Treści z tagiem: B. Geremek

Obrazek użytkownika Satyr
Historia

To, co poniżej publikuję, zostało zainspirowane ogłoszeniem tego zdrajcy-nieudacznika („Bolek” do wynajęcia). O koleś! Ja nie jestem taki frajer pompka!”. Takimi słowami zwrócił się Lech Wałęsa (będąc prezydentem RP) do jednego z dziennikarzy podczas konferencji prasowej. Publikuję ten materiał dlatego, by naświetlić tę niechlubną postać, bowiem młodsze pokolenie nie wie lub nie pamięta, co „Bolek” wyprawiał w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych minionego wieku i jak się „układał” z komunistami.

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Każdy Polak patriota kojarzy Lecha Wałęsę z Tajnym Współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Bolek”. I w tej materii dziś nikt wątpliwości już nie ma. Ale czy można tylko zarzucić L. Wałęsie, iż ten za pieniądze donosił na kolegów do SB? Otóż ma on na swoim koncie dziesiątki decyzji, które bezpośrednio uderzały w polską rację stanu, w polskich patriotów i Ojczyznę. I o tych decyzjach mówię w tym tekście.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:22)
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Jeden z inicjatorów strajku w stoczni – Andrzej Kołodziej, tak wspomina „dorady” pseudo-ekspertów: „Usiłowali nas przekonać, że żądanie wolnych związków zawodowych jest absurdalne i nierealne.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Czy zauważyliście Państwo, że ostatnio tytuły moich artykułów opatrzone są znakiem zapytania? Nie sposób ich nie stawiać, skoro tyle wątpliwości, a szczególnie niewiedzy da się zauważyć wśród lemingów,

0
Brak głosów