych do kontroli wszystkich ludzi. Widać to po działaniach podejmowanych w USA, w imię bezpieczeństwa, za które ludzie są gotowi oddać swoją wolność. Psychosocjotechnika, jako bardzo młoda dziedzina nauki, zaczyna święcić triumfy na skalę światową. Wystarczy bowiem sztucznie stworzyć zagrożenia dla określonych grup ludzi, odpowiednio dramatycznie nagłośnić w mediach, dokładnie zafałszować przekaz i samą istotę zagrożenia, po czym podać „gotową receptę” na uzdrowienie sytuacji. Zastraszeni ludzie, niczym baranki idące na rzeź, posłusznie dostosują się do wszystkiego, co z pozoru da im poczucie bezpieczeństwa.

 

     Poligonem doświadczalnym – nie pierwszy raz w historii – ma być terytorium Europy, zamieszkałe przez narody o ugruntowanych strukturach narodowych. Europa była, jest i będzie centrum cywilizacyjnym globu, i o tym trzeba pamiętać. To właśnie w Europie tworzyły się różne kultury, które do dziś dominują w Świecie. To nie Aborygeni czy Indianie z dorzecza Amazonki wiedli prym w ich kształtowaniu. Tak więc powodzenie w homogenizacji narodów na tym obszarze oznaczać będzie powodzenie kompleksowego planu nowego porządku świata. Ostatnio widać także starania światowej masonerii na kontynencie Ameryki Północnej, gdzie równolegle z Europą rozpoczęto realizować swe niecne zamiary, albowiem, – jak słyszy się w kręgach zachodniej masonerii – spieszno im do zawładnięcia umysłami ludzi do stopnia umożliwiającego osiągnięcie poddaństwa całego świata, nie tylko kontynentu amerykańskiego. Idea ta zrodziła się w umysłach przywódców żydowskich XIX wieku, zainspirowana przez podkład religijny, zakodowany w talmudycznym judaizmie. Żydzi uzurpowujący sobie prawo nadane przez Boga do rządzenia światem, bardzo aktywnie w dziejach świata dążą do zrealizowania tego „posłannictwa”. Trzeba pamiętać o tym, że naród wybrany, ciężko doświadczony przez Stwórcę, został na przestrzeni co najmniej dwóch tysięcy lat rozproszony po całym świecie. Państwo Izrael − jak twierdzą Żydzi − nie spełnia ich oczekiwań. Jest to kraj o powierzchni zaledwie 20 700 km2, zasiedlony ludnością w liczbie około 4,7 mln. Ponadto 1 mln 300 tys. Izraelczyków okupuje terytoria o łącznej powierzchni równej 7 391 km2, do których należą: Zachodni Brzeg Jordanu (Samaria i Płn. Judea), Strefa Gazy i Wzgórza Golan. To właśnie Izraelczycy najpierw poprzez mechanizmy ekonomiczne, a potem militarne zniewolili Palestyńczyków do tego stopnia, że mogli śmiało wydzierać im hektar po hektarze i powiększać swoje terytorium właśnie przez uzależnienie ekonomiczne.

 

     Populację Żydów znajdziemy w każdym zakątku świata. Wtopieni we wszystkie narody (w Polsce, w Rosji  i USA szczególnie), cywilizacje i kultury krajów, które dały im swego czasu schronienie, dążą uparcie do całkowitego zrealizowania swojego zadania, polegającego na zbudowaniu jednego Państwa Światowego pod ich dyktando, z ich niepodzielną władzą. Byłoby błędem przypisywać te działania tylko narodowi żydowskiemu, bowiem dzielnie wspiera ich w tym działaniu kilkadziesiąt milionów gojów, którzy przyjmują służalczą rolę w procesie tworzenia nowego ładu w Świecie. Są to wrogowie Boga. Boga, jako idei życia pozaziemskiego. A ponieważ bez Boga żyć nie podobna, bogami mianowali kilku spośród siebie. Zajęli się uszczęśliwianiem na siłę całych społeczności, dając „szczęście i dobrobyt” ludziom na Ziemi. Możemy w tym momencie zapytać: – a  jakież to szczęście, w którym nie ma miejsca dla Boga Prawdziwego? Nie ma miejsca na decydowanie narodów o swoim istnieniu? Nie ma miejsca na kultywowanie kultury przodków?, a bardzo biedne kraje tzw. trzeciego świata mają miliony głodujących przy olbrzymiej nadprodukcji żywności na Zachodzie? Ale nie tylko kraje trzeciego świata mają problem z wyżywieniem. Polska – co prawda – nie jest zaliczana do krajów tzw. trzeciego świata, ale jak wytłumaczyć fakt, że co czwarte dziecko idzie do szkoły bez śniadania???

 

cdn.... w którym będzie mowa o mickrochipie - dybach XXI weku.

 

     

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:15)

Komentarze

nieodmiennie kojarzy mi się naród przebrany z podrzuconym kukułczym jajem, a co dalej - wiadomo.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1428737

Są ich działania i to wcale nie epizody, które wprost szokują.
O tym będzie w dalszych częściach EE.

 

Pozdrawiam serdecznie,

     

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428744

Satyrze , znane jest powiedzenie "historia sie powtarza" , ciekawe jak dlugo tym razem beda na to czekac . Nie sa tacy madrzy , z historii nie wyciagneli wnioskow .

Serdecznie pozdrawiam .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1428758

Autor

Przedewszystkim gratulacje za trafne obserwacje i odwagę poruszenia tego tematu. Na tym portalu jest to możliwe, spróbuj opublikować tą notkę na salonie24.Oto słowa Menachem'a Begina, laureata Pokojowej Nagrody Nobla: "Nasza rasa jest rasą panów. Jesteśmy świetymi Bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, tak jak one od insektów. Faktycznie porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy."

Te słowa mówią wszystko, ich potwierdzenie można znaleść w TALMUDZIE. Strategiczne postępowanie przywódców żydowskich wskazuje, że dążą oni do panowania nad światem. Śmiem twierdzić, że USA to wielkie koindominium Izraela, bowiem Żydzi co chcą to z tego kondominium biorą ...Bomba atomowa...nowoczesne technologie...kapitał... Ponadto co roku USA płaci haracz kilku mld dolarów tzw "bezzwrotnej pożyczki" co w wypadku małego państwa jakim  jest Izrael, stanowi znaczny zastrzyk kapitału... Do tego należy dodać użyteczność fortun wielu Żydów, którzy wspomagają państwo Izrael. Polska jest przez nich uważana za ich drugą ojczyznę. Stąd ta emigracja...polityka aborcyjna...walka z kościołem...aby "udeptać" nową przestrzeń do zasiedlenia, zasiedlenia znacznie bezpieczniejszego niż Palestyna.

 

:)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

lem

#1428738

Dziękuję za uznanie. Ależ drogi Lemie, - celem mojego pisania o tym nie jest
uzyskanie pochwał i splendoru w blogosferze. Chcę poprzez swoje publikacje
podnosić świadomość społeczeństwa, w jakim świecie żyją i czego mogą się
spodziewać, jeśli dadzą przyzwolenie na niecne działania tych ancymonów
spod znaku gwiazdy Dawida.
I żeby nie było, że jestem... antysemitą! Co to, to nie. Mam wśród tej nacji
wielu przyjaciół, którzy publicznie wyrażają oburzenie pod adresem swoich
pobratymców, którym marzy się dominowanie nad Światem. Często godzinami
dyskutuję z owymi przyjaciółmi. Ileż szczegółów opowiadanych przez nich
"powala mnie na glebę"! Co prawda z "poślizgiem" robię notatki z tych rozmów,
mimo iż pamięć mam dość dobrą. Ale w obawie przed przeoczeniem (zapomnieniem)
paru ważnych szczegółów notuję, bo notatki będą przydatne do następnej publikacji.    

 

Ciekawostka tej nacji jest to, że sami eliminują ze swojej populacji słabych, chromych
i... bardzo biednych. Uważają, że tylko silni mają prawo do życia i... władania światem.
Amerykański Kongres jest zdominowany przez ten naród. To oni "rozdają karty"
i to z nimi musi się liczyć prezydent Obama. Gdyby cokolwiek uczynił nie tak, jak tego
życzy sobie "naród wybrany" i masoneria zrzeszająca tylko "koszernych", to...
skutek byłby taki, jak w przypadku Johna Kennedy'ego.

 

Pozdrawiam, 

     

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428743

ze swojej populacji słabych, chromych i... bardzo biednych, nie jest znowu taką ciekawostką. Proszę sobie przypomnieć, jak zachowali się Żydzi amerykańscy wobec polskich próśb udzielenia pomocy swoim pobratymcom zamkniętym  w getcie warszawskim? Ci ludzie ich nie interesowali, bo byli biedni. Oni współpracują tylko z tymi, którzy mają kasę.

Faktem jest adominowanie Kongresu USA przez tę nację. Ale czy u nas nie jest podobnie? Ciekawe jakby wyglądałaby statystyka gdyby polskobrzmiące nazwiska zamienić na te prawdziwe. Ale też faktem jest, że Polacy są dość naiwni i spolegliwi więc taka "asymilacja" ma dobre warunki do zaistnienia. 

Pamiętam jak po słynnej transformacji zaczęły powstawać różne firmy i wówczas miałam okazję w tych firmach przebywać. Zgrozą wiało gdy patrzyło się na pracowników. To była masa nowych niewolników ubezwłasnowolniona ochłapem w postaci mizernych groszy za to, że w ogóle otrzymała jakieś zatrudnienie. Ci ludzie nie odzywali się, wzrok wbity w to co robili, zerokontaktowi. Przykro było patrzeć i zdawać sobie sprawę, że to jednak Polacy, którzy tworzyli Solidarność. Nie wiem czy ludzie o mentalności niewolników mogą cokolwiek zrozumieć po takim okresie ogłupiania przez starszych i mądrzejszych. Ale próbować trzeba, żeby nie popełnić grzechu zaniechania. Może cokolwiek i do kogolkolwiek trafi.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1428762

... o Chaimie Weitzmanie, który w roku 1937 nie pozostawił cienia wątpliwości,
że elita żydowskiego syjonizmu dobrowolnie zgodzi się na zagładę milionów
swych pobratymców – żydowskiego plebsu, rozproszonego w niemal wszystkich
państwach Europy, a zwłaszcza Polski.

 

Notomiast jeśli poruszyłaś już sprawy dotyczące pookrągłostołowego
ubezwłasnowolnienia Polski przez kapitał zagraniczny - oczywiście
za przyzwoleniem wówczas rządzących, to mam materiał w formie notatek,
który napisałem na podstawie własnych przeżyć ze sfery zawodowej.
Tytuł roboczy brzmi: "Z życia polskiego inżyniera po kantach okrągłostołowych".
Popracuję nad tym materiałem i niebawem opublikuję na Niepoprawnych.
Będzie on w swej wymowie zbieżny z Twoim zasygnalizowaniem
tzw. wyścigu szczurów.

 

Serdecznie pozdrawiam,

       

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428764

swąd

 

gdzie się tworzy

światowy rząd

tam się roznosi

szatana swąd

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1428749